FOK!forum / Digital Corner / Apple Slowchat - Deel 74 "Get a Mac"
ThijsThijszondag 3 september 2006 @ 18:11

Wat is dit voor een reeks?

Dit is de Apple Slowchat, een SC reeks voor iedereen die Apple producten heeft, wilt hebben,
of er vragen over heeft


Ik hoor veel positiefs over Apple, maar ik vraag me af of het nu echt zo goed is. Kan iedereen met een Apple omgaan? Is Mac OS X beter dan Windows XP? Zal Mac OS X mij bevallen?

Dit blijft natuurlijk erg subjectief, maar hoe dan ook: Mac OS X is zeker anders dan Windows. Als je aan OS X (het besturingssysteem van Apple) begint moet je hier dus rekening mee houden. Maar je krijgt er wel iets voor terug. Zo is OS X veiliger en gebruiksvriendelijker. Mac OS X heeft namelijk een Unix-achtige kern gecombineerd met een erg gebruiksvriendelijke interface. Als je dit niets zegt: Unix is een systeem dat, onder andere, op veel servers gebruikt wordt.

Voor OS X zijn veel verschillende programma's te krijgen. Zo heeft Apple een eigen fotoprogramma, dat je overigens gratis bij iedere Mac krijgt, net als een programma om films te maken. Er zit een DVD-studio en een weblog-applicatie. Het fotoprogramma heet iPhoto en, zoals de naam al een beetje weggeeft, dit programma lijkt op iTunes, wat je misschien wel kent.

Van een ander veel gebruikt programma, Microsoft Office, is ook gewoon een versie voor OS X uit. Je hoeft dus niet bang te zijn dat je niet meer in Word kunt werken. Maar ook hier geldt: Word for Mac ziet er anders uit dan je gewend bent. Voor Mac Office 2004 moet overigens betaald worden, je krijgt wel een testversie bij een Mac.

Ook zijn voor Mac OS X op het web heel veel free- of shareware programma's te vinden die je veelal hier kunt vinden. Onderaan deze openingspost staan er ook een paar.

Toch zijn er een hoop programma's die alleen onder Windows XP werken. Als je zo'n programma gebruikt, is er goed nieuws: sinds Apple begin dit jaar processors van Intel is gaan gebruiken, is het mogelijk ook Windows op je Mac te draaien. Dat kan op twee manieren: door met Apple's eigen Boot Camp Windows als opstart-optie toe te voegen, of door met de zogenaamde 'Virtuele Machine' van Parallels een Windows computer in een schermpje aan je OS X toe te voegen. Let overigens wel op dat beide producten testversies zijn. Boot Camp lijkt goed te werken, maar met Parallels zijn er af en toe nog problemen.

De beste manier om te kijken of een Mac iets voor je is, is altijd nog naar een Apple winkel, of een kennis met een Apple, te gaan en een beetje te spelen met het systeem. Probeer zelf wat dingen, kijk naar een beetje uitleg, en ontdek zelf wat je er van vind.

Samengevat: Als je niet bang bent voor verandering, en een ander besturingssysteem wilt proberen, dan is een Mac iets voor jou. Als je bang bent om het uit te proberen, onthoud dan dat Windows ook prima draait.

Wat is er van waar dat Mac's veel duurder zijn dan gewone PC's?

Alles en niets, afhankelijk van je verhaal. Waar je in de PC wereld voor 300 euro uit losse onderdelen een simpel pc-tje kunt samen stellen, is de goedkoopste Mac, de Mac Mini, nog altijd 650 euro - zonder keyboard, muis of scherm. Dus, een Mac is vrij duur.

Maar is die Mac echt duurder dan een pc? Niet als je ze wat eerlijker met elkaar gaat vergelijken. De van de hierboven genoemde Mac Mini afgeleide AOpen Mini is net zo duur als de Mac Mini. Ook de Apple notebooks zijn ongeveer even duur als vergelijkbare Windows notebooks. Euh, als vergelijkbare Windows-only notebooks, dus.

Bovendien bestaat een nieuwe Mac uit een totaalpakket. Je krijgt veel software, een mooi design, een afstandsbediening met een soort mini Media-center, en bij alle Macs met een scherm een ingebouwde webcam. Dit zijn extra's die je normaal niet bij je laptop krijgt.

Samengevat: Je kunt Apple's duurder noemen, maar een eerlijke vergelijking is moeilijk. Hoe dan ook, Apple geeft je uiteindelijk waar voor je geld, vanwege het design, de afstemming en de meegeleverde software, kortom: het totaalplaatje is zeker niet te duur.

Waar kan ik terecht voor meer Apple achtergrond info, aanschaf en alle andere weetjes?

Apple homepage voor online updates/aankopen/nieuws

Apple Centers/Resellers in Nederland.

Basiscursus Mac OSX voor beginners.

Appleinsider de nr. #1 geruchten website over Apple.

Macrumors de nr.# 2 geruchten website over Apple

Mac OSX.nl Nederlands grootste Mac community met uitgebreide reviews en nieuwsfeitjes en sinds een klein jaar een eigen Podcast.

Think Secret

Welke software moet ik zeker eens bekijken?

Open Source/Freeware:

AdiumX - Vrijwel geheel op maat te maken messenger. Nee, er zit geen webcam support in.
Growl - Hiermee kan ieder programma mededelingen 'schreeuwen'
VLC - MediaPlayer die vrijwel alle formaten lust
Quicktime codecpack - Na de installatie van dit pakket kun je vrijwel elk videobestand afspelen in Quicktime
ShakesPeer - DC++-compatible DC-Client
QuickSilver - Programma's opstarten en nog veel meer met je toetsenbord. Ideaal!
Transmission - Transmission is een Bittorrent client die streeft naar een simpele overzichtelijke interface.
MacStumbler - Altijd op zoek naar een draadloos netwerk in je buurt zonder beveiliging? Gebruik dit programma om het te vinden.
Quinn - Quinn is een tetris kloon. Wil je even snel een ontspannend spelletje spelen dan is dit een aanrader.
ImageWell - Als je op zoek bent naar een programma om snel en gemakkelijk foto's te verkleinen (of basisbewerkingen uit te voeren) dan moet je zeker eens naar ImageWell kijken! Ondersteuning voor .Mac en FTP servers zit er ook in zodat je het direct kan uploaden.
Camino - Camino is een webbrowser gebaseerd op de Gecko engine van Mozilla. Het is eigenlijk gewoon FireFox voor MacOSX met een Cocoa sausje.
CyberDuck - CyberDuck is een FTP/SFTP client voor MacOSX met een laagje Cocoa. Deze Open Source FTP client stelt je in staat om de meest gebruikte FTP commando's uit te voeren en je bestanden te beheren op een nette manier.
Chicken of the VNC - Hoewel er zat VNC clients te vinden zijn voor OSX, springt deze er toch wel uit op een bijzondere manier. Het ding is geschreven voor Cocoa en dus heb je een mooi uitziende interface, passend bij je systeem. Buiten de eyecandy bevat het een bookmark manager om je favoriete locaties op te slaan en ondersteuning voor Apple's Bonjour.
MakingMusic - Muziekanten opgelet! Altijd al willen weten hoe dat ene instrument nou klinkt of eruit ziet? Zoek het op met MakingMusic, een database met informatie over hoe instrumenten klinken, de geschiedenis ervan en hoe ze er uit zien.
CapacityMeter - Informatie nodig over je batterij status van je iBook of PowerBook? Bekijk dit met CapacityMeter (1 van de vele programma's om deze status te weergeven).
RealPlayer - RealPlayer kennen we natuurlijk allemaal wel van Windows. Toch kun je niet echt zonder dit programma als je zo nu en dan wel eens op het internet wat TV programma's wilt bekijken
Windows Media Player 9 - De bron van het kwaad! Het product is niet meer ondersteund, maar ja, je hebt het nog wel eens nodig (zoals bijvoorbeeld voor een radio widget op Dashboard om internetstreams te luisteren). Anyway... op zich wel handig om te hebben dus.
Coverflow - Geweldig mooi programma waarmee je visueel door je iTunes albums kunt bladeren
Frontpage widget - projectje van ChOas.
My active topics widget - projectje van ChOas.
MediaCentral - Een volwaardig alternatief voor FrontRow.
Disk Inventory X - Zie snel welke bestanden en directories veel ruimte innemen op je schijf. Perfecte tool voor de maandelijkse schoonmaak.
Httpmail-plugin - Hotmail of msn account op Mail.

Commerciele software:
BluePhoneElite - Alles voor je BlueToothTelefoon
SubEthaEdit - Editor gemaakt door apen net zo lang op een toetsenbord te laten slaan tot er iets moois uit kwam.

En als ik verder nog vragen heb?
Stel ze! In dit topic zitten een hoop behulpzame Apple-gebruikers

Was dat alles?

Nee, we hebben natuurlijk ook nog wat regeltjes:
-Wees lief tegen elkaar. Geen flames tegen elkaar, of tegen Windows en Windows gebruikers.
-Hou je Appleslowchat alleen voor algemene Applezaken en ga niet offtopic met gespecificeerde vragen over de MacBook of iPod of wat dan ook. Soms zijn daar al speciale threads voor.
-Verpest het topic niet Misdraag je niet, en als iemand dat wel doet, gebruik dan de topicreport in plaats van het topic zelf.
-Houd je verder aan de regels van Fok! en [DIG]. Het klinkt bijna te logisch

Dat was wel alles. Maak er een leuke slowchat van
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Deze OP vind je hier!

En hier verder..
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:14
Zijn erg eik ook WIFI USB-Sticks die sneller connecten dan een Airport ontvanger?
Furiouszondag 3 september 2006 @ 18:20
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:14 schreef Geqxon het volgende:
Zijn erg eik ook WIFI USB-Sticks die sneller connecten dan een Airport ontvanger?
Ja, dat vraag ik me ook wel eens af.

.
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:21
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:20 schreef Furious het volgende:

[..]

Ja, dat vraag ik me ook wel eens af.

.
Als hij uit standby of slaapstand gaat duurt het minimaal 10 seconde voordat ik een website pagina op kan vragen. Duurt mij iets te lang...
Furiouszondag 3 september 2006 @ 18:23
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:21 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Als hij uit standby of slaapstand gaat duurt het minimaal 10 seconde voordat ik een website pagina op kan vragen. Duurt mij iets te lang...
En je zou echt 40 euro in een buitenboordmotorstick steken zodat je geen 10 seconden hoeft te wachten?
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:26
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:23 schreef Furious het volgende:

[..]

En je zou echt 40 euro in een buitenboordmotorstick steken zodat je geen 10 seconden hoeft te wachten?
Prima. Ik wil als ik mijn Macbook openklap en hij uit standby komt direct kunnen werken, ik wil niet eerst 10 seconden moeten wachten.

Het gekke is dat hij bij hibernate / slaapstand er een stuk korter over doet
Furiouszondag 3 september 2006 @ 18:28
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:26 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Prima. Ik wil als ik mijn Macbook openklap en hij uit standby komt direct kunnen werken, ik wil niet eerst 10 seconden moeten wachten.

Het gekke is dat hij bij hibernate / slaapstand er een stuk korter over doet
Dat meen je niet. Je kon ook gewoon 'TVP' plaatsen i.p.v. zo'n idiote vraag (wederom).
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:30
Verder heb ik nog steeds het probleem dat als ik mijn Macbook dichtklap, dat hij de ene keer in standby / sluimer gaat, en de andere keer in slaapstand / hibernate.

Dit is zo na een klein incidentje waarbij ik mijn Macbook niet maar in standby kreeg. Ik had hem dichtgeklapt, maar hij bleef toen aan. Via het Appeltje-menu, en dan "Sluimer", deed ook niks, en dmv. de powerbutton en dan "Sluimer" gebeurde er ook niks. Toen ik koos voor "Zet uit", en ik de klep dichtklapte, ging hij nog niet uit. Toen ik de klep open deed, zag ik dat heel het scherm het standaard lichtblauw was alsof de wallpaper nog niet geladen was. Heb hem toen maar uitgezet door de knop 5 seconde ingedrukt te houden, ik moest weg

Daarna ging hij telkens in hibernate / slaapstand als ik hem dichtklapte, en tegenwoordig gaat hij af en toe in standby, zit weinig regelmaat in. Is dit misschien ergens met een optie te regelen??
ThijsThijszondag 3 september 2006 @ 18:32
ik wou net zeggen jongen 10 seconden dat is niks
XLzondag 3 september 2006 @ 18:32
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:21 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Als hij uit standby of slaapstand gaat duurt het minimaal 10 seconde voordat ik een website pagina op kan vragen. Duurt mij iets te lang...
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:26 schreef Geqxon het volgende:

[..]
Het gekke is dat hij bij slaapstand er een stuk korter over doet
Is er geen vorm van digitale norrit voor deze topicdiarree
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:33
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:32 schreef XL het volgende:

[..]


[..]

Is er geen vorm van digitale norrit voor deze topicdiarree
Dat laatste, daar kwam ik net pas achter. Ik heb het namelijk nooit echt bijgehouden, en heb het met slaapstand net pas getest Vandaar dat ik het er nog even bij had gezet.
XLzondag 3 september 2006 @ 18:33
en wat is in godsnaam het verschil tussen standby en slaapstand?
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:34
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:33 schreef XL het volgende:
en wat is in godsnaam het verschil tussen standby en slaapstand?
Standby / Sluimer = Uit, maar dan krijgt je geheugen nog stroom.
Slaapstand / Hibernate = Uit, en dan is de inhoud van je geheugen op je hardeschijf opgeslagen, en heeft je apparaat ook geen stroom meer nodig.
XLzondag 3 september 2006 @ 18:35
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:33 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Dat laatste, daar kwam ik net pas achter. Ik heb het namelijk nooit echt bijgehouden, en heb het met slaapstand net pas getest Vandaar dat ik het er nog even bij had gezet.
Dat laatste zet je er net bij

Ik lees de eerste keer slaapstand duurt minimaal 10 sec
Vervolgens lees ik slaapstand gaat veel sneller


Het klinkt me in de oren als: Wat moet ik nu weer posten?
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:36
Ik typte eerst dat het in beide gevallen minimaal 10 seconde zou duren.

Daarna ging ik in slaapstand, om het te testen, en nadat ik eruit kwam merkte ik dat de verbinding al binnen 10 seconde opgezet was. Dus had ik dat laatste er even bij gezet, dat het korter dan 10 seconde duurde.

Is dit genoeg informatie meester XL?
nietzmanzondag 3 september 2006 @ 18:37
Hoi alle niet-debielo's!
Mr.Noodlezondag 3 september 2006 @ 18:40
Toch grappig om te zien dat al die Mac users in 1997 aan het boooohooooooo'en waren toen Apple het moeilijk had om uit de rode cijfers raken en ze Steve Jobs terug hebben aangenomen en een samenwerkingsverband met Microsoft aan gingen om het bedrijf weer een gezonde impuls te geven.

Waar nu de laatste tijd weer veel MS voor de gek gehouden wordt was het toen wel anders. Steve Jobs had nog wat te incasseren..

http://youtube.com/watch?v=WxOp5mBY9IY
XLzondag 3 september 2006 @ 18:41
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:36 schreef Geqxon het volgende:
Is dit genoeg informatie meester XL?
Mwoah... ik ga denk ik gewoon weer topic-reports plaatsen bij dergelijke berichten. Want de discussie werkt niet omdat er van reflectie geen sprake blijkt te zijn.
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:42
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:41 schreef XL het volgende:

[..]

Mwoah... ik ga denk ik gewoon weer topic-reports plaatsen bij dergelijke berichten. Want de discussie werkt niet omdat er van reflectie geen sprake blijkt te zijn.
Ik vraag gewoon iets simpels, en jij gaat gelijk een TR plaatsen? Sorry maar nee, dit volg ik niet meer.

Laat me raden, jij had in het vorige topic zeker ook de TR geplaatst?
JoMo0zondag 3 september 2006 @ 18:47
tvp
XLzondag 3 september 2006 @ 18:49
Waarschijnlijk wel, ik zet ze regelmatig. Vooral als kleine onnozele dingen de overhand krijgen in het topic. Dan stel ik altijd voor om een IRC-kanaal op te zetten, alle kleine domme dingen kunnen daar prima opgelost worden en de kwaliteit van het topic kan weer naar het niveau van 10 delen geleden. Bovendien kun je in een IRC-kanaal geschillen met users veel beter oplossen zonder dat je een topic verpest.
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:55
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:49 schreef XL het volgende:
Waarschijnlijk wel, ik zet ze regelmatig. Vooral als kleine onnozele dingen de overhand krijgen in het topic. Dan stel ik altijd voor om een IRC-kanaal op te zetten, alle kleine domme dingen kunnen daar prima opgelost worden en de kwaliteit van het topic kan weer naar het niveau van 10 delen geleden. Bovendien kun je in een IRC-kanaal geschillen met users veel beter oplossen zonder dat je een topic verpest.
En dat IRC kanaal, is dat dan net als #fok totaal gescheiden van deze slowchat?
super-muffinzondag 3 september 2006 @ 18:58
Ik kwam er net achter dat de Cinema Displays in prijs zijn verlaagd

is dat al lang zo?
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 18:59
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:58 schreef super-muffin het volgende:
Ik kwam er net achter dat de Cinema Displays in prijs zijn verlaagd, is dat al lang zo?
Ik dacht sinds de introductie van de Mac Pro. iig wel de 20".
skiczukiezondag 3 september 2006 @ 19:05
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:55 schreef Geqxon het volgende:

[..]

En dat IRC kanaal, is dat dan net als #fok totaal gescheiden van deze slowchat?
Als je maar optieft, dat is het belangrijkste.
skiczukiezondag 3 september 2006 @ 19:06
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:40 schreef Mr.Noodle het volgende:
Toch grappig om te zien dat al die Mac users in 1997 aan het boooohooooooo'en waren toen Apple het moeilijk had om uit de rode cijfers raken en ze Steve Jobs terug hebben aangenomen en een samenwerkingsverband met Microsoft aan gingen om het bedrijf weer een gezonde impuls te geven.

Waar nu de laatste tijd weer veel MS voor de gek gehouden wordt was het toen wel anders. Steve Jobs had nog wat te incasseren..

http://youtube.com/watch?v=WxOp5mBY9IY
Whehe, grappig dat 'boeeh'-geroep als Steve aankondigt dat IE de default browser op een Mac wordt.
skiczukiezondag 3 september 2006 @ 19:09
Jezus, wat een lachen filmpje.
Dementorzondag 3 september 2006 @ 19:12
Oeh! Ik heb deze film en dit stukje is het bekijken waard.

http://youtube.com/watch?v=im589uTchKs&mode=related&search=
Geqxonzondag 3 september 2006 @ 19:27
quote:
Op zondag 3 september 2006 19:12 schreef Dementor het volgende:
Oeh! Ik heb deze film en dit stukje is het bekijken waard.

http://youtube.com/watch?v=im589uTchKs&mode=related&search=
Ik had de tekst al gelezen, maar leuk het filmpje er bij te zien. Thanks
De_Hertogzondag 3 september 2006 @ 19:31
Even mijn vraagjes uit het vorige topic herhalen:

-Weet iemand een manier om in Mail verzend-aliassen te gebruiken die ook een andere weer te geven naam gebruiken, zonder hiervoor een nieuw account aan te moeten maken?

-Weet iemand (Walter?) hoe het komt dat Quicksilver sommige bestanden en mappen op mijn schijf als 'URL' ziet, en sommige bestanden en mappen helemaal niet?
nietzmanzondag 3 september 2006 @ 19:49
IE is Apples default browser!
- Booooooooo.
But people can choose!
- Jay!
Microsoft bought shares!
- Boooooooooo.
But they can't vote!
- Jay!
skiczukiezondag 3 september 2006 @ 20:37
quote:
Op zondag 3 september 2006 19:49 schreef nietzman het volgende:
IE is Apples default browser!
- Booooooooo.
But people can choose!
- Jay!
Microsoft bought shares!
- Boooooooooo.
But they can't vote!
- Jay!
Furiouszondag 3 september 2006 @ 21:01
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:49 schreef XL het volgende:
Waarschijnlijk wel, ik zet ze regelmatig. Vooral als kleine onnozele dingen de overhand krijgen in het topic. Dan stel ik altijd voor om een IRC-kanaal op te zetten, alle kleine domme dingen kunnen daar prima opgelost worden en de kwaliteit van het topic kan weer naar het niveau van 10 delen geleden. Bovendien kun je in een IRC-kanaal geschillen met users veel beter oplossen zonder dat je een topic verpest.
Wel gaarne in een kanaal waar de debielo's alleen zitten. Soort isolatiecel zeg maar.
GertJanBzondag 3 september 2006 @ 21:08
Ik heb soms dat safari zomaar opeens afsluit (mac os 10.3.9) iemand enig idee waar dit an zou kunnen liggen?
oorzondag 3 september 2006 @ 22:02
Hoi
Tijnzondag 3 september 2006 @ 22:20
Whehehehe, ik heb net een potje Civ 1 uitgespeeld. DOSBox blijft ass kicken

super-muffinzondag 3 september 2006 @ 22:27
quote:
Op zondag 3 september 2006 21:08 schreef GertJanB het volgende:
Ik heb soms dat safari zomaar opeens afsluit (mac os 10.3.9) iemand enig idee waar dit an zou kunnen liggen?
Welke Mac heb je en hoeveel geheugen zit er in? En is het bij bezoeken van bepaalde site's?
Swetseneggerzondag 3 september 2006 @ 22:56
hoi.
Xilantofzondag 3 september 2006 @ 23:00
quote:
Op zondag 3 september 2006 19:49 schreef nietzman het volgende:
IE is Apples default browser!
- Booooooooo.
But people can choose!
- Jay!
Microsoft bought shares!
- Boooooooooo.
But they can't vote!
- Jay!
!
GertJanBzondag 3 september 2006 @ 23:14
quote:
Op zondag 3 september 2006 22:27 schreef super-muffin het volgende:

[..]

Welke Mac heb je en hoeveel geheugen zit er in? En is het bij bezoeken van bepaalde site's?
iMac G3 512 mb geheugen...

Het is me nu twee keer gebeurt bij video.google.nl en een aatal keer bij andere (willekeurige) webistes...
Sanderzondag 3 september 2006 @ 23:16
quote:
Op zondag 3 september 2006 16:57 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Ach kom op Slarioux, ik maak eenmalig een grapje en daar kun je dan weer niet tegen? Sorry in dat geval
Niks eenmalig, je moet om de een of andere reden minstens 2x per pagina komen vertellen wat je nou weer met je mac hebt gedaan óf een vraag stellen die nergens over gaat of verschrikkelijk mierenneukerig is.

En ik heb de TR's nog niet gelezen.
Anthraxxzondag 3 september 2006 @ 23:28
quote:
Op zondag 3 september 2006 22:20 schreef Tijn het volgende:
Whehehehe, ik heb net een potje Civ 1 uitgespeeld. DOSBox blijft ass kicken

[[url=http://www2.hku.nl/~martijn2/fok/civ_mac_small.png]afbeelding][/url]
Civ IV is beter en leuker .
Tijnzondag 3 september 2006 @ 23:29
quote:
Op zondag 3 september 2006 23:28 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Civ IV is beter en leuker .
Civ IV kan ik niet winnen als 'ie moeilijker dan het makkelijkste level staat

Civ I win ik altijd
Anthraxxzondag 3 september 2006 @ 23:31
quote:
Op zondag 3 september 2006 23:29 schreef Tijn het volgende:

[..]

Civ IV kan ik niet winnen als 'ie moeilijker dan het makkelijkste level staat

Civ I win ik altijd
Dus je kan niet tegen je verlies? .

Civ IV is echt het beste spel sinds tijden. Zelfs zo goed dat ik weer eens sinds jaren een spel voor een PC gekocht heb. Nou ja, PC... Mac .
Tijnzondag 3 september 2006 @ 23:40
quote:
Op zondag 3 september 2006 23:31 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Dus je kan niet tegen je verlies? .
Inderdaad Ik ga nu een potje Railroad Tycoon I spelen. Met de schitterende bug dat als je 20 miljard in het rood staat, het opeens een positief saldo wordt
Adelantezondag 3 september 2006 @ 23:43
quote:
Op zondag 3 september 2006 18:37 schreef nietzman het volgende:
Hoi alle niet-debielo's!
Ola!
Blaxjezondag 3 september 2006 @ 23:49
Ik heb een draadloze mighty en tobo gekocht!
broerzondag 3 september 2006 @ 23:52
quote:
Op zondag 3 september 2006 23:14 schreef GertJanB het volgende:
iMac G3 512 mb geheugen...

Het is me nu twee keer gebeurt bij video.google.nl en een aatal keer bij andere (willekeurige) webistes...
iBook, G3, 700 Mhz, 640 MB hier. En ik heb precies hetzelfde bij video.google.com. Ook bij YouTube af en toe (maar minder dan bij google). En bij hyves.nl (daar heb ik me dan ook niet geregistreerd), maar vooral dus bij sites die filmpjes in Flash laten zien. In Firefox is het nog erger bij mij.

Ik heb me erbij neergelegd. Filmpjes kijk ik wel als ik een nieuwe MacBook heb.
De_Hertogmaandag 4 september 2006 @ 00:03
quote:
Op zondag 3 september 2006 23:49 schreef Blaxje het volgende:
Ik heb een draadloze mighty en tobo gekocht!
Is de draadloze mighty mouse al verkrijgbaar dan, of heb je hem alleen besteld?
ChOasmaandag 4 september 2006 @ 08:17
Mogguh!!!
Q.maandag 4 september 2006 @ 08:25
Heeft iemand de advertentie van MacHouse Amsterdam in de Metro al gezien?
XLmaandag 4 september 2006 @ 08:28
Nee, maar ik fiets over 5 minuten langs het station, de moeite om te stoppen?
Tijnmaandag 4 september 2006 @ 08:45
Whehe,

Remcomaandag 4 september 2006 @ 09:00
Goeiemorgen
Swetseneggermaandag 4 september 2006 @ 10:16
'Ebru'
Rock-shockermaandag 4 september 2006 @ 10:24
Goeiemorgen!
Xilantofmaandag 4 september 2006 @ 10:51
quote:
Op maandag 4 september 2006 00:03 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Is de draadloze mighty mouse al verkrijgbaar dan, of heb je hem alleen besteld?
Ik loop al 2 weken Apple Centre Passage plat met de vraag of ze hem al hebben !
Vandaag bel ik wel ff
Blaxjemaandag 4 september 2006 @ 12:48
quote:
Op maandag 4 september 2006 00:03 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Is de draadloze mighty mouse al verkrijgbaar dan, of heb je hem alleen besteld?
Besteld. Whehe.
Furiousmaandag 4 september 2006 @ 14:06


Wat ziet mijn oog daar? Lijkt me wel een leuke gadget overigens, niet dat ik ooit iets opschrijf.
De_Hertogmaandag 4 september 2006 @ 14:20
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:06 schreef Furious het volgende:
[afbeelding]

Wat ziet mijn oog daar? Lijkt me wel een leuke gadget overigens, niet dat ik ooit iets opschrijf.
Iets te duur en iets te groot om praktisch te zijn, maar wel grappig. Ik las dat je er ook een gewoon schrijfblok in kon doen, dat scheelt wel. Vraag me wel af of het fatsoenlijke OCR heeft, zodat je mooi kunt copy-pasten
broermaandag 4 september 2006 @ 14:35
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:20 schreef De_Hertog het volgende:
Ik las dat je er ook een gewoon schrijfblok in kon doen, dat scheelt wel. Vraag me wel af of het fatsoenlijke OCR heeft, zodat je mooi kunt copy-pasten
Dat je er een schrijfblok in zou kunnen doen, zou voor mij echt ideaal zijn. Alleen bestaat er volgens mij geen OCR die mijn handschrift weet te ontcijferen. Ik kan het zelf amper...

Verder wel een leuk ding.
super-muffinmaandag 4 september 2006 @ 14:36
quote:
Op maandag 4 september 2006 08:45 schreef Tijn het volgende:
Whehe,

[afbeelding]
De_Hertogmaandag 4 september 2006 @ 14:41
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:35 schreef broer het volgende:

[..]

Dat je er een schrijfblok in zou kunnen doen, zou voor mij echt ideaal zijn. Alleen bestaat er volgens mij geen OCR die mijn handschrift weet te ontcijferen. Ik kan het zelf amper...

Verder wel een leuk ding.
Dat er eens schrijfblok in past (ieder a5 schrijfblok) staat op de site. Wat die ocr betreft, dat vraag ik me dus ook af. Op die site lijkt het gewoon een plaatje van wat er op het blok staat. Wel apart dat het plaatje op de computer in kleur is en arceringen heeft, dat heeft het origineel niet..
HeatWavemaandag 4 september 2006 @ 14:47
Vant weekend even met een Macbook van een vriendinnetje gespeeld, leuk ding. .

OSX 10.4 kan toch gewoon NTFS disks lezen? Ik had een externe harddisk voor dr gekocht, thuis volgezet met Mp3's maar hij mountte de schijf wel, maar ik zag niets.... vergeet ik iets?
Mr.Noodlemaandag 4 september 2006 @ 14:53
quote:
Op maandag 4 september 2006 08:45 schreef Tijn het volgende:
Whehe,

[afbeelding]
Ah, heeft dat zeikwijf van die column uiteindelijk toch nog een nieuwe Macbook gekregen van die lieve Ciaran van de Machouse in Amsterdam...

Goeie service..
Mr.Noodlemaandag 4 september 2006 @ 14:54
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:47 schreef HeatWave het volgende:
Vant weekend even met een Macbook van een vriendinnetje gespeeld, leuk ding. .

OSX 10.4 kan toch gewoon NTFS disks lezen? Ik had een externe harddisk voor dr gekocht, thuis volgezet met Mp3's maar hij mountte de schijf wel, maar ik zag niets.... vergeet ik iets?
Ja lezen, maar schrijven is geloof ik nog steeds problematisch.. tenminste was in Linux zo. Zal waarschijnlijk wel hetzelfde gelden voor Apple. Ik heb m'n externe HD FAT32 geformateerd, die leest de Macbook van een huisgenoot van me wel..
Rock-shockermaandag 4 september 2006 @ 14:56
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:47 schreef HeatWave het volgende:
Vant weekend even met een Macbook van een vriendinnetje gespeeld, leuk ding. .

OSX 10.4 kan toch gewoon NTFS disks lezen? Ik had een externe harddisk voor dr gekocht, thuis volgezet met Mp3's maar hij mountte de schijf wel, maar ik zag niets.... vergeet ik iets?
Volgens mij is NTFS onder OSX read-only. Maar het kan zelfs nog slechter zijn...
De_Hertogmaandag 4 september 2006 @ 14:56
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:47 schreef HeatWave het volgende:
Vant weekend even met een Macbook van een vriendinnetje gespeeld, leuk ding. .
De MacBook, het vriendinnetje, beide?
quote:
OSX 10.4 kan toch gewoon NTFS disks lezen? Ik had een externe harddisk voor dr gekocht, thuis volgezet met Mp3's maar hij mountte de schijf wel, maar ik zag niets.... vergeet ik iets?
Als het goed is kan OS X NTFS lezen ja. Volgens dit artikel moet ze wel 10.4.1 of hoger hebben, maar dat heeft iedereen die gewoon netjes software update draait..
Angel_of_Dthmaandag 4 september 2006 @ 14:57
Ja, NTFS schrijven is nog steeds riskant. De ondersteuning in Linux wordt wel steeds beter, dat zal voor OS X ook wel gelden, maar ik begin er nog maar niet aan. FAT32 is dan een stuk handiger, zeker als het om muziek draait. Als je ook grote bestanden groter dan 4 GB wilt uitwisselen, wordt het lastig met FAT32, dus ondersteunt dat niet.
De_Hertogmaandag 4 september 2006 @ 14:57
Behulpzaam zijn we wel he?
HeatWavemaandag 4 september 2006 @ 14:58
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:56 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

De MacBook, het vriendinnetje, beide?
[..]

Als het goed is kan OS X NTFS lezen ja. Volgens dit artikel moet ze wel 10.4.1 of hoger hebben, maar dat heeft iedereen die gewoon netjes software update draait..
Beide .

ja ok, het ding is net 2 weken oud, dus zou moeten kunnen. Ik rag hem wel even aan mijn eigen iBook thuis, had er gewoon niet bij stil gestaan .
Angel_of_Dthmaandag 4 september 2006 @ 15:00
quote:
Op maandag 4 september 2006 14:57 schreef De_Hertog het volgende:
Behulpzaam zijn we wel he?
En we zijn het nog met elkaar eens ook.
HeatWavemaandag 4 september 2006 @ 15:01
oh, en thx iedereen natuurlijk .
Mr.Noodlemaandag 4 september 2006 @ 15:06
Maar gelukkig is je iPod Fat32...
Geqxonmaandag 4 september 2006 @ 16:41
Heerlijk hoe bekrompen de HU is met hun wifi-gebruik. Windows users moeten zelfs een app / tooltje / certificaat installeren, gelukkig kom ik daar met OS-X mooi vanaf
Furiousmaandag 4 september 2006 @ 17:17
Als 3K428 - 3K611 een 'range' is, lijkt mij dat 3K531 er tussenin ligt, of niet?
ChOasmaandag 4 september 2006 @ 17:19
quote:
Op maandag 4 september 2006 17:17 schreef Furious het volgende:
Als 3K428 - 3K611 een 'range' is, lijkt mij dat 3K531 er tussenin ligt, of niet?
Dat is correct.
Furiousmaandag 4 september 2006 @ 17:21
quote:
Op maandag 4 september 2006 17:19 schreef ChOas het volgende:

[..]

Dat is correct.
En toch zegt de batterijchecker op de Apple site dat mijn batterij niet vervangen hoeft te worden? Ik neem aan dat elke batterij tussen die range slecht is of niet?
ChOasmaandag 4 september 2006 @ 17:23
quote:
Op maandag 4 september 2006 17:21 schreef Furious het volgende:

[..]

En toch zegt de batterijchecker op de Apple site dat mijn batterij niet vervangen hoeft te worden? Ik neem aan dat elke batterij tussen die range slecht is of niet?
Dat is inderdaad vreemd, mijn vriendinnetje had ook een foute die gewoon in die reeks viel en daar is gewoon een opdracht voor aangemaakt...
Furiousmaandag 4 september 2006 @ 17:26
quote:
Op maandag 4 september 2006 17:23 schreef ChOas het volgende:

[..]

Dat is inderdaad vreemd, mijn vriendinnetje had ook een foute die gewoon in die reeks viel en daar is gewoon een opdracht voor aangemaakt...
Morgen dan maar eens met Apple bellen. Dank in iedergeval.
Geqxonmaandag 4 september 2006 @ 17:26
Ik heb me vandaag trouwens een hoop bekrompen reacties over mijn Macbook gehad

De intelligente mensen vonden hem trouwens bijna allemaal wel tof. En van frontrow staat natuurlijk iedereen te kijken
super-muffinmaandag 4 september 2006 @ 18:32
Ik kreeg net een doosje van Apple binnen. Toen i k het open maakte dat ik 'hé, waar is die accu dan?' Maar het was voor m'n iPod.
Anthraxxmaandag 4 september 2006 @ 18:46
quote:
Op maandag 4 september 2006 16:41 schreef Geqxon het volgende:
Heerlijk hoe bekrompen de HU is met hun wifi-gebruik. Windows users moeten zelfs een app / tooltje / certificaat installeren, gelukkig kom ik daar met OS-X mooi vanaf
Geweldig hoe Geqxie iedereen probeert te imponeren wat elke studerende student toch allang wist .
Anthraxxmaandag 4 september 2006 @ 18:55
quote:
Op maandag 4 september 2006 17:26 schreef Geqxon het volgende:

De intelligente mensen vonden hem trouwens bijna allemaal wel tof. En van frontrow staat natuurlijk iedereen te kijken
Wil je hiermee zeggen dat intelligente mensen Apple sowieso tof vind?
Wat een kut redenatie. Mijn stagebegeleider weet meer van programmeren af dan elk ander levend mens, maar hij vind mijn iBook "een leuk speeltje" maar niets voor het serieuze werk.
XLmaandag 4 september 2006 @ 18:59
quote:
Op maandag 4 september 2006 18:55 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Wil je hiermee zeggen dat intelligente mensen Apple sowieso tof vind?
Wat een kut redenatie. Mijn stagebegeleider weet meer van programmeren af dan elk ander levend mens, maar hij vind mijn iBook "een leuk speeltje" maar niets voor het serieuze werk.
Dan hebben we dezelfde stagebeleider. Die van mij echter vindt toch wel gaaf wat er allemaal standaard op zo'n mac geinstalleerd staat om te voorzien in zijn command line-fettish.
Geqxonmaandag 4 september 2006 @ 19:00
quote:
Op maandag 4 september 2006 18:55 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Wil je hiermee zeggen dat intelligente mensen Apple sowieso tof vind?
Wat een kut redenatie. Mijn stagebegeleider weet meer van programmeren af dan elk ander levend mens, maar hij vind mijn iBook "een leuk speeltje" maar niets voor het serieuze werk.
Nee. Ik merk alleen wel dat intelligente mensen wat verder denken dan "wat een klein kutscherm" of "op OS X kun je niet gamen".
nietzmanmaandag 4 september 2006 @ 19:05
quote:
Op maandag 4 september 2006 19:00 schreef Geqxon het volgende:
Nee. Ik merk alleen wel dat intelligente mensen wat verder denken dan "wat een klein kutscherm" of "op OS X kun je niet gamen".
Een doeltreffendere IQtest had je niet kunnen nemen Geksen.
Dementormaandag 4 september 2006 @ 19:54
quote:
Op maandag 4 september 2006 08:45 schreef Tijn het volgende:
Whehe,

[afbeelding]
Zo hoort het.
Mr.Noodlemaandag 4 september 2006 @ 20:32
quote:
Op maandag 4 september 2006 19:54 schreef Dementor het volgende:

[..]

Zo hoort het.
Nah, die gast had het niet zover moeten laten komen...
Dementormaandag 4 september 2006 @ 20:36
quote:
Op maandag 4 september 2006 20:32 schreef Mr.Noodle het volgende:

[..]

Nah, die gast had het niet zover moeten laten komen...
Dat is een ander verhaal.
Het is wel tof om het zo in de media op te lossen door deze advertentie te plaatsen.
XLmaandag 4 september 2006 @ 20:40
quote:
Op maandag 4 september 2006 20:32 schreef Mr.Noodle het volgende:

[..]

Nah, die gast had het niet zover moeten laten komen...
Die Ebru had haar column daar nooit voor moeten gebruiken. Domme muts.
Furiousmaandag 4 september 2006 @ 20:43
quote:
Op maandag 4 september 2006 20:40 schreef XL het volgende:

[..]

Die Ebru had haar column daar nooit voor moeten gebruiken. Domme muts.
Ik had liever dat zo'n typmuts helemaal geen Mac aanschaftte. Maarja, er zijn wel meerdere mensen waarvan ik dat liever niet heb.
r4uzmaandag 4 september 2006 @ 22:49
Even een vraag over hotkeys.

Hoe minimaliseer je een venster met je toetsenbord? Ik heb geen zin om steeds met m'n muis naar de linkerbovenkant te gaan.
r4uzmaandag 4 september 2006 @ 22:51
Oh en het fokforum ziet er wel fux0red uit in Safari. Enige tips om het te maken zoals het er eigenlijk uit hoort te zien?
nietzmanmaandag 4 september 2006 @ 22:51
Het dramatisch onlogische Appletje+m.
nietzmanmaandag 4 september 2006 @ 22:52
Dat had natuurlijk Appletje+k moeten zijn, k voor 'kleinmaken.'
Sandermaandag 4 september 2006 @ 22:53
quote:
Op maandag 4 september 2006 22:51 schreef r4uz het volgende:
Oh en het fokforum ziet er wel fux0red uit in Safari. Enige tips om het te maken zoals het er eigenlijk uit hoort te zien?
Een weekje geduld, dan zou het er perfect uit moeten zien .
Swetseneggermaandag 4 september 2006 @ 22:54
Ik zie weinig fucked up in safari. Hier en daar een witregeltje teveel, maar het valt allemaal nog wel mee.
Furiousmaandag 4 september 2006 @ 22:57
quote:
Op maandag 4 september 2006 22:53 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Een weekje geduld, dan zou het er perfect uit moeten zien .


Geqxonmaandag 4 september 2006 @ 22:58
quote:
Op maandag 4 september 2006 22:54 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik zie weinig fucked up in safari. Hier en daar een witregeltje teveel, maar het valt allemaal nog wel mee.
Hier ook. Al draai ik wel fokforum_dark. Silver heb ik amper gebruikt, maar lijkt mij met de kleinere fonts wel handig
Swetseneggermaandag 4 september 2006 @ 22:59
quote:
Op maandag 4 september 2006 22:57 schreef Furious het volgende:

[..]



Hoe is het met je router?
Furiousmaandag 4 september 2006 @ 23:03
quote:
Op maandag 4 september 2006 22:59 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Hoe is het met je router?
Terug bij de Sitecom.

Ik heb mijn geld maar terug gevraagd, ik hoef geen andere, ik moet alleen het volume van de muziek laag houden omdat de deur niet dicht kan aangezien ik dan helemaal geen verbinding meer krijg van de E-Tech accespoint die op de Sitecom router zit aangesloten.

Losse accespoints zijn net zo duur als wireless routers, dus ik dacht, kom aan laat ik 10 centimeter ruimte besparen, dat viel me vies tegen.
Angel_of_Dthmaandag 4 september 2006 @ 23:03
quote:
Op maandag 4 september 2006 22:54 schreef Swetsenegger het volgende:
Ik zie weinig fucked up in safari. Hier en daar een witregeltje teveel, maar het valt allemaal nog wel mee.
Inderdaad. En de eerste paar uur vond ik het vervelend, maar daar ben je ook wel snel aan gewend. Ook als ik nu een paar dagen mijn laptop niet gebruik, en dus met Firefox surf, en daarna weer met Safari valt het me eigenlijk niet eens meer op.
Swetseneggermaandag 4 september 2006 @ 23:12
quote:
Op maandag 4 september 2006 23:03 schreef Furious het volgende:

[..]

Terug bij de Sitecom.

Ik heb mijn geld maar terug gevraagd, ik hoef geen andere, ik moet alleen het volume van de muziek laag houden omdat de deur niet dicht kan aangezien ik dan helemaal geen verbinding meer krijg van de E-Tech accespoint die op de Sitecom router zit aangesloten.

Losse accespoints zijn net zo duur als wireless routers, dus ik dacht, kom aan laat ik 10 centimeter ruimte besparen, dat viel me vies tegen.
Heeft die e-tech een afschroefbare antenne? Anders kan je misshcien nog een 'zwaardere' antenne erop schroeven
Swetseneggermaandag 4 september 2006 @ 23:13
quote:
Op maandag 4 september 2006 23:03 schreef Angel_of_Dth het volgende:

[..]

Inderdaad. En de eerste paar uur vond ik het vervelend, maar daar ben je ook wel snel aan gewend. Ook als ik nu een paar dagen mijn laptop niet gebruik, en dus met Firefox surf, en daarna weer met Safari valt het me eigenlijk niet eens meer op.
Nee precies, dat heb ik ook
prof.bierbekjedinsdag 5 september 2006 @ 00:08
Is er ook een topic waar je je Mac kan showen?? Een soort van laat je buro zien ofzo?
Geqxondinsdag 5 september 2006 @ 00:09
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 00:08 schreef prof.bierbekje het volgende:
Is er ook een topic waar je je Mac kan showen?? Een soort van laat je buro zien ofzo?
Kan gewoon hier En anders op Got.
prof.bierbekjedinsdag 5 september 2006 @ 00:16
mmm..ik vind dat soort foto's wel cool....ben ik nu een nerd
Ik ben dit soort foto's nog niet tegengekomen apple slowchat....moet ik lang zoeken zeker......
Mischien maak ik nog wel een topic.....ff over slapen!

trust.......
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 07:09
quote:
Geachte(r) Sander,
Hierbij informeren wij u over de levering van een of meer producten die u bij de Apple Store hebt besteld. Uw bestelling is verzonden en zal binnenkort op het door u opgegeven adres worden afgeleverd. Deze e-mail bevat uw referentienummer (het webbestelnummer) en het verzend/leveringsnummer.
Oftewel, nog een dag of wat en ik heb mn macbook
Q.dinsdag 5 september 2006 @ 07:12
Heb je alvast een paar weken vrij genomen, Slarioux?
GertJanBdinsdag 5 september 2006 @ 07:14
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 00:16 schreef prof.bierbekje het volgende:
mmm..ik vind dat soort foto's wel cool....ben ik nu een nerd
Ik ben dit soort foto's nog niet tegengekomen apple slowchat....moet ik lang zoeken zeker......
Mischien maak ik nog wel een topic.....ff over slapen!

trust.......
een nerd? nee joh hoe kom je er bij

show jou desktop dan eens! Goed voorbeeld doet volgen...
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 07:26
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 07:09 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Oftewel, nog een dag of wat en ik heb mn macbook
quote:
Date Time Location Status
03 Sep 2006 05:31 Suzhou Shipped From Originating Depot
03 Sep 2006 04:29 Suzhou Consignment Received At Transit Point
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 07:27
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 07:26 schreef skiczukie het volgende:

[..]


[..]

Stoer!

Bij mij geeft ie nog een error als je op dat trackdingetje klikt bij orderstatus .
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 07:28
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 07:27 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Stoer!

Bij mij geeft ie nog een error als je op dat trackdingetje klikt bij orderstatus .
Dat had ik ook voor twee dagen.
Furiousdinsdag 5 september 2006 @ 08:59
quote:
Op maandag 4 september 2006 23:12 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Heeft die e-tech een afschroefbare antenne? Anders kan je misshcien nog een 'zwaardere' antenne erop schroeven
Yep, dat heeft-ie. Ik zou alleen geen idee hebben waar ik een zwaardere antenne kan kopen en wat zoiets kost?
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 09:00
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 07:28 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Dat had ik ook voor twee dagen.
Inmiddels doet ie het al

"In Transit to Customer - Shipment on Schedule"
Geqxondinsdag 5 september 2006 @ 09:13
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 08:59 schreef Furious het volgende:

[..]

Yep, dat heeft-ie. Ik zou alleen geen idee hebben waar ik een zwaardere antenne kan kopen en wat zoiets kost?
Een klein beetje moeite heeft nog nooit iemand kwaad gedaan

Misco levert goed spul
Furiousdinsdag 5 september 2006 @ 09:24
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 09:13 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Een klein beetje moeite heeft nog nooit iemand kwaad gedaan

Misco levert goed spul
Look who's talking.
Swetseneggerdinsdag 5 september 2006 @ 10:11
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 08:59 schreef Furious het volgende:

[..]

Yep, dat heeft-ie. Ik zou alleen geen idee hebben waar ik een zwaardere antenne kan kopen en wat zoiets kost?
Sitecom bijvoorbeeld
WL-030 5 dBi Omni antenne ¤ 14,99
WL-031 10dBi Omni antenne ¤ 29,99

En www.gandalf.nl
Furiousdinsdag 5 september 2006 @ 14:16
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 10:11 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Sitecom bijvoorbeeld
WL-030 5 dBi Omni antenne ¤ 14,99
WL-031 10dBi Omni antenne ¤ 29,99

En www.gandalf.nl
Hmm, dat lijkt me wel wat. Maar moet het kastje ook niet een bepaalde output sterkte hebben?
Swetseneggerdinsdag 5 september 2006 @ 14:38
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 14:16 schreef Furious het volgende:

[..]

Hmm, dat lijkt me wel wat. Maar moet het kastje ook niet een bepaalde output sterkte hebben?
Nee, de dbi's zorgen al voor een beter bereik. Uiteraard kan je ook nog iets van een signaal booster kopen. Het vervelende is alleen dat de signaal sterkte in Europa wettelijk aan 100mW gebonden is en de meeste routers dat ook al uitzenden. Een signaal versterker heeft dus weinig nut
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 14:38
Van 14 september naar 8 september in 3 uur!

08 Sep 2006 (Subject to change)

skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 15:20
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 14:38 schreef Slarioux het volgende:
Van 14 september naar 8 september in 3 uur!

08 Sep 2006 (Subject to change)

Is dat dan de Europese datum of de Chinese? Bij TNT zeggen ze dat het 7 september wordt afgeleverd, op de Applesite op 12 september.
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 15:24
En wat gebeurt er als je niet thuis bent? Komen ze dan gewoon langs als ze tijd hebben of moet je je pakket zelf halen?
Jerommeke.nldinsdag 5 september 2006 @ 15:58
store is down!!
Swetseneggerdinsdag 5 september 2006 @ 16:08
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 15:58 schreef Jerommeke.nl het volgende:
store is down!!
Eh nee hoor?
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 16:09
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 15:20 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Is dat dan de Europese datum of de Chinese? Bij TNT zeggen ze dat het 7 september wordt afgeleverd, op de Applesite op 12 september.
Eens ff vergelijken

Volgens de applestore 08 Sep 2006, maar bij TNT staat geen datum.
super-muffindinsdag 5 september 2006 @ 17:05
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 15:58 schreef Jerommeke.nl het volgende:
store is down!!
omg Core2Duo iMac's!
magnifordinsdag 5 september 2006 @ 17:10
Store lijkt idd down. Core 2 Dou Imac's idd.
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 17:11
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 16:09 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Eens ff vergelijken

Volgens de applestore 08 Sep 2006, maar bij TNT staat geen datum.
Daarom ontvangen wij die MacBook's inene zo snel, die Core2Duo komt eraan, we krijgen tweedehands rotzooi kerel.
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 17:12
BIj mij is de Store helemaal niet down trouwens.
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 17:14
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 17:10 schreef magnifor het volgende:
Store lijkt idd down. Core 2 Dou Imac's idd.
Ik zie niks?
magnifordinsdag 5 september 2006 @ 17:15
Net toen ik keek was Store down. Jammer nog geen nieuwe imacs.
super-muffindinsdag 5 september 2006 @ 17:17
Misschien waren het tests voor later vanavond
Mr.Noodledinsdag 5 september 2006 @ 18:08
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 17:11 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Daarom ontvangen wij die MacBook's inene zo snel, die Core2Duo komt eraan, we krijgen tweedehands rotzooi kerel.
Nah, vanmiddag nog bij de Mexpert in Enschede geweest, ze kunnen nu geen iMac's meer bestellen t/m 12 sept., wat betekend dat de geruchten kloppen en dat de nieuwe batch iMac's eraan komen. Medewerker vertelde me verder wel dat Macbooks te bestellen waren, maar vanwege de grote vraag erna dat de levertijd nog wel even kan duren, er is geen sprake van nieuwe Macbooks en Pro's met de nieuwe Core2Duo processor. Het staat iig nog niet zo snel op de agenda, dus je kan iig er vanuit gaan dat er voorlopig de eerste paar maanden daar nog geen aankondiging van gedaan wordt zei hij.

Verder nog even nagevraagd hoe dat precies zit met de Macbooks als je ze in Amerika koopt. Ze zijn op dit moment idd goedkoper daar, je mag daar ook het Apple Care Protection Plan aanschaffen. D'r zit gewoon internationale garantie op bij navraag aan het hoofdkantoor van Apple Nederland. Dus mocht er wat zijn, kun je het gewoon laten repareren in Nederland. En verder scheelt dat ook weer ¤100,-

Maar mochten ze je bij de douane in Nederland betrappen, kun je er weinig aan verbergen. De serienummers op die apparaten zijn verschillend met die van Europa en de gemiddelde douane beambte is daarop voorbereid en zien dus a.d.h.v. serienummer meteen of je macbook(pro) uit NL komt of niet. Kosten 33% invoerrechten en 19% btw wat je erboven op kan tellen.

Maar als ik het zo in totaal bereken, dan betaal ik dat bedrag omgerekend in Nederland ook met alle upgrades en ACPP, dus dat risico wil ik wel lopen..
ThijsThijsdinsdag 5 september 2006 @ 18:10
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 18:08 schreef Mr.Noodle het volgende:

[..]

Nah, vanmiddag nog bij de Mexpert in Enschede geweest, ze kunnen nu geen iMac's meer bestellen t/m 12 sept., wat betekend dat de geruchten kloppen en dat de nieuwe batch iMac's eraan komen. Medewerker vertelde me verder wel dat Macbooks te bestellen waren, maar vanwege de grote vraag erna dat de levertijd nog wel even kan duren, er is geen sprake van nieuwe Macbooks en Pro's met de nieuwe Core2Duo processor. Het staat iig nog niet zo snel op de agenda, dus je kan iig er vanuit gaan dat er voorlopig de eerste paar maanden daar nog geen aankondiging van gedaan wordt zei hij.

Verder nog even nagevraagd hoe dat precies zit met de Macbooks als je ze in Amerika koopt. Ze zijn op dit moment idd goedkoper daar, je mag daar ook het Apple Care Protection Plan aanschaffen. D'r zit gewoon internationale garantie op bij navraag aan het hoofdkantoor van Apple Nederland. Dus mocht er wat zijn, kun je het gewoon laten repareren in Nederland. En verder scheelt dat ook weer ¤100,-

Maar mochten ze je bij de douane in Nederland betrappen, kun je er weinig aan verbergen. De serienummers op die apparaten zijn verschillend met die van Europa en de gemiddelde douane beambte is daarop voorbereid en zien dus a.d.h.v. serienummer meteen of je macbook(pro) uit NL komt of niet. Kosten 33% invoerrechten en 19% btw wat je erboven op kan tellen.

Maar als ik het zo in totaal bereken, dan betaal ik dat bedrag omgerekend in Nederland ook met alle upgrades en ACPP, dus dat risico wil ik wel lopen..
Betaal je niks meer dan als je hem van buitennederland bestelt?
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 18:13
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 17:14 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Ik zie niks?
Mijn Macbook is geland op Frankfurt Airport.
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 18:16
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 18:13 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Mijn Macbook is geland op Frankfurt Airport.
Zie je dat op de TNT site of op de Apple site?

Die van mij is nog in China denk ik .
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 18:16
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 18:08 schreef Mr.Noodle het volgende:

[..]

Nah, vanmiddag nog bij de Mexpert in Enschede geweest, ze kunnen nu geen iMac's meer bestellen t/m 12 sept., wat betekend dat de geruchten kloppen en dat de nieuwe batch iMac's eraan komen. Medewerker vertelde me verder wel dat Macbooks te bestellen waren, maar vanwege de grote vraag erna dat de levertijd nog wel even kan duren, er is geen sprake van nieuwe Macbooks en Pro's met de nieuwe Core2Duo processor. Het staat iig nog niet zo snel op de agenda, dus je kan iig er vanuit gaan dat er voorlopig de eerste paar maanden daar nog geen aankondiging van gedaan wordt zei hij.

Verder nog even nagevraagd hoe dat precies zit met de Macbooks als je ze in Amerika koopt. Ze zijn op dit moment idd goedkoper daar, je mag daar ook het Apple Care Protection Plan aanschaffen. D'r zit gewoon internationale garantie op bij navraag aan het hoofdkantoor van Apple Nederland. Dus mocht er wat zijn, kun je het gewoon laten repareren in Nederland. En verder scheelt dat ook weer ¤100,-

Maar mochten ze je bij de douane in Nederland betrappen, kun je er weinig aan verbergen. De serienummers op die apparaten zijn verschillend met die van Europa en de gemiddelde douane beambte is daarop voorbereid en zien dus a.d.h.v. serienummer meteen of je macbook(pro) uit NL komt of niet. Kosten 33% invoerrechten en 19% btw wat je erboven op kan tellen.

Maar als ik het zo in totaal bereken, dan betaal ik dat bedrag omgerekend in Nederland ook met alle upgrades en ACPP, dus dat risico wil ik wel lopen..
Okee, interessant.
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 18:17
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 18:16 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Zie je dat op de TNT site of op de Apple site?

Die van mij is nog in China denk ik .
Op die van TNT, ik zal nu eens op Apple kijken.
quote:
Shipped to ZWOLLE, NL 02 Sep 2006
Estimated Delivery Date 07 Sep 2006 (Subject to change)
Donderdag dus.
Sanderdinsdag 5 september 2006 @ 18:21
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 18:17 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Op die van TNT, ik zal nu eens op Apple kijken.
[..]

Donderdag dus.
Kewl, eens kijken of die van mij morgen meer gegevens laat zien
super-muffindinsdag 5 september 2006 @ 19:03
Er komt dus een event 12 September.
Een iPhone zou wel tof zijn, want mijn 6230i is gejat en ik heb nog geen nieuwe
De_Hertogdinsdag 5 september 2006 @ 19:17
magnifordinsdag 5 september 2006 @ 19:30
Weet iemand hoe ik .srt subtitles kan afspelen in quicktime?
Geqxondinsdag 5 september 2006 @ 19:32
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 19:30 schreef magnifor het volgende:
Weet iemand hoe ik .srt subtitles kan afspelen in quicktime?
Vind je het heel erg als ik je VLC aanraad voor films?
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 19:35
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 19:32 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Vind je het heel erg als ik je VLC aanraad voor films?
Kan VLC .srt-bestanden laden?
magnifordinsdag 5 september 2006 @ 19:40
VLC gebruik ik ook, maar zou ook quicktime willen gebruiken. Heb begrepen dat je subs eerst moet converten met titlelab. Maar hoe speel ik die txt bestand af in quicktime samen met de video?
Geqxondinsdag 5 september 2006 @ 19:42
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 19:35 schreef skiczukie het volgende:

[..]

Kan VLC .srt-bestanden laden?
Het .srt bestand dezeflde naam als het .avi bestand geven, en tijdens het afspelen op "S" rammen. Of gewoon "Open" klikken bij "File" , en dan "Load subtitles file".
Dementordinsdag 5 september 2006 @ 19:49

Vandaag gekocht en al een stuk gelezen het is een leuk boek zeker een aanrader.

http://www.managementboek.nl/recensie.asp?CODE=gmiqbhchnq&RecensentID=115
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 19:52
Second act?
Dementordinsdag 5 september 2006 @ 19:54
Ze zien zijn terugkeer bij Apple als the second act in zijn leven.
Zijn leven word in het begin van het boek beschreven als een soort keynote vandaar
skiczukiedinsdag 5 september 2006 @ 19:55
Ah.
Swetseneggerdinsdag 5 september 2006 @ 20:48
Mijn maccie wilde niet uit sluimer komen.... Pas toen ik de voeding aansloot kwam hij weer tot leven.
Ik vreesde al dat mijn uptime van bijna 35 dagen er aan moest
Tomassodinsdag 5 september 2006 @ 21:45
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 20:48 schreef Swetsenegger het volgende:
Mijn maccie wilde niet uit sluimer komen.... Pas toen ik de voeding aansloot kwam hij weer tot leven.
Ik vreesde al dat mijn uptime van bijna 35 dagen er aan moest
Of de batterij was bijna leeg
Geqxondinsdag 5 september 2006 @ 22:37
Ik ben net weer bezig met Excel 2004 for Mac, tof programma

Ik zou graag willen weten hoe je een werkmap verkleind. Ik heb nu IP / 65.345 , en AE / 160 zou al prima zijn Kan iemand mij hiermee op weg helpen? Alvast bedankt,
Angel_of_Dthdinsdag 5 september 2006 @ 22:38
Er is helemaal niks tof aan Excel. Het is een kutprogramma.
Q.dinsdag 5 september 2006 @ 22:39
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:38 schreef Angel_of_Dth het volgende:
Er is helemaal niks tof aan Excel. Het is een kutprogramma.
Excel is god. Er zijn weinig programma's die zo veelzijdig zijn.
Geqxondinsdag 5 september 2006 @ 22:40
Ik gebruik het zelfs voor non-spreadsheet doeleinden
Swetseneggerdinsdag 5 september 2006 @ 22:42
Waarom doen embedded videostreams het nog steeds niet nu ik flip4mac heb geinstalleerd?
Hij blijft zeiken dat ik windows mediaplayer moet downloaden.
Angel_of_Dthdinsdag 5 september 2006 @ 22:44
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:39 schreef Q. het volgende:

[..]

Excel is god. Er zijn weinig programma's die zo veelzijdig zijn.
Een programma dat mij een gigantische formule laat invoeren en dan pas gaat zeiken dat deze te lang is, is kut. Een programma dat bij een formule een verkeerde uitkomst geeft, tot ik exact dezelfde formule nog eens invoer, is kut.

Helaas moet ik het vrij regelmatig gebruiken.
tonksdinsdag 5 september 2006 @ 22:45
hoi
Swetseneggerdinsdag 5 september 2006 @ 22:50
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:42 schreef Swetsenegger het volgende:
Waarom doen embedded videostreams het nog steeds niet nu ik flip4mac heb geinstalleerd?
Hij blijft zeiken dat ik windows mediaplayer moet downloaden.
Tuurlijk windows media.... Ik moest rebooten voordat het werkt
Geqxondinsdag 5 september 2006 @ 22:51
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:50 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Tuurlijk windows media.... Ik moest rebooten voordat het werkt
Dat meen je niet
Angel_of_Dthdinsdag 5 september 2006 @ 22:52
Ik heb de laatste tijd ook wel eens problemen met Flip4mac trouwens. Laatst deed geen enkele wmv het, tot ik opnieuw ingelogd had, toen kon ik er 1 afspelen en werkte het niet meer. Toen heb ik het maar even opnieuw geinstalleerd, maar ook toen kon ik na opnieuw inloggen weer maar 1 wmv kijken waarna QT weer gewoon crashte bij nogmaals hetzelfde filmpje.

Daarna trouwens niet echt meer naar gekeken, misschien dat het sinds de reboot wel weer werkt.
Swetseneggerdinsdag 5 september 2006 @ 23:01
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:51 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Dat meen je niet
Helaas.
prof.bierbekjewoensdag 6 september 2006 @ 00:00
@Geqcon: wat doe je met Excel?
Voor je vrije tijd???
Nee wel........
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 00:02
quote:
Op woensdag 6 september 2006 00:00 schreef prof.bierbekje het volgende:
@Geqcon: wat doe je met Excel?
Voor je vrije tijd???
Nee wel........
Dat vinden jullie nerderig, ga ik mooi niet vertellen
Remcowoensdag 6 september 2006 @ 00:04
Die Windows haat hier
Ik werk eigenlijk nog steeds net zo lief op een Windows dan op een Apple, zal mij heel weinig boeien. Excel en Word zijn fantastische programma's
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 00:17
quote:
Op woensdag 6 september 2006 00:02 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Dat vinden jullie nerderig, ga ik mooi niet vertellen
was het niet voor televisie programma's
quote:
Op woensdag 6 september 2006 00:04 schreef Remzz het volgende:
Die Windows haat hier
Ik werk eigenlijk nog steeds net zo lief op een Windows dan op een Apple, zal mij heel weinig boeien. Excel en Word zijn fantastische programma's
idd, daar sluit ik me helemaal bij aan!
Q.woensdag 6 september 2006 @ 06:53
Excel is geweldig, Word is een naar pakket met heel veel rare trekjes.
Q.woensdag 6 september 2006 @ 06:54
quote:
Op dinsdag 5 september 2006 22:50 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Tuurlijk windows media.... Ik moest rebooten voordat het werkt
Uitloggen had vast ook wel gewerkt.
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 08:53
Was het nou maar al 12 september
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 09:10
quote:
Op woensdag 6 september 2006 00:04 schreef Remzz het volgende:
Die Windows haat hier
Ik werk eigenlijk nog steeds net zo lief op een Windows dan op een Apple, zal mij heel weinig boeien. Excel en Word zijn fantastische programma's
Nou... ik heb een jaar of 3 handleidingen geschreven in word.... Daar wordt je niet vrolijk van.
Jerommeke.nlwoensdag 6 september 2006 @ 10:46
Lijkt me zeer sterk dat er geen Core 2 Duo binnenkort in de MBP komt. Kijk, MB is een ander verhaal, maar MBP is al een tijd terug geupdate, de geruchten zijn zo hard en aangezien andere fabrikanten ook overgaan op de C2D, zou Apple gek zijn niet te volgen, mede gezien het nihile prijsverschil, de betere prestaties en het 64-bit zijn (Leopard).

Daarom zou het me ook niet zo gek verbazen als toch de Macbook ook meteen meegaat.
Bellerophonwoensdag 6 september 2006 @ 10:50
Ik plaats het maar hier, weet geeneens of een dergelijke vraag al eerder geplaatst is. Ik heb een iBook G4, waar ik trouwens zeer tevreden mee ben, maar ik heb er een vraag over. Is het mogelijk om het touchpad ook drukgevoelig te maken? Ik heb een keer van iemand gehoord dat dit mogelijk is, maar het lijkt mij sterk.
skiczukiewoensdag 6 september 2006 @ 14:07
De store is ook weer down.
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 14:08
Misschien wel een technische update.
Remcowoensdag 6 september 2006 @ 14:09
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:08 schreef Geqxon het volgende:
Misschien wel een technische update.
Of iets nieuws
Remcowoensdag 6 september 2006 @ 14:09
Wat irritant trouwens dat de Apple site de laatste week met die ad's opend
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 14:11
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:09 schreef Remzz het volgende:
Wat irritant trouwens dat de Apple site de laatste week met die ad's opend
Om heel eerlijk te zijn vind ik het ook niet alles...

Doet me een beetje denken aan de website van de ABN-Amro als je uitlogd na het internetbankieren. Komt er een muts praten of ik een hypotheek wil.
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 14:18
Welke ad's?
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 14:19
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Welke ad's?
Get a Mac.
Sanderwoensdag 6 september 2006 @ 14:28
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:18 schreef Swetsenegger het volgende:
Welke ad's?
Apple.com heeft quicktime filmpjes, apple.nl heeft niks .
Remcowoensdag 6 september 2006 @ 14:30
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:28 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Apple.com heeft quicktime filmpjes, apple.nl heeft niks .
Ah ik zie het nog niet opgevallen
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 14:37
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:19 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Get a Mac.
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:28 schreef Slarioux het volgende:

[..]

Apple.com heeft quicktime filmpjes, apple.nl heeft niks .
Dat verklaart het
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 14:46
WOEI!!!!!

Wat nou 23".... 24"!!!!!!!!
quote:
Apple iMac Line Now Features Intel Core 2 Duo Processors in Every Model

Pricing Now Starts at Just $999; New 24-inch Model Added

CUPERTINO, Calif., Sept. 6 /PRNewswire-FirstCall/ -- Apple(R) today announced that its entire iMac(R) line now features the new Intel Core 2 Duo processor in every model, delivering up to 50 percent faster performance than the previous iMac.* A new 24-inch iMac with a brilliant 24-inch widescreen display joins the 17- and 20-inch models, and iMac prices now start at just $999. Every new iMac includes a built-in iSight(TM) video camera for video conferencing out-of-the-box; Apple's breakthrough Front Row media experience; and iLife(R) '06, the next generation of Apple's award-winning suite of digital lifestyle applications.

"Every iMac-from the $999 model up through the new dazzling 24-inch widescreen model now features blazing Core 2 Duo performance," said Philip Schiller, Apple's senior vice president of Worldwide Product Marketing. "And the new 24-inch widescreen iMac is the fastest, biggest and brightest iMac we've ever made."

The new iMac lineup includes four models: a 1.83 GHz and a 2.0 GHz 17-inch, a 2.16 GHz 20-inch and the all-new 2.16 GHz 24-inch iMac, and features the new Intel Core 2 Duo processor which delivers up to 50 percent faster performance than the previous 20-inch iMac running industry standard benchmarks.

Ideal for both consumers and professionals, the 24-inch iMac features a 24-inch widescreen LCD display with a 1920-by-1200 pixel resolution that offers 30 percent more screen real estate than the 20-inch model and a brighter display to make reading text and viewing images even easier. The all-new 24-inch iMac packs professional performance into the convenience of an all-in-one design and includes a 2.16 GHz Intel Core 2 Duo processor with 4MB of shared L2 cache, 1GB of 667 MHz DDR2 SDRAM memory, a 250GB Serial ATA hard drive, NVIDIA GeForce 7300 GT graphics with 128MB of GDDR3 memory and a SuperDrive(TM) for burning professional-quality DVDs. Delivering greater customization for performance and expansion needs, users can configure the new 24-inch iMac with a 2.33 GHz Intel Core 2 Duo processor, up to 3GB of 667 MHz DDR2 SDRAM memory, a 500GB Serial ATA hard drive and the NVIDIA GeForce 7600 GT with 256MB of GDDR3 memory for outstanding graphics performance.

Every iMac includes a built-in iSight video camera for video conferencing out-of-the-box using Apple's award-winning iChat AV, or recording a video podcast or iMovie(R) using iLife '06, and the breakthrough media experience of Front Row for a simple, intuitive and powerful way for consumers to enjoy their content. Providing the latest in high-performance connectivity options, the iMac includes built-in 10/100/1000 BASE-T Gigabit Ethernet for high-speed networking, built-in AirPort Extreme(R), a total of five USB ports (three USB 2.0) and two FireWire(R) ports (including one FireWire 800 port on the 24-inch model).

Every iMac also comes with iLife '06, the next generation of Apple's award-winning suite of digital lifestyle applications featuring iPhoto(R), iMovie HD, iDVD(R), GarageBand(TM) and iWeb(TM), the latest iLife application that makes it super-easy to create amazing websites with photos, blogs and podcasts and publish them on .Mac for viewing by anyone on the Internet with just a single click. Every iMac also comes with the latest release of the world's most advanced operating system, Mac(R) OS X version 10.4.7 "Tiger" including Safari(TM), Mail, iCal(R), iChat AV, Front Row and Photo Booth, running natively on the Intel-based desktop.

Pricing & Availability

The new iMac line is shipping today and will be available through the Apple Store(R) (www.apple.com ), Apple's retail stores and Apple Authorized Resellers. Apple today also increased processor speeds on both models of the Mac mini, delivering dual-core performance across the line at no additional cost. The $799 model now includes a 1.83 GHz Intel Core Duo processor, up from 1.66 GHz Intel Core Duo processor, and the $599 model now includes a 1.66 GHz Intel Core Duo processor, up from a 1.5 GHz Intel Core Solo processor.

The new 24-inch 2.16 GHz iMac, for a suggested retail price of $1,999 (US), includes:

-24-inch widescreen LCD display;
-2.16 GHz Intel Core 2 Duo processor;
-1GB of 667 MHz DDR2 SDRAM expandable to 3GB;
-8x SuperDrive with double-layer support (DVD+R DL/DVD+/-RW/CD-RW);
-PCI Express-based NVIDIA GeForce 7300 GT with 128MB GDDR3 memory;
-built-in iSight video camera;
-built-in AirPort Extreme wireless networking & Bluetooth 2.0+EDR;
-250GB Serial ATA hard drive running at 7200 rpm;
-mini-DVI out (adapters for DVI, VGA and Composite/S-Video sold
separately);
-built-in stereo speakers and microphone; and
-the infrared Apple Remote, Mighty Mouse and Apple Keyboard.

The new 20-inch 2.16 GHz iMac, for a suggested retail price of $1,499 (US), includes:

-20-inch widescreen LCD display;
-2.16 GHz Intel Core 2 Duo processor;
-1GB of 667 MHz DDR2 SDRAM expandable to 3GB;
-8x SuperDrive with double-layer support (DVD+R DL/DVD+/-RW/CD-RW);
-PCI Express-based ATI Radeon X1600 with 128MB GDDR3 memory;
-built-in iSight video camera;
-built-in AirPort Extreme wireless networking & Bluetooth 2.0+EDR;
-250GB Serial ATA hard drive running at 7200 rpm;
-mini-DVI out (adapters for DVI, VGA and Composite/S-Video sold
separately);
-built-in stereo speakers and microphone; and
-the infrared Apple Remote, Mighty Mouse and Apple Keyboard.

The new 17-inch 2.0 GHz iMac, for a suggested retail price of $1,199 (US), includes:

-17-inch widescreen LCD display;
-2.0 GHz Intel Core 2 Duo processor;
-1GB of 667 MHz DDR2 SDRAM expandable to 3GB;
-8x SuperDrive with double-layer support (DVD+R DL/DVD+/-RW/CD-RW);
-PCI Express-based ATI Radeon X1600 with 128MB GDDR3 memory;
-built-in iSight video camera;
-built-in AirPort Extreme wireless networking & Bluetooth 2.0+EDR;
-160GB Serial ATA hard drive running at 7200 rpm;
-mini-DVI out (adapters for DVI, VGA and Composite/S-Video sold
separately);
-built-in stereo speakers and microphone; and
-the infrared Apple Remote, Mighty Mouse and Apple Keyboard.

The 17-inch 1.83 GHz iMac, for a suggested retail price of $999 (US), includes:

-17-inch widescreen LCD display;
-1.83 GHz Intel Core 2 Duo processor;
-512MB of 667 MHz DDR2 SDRAM expandable to 2GB;
-24x Combo drive;
-Intel GMA 950 graphics;
-built-in iSight video camera;
-built-in AirPort Extreme wireless networking;
-160GB Serial ATA hard drive running at 7200 rpm;
-mini-DVI out (adapters for DVI, VGA and Composite/S-Video sold
separately);
-built-in stereo speakers and microphone; and
-Mighty Mouse and Apple Keyboard.

Build-to-order options and accessories include: a 2.33 GHz Intel Core 2 Duo processor, up to 3GB DDR2 SDRAM, NVIDIA GeForce 7600 GT with 256MB GDDR3 video memory and a 500GB Serial ATA hard drive on the 24-inch iMac; a 2.33 GHz Intel Core 2 Duo processor, up to 3GB DDR2 SDRAM, 256MB GGDR3 video memory and a 500GB Serial ATA hard drive on the 20-inch iMac; a 2.16 GHz Intel Core 2 Duo processor, up to 3GB DDR2 SRDAM and a 500GB Serial ATA hard drive on the 2.0 GHz 17-inch iMac; and up to 2GB of DDR2 SDRAM, Bluetooth 2.0+EDR and Apple Remote on the 1.83 GHz 17-inch iMac. Additional build-to-order options also include: pre-installed copies of iWork(TM) 06, Logic(R) Express, Final Cut(R) Express and Aperture(TM); AirPort Express(TM) and AirPort Extreme Base Station; Apple Wireless Keyboard and wireless Mighty Mouse; Apple USB Modem; and the AppleCare Protection Plan.
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 14:48
Dat word hem
Jerommeke.nlwoensdag 6 september 2006 @ 14:49
Nieuwe 24" iMac. Allemachtig. Moet maar eens goed tellen.

Wat zou een iMac G5 20"/2 GHz/2 GB RAM/400 GB disk nog opleveren?
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 14:50
http://www.apple.com/imac/

Remcowoensdag 6 september 2006 @ 14:53
Leuk hoor
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 14:53
Die ga ik bestellen met de zojuist ingenomen doekoes van RockShocker!


Iemand 20" 2.0 Ghz iMac kopen?
skiczukiewoensdag 6 september 2006 @ 14:54
Omg.
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 14:54
quote:
NVIDIA GeForce 7300GT met 128 MB GDDR3-geheugen
Dat is dan ook weer leuk.
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 14:55
Knijp me even, Apple levert iMacs met standaard 1GB geheugen??
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 14:58
Yup..dit is echt een droombeest. En eerlijk gezegd heb ik hem net besteld
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 14:59
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:58 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Yup..dit is echt een droombeest. En eerlijk gezegd heb ik hem net besteld
skiczukiewoensdag 6 september 2006 @ 15:06
Wat zou je eerder kunnen kopen in de Store in de stad; de wireless Mighty Mouse of de iMac 24". Ik denk de laatste.
JoMo0woensdag 6 september 2006 @ 15:07
24 inch

De Edu iMac is nu dus ook verkrijgbaar alleen met Core2Duo.

Mini's zijn ook sneller Nu beiden met Duo Processor.
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 15:07

Dan ben ik benieuwd naar dinsdag!
Hopelijk nieuwe iPods en misschien een update voor de ACD's?
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 15:12
quote:
Op woensdag 6 september 2006 15:07 schreef super-muffin het volgende:

Dan ben ik benieuwd naar dinsdag!
Hopelijk nieuwe iPods en misschien een update voor de ACD's?
iPhone!!!!!!
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 15:13
quote:
Op woensdag 6 september 2006 15:12 schreef ChOas het volgende:

[..]

iPhone!!!!!!
P-990!

Goed, bestelling wordt verwerkt. Ben benieuwd; 2-3 weken is wel heel lang w88.
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 15:16
quote:
Op woensdag 6 september 2006 15:12 schreef ChOas het volgende:

[..]

iPhone!!!!!!
Zou best nog wel eens kunnen als je dit en dit leest
magniforwoensdag 6 september 2006 @ 15:25
Wat een beesten zijn dat zeg die nieuwe imacs. Maarja, ben voorlopig tevreden met mijn MacBook.
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 16:11
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:53 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Die ga ik bestellen met de zojuist ingenomen doekoes van RockShocker!


Iemand 20" 2.0 Ghz iMac kopen?
Intel of G5?
De_Hertogwoensdag 6 september 2006 @ 16:12
quote:
Op woensdag 6 september 2006 14:53 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Die ga ik bestellen met de zojuist ingenomen doekoes van RockShocker!


Iemand 20" 2.0 Ghz iMac kopen?
Intel?

Ga je even de stad in, blijkt dat Apple zo maar even de iMacs drastisch aanpakt. 24", vanaf 999$, zo maar even tussendoor. Damn you, Apple, nu moet ik gaan sparen.
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 16:15
Jezus, waar haal ik nu weer 1.999 euro vandaan zo snel?
Angel_of_Dthwoensdag 6 september 2006 @ 16:17
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:15 schreef Furious het volgende:
Jezus, waar haal ik nu weer 1.999 euro vandaan zo snel?
www.lenen.nl
De_Hertogwoensdag 6 september 2006 @ 16:21
Volgens mij is mijn bureau veel te klein voor die 24" iMac. Wat is de ideale werkafstand voor zo'n bakbeest? 1879.- met onderwijskorting is nog wel te doen.. Hmm, twijfels

Oh, en in de categorie minder belangrijk nieuws: de Mac Mini is ook geupgrade, geen Core Solo meer voor het basismodel, maar een Core Duo.
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 16:23
Trouwens Swets, ik denk dat ik maar even niets doe aan de AP, aangezien hij nu ook begint met crashen opeens, of het ligt aan mijn AE kaart. Als dat het geval is hoop ik dat dat ding het binnen nu en 24 dagen begeeft, omdat daarna m'n garantie is.
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 16:24
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:17 schreef Angel_of_Dth het volgende:

[..]

www.lenen.nl
En dan dik geneukt worden met 130% rente.

Nee, ik wacht nog wel even (hetzij op IB lening), spaar wat geld en wacht tot ik een keer naar Amerika ga op vakantie.
nietzmanwoensdag 6 september 2006 @ 16:42
Zou ik m'n ouders om een voorschot van de erfenis kunnen vragen?
skiczukiewoensdag 6 september 2006 @ 16:45
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:42 schreef nietzman het volgende:
Zou ik m'n ouders om een voorschot van de erfenis kunnen vragen?
Gooi je vriendin in de prostitutie.
tonkswoensdag 6 september 2006 @ 16:51
jesus
XLwoensdag 6 september 2006 @ 16:53
Als ik in oktober niet voor mijn nieuwe baan word aangenomen koop ik die 24".
De_Hertogwoensdag 6 september 2006 @ 16:55
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:53 schreef XL het volgende:
Als ik in oktober niet voor mijn nieuwe baan word aangenomen koop ik die 24".
Als je niet wordt aangenomen ga je nog even 2000 euro uitgeven om zeker te zijn dat je snel blut raakt?
XLwoensdag 6 september 2006 @ 16:56
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:55 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Als je niet wordt aangenomen ga je nog even 2000 euro uitgeven om zeker te zijn dat je snel blut raakt?
Als ik wel word aangenomen zit ik een half jaar hotelkamers en heb ik niks aan zo'n beest.
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 16:58
Ik vind dat de prijzen nu wel erg mooi structureel staan:



Telkens stapjes van 500 euro.
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 17:00
Wat een beest zeg, en die resolutie dan 1920 x 1200
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 17:01
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:15 schreef Furious het volgende:
Jezus, waar haal ik nu weer 1.999 euro vandaan zo snel?
Met de iDeal van Apple Centre
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 17:02
quote:
Op woensdag 6 september 2006 17:00 schreef GertJanB het volgende:
Wat een beest zeg, en die resolutie dan 1920 x 1200
Zelfde resolutie als de 23inch ACD dus
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 17:04
Zal de 23" ACD dan ook vervangen worden door een 24" ACD?

Verder lijkt het mij wel leuk om nu een vergelijking tussen deze 24" iMac en het 24" Dell scherm te zien, aangezien ze nu eindelijk een eerlijke vergelijking kunnen maken
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 17:07
Ik hoop dat de 23inch word vervangen, er schijnen nog al wat problemen te zijn en ik wil er 1 kopen
De_Hertogwoensdag 6 september 2006 @ 17:34
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:56 schreef XL het volgende:

[..]

Als ik wel word aangenomen zit ik een half jaar hotelkamers en heb ik niks aan zo'n beest.
Waar hoop je op, wel aangenomen en geen iMac of niet aangenomen en een iMac?
XLwoensdag 6 september 2006 @ 17:37
quote:
Op woensdag 6 september 2006 17:34 schreef De_Hertog het volgende:

[..]

Waar hoop je op, wel aangenomen en geen iMac of niet aangenomen en een iMac?
Aangenomen worden en dan in mei terugkeren en een 27" iMac kopen
Wolfjewoensdag 6 september 2006 @ 17:40
Volgens mij is een geheugenupgrade ook goedkoper geworden. 1 Gb ipv 512 Mb kost je nu 80 euro extra en dat was naar mijn weten eerst iets van 90 tot 100 euro.
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 17:42
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:11 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Intel of G5?
Intel. Van februari 2007.

Ik heb eigenlijk een tyfushekel aan Apple; elke keer als er wat nieuws komt koop ik het....
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 17:43
Prachtig hoe mensen op Tweakers.net met hun maand oude iMac gaan vloeken op Apple of de winkel waar hij vandaan komt, priceless
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 17:50
quote:
Op woensdag 6 september 2006 17:02 schreef super-muffin het volgende:

[..]

Zelfde resolutie als de 23inch ACD dus
dus wat, met een 23" ACD heb je alleen een beeldscherm... daar betaal je 1.149,00 en voor 1.999,00 heb een imac 24"

Dat bedoel ik
tonkswoensdag 6 september 2006 @ 17:51
lelijke dingen .
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 17:56
quote:
Op woensdag 6 september 2006 17:50 schreef GertJanB het volgende:

[..]

dus wat, met een 23" ACD heb je alleen een beeldscherm... daar betaal je 1.149,00 en voor 1.999,00 heb een imac 24"

Dat bedoel ik
Sja, en ik moet zeggen dat het soms niet alleen de resolutie is die telt. Voor een DVD kan die ene inch extra best lekker zijn

Besides, het is allebij Full-HD.
Rock-shockerwoensdag 6 september 2006 @ 18:13
Walter, nogmaals echt bedankt, ik ben zo blij als een kind in een snoepzaak op het moment!

Ik ben momenteel al mijn bestanden over aan het zetten, en aangezien Migration Assistant nét niet zo relaxt was als ik dacht, zit ik zonder bookmarks, en ik heb weinig zin om die weer allemaal handmatig aan te maken... Is er een manier om die allemaal gewoon in een keer over te hevelen met het copy-pasten van een plist? En zo ja, waar zit die dan?
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 18:31
No worries; graag gedaan. Je geld is inmiddels alweer goed besteed.

Bookmarks uit Safari? User;bibliotheek;Safari.

Volgens mij is het bookmarks.plist; anders ben ik ook nu al mijn bookmarks van de PB kwijt.
Remcowoensdag 6 september 2006 @ 18:33
Ik maak alsvast een beginnetje voor mijn 24" iMac
[TK] iPod 30 gig wit
Rock-shockerwoensdag 6 september 2006 @ 18:36
quote:
Op woensdag 6 september 2006 18:31 schreef Walter_Sobchak het volgende:
No worries; graag gedaan. Je geld is inmiddels alweer goed besteed.

Bookmarks uit Safari? User;bibliotheek;Safari.

Volgens mij is het bookmarks.plist; anders ben ik ook nu al mijn bookmarks van de PB kwijt.
Heheh 24" iMac?
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 18:41
quote:
Op woensdag 6 september 2006 18:36 schreef Rock-shocker het volgende:

[..]

Heheh 24" iMac?
Yup

Klopte het van die bookmarks..?
Rock-shockerwoensdag 6 september 2006 @ 18:48
Ik ben er mee aan de slag, en ik kan ze ook wel vinden, maar tot nu toe verandert er vrij weinig... Ach, komt wel goed. Anders wordt het weer flink bookmarken vanavond

Iets waar ik nog minder zin in heb zijn mijn Mailadressen weer op moeten zetten
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 19:02
Bookmarks kun je gewoon exporteren uit het archief menu
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 19:05
quote:
Op woensdag 6 september 2006 16:23 schreef Furious het volgende:
Trouwens Swets, ik denk dat ik maar even niets doe aan de AP, aangezien hij nu ook begint met crashen opeens, of het ligt aan mijn AE kaart. Als dat het geval is hoop ik dat dat ding het binnen nu en 24 dagen begeeft, omdat daarna m'n garantie is.
Ben je veel aan het p2p downloaden geslagen?
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 19:07
quote:
Op woensdag 6 september 2006 17:42 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Intel. Van februari 2007.

Ik heb eigenlijk een tyfushekel aan Apple; elke keer als er wat nieuws komt koop ik het....
Ik zou BIJNA....
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 19:09
quote:
Op woensdag 6 september 2006 17:50 schreef GertJanB het volgende:

[..]

dus wat, met een 23" ACD heb je alleen een beeldscherm... daar betaal je 1.149,00 en voor 1.999,00 heb een imac 24"

Dat bedoel ik
En toch ga ik een 23inch ACD kopen.
Ik heb al een Powerbook en ik zie het niet zitten om telkens al m'n bestanden, bookmarks, agenda's en alles over te zetten. Dan is dat de perfecte oplossing volgens mij.

een iMac lijkt me best vet hoor, maar een portable heb ik meer nodig.
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 19:14
LAST!

Ik heb een (vrij gloednieuwe) superdeluxe 20" iMac (sterker nog, ik zit er nu achter/voor)

En ik WIL een 24" ... Niet dat ik er wat aan heb, sims/workloads draai ik 's nachts wannneer ik slaap, en het beestje is snel genoeg, genoeg desktop space.... en TOCH wil ik een 24" iMac...

DAMN YOU APPLE!, DAMN YOU TO HELL!

*Creditcard gereed houdt voor iPhone/mediacenter/Airport Express++*
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 19:15
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:05 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Ben je veel aan het p2p downloaden geslagen?
Nee, zeker niet. Zeker niet wireless.
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 19:19
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:15 schreef Furious het volgende:

[..]

Nee, zeker niet. Zeker niet wireless.
Draai je VPNs over je accesspoint ?
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 19:21
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:19 schreef ChOas het volgende:

[..]

Draai je VPNs over je accesspoint ?
Ook dat niet.
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 19:24
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:21 schreef Furious het volgende:

[..]

Ook dat niet.
Weird, sorry, maar ik heb het begin gemist... wat zijn je symptomen ?
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 19:24
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:24 schreef ChOas het volgende:

[..]

Weird, sorry, maar ik heb het begin gemist... wat zijn je symptomen ?
Vastlopende accespoint nu.
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 19:25
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:14 schreef ChOas het volgende:
LAST!

Ik heb een (vrij gloednieuwe) superdeluxe 20" iMac (sterker nog, ik zit er nu achter/voor)

En ik WIL een 24" ... Niet dat ik er wat aan heb, sims/workloads draai ik 's nachts wannneer ik slaap, en het beestje is snel genoeg, genoeg desktop space.... en TOCH wil ik een 24" iMac...

DAMN YOU APPLE!, DAMN YOU TO HELL!

*Creditcard gereed houdt voor iPhone/mediacenter/Airport Express++*


I know the feeling!
Xilantofwoensdag 6 september 2006 @ 19:26
T*ring,.... ik ben weer een dagje niet op internet!

Wat een geil ding!
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 19:27
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:07 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Ik zou BIJNA....
Ge moogt. Ik ben toch wat meer geneigd om Apple SC voorkeur te geven boven de normale reageerder van marktplaats, dus ik hoor het wel
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 19:28
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:24 schreef Furious het volgende:

[..]

Vastlopende accespoint nu.
Da's alles ??

10 jaar geleden hoorde ik nog wel eens "het Internet is stuk" ... Daar had ik ongeveer net zo veel aan

Geen verdere info ?
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 19:37
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:28 schreef ChOas het volgende:

[..]

Da's alles ??

10 jaar geleden hoorde ik nog wel eens "het Internet is stuk" ... Daar had ik ongeveer net zo veel aan

Geen verdere info ?
Uh, nee. Of, ja, slecht bereik, maar dat had-ie al.

Het punt is hij deed het (met slecht bereik, voor de aanschaf van alle andere producten liep-ie niet vast), en ik wilde een nieuwe accespoint kopen. Ik had gezien dat een nieuwe AP even duur is als een complete wireless router, dus ik dacht, dan vervang ik alles, ziet er ook netter uit. Eerst had ik de WRT54G, die was zo instabiel als de pest, die heb ik omgeruild voor de WRT54GL, maar die ging niet sneller dan 100kb/s down ofzo, ook niet na alle vertragende features uit te hebben geschakeld. Toen heb ik mijn geld maar teruggevraagd en terug naar de combi Sitecom wired router met een E-Tech wireless accespoint eraan, het punt nu echter is, die E-Tech AP loopt nu ook om de haveklap vast.
ChOaswoensdag 6 september 2006 @ 19:45
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:37 schreef Furious het volgende:

[..]

Uh, nee. Of, ja, slecht bereik, maar dat had-ie al.

Het punt is hij deed het (met slecht bereik, voor de aanschaf van alle andere producten liep-ie niet vast), en ik wilde een nieuwe accespoint kopen. Ik had gezien dat een nieuwe AP even duur is als een complete wireless router, dus ik dacht, dan vervang ik alles, ziet er ook netter uit. Eerst had ik de WRT54G, die was zo instabiel als de pest, die heb ik omgeruild voor de WRT54GL, maar die ging niet sneller dan 100kb/s down ofzo, ook niet na alle vertragende features uit te hebben geschakeld. Toen heb ik mijn geld maar teruggevraagd en terug naar de combi Sitecom wired router met een E-Tech wireless accespoint eraan, het punt nu echter is, die E-Tech AP loopt nu ook om de haveklap vast.
Dat is echt vreemd, ik haal hier met een Linksys 54G makkelijk 800kB (internet, local, meerdere MB/s) ... Zit je niet op het zeflde kanaal als mensen in je buurt ofzo ? Dat dat interfereert ?
JoMo0woensdag 6 september 2006 @ 19:57
Net als Remzz heb ik ook een van mijn iPods in de verkoop

Iemand interesse ?

[TK] Apple iPod 5G 30 GB Zwart
Remcowoensdag 6 september 2006 @ 20:21
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:57 schreef JoMo0 het volgende:
Net als Remzz heb ik ook een van mijn iPods in de verkoop

Iemand interesse ?

[TK] Apple iPod 5G 30 GB Zwart
Concurentie
oorwoensdag 6 september 2006 @ 20:22
kicke man maassluis
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 20:24
Potver, als jullie tuig nou eens een 60GB aanboden, ik moet een grotere hebben.
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 20:25
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:24 schreef Furious het volgende:
Potver, als jullie tuig nou eens een 60GB aanboden, ik moet een grotere hebben.
Koop je ze toch alle 2?
JoMo0woensdag 6 september 2006 @ 20:26
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:22 schreef oor het volgende:
kicke man maassluis
Hoe bedoel je ?
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 20:28
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:25 schreef GertJanB het volgende:

[..]

Koop je ze toch alle 2?


Nee eigenlijk wil ik echt een volwaardige 'iPod video', met een breedbeeld scherm. Apple schiet op of ik moet jullie afdanken!
oorwoensdag 6 september 2006 @ 20:35
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:26 schreef JoMo0 het volgende:

[..]

Hoe bedoel je ?
ik woon in vlaardingen
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 20:36
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:35 schreef oor het volgende:

[..]

ik woon in vlaardingen
Haringkop
JoMo0woensdag 6 september 2006 @ 20:38
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:35 schreef oor het volgende:

[..]

ik woon in vlaardingen
Oke Muffin ook zie ik
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 20:38
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:28 schreef Furious het volgende:

[..]



Nee eigenlijk wil ik echt een volwaardige 'iPod video', met een breedbeeld scherm. Apple schiet op of ik moet jullie afdanken!
Hopelijk komt zo iets er snel... want ik hoef geen video te kijken op zo'n klein beeldschermpje van de iPod video....
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 20:39
Ik wil XviD ondersteuning.
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 20:41
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:38 schreef GertJanB het volgende:

[..]

Hopelijk komt zo iets er snel... want ik hoef geen video te kijken op zo'n klein beeldschermpje van de iPod video....
Precies, ik heb een tijdlang een iPAQ gehad, voor muziek was het vreselijk, maar het was ideaal om film(pjes) op te kijken in de auto, en de batterij ging nog verdomd lang mee. Ik heb 'em weggedaan omdat ik geld nodig had voor een iBook (inmiddels weer verkocht), ik Windows Mobile nou niet echt fantastisch vond, en bovenal het apparaat erg weinig gebruikte.

Ik denk dat ik mij binnenkort aan een Palm TX ga wagen.
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 20:47
Zelf vind ik de Palm Z22 beter bij een Mac passen
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 20:47
Ow ja..60 Gb Video iPod kan ik ook nog verkopen..
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 20:48
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:47 schreef Geqxon het volgende:
Zelf vind ik de Palm Z22 beter bij een Mac passen
Wat jij vind boeit me vrij weinig.
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:47 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Ow ja..60 Gb Video iPod kan ik ook nog verkopen..
Voor een schappelijke prijs kan ik erover na gaan denken.
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 20:49
quote:
Op woensdag 6 september 2006 19:27 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Ge moogt. Ik ben toch wat meer geneigd om Apple SC voorkeur te geven boven de normale reageerder van marktplaats, dus ik hoor het wel
Hoeveel?
Dementorwoensdag 6 september 2006 @ 20:51
Swets koopt alles op hier!
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 20:52
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:49 schreef Swetsenegger het volgende:

[..]

Hoeveel?
Ik heb een bod van 1150 ontvangen. Zelfs een van 1200 maar die wil hem morgen al komen ophalen. Dan zit ik dus een poosje zonder Apple en dat overleef ik niet...
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 20:53
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:48 schreef Furious het volgende:

Voor een schappelijke prijs kan ik erover na gaan denken.
Lol...Apple uitverkoop chez moi!
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 20:55
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:53 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Lol...Apple uitverkoop chez moi!


Ik heb overigens alleen interesse als-ie wit is.
tonkswoensdag 6 september 2006 @ 20:56
zo blijf je aan het kopen en verkopen walter
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 20:56
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:55 schreef Furious het volgende:

[..]



Ik heb overigens alleen interesse als-ie wit is.
Is ie.
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 20:57
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:56 schreef tonks het volgende:
zo blijf je aan het kopen en verkopen walter
Precies. Who needs Applecare als je iets toch niet > 1 jaar houdt..?
Swetseneggerwoensdag 6 september 2006 @ 20:57
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:51 schreef Dementor het volgende:
Swets koopt alles op hier!
Neh, na de aankoop van mijn vakantiehuisje is het echt ff op eigenlijk.
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 21:12
Ik zou het wel tof vinden als ze speakers in de ACD in zouden bouwen Net als de iMac (toch?).
Rock-shockerwoensdag 6 september 2006 @ 21:14
quote:
Op woensdag 6 september 2006 20:57 schreef Walter_Sobchak het volgende:

[..]

Precies. Who needs Applecare als je iets toch niet > 1 jaar houdt..?
Wheheheh
tonkswoensdag 6 september 2006 @ 21:14
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:12 schreef Geqxon het volgende:
Ik zou het wel tof vinden als ze speakers in de ACD in zouden bouwen Net als de iMac (toch?).
Nee
Anthraxxwoensdag 6 september 2006 @ 21:25
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:12 schreef Geqxon het volgende:
Ik zou het wel tof vinden als ze speakers in de ACD in zouden bouwen Net als de iMac (toch?).
Duurscherm met kut speakertjes? Waarom in buddah's naam
tonkswoensdag 6 september 2006 @ 21:25
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:25 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Duurscherm met kut speakertjes? Waarom in buddah's naam
Zodat kwekkie kwekkerson ze kan kopen en dan zeiken DUHH
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 21:26
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:25 schreef tonks het volgende:

[..]

Zodat kwekkie kwekkerson ze kan kopen en dan zeiken DUHH
Of uberhaupt iets te zeggen heeft.
Dementorwoensdag 6 september 2006 @ 21:32
Kwekkie Kwekkerson

Telegraaf blundert met 'criminele' FOK!ker

"Ben jij niet die jongen uit het pimp my geqxon topic?"

Damn hoe lang heb ik toen in een lachstuip gelegen zeg.
Bobbie op het jeugdjournaal.
JoMo0woensdag 6 september 2006 @ 21:39
Hoe oud is hij ?
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 21:41
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:25 schreef Anthraxx het volgende:

[..]

Duurscherm met kut speakertjes? Waarom in buddah's naam
Zodat grafische mensen een achtergrond muziekje kunnen draaien. Voor als ze geen grote speakers willen of voor als de baas geen speakers voor ze aan wilt schaffen.
Furiouswoensdag 6 september 2006 @ 21:42
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:32 schreef Dementor het volgende:
Kwekkie Kwekkerson

Telegraaf blundert met 'criminele' FOK!ker

"Ben jij niet die jongen uit het pimp my geqxon topic?"

Damn hoe lang heb ik toen in een lachstuip gelegen zeg.
Bobbie op het jeugdjournaal.
Ah, the good old days.

En dan ook nog 'ik ga even met mijn adviseur praten'. Eigenlijk is dat hele gezeik met Geqxon het enige wat ik ooit heb bereikt op Fok!

En ben er godvergeten trots op!
Rock-shockerwoensdag 6 september 2006 @ 21:48
Ik probeer de hele tijd cd'tjes in de rechterkant van m'n PowerBook te duwen. Ontwenningsverschijnselen
super-muffinwoensdag 6 september 2006 @ 21:56
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:41 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Zodat grafische mensen een achtergrond muziekje kunnen draaien. Voor als ze geen grote speakers willen of voor als de baas geen speakers voor ze aan wilt schaffen.
vaak hebben ze daar een radio, en tegenwoordig hebben Mac's ook een koptelefoon uitgang
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 21:58
Ik zou het wel tof vinden als el-gato een product maakt om b.v. een XBox 360 op de 24" iMac aan te kunnen sluiten, en dan wel op HD
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 22:13
waarom wil je een game console aan sluiten op een imac Ik heb hem liever gewoon aan een groot plasma scherm...
Geqxonwoensdag 6 september 2006 @ 22:15
quote:
Op woensdag 6 september 2006 22:13 schreef GertJanB het volgende:
warom wil je een game console aan sluiten op een imac Ik heb hem liever gewoon aan een groot plasma scherm...
Omdat de iMac nu een supergroot 24" scherm op 1900 * 1200 heeft. En dat gamed erg lekker

Ja, op een groot Full-HD plasma gamed dat vast fijner, maar gewoon lekker achter je iMac kan ook handig zijn. Scheelt je weer een scherm.
Jerommeke.nlwoensdag 6 september 2006 @ 22:23
Weetje, het is misschien ook een beetje vroeg om m'n iMac G5 2.0 GHz nu al de deur uit te doen. Eerst maar eens zien wat er op het Macbook/iPodfront uitkomt, kijken of ik daar wat kan vervangen, want dat zijn grotere wensen. Geld wat dan over is, gaan we dan eventueel gebruiken om de iMac te bekijken. Of een MacPro

Iemand trouwens opgevallen dat men het er in de Leopard presentatie over had dat the full package meekwam, incl. Front Row, terwijl daar geen IR of AB bij zit. Misschien iets in een toekomstige displayrelease
Walter_Sobchakwoensdag 6 september 2006 @ 22:26
quote:
Op woensdag 6 september 2006 21:48 schreef Rock-shocker het volgende:
Ik probeer de hele tijd cd'tjes in de rechterkant van m'n PowerBook te duwen. Ontwenningsverschijnselen


Ik wacht op spierpijn in de nek; ontwenningsverschijnselen van een 24" scherm.
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 23:05
quote:
Op woensdag 6 september 2006 22:15 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Omdat de iMac nu een supergroot 24" scherm op 1900 * 1200 heeft. En dat gamed erg lekker

Ja, op een groot Full-HD plasma gamed dat vast fijner, maar gewoon lekker achter je iMac kan ook handig zijn. Scheelt je weer een scherm.
handig? te lui om naar de tv te lopen noem ik het
GertJanBwoensdag 6 september 2006 @ 23:07
quote:
Op woensdag 6 september 2006 22:23 schreef Jerommeke.nl het volgende:
Weetje, het is misschien ook een beetje vroeg om m'n iMac G5 2.0 GHz nu al de deur uit te doen. Eerst maar eens zien wat er op het Macbook/iPodfront uitkomt, kijken of ik daar wat kan vervangen, want dat zijn grotere wensen. Geld wat dan over is, gaan we dan eventueel gebruiken om de iMac te bekijken. Of een MacPro

Iemand trouwens opgevallen dat men het er in de Leopard presentatie over had dat the full package meekwam, incl. Front Row, terwijl daar geen IR of AB bij zit. Misschien iets in een toekomstige displayrelease
Gaat er wat nieuws op macBook front uit komen dan?
Jerommeke.nldonderdag 7 september 2006 @ 07:26
quote:
Op woensdag 6 september 2006 23:07 schreef GertJanB het volgende:

[..]

Gaat er wat nieuws op macBook front uit komen dan?
Ooit wel ja. Geruchten zeggen ergens eind deze maand. Maar misschien ook wel 12 september nu daar geen iMac meer te updaten valt
Geqxondonderdag 7 september 2006 @ 08:34
De Macbook is pas een paar weken oud joh
Walter_Sobchakdonderdag 7 september 2006 @ 08:43
Crap...ik kan de install DVD van mijn intel iMac niet vinden. Kan iemand mij helpen?
Geqxondonderdag 7 september 2006 @ 08:53
quote:
Op donderdag 7 september 2006 08:43 schreef Walter_Sobchak het volgende:
Crap...ik kan de install DVD van mijn intel iMac niet vinden. Kan iemand mij helpen?
Ik weet niet of het voor Apple hetzelfde geld, maar kun je de DVD niet gewoon downloaden? Omdat de licentie in orde is?
Walter_Sobchakdonderdag 7 september 2006 @ 08:55
quote:
Op donderdag 7 september 2006 08:53 schreef Geqxon het volgende:

[..]

Ik weet niet of het voor Apple hetzelfde geld, maar kun je de DVD niet gewoon downloaden? Omdat de licentie in orde is?
Geen idee; de Tiger UB versie heb ik ook BT-sites niet echt gevonden. En de levertijd voor de iMac is ineens een mooi aantal adgen korter geworden!