Je had inderdaad als je al in bespreking was over harry ....Kluivert gewoon een aanbieding moeten doen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:03 schreef HeatWave het volgende:
Lekker bezig Ajax... Je "jeugd" held naar psv, je pinchhitter waar je trainer erg tevreden mee was naar de kakkerlakken..
Met onze medische staf gaat dit ons opbreken, mark my words.
Als Ten Cate hem wilde houden was hij wel gebleven hoor.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:03 schreef HeatWave het volgende:
Lekker bezig Ajax... Je "jeugd" held naar psv, je pinchhitter waar je trainer erg tevreden mee was naar de kakkerlakken..
Weet het nog niet zo. HtC wou ook nog een "type gabri" maar dat mocht ook niet.....quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:08 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Als Ten Cate hem wilde houden was hij wel gebleven hoor.![]()
Zoek eens iets van gate 4 van PAOK, you'll love it.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:09 schreef super-mario het volgende:
ja zijn echt lekker daar! Gate 7 is ook goed bezig idd! Maar goed dit word een ander topic!
Mwa, van Patje naar psv ben ik VEEL zieker. Harry heeft slechts anderhalt seizoen bij Ajax gespeeld.. Kluivert is op-en-top Ajacied en de verpersoonlijking van het team van 1995. Want zeg je Kluivert, dan zeg je Wenen 1995.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:10 schreef the_hunter het volgende:
Lekkere kutdag gisteren.
Patje naar psv![]()
harry die van Amsterdam naar 010 gaat![]()
Voor Kluivert zal ik altijd respect blijven hebben en als hij in de Arena komt, zal ik hem een staande ovatie geven. harry kan de tering krijgen. Van Amsterdam naar 010, dat doe je gewoon niet.
(en ja ik weet dat Cruijff dat ook gedaan heeft en daar baal ik ook nog steeds van)
Tuurlijk ben ik er ziek van, maar ik zal wel respect voor Patje blijven houden. Juist door Wenen '95. Daarom zou ik hem ook een staande ovatie geven. En tuurlijk, wat kan bij die souflakiebakker nou schelen, maar feit is dat je een verrader bent als je van Amsterdam naar 010 gaat.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:13 schreef Panick het volgende:
[..]
Mwa, van Patje naar psv ben ik VEEL zieker. Harry heeft slechts anderhalt seizoen bij Ajax gespeeld.. Kluivert is op-en-top Ajacied en de verpersoonlijking van het team van 1995. Want zeg je Kluivert, dan zeg je Wenen 1995..
Thnx, zou mooi zijn... Misschien die italiaanse clubs ook nog eruit, ivm dat met Juve en Milan en dan is alles weer okquote:Op vrijdag 1 september 2006 09:08 schreef Tarado het volgende:
[..]
Vrij vertaald komt het hier op neer dat als de "Mateus zaak" en andere procedures door Gil Vicente niet ingetrokken worden bij de burgerrechter (wie en wat dat is weet ik niet), alle Portugese clubs uit de CL gehaald kunnen worden en vervangen worden door de clubs met de hoogste ranking die geen CL spelen en dat zijn Ossasuna, Ajax en Chievo
Dat ben je ook als je als ras-Ajacied naar psv gaat. Ik neem het Kluivert het meer kwalijk dan Charisteas.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:16 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Tuurlijk ben ik er ziek van, maar ik zal wel respect voor Patje blijven houden. Juist door Wenen '95. Daarom zou ik hem ook een staande ovatie geven. En tuurlijk, wat kan bij die souflakiebakker nou schelen, maar feit is dat je een verrader bent als je van Amsterdam naar 010 gaat.
Ik zit er werkelijk waar over na te denken om een studie fysiotherapie te gaan doen naast mijn huidige werk . . . (als dat al mogelijk is in deeltijd).quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:03 schreef HeatWave het volgende:
Lekker bezig Ajax... Je "jeugd" held naar psv, je pinchhitter waar je trainer erg tevreden mee was naar de kakkerlakken..
Met onze medische staf gaat dit ons opbreken, mark my words.
Ik vind het ook jammer van Kluivert en het is zelfs verraad ja. Maar hij blijft mijn held. Ik ben hem eeuwig dankbaar voor die ene punter in '95.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:19 schreef Panick het volgende:
[..]
Dat ben je ook als je als ras-Ajacied naar psv gaat. Ik neem het Kluivert het meer kwalijk dan Charisteas..
Ik ook, maar ik heb nu toch een wrang gevoel.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:22 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Ik vind het ook jammer van Kluivert en het is zelfs verraad ja. Maar hij blijft mijn held. Ik ben hem eeuwig dankbaar voor die ene punter in '95.
Goed plan, slechter kan het niet wordenquote:Op vrijdag 1 september 2006 09:20 schreef Robar het volgende:
[..]
Ik zit er werkelijk waar over na te denken om een studie fysiotherapie te gaan doen naast mijn huidige werk . . . (als dat al mogelijk is in deeltijd).
Zal ik maar een open sollicitatie sturen dan?
Ja dat is duidelijk. Toch hoop ik dat wij als Ajax supporters hem een warm onthaal in Amsterdam geven.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:23 schreef Panick het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik heb nu toch een wrang gevoel..
Het valt me erg van hem tegen iig.
Al die bijnamen zijn bijna net zo hilarisch als de transfers van gister.....quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:25 schreef Againzender het volgende:
De Kluif, waar komt dat toch opeens vandaan?
Alsof psv de enige club is die hem wildequote:Op vrijdag 1 september 2006 09:26 schreef M0NTANA het volgende:
Neem beide niets kwalijk, Patrick Kluivert moest kiezen tussen Valencia B en PSV, terwijl Angelos Harry Charisteas moest kiezen tussen een invallersrol bij Ajax (de komende twee jaar) of een basisplaats bij Feyenoord. Patrick Kluivert kreeg geen aanbieding van Ajax, dus is het geen verraad en Angelos Harry Charisteas speelde tekort en te weinig bij Ajax om Feyenoord echt als aartsrivaal te zien. Niets aan de hand dus, we gaan het allemaal op eigen kracht doen!
ik neem het de TD kwalijk .. die wisten toch voor gister dat ze harry gingen verkopen.. en dan alleen KJH hebben voor de spits.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:19 schreef Panick het volgende:
[..]
Dat ben je ook als je als ras-Ajacied naar psv gaat. Ik neem het Kluivert het meer kwalijk dan Charisteas..
Als ik me niet vergis stonden Rosenberg, Babel en zelfs Poepon in de pikorde boven Charisteas indien Huntelaar wegvalt.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:28 schreef Chadi het volgende:
[..]
ik neem het de TD kwalijk .. die wisten toch voor gister dat ze harry gingen verkopen.. en dan alleen KJH hebben voor de spits.
Precies, Ajax snijdt zichzelf echt in de vingers zo..quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:29 schreef Sethje het volgende:
Ze hadden Harry nooit weg moeten doen,dat kan ons nog gaan opbreken.
Hij is de enige pinchhitter die we hebben achter KJH, Rosenberg is wat mij betreft voor de spitspositie afgeschreve...erg jammer dit.
Concreet wel, ja. PSV was de enige club die hem een aanbieding deed, het aandurfde. De naam van Patrick Kluivert is in het buitenland natuurlijk nogal afgebrokkeld de laatste jaren, iedere club weet van zijn blessuregevoeligheid en daarom is hij van veel lijstjes geschrapt. Toen 31 augustus 2006 dichterbij kwam, moest Patrick Kluivert gewoon een keuze maken: nóg langer afwachten in de hoop dat er nog een club zich meldt op 31 augustus 2006 in de avonduren of ingaan op de kans die PSV hem biedt, uiteindelijk heeft hij in mijn ogen een logische keuze gemaakt en ik verwijt hem dan ook niets.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:27 schreef Panick het volgende:
[..]
Alsof psv de enige club is die hem wilde.
Door het vertrek van Charisteas wordt het ineens een zwaar seizoen....?quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Precies, Ajax snijdt zichzelf echt in de vingers zo..
Gaat een zwaar seizoen worden denk ik.... *zucht*.
En het niet halen van de middelvelder die HtC wil, het niet spelen van CL, het magere voetbal, het toch versterken van psv, het ijzersterke AZ......quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:34 schreef BoNi het volgende:
[..]
Door het vertrek van Charisteas wordt het ineens een zwaar seizoen....?
Hij kon heel belangrijk worden achter KJH, dat zag je al wel tegen NAC, toen hadden ze Harry nodig om die goals te forceren.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:34 schreef BoNi het volgende:
[..]
Door het vertrek van Charisteas wordt het ineens een zwaar seizoen....?
Nou nou nou, dus omdat harry weg is, wordt het ineens een zwaar seizoen? Leuke invaller hoor die harry, maar echt niet meer dan dat. Je doet het net of Huntelaar verkocht is.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Precies, Ajax snijdt zichzelf echt in de vingers zo..
Gaat een zwaar seizoen worden denk ik.... *zucht*.
die pikorde klopt gewoon nietquote:Op vrijdag 1 september 2006 09:30 schreef BoNi het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis stonden Rosenberg, Babel en zelfs Poepon in de pikorde boven Charisteas indien Huntelaar wegvalt.
MONTANA, ik heb respect voor jouw engelengeduld....quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:33 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Concreet wel, ja. PSV was de enige club die hem een aanbieding deed, het aandurfde. De naam van Patrick Kluivert is in het buitenland natuurlijk nogal afgebrokkeld de laatste jaren, iedere club weet van zijn blessuregevoeligheid en daarom is hij van veel lijstjes geschrapt. Toen 31 augustus 2006 dichterbij kwam, moest Patrick Kluivert gewoon een keuze maken: nóg langer afwachten in de hoop dat er nog een club zich meldt op 31 augustus 2006 in de avonduren of ingaan op de kans die PSV hem biedt, uiteindelijk heeft hij in mijn ogen een logische keuze gemaakt en ik verwijt hem dan ook niets.
Anastasiou is ook weleens leuk ingevallen en heeft wat goals geforceerd, feit blijft gewoon dat Charisteas (voorlopig) geen kans meer maakte op een basisplaats en te duur was om op de bank/ tribune te houden.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:35 schreef Sethje het volgende:
[..]
Hij kon heel belangrijk worden achter KJH, dat zag je al wel tegen NAC, toen hadden ze Harry nodig om die goals te forceren.
In mijn optiek niet, dus ik blijf zeker lachen!!quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:39 schreef fuckbuddy het volgende:
en blijven lachen die amsterdammers.
Mijn optiek de verkeerde man verpatst..
De topics gaan zo hard, dat ik ook niet kan verwachten dat men de vorige topics nog even rustig doorneemt en mijn motivatie leest, daarom nogmaals deze uitleg. Wil er namelijk alles aan doen dat Patrick Kluivert niet wordt uitgeloten door de FOK!kers hier, want hij kan er niets aan doen, men moet zijn overstap naar PSV begrijpen. Verplaats je in de situatie van Patrick Kluivert, dan kan je toch niet anders dan voor PSV uitkomen?quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:35 schreef BoNi het volgende:
[..]
MONTANA, ik heb respect voor jouw engelengeduld....
Volgens mij is dit de 537e keer dit je dit uitlegt... (ik kan er natuurlijk iets naast zitten)
Ik ben het volkomen met je eens, maar volgens mij is het een eindeloze discussie.... Het gaat om een bepaald gevoel dat je bij deze transfer krijgt en dat gevoel is imo niet te veranderen door erover te discussieren. Ik ben erg benieuwd naar (en een beetje bang voor) de reactie op Kluivert als psv naar Amsterdam komt...quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:40 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
De topics gaan zo hard, dat ik ook niet kan verwachten dat men de vorige topics nog even rustig doorneemt en mijn motivatie leest, daarom nogmaals deze uitleg. Wil er namelijk alles aan doen dat Patrick Kluivert niet wordt uitgeloten door de FOK!kers hier, want hij kan er niets aan doen, men moet zijn overstap naar PSV begrijpen. Verplaats je in de situatie van Patrick Kluivert, dan kan je toch niet anders dan voor PSV uitkomen?
Tja, zo kun je alles wat krom is wel rechtlullen. Hij had de keuze uit meerdere clubs, zou nooit naar een andere club dan Ajax gaan en om het geld had ie het pas echt niet hoeven doen. Het is een bewuste keuze die je hem als persoon aan mag rekenen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:33 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Concreet wel, ja. PSV was de enige club die hem een aanbieding deed, het aandurfde. De naam van Patrick Kluivert is in het buitenland natuurlijk nogal afgebrokkeld de laatste jaren, iedere club weet van zijn blessuregevoeligheid en daarom is hij van veel lijstjes geschrapt. Toen 31 augustus 2006 dichterbij kwam, moest Patrick Kluivert gewoon een keuze maken: nóg langer afwachten in de hoop dat er nog een club zich meldt op 31 augustus 2006 in de avonduren of ingaan op de kans die PSV hem biedt, uiteindelijk heeft hij in mijn ogen een logische keuze gemaakt en ik verwijt hem dan ook niets.
woord, ik ben het gezeur en gezeik van deze internetsupportjes over pat en harry meer dan zat. Stelletje huilebalken zijn jullie, jaloerse bloedhonden.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:26 schreef M0NTANA het volgende:
Neem beide niets kwalijk, Patrick Kluivert moest kiezen tussen Valencia B en PSV, terwijl Angelos Harry Charisteas moest kiezen tussen een invallersrol bij Ajax (de komende twee jaar) of een basisplaats bij Feyenoord. Patrick Kluivert kreeg geen aanbieding van Ajax, dus is het geen verraad en Angelos Harry Charisteas speelde tekort en te weinig bij Ajax om Feyenoord echt als aartsrivaal te zien. Niets aan de hand dus, we gaan het allemaal op eigen kracht doen!
Waar haal jij vandaan dat Patrick Kluivert naar meerdere clubs kon? Er was belangstelling, maar dat betekent nog niet dat er een contract is aangeboden. De deadline kwam steeds sneller dichterbij, Patrick Kluivert zag zichzelf al tot en met de winterstop voetballen met 18/19-jarige talentjes in Valencia B en als dan PSV zich meldt, moet hij dan weigeren in verband met zijn Ajax-verleden? Patrick Kluivert wil zich bewijzen, hij had ook net als Winston Bogarde zijn (ongetwijfeld) riante salaris kunnen blijven opstrijken tot het einde van zijn contract en trainen en spelen in Valencia B, maar dat wilde hij niet en daar heb ik alleen maar respect voor. Wanneer Patrick Kluivert tijdens Ajax - PSV wordt getrakeerd op het massaal fluitconcert, dan schaam ik me diep als Ajax-supporter en ik hoop dan ook dat het niet zal gebeuren!quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:45 schreef devv05 het volgende:
[..]
Tja, zo kun je alles wat krom is wel rechtlullen. Hij had de keuze uit meerdere clubs, zou nooit naar een andere club dan Ajax gaan en om het geld had ie het pas echt niet hoeven doen. Het is een bewuste keuze die je hem als persoon aan mag rekenen.
babel is een betere invaller op de flanken, zeker niet in de punt ( nog niet ). Harry had ook een geweldig gemiddelde als hij wel speelde.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:38 schreef BoNi het volgende:
[..]
Anastasiou is ook weleens leuk ingevallen en heeft wat goals geforceerd, feit blijft gewoon dat Charisteas (voorlopig) geen kans meer maakte op een basisplaats en te duur was om op de bank/ tribune te houden.
Ik zie Babel niet het hele seizoen op linksbuiten spelen omdat hij als buitenspeler te weinig brengt en zie in hem ook een erg sterk breekijzer. Hetzelfde geldt voor Poepon.
Dan kon je toch kluivert aantrekken als je weet dat Harry weg gaat.. kost je niks meer dan het verblijf van Harry in Amsterdam zou kosten.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:30 schreef BoNi het volgende:
[..]
Als ik me niet vergis stonden Rosenberg, Babel en zelfs Poepon in de pikorde boven Charisteas indien Huntelaar wegvalt.
Ik denk niet dat ie uitgefloten zal worden, maar dat hangt helemaal van hemzelf af denk ik.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:52 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Waar haal jij vandaan dat Patrick Kluivert naar meerdere clubs kon? Er was belangstelling, maar dat betekent nog niet dat er een contract is aangeboden. De deadline kwam steeds sneller dichterbij, Patrick Kluivert zag zichzelf al tot en met de winterstop voetballen met 18/19-jarige talentjes in Valencia B en als dan PSV zich meldt, moet hij dan weigeren in verband met zijn Ajax-verleden? Patrick Kluivert wil zich bewijzen, hij had ook net als Winston Bogarde zijn (ongetwijfeld) riante salaris kunnen blijven opstrijken tot het einde van zijn contract en trainen en spelen in Valencia B, maar dat wilde hij niet en daar heb ik alleen maar respect voor. Wanneer Patrick Kluivert tijdens Ajax - PSV wordt getrakeerd op het massaal fluitconcert, dan schaam ik me diep als Ajax-supporter en ik hoop dan ook dat het niet zal gebeuren!
Die gozer is gewoon daar gedumpt...quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:57 schreef Cheiron het volgende:
OMG, Harry naar Feyenoord.. ik zag het gisteravond op teletekst. Maar dat kwam even uit het niets (voor mij) zeg! Ik zie Harry ook helemaal niet als Feyenoorder, daar is hij toch veel te vriendelijk voor..
Och, het is een goede voetballer, en ik gun hem een goed seizoen bij Feyenoord (wat nog geen goed seizoen voor Feyenoord zelf betekent..).
Echt vaag in ieder geval. Zo eens even in het Feyenoord topic kijken
Je hoeft toch niet perse iets vanuit de punt te forceren. Babel vanaf de flank krijgt tegenwoordig minimaal dubbbele dekking. Dat betekent dat er elders ruimtes vrijkomen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:52 schreef Sethje het volgende:
[..]
babel is een betere invaller op de flanken, zeker niet in de punt ( nog niet ). Harry had ook een geweldig gemiddelde als hij wel speelde.
Ik ben ook voor Babel vanaf rechts. Dan moet hij wel buitenom, dat is minder voorspelbaar, hier was hij ook gevaarlijk tegen Nac. Met perez op links die veel naar binnen komt, kan Urby er als back mooi over heen komen.
Feit is gewoon dat Charisteas een spits was van (internationaal) redelijk niveau, dan hadden ze veel beter Rosenberg kunnen verpatsen want daar heb je al helemaal niets aan. Je hebt op de flanken immers Babel,Perez,Mauro,De Mul, Kron-Delhi,Mitea en dadelijk komt door Goossens bij op links en misschien nog wel wat talent.
Maar hij maakte wel 9 goals in 8 duels. Punt. Toen hij het vertrouwen kreeg speelde hij goed. maar niet als een ajax spits in de vorm van kaatsen en meevoetballen. Puur het "Spits zijn" beheerst hij goed.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:05 schreef BoNi het volgende:
[..]
Je hoeft toch niet perse iets vanuit de punt te forceren. Babel vanaf de flank krijgt tegenwoordig minimaal dubbbele dekking. Dat betekent dat er elders ruimtes vrijkomen.
Babel vanaf rechts heeft helemaal geen toegevoegde waarde vind ik. Het gevaar van Babel is bekend en wordt teniet gedaan door hem op rechts neer te zetten. Buitenom een man passeren is niet zijn sterkste punt en ook zijn voorzet is niet noemenswaardig.
Rosenberg moeten ze gewoon behouden, alleen al omdat ik het persoonlijk een held vind, zonder dat ik daar nou écht een goede reden voor heb.
Charisteas als basisspeler heeft nooit iets kunnen brengen (niet bij Ajax, maar ook niet bij zijn vorige clubs). Hij heeft nooit meer dan 10 doelpunten in één seizoen gescoord en als bankzitter is hij te duur....
Dan heb jij echt een andere wedstrijd gezien... Babel op rechts kan datgene niet dan wat ie op links wel kan, nl naar binnenkomen en hard uithalen...quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:07 schreef Sethje het volgende:
[..]
Babel speelde een hardstikke goede tweede helft op rechts tegen NAC, of heb je het alleen op teletekst gezien. Door Babel op rechts te zetten maak je in principe ook ruimte voor Perez én Urby.
inderdaadquote:Op vrijdag 1 september 2006 10:07 schreef Sethje het volgende:
[..]
Maar hij maakte wel 9 goals in 8 duels. Punt. Toen hij het vertrouwen kreeg speelde hij goed. maar niet als een ajax spits in de vorm van kaatsen en meevoetballen. Puur het "Spits zijn" beheerst hij goed.
Babel speelde een hardstikke goede tweede helft op rechts tegen NAC, of heb je het alleen op teletekst gezien. Door Babel op rechts te zetten maak je in principe ook ruimte voor Perez én Urby.
Waarom moeten we al onze ex-spelers die lopen te naaien succes gunnen, wat is dat voor soft gedoe? Ik hoop dat Harry keihard op zn bek gaat, zeker gezien de uitspraken die hij gedaan heeft.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:57 schreef Cheiron het volgende:
OMG, Harry naar Feyenoord.. ik zag het gisteravond op teletekst. Maar dat kwam even uit het niets (voor mij) zeg! Ik zie Harry ook helemaal niet als Feyenoorder, daar is hij toch veel te vriendelijk voor..
Och, het is een goede voetballer, en ik gun hem een goed seizoen bij Feyenoord (wat nog geen goed seizoen voor Feyenoord zelf betekent..).
Echt vaag in ieder geval. Zo eens even in het Feyenoord topic kijken
Probleem is dat dat nu wel heel erg voorspelbaar aan het worden is, omdat hij dat ALTIJD doet!quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:09 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Dan heb jij echt een andere wedstrijd gezien... Babel op rechts kan datgene niet dan wat ie op links wel kan, nl naar binnenkomen en hard uithalen...
Was al geplaatst, spuit elf!quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:45 schreef fuckbuddy het volgende:
[afbeelding]
Uit het F'noord topic!
Djezus
Dat kun je op teletekst niet zien.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:09 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Dan heb jij echt een andere wedstrijd gezien... Babel op rechts kan datgene niet dan wat ie op links wel kan, nl naar binnenkomen en hard uithalen...
Waarom moeten we iedere ex-ajacied die niet doet wat er van de supporters verwacht wordt geen succes gunnen? Het blivjen gewoon voetballers die getracht hebben een bijdrage te leveren een het welzijn van Ajax. Nu krijgt hij ergens anders een kans, omdat hij bij Ajax niet veel aan spelen toe zal komen. Ik zie het probleem niet zo, maar das een gevoel hequote:Op vrijdag 1 september 2006 10:10 schreef devv05 het volgende:
[..]
Waarom moeten we al onze ex-spelers die lopen te naaien succes gunnen, wat is dat voor soft gedoe? Ik hoop dat Harry keihard op zn bek gaat, zeker gezien de uitspraken die hij gedaan heeft.
Bij Kluivert doet het veel meer pijn, maar dit is een nog grotere naaistreek.
dat kan je op teletekst idd niet zienquote:Op vrijdag 1 september 2006 10:13 schreef Sethje het volgende:
[..]
Dat kun je op teletekst niet zien.
Hij heeft maar 1 keer uit kunnen halen in de eerste helft, hij had idd dubbele dekking en kon dus niet naar binnen komen. Daarna draaide hij op de rechterkant de linksback en linkshalf helemaal dol ,smeerde ze allebei een gele kaart aan, en had verschillende goede voorzetten ( iets wat we niet vaak zien van Babel vanaf links, omdat hij niet links is misschien ? )
heb je het live gezien ja of nee? Dat is het laatste jou kennende ( NO FLAME ). Ik heb heel de match gezien en tweede helft speelde Babel recht voor het uitvak dus ik kon alles perfect zien, en hij speelde gewoon goed!quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:16 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
dat kan je op teletekst idd niet zienOp links is hij te voorspelbaar, en op rechts niet goed genoeg. Zijn voorzet was ok (helaas werd er niets mee gedaan) dat doldraaien viel wel mee, 3x kwam ie erlangs wat resulteerde in 2 kaarten...
Omdat ik een andere mening dan jij heb ben ik direct een teletekstsupporter?quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:07 schreef Sethje het volgende:
[..]
Maar hij maakte wel 9 goals in 8 duels. Punt. Toen hij het vertrouwen kreeg speelde hij goed. maar niet als een ajax spits in de vorm van kaatsen en meevoetballen. Puur het "Spits zijn" beheerst hij goed.
Babel speelde een hardstikke goede tweede helft op rechts tegen NAC, of heb je het alleen op teletekst gezien. Door Babel op rechts te zetten maak je in principe ook ruimte voor Perez én Urby.
nee nee zo bedoel ik het niet. Maar wat de match tegen nac betreft bedoel ik,omdat hier vaak mensen hoog van de toren blazen terwijl ze alleen nos teletekst hebben gezien.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:20 schreef BoNi het volgende:
[..]
Omdat ik een andere mening dan jij heb ben ik direct een teletekstsupporter?![]()
Ik sta niet voor niets in het stadionoverzicht....
Ja ik heb het live gezien. Als je de moeite neemt om de ajax topics gewoon door te lezen ipv the flamen op alles wat jou mening niet is, weet je dat ik "wel eens" naar ajax ga, dat ik een Tele2 supporter ben, en het dus ook live gezien heb. Babel is gewoon geen buitenspeler. Op links doet ie het redelijk, maar word ie voorspelbaar, op rechts is het niets en vind ik zelfs Rosales beter.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:18 schreef Sethje het volgende:
[..]
heb je het live gezien ja of nee? Dat is het laatste jou kennende ( NO FLAME ). Ik heb heel de match gezien en tweede helft speelde Babel recht voor het uitvak dus ik kon alles perfect zien, en hij speelde gewoon goed!
Ook nu sneed hij naar binnen om met rechts uit te halen of een voorzet/steekbal te geven, hij hield steeds 2,3 man bezig. En hij speelde gewoon lekker.
Klopt, je maakt ruimte voor Urby om op te komen, maar dan moet ie bij bal verlies weer als de sodemieter terug komen en dat doet ie niet. Urb moet dan ook gewoon tot max de middenlijn gaan. Perez als 'lepe' 10 zie ik al helemaal niet zitten omdat er simpelweg geen ruimte voor is...quote:Én je maakt daarmee ruimte voor perez en urby wat het team sterker maakt in mijn ogen, urby zijn sterke punt is toch ook zijn trap,diepgang en loopvermogen, en dat geeft perez de gelegenheid de Lepe nummer 10 uit te hangen....
Is dat jouw idee van een utopie?quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:20 schreef Camplo het volgende:
Ben benieuwd wat er gebeurt als Harry in de Arena scoren zou (utopie mja)
Niet bepaaldquote:Op vrijdag 1 september 2006 10:25 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Is dat jouw idee van een utopie?.
dat merkte ik al op.quote:Op vrijdag 1 september 2006 05:31 schreef jimjim1983 het volgende:
weet niet of t al opgemerkt is, maar....
spits PSV: Kluivert = ex-ajax
spits Feyenoord: Charisteas = ex-ajax
spits AZ: Arveladze = ex-ajax
Ajax
Mwa, in financieel opzicht puur slim. Nog voor 2,5 mln kunnen wegzetten plus 1 mln salaris per jaar wat je niet meer hoeft te betalen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:29 schreef HeatWave het volgende:
Ja, geen slechte voor ze hoor... Gewoon stom van Ajax..
Door dik en dun.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:45 schreef fuckbuddy het volgende:
[afbeelding]
Uit het F'noord topic!
Djezus
Precies, en zo werkt dat in alle sectoren.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:39 schreef Prada2005 het volgende:
Wanneer worden al die supporters nou eens wakker?
Profspelers hebben geen clubliefde meer, alles draait tegenwoordig om geld.
Als je als Kluivert kan kiezen voor tribuneklant in Spanje of basisspeler bij PSV, dan had ik het wel geweten.
Die jongen wil gewoon lekker voetballen, en ik neem het hem niet kwalijk.
Het zegt trouwens wel wat over het niveau van onze vrienden uit rotjeknor, dat ze een lijst van 40 namen hadden van versterkingen voor in de spits, en dat niemand wilde komen..
Het zielige is nog dat harry niet eens op die lijst stond.![]()
Inderdaad, het niveau Feyenoord op dit moment moet hij aardig aankunnen.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:46 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Ik verwacht dat hij het nog best kan doen ook, als ie een eerlijke kans krijgt...
Eindelijk iemand die het met me eens is, wat betreft de situatie van Patrick Kluivert. Zoals ik al zei:quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:39 schreef Prada2005 het volgende:
Wanneer worden al die supporters nou eens wakker?
Profspelers hebben geen clubliefde meer, alles draait tegenwoordig om geld.
Als je als Kluivert kan kiezen voor tribuneklant in Spanje of basisspeler bij PSV, dan had ik het wel geweten.
Die jongen wil gewoon lekker voetballen, en ik neem het hem niet kwalijk.
Het zegt trouwens wel wat over het niveau van onze vrienden uit rotjeknor, dat ze een lijst van 40 namen hadden van versterkingen voor in de spits, en dat niemand wilde komen..
Het zielige is nog dat harry niet eens op die lijst stond.![]()
Ik was het allang met je eensquote:Op vrijdag 1 september 2006 10:50 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Eindelijk iemand die het met me eens is, wat betreft de situatie van Patrick Kluivert. Zoals ik al zei:
"Je moet het zo zien: ooit had je een gruwelijk lekkere vriendin, die verliet jou zónder ruzie voor een knappere, leukere, rijkere kerel en nu komt zij na een aantal jaren helemaal verlept bij je aankloppen, maar jij hoeft haar niet meer. Eigenlijk heeft niemand interesse, op één iemand na, toevallig een bekende van je uit de buurt, en zij besluit maar naar hem toe te gaan. Iets is beter dan niets voor haar, terwijl je het zelf beter voor elkaar hebt en een veel lekkerdere, jongere vriendin, dan moet je dus niet moeilijk doen."
quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:50 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Eindelijk iemand die het met me eens is, wat betreft de situatie van Patrick Kluivert. Zoals ik al zei:
"Je moet het zo zien: ooit had je een gruwelijk lekkere vriendin, die verliet jou zónder ruzie voor een knappere, leukere, rijkere kerel en nu komt zij na een aantal jaren helemaal verlept bij je aankloppen, maar jij hoeft haar niet meer. Eigenlijk heeft niemand interesse, op één iemand na, toevallig een bekende van je uit de buurt, en zij besluit maar naar hem toe te gaan. Iets is beter dan niets voor haar, terwijl je het zelf beter voor elkaar hebt en een veel lekkerdere, jongere vriendin, dan moet je dus niet moeilijk doen."
quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:42 schreef gebruikersnaam het volgende:
ZO MOET HET ONGEVEER GEGAAN ZIJN GISTER AVOND BIJ FEYENOORD
.
shit jansen wagner love wil ook al niet: ik weet het jorien ik weet het
wat doen we nutsja wat zal ik zeggen wim,pak de telefoon eens! zeg het maar jorien,wie moet ik nu weer bellen
:toets in 0 2 0 . . . . . .
TRING TRING TRING
GOEDENAVOND KLANTEN SERVICE AFC Ajax.
''ja goedeavond met jorien van de heerik
goedenavond meneer wat kan ik voor u doen.
kunt u mij doorverbinden met de afdeling verkoop''
shirts of souveniers''
''spelers graag.
''momentje ik ga u door verbinden.
en jorien nemen ze op? sssssst wim,staat een lekker nummertje op(Ajax hup rood witte scharen dappere strijders fier en coen) klinkt zeker lekker jorien,ff downloaden vanavond.ssst hij gaat nu over
MET VAN GEEL
dag meneer van geel u spreekt met jorien van de heerik................WIE?
van de heerik van feyenoord.....FEYEWAT?
feyenoord we zitten ook bij jullie in de competitie.''
OK,WACHT DAN PAK IK DE RANGLIJST ER FF BIJ.......ZIE FEYIETS NIET STAAN HOOR
''je moet ook ff naar beneden kijken...''ZIE NIETS HOOR'' lager ,nog lager .AH IK ZIE HET JA,ZO KNAP PUNT GEPAKT THUIS TEGEN HERACLES////MAAR WAT KAN IK VOOR U DOEN?
wij zoeken een spits en we hebben al van alles geprobeerd,cruz klasnic love pizzaro...OK EN NIEMAND KWAM?
nee,slap excuus allemaal,ze wilden allemaal nog prijzen pakken daarom kwamen ze niet.
DAT KAN IK BEGRIJPEN ,NOU JORIEN VERTEL WAT KAN IK VOOR JE DOEN...HOEVEEL HEB JE TE BESTEDEN?
''niet schrikken meneer van geel 4 miljoen''
DAT IS NIET VEEL NEE,MAAR HEB NOG EEN OCCASIONTJE STAAN.HARYSTEAS.
wauw klinkt goed ''heeft hij wel eens een bal richting goal geschoten? JA DAT KEN HIJ ALLEMAAL....ok dan verkocht''wim ze hebben wat!!! yess yess yess.
KOST JE 4 MILJOEN JORIENEKE...nee dat is goed meneer van geel,vraagje mag ik dan ook een cd,tje van dat wachtmuziekje bij......TUURLIJK MAG DAT ,JE KRIJGT EEN HELE DOOS VOOR HETHELE BESTUUR....wim we krijgen er een cdtje bij''yess yess jorien wat een topdeal......
Meer dat jouw lekkere vriendin jou afwijst (hij wilde niet naar Ajax, want hij had het prima naar zn zin bij Valencia) en vervolgens hard naar je grootste (oke, 1 na grootste) vijand rent.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:50 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Eindelijk iemand die het met me eens is, wat betreft de situatie van Patrick Kluivert. Zoals ik al zei:
"Je moet het zo zien: ooit had je een gruwelijk lekkere vriendin, die verliet jou zónder ruzie voor een knappere, leukere, rijkere kerel en nu komt zij na een aantal jaren helemaal verlept bij je aankloppen, maar jij hoeft haar niet meer. Eigenlijk heeft niemand interesse, op één iemand na, toevallig een bekende van je uit de buurt, en zij besluit maar naar hem toe te gaan. Iets is beter dan niets voor haar, terwijl je het zelf beter voor elkaar hebt en een veel lekkerdere, jongere vriendin, dan moet je dus niet moeilijk doen."
Ach, als jij je superlekkere vriendin terug wilt hebben, maar zij wilt niet en even later krijg je een veel lekkerdere vriendin, dan kan het je toch allemaal niets meer schelen? Wij hebben KJH en die is beter dan Patrick Kluivert, waarom zou hij dan niet naar PSV mogen gaan?quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:21 schreef devv05 het volgende:
[..]
Meer dat jouw lekkere vriendin jou afwijst (hij wilde niet naar Ajax, want hij had het prima naar zn zin bij Valencia) en vervolgens hard naar je grootste (oke, 1 na grootste) vijand rent.
Ik vind die pogingen om alles goed te praten maar een beetje kansloos. Begrijpelijk of niet, prima dat is je eigen mening. Maar het blijft gewoon een kutstreek. Om nog maar niet te spreken van de mensen die Harry 'wel begrijpen'.
Ach, Harry kan je echt niks kwalijk nemen; dat is een buitenlander, gehaald door Koeman en daarna amper een kans gehad. Hij is nou niet het toonbeeld van een echte Ajacied; een Rosales zou het nooit doen om een voorbeeld te geven. Maar als je kan kiezen tussen een tribune/bank plaats bij Ajax of basisplek bij Feyenoord als buitenlander zijnde, die maar net in Nederland is, dan kan ik me wel voorstellen dat je vertrekt hoor.quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:21 schreef devv05 het volgende:
[..]
Meer dat jouw lekkere vriendin jou afwijst (hij wilde niet naar Ajax, want hij had het prima naar zn zin bij Valencia) en vervolgens hard naar je grootste (oke, 1 na grootste) vijand rent.
Ik vind die pogingen om alles goed te praten maar een beetje kansloos. Begrijpelijk of niet, prima dat is je eigen mening. Maar het blijft gewoon een kutstreek. Om nog maar niet te spreken van de mensen die Harry 'wel begrijpen'.
quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:29 schreef Dahli het volgende:
[..]
Ach, Harry kan je echt niks kwalijk nemen; dat is een buitenlander, gehaald door Koeman en daarna amper een kans gehad. Hij is nou niet het toonbeeld van een echte Ajacied; een Rosales zou het nooit doen om een voorbeeld te geven. Maar als je kan kiezen tussen een tribune/bank plaats bij Ajax of basisplek bij Feyenoord als buitenlander zijnde, die maar net in Nederland is, dan kan ik me wel voorstellen dat je vertrekt hoor.
Klopt, het is allemaal ook puur gevoel, probeer alleen door middel van mijn argumentatie je de keuze van Patrick Kluivert te laten begrijpen. Zelf had ik er in eerste instantie ook een kutgevoel bij, maar aan de andere kant begrijp ik dat Patrick Kluivert verder geen mogelijkheden had en dat rechtvaardigt zijn keuze voor PSV. Wanneer Ajax hem ook een contract had aangeboden, maar Patrick Kluivert koos voor PSV, dan was het een verrader en dan had ik het hem ook zeker kwalijk genomen, maar Ajax wilde hem niet en dus heb ik geen problemen met zijn overstap naar PSV. Al heb ik nu minder de hoop dat Patrick Kluivert gaat slagen, bij PSV mag hij van mij best falen, want dat is positief voor Ajax.quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:30 schreef devv05 het volgende:
KJH nu al lekkerder noemen dan Kluivert gaat me wat te ver, eerst Kluivert maar weer eens aan het werk zien. Maar neem aan dat jij ook wel begrijpt dat het met name een gevoelsmatige kwestie is.
Omdat hij eieren voor zijn geld kiest?quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:31 schreef devv05 het volgende:
[..]Hij weet echt wel hoe de rivaliteit tussen fnoord en Ajax leeft hoor. Geeft alleen maar aan hoe dom die jongen is. Van mij krijgt ie de vinger.
Bijna iedere keer als Perez meedoet of invalt, gaat ie wel op 10 lopen,terwijl er idd te weinig ruimte is, maar hij word daarin bijna niet gecorrigeerd dus ze zullen het wel best vinden.quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:24 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Perez als 'lepe' 10 zie ik al helemaal niet zitten omdat er simpelweg geen ruimte voor is...
Niet zo handig is een understatement, hij heeft gewoon z'n carriere in Nederland verpest. Zowel bij Ajax als fnoord wordt ie uitgekotst en de rest van Nederland lacht zich kapot.quote:Op vrijdag 1 september 2006 11:44 schreef Robar het volgende:
[..]
Omdat hij eieren voor zijn geld kiest?
Dat noem ik niet dom, bij Ajax blijven en vijfde keus blijven, dat zou pas dom zijn.
Tuurlijk is de overstap niet zo handig en ligt het gevoelig, maar Harry kun je dit niet kwalijk nemen.
Jij bent dan ook niet het beste voorbeeld van iemand met veel clubgevoel. Ik heb respect voor de fnoorders die tenminste voor hun club opkomen wanneer het nodig is.quote:Op vrijdag 1 september 2006 12:14 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Ach de relsupporters zijn ook weer losgebroken? Het is jammer hoor dat ie weg is, maar ik kan zijn keuze wel begrijpen. (van zowel kluivert als Charisteas...)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |