abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_41353122
Alleen als je Ajax fan bent
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  donderdag 31 augustus 2006 @ 09:20:24 #202
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_41353164
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 09:18 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Alleen als je Ajax fan bent
Hoe bedoel je? Omdat de meeste kleine ventjes in eerste instantie voor Ajax zijn?
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_41353188
Omdat voor Ajax het woord successupporter is uitgevonden
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_41353252
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 09:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Omdat voor Ajax het woord successupporter is uitgevonden
Kan je nagaan, zelfs nu de boeren zoveel succes hebben willen er nog geen supporters heen?
pi_41353267
Nee, is niet zo.
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  donderdag 31 augustus 2006 @ 09:28:34 #206
135789 Damzkieee
Ontzettende natnek
pi_41353304
Ik ben al vanaf mijn kleutertijd voor Ajax, maar nu ik een aantal jaren naar Heracles ga ligt mijn voorkeur daar. Dat heeft gewoon te maken met de afstand en de betrokkenheid bij de club. Ik volg Ajax nog steeds met veel belangstelling.
Bij Heracles heeft het duo-supporterschap ook te maken met het feit dat ze eerst jaren in de eerste divisie hebben gespeeld denk ik.
The Killers Heracles Almelo Real Madrid
29.10 Novastar HMH
  donderdag 31 augustus 2006 @ 10:15:23 #207
91676 Plato1980
Gloriosus et liber
pi_41354265
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 09:14 schreef MaxPower het volgende:

[..]

Die zijn er absoluut. Hier in het topic ook al een paar keer gelezen. En ook ik fietste in 1995 snel terug van de training om Ajax te zien in de CL. Ik ging echter wel gewoon naar Heerenveen toe. Ook keek ik 2 seizoenen geleden graag naar AZ in de UEFA Cup. Dat betekent nog niet dat je supporter bent... gewoon liefhebber van goed voetbal, naast het supporten van je eigen club.
Precies, ik heb sympathie voor clubs als Alemannia Aachen en Everton en natuurlijk ook voor Oranje. In de Europa Cup ben ik natuurlijk altijd voor de Nederlandse club (tenzij MVV en Fortuna Europa Cup zouden spelen) en tijdens het seizoen is er meestal wel één van de kampioenskandidaten die ik de titel gun. Dat is echter iets heel anders dan supporter van zo'n club zijn, dat ben ik alleen van Roda. En dat zal ook nooit veranderen.
Giallo e nero è il tuo colore,
giallo e nero Roda nel cuore.
pi_41359901
Toen ik jong was keek ik al het voetbal, maar was ik niet echt voor een club ofzo... toen ik aan de hand van pa en broer naar de beatrix straat ging was mijn hart verkocht .

[ Bericht 3% gewijzigd door Superheld op 31-08-2006 14:16:41 ]
Chris van Nijnatten: "Het gevoel dat NAC iets onmetelijks was, iets Bredaas en iets ongelooflijk moois en warms, zelfs zo mooi en warm dat je er letterlijk voor ten strijde wilde trekken"
pi_41360788
Ik zou het ook niet kunnen. Ik kom uit een Ajax-familie, en het is me met de paplepel ingegoten. Zo is Ajax min of meer een deel van je opvoeding en identiteit geworden. Dat gooi je niet zomaar over boord lijkt mij.
pi_41360818
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 09:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Omdat voor Ajax het woord successupporter is uitgevonden
.
'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around
pi_41361335
Van kinds af aan FC Den Bosch fan geweest, maar die speelden toen nog in de eerste divisie, en net als ieder ander klein kereltje in Den Bosch had ik ook een favoriet in de eredivisie, en dat was (en is nog steeds) Feyenoord. Het werd alleen een beetje problematisch toen beide ploegen in de eredivisie uitkwamen, maar uiteindelijk is DB toch het belangrijkst, simpelweg omdat ik daar geboren en getogen ben.

Nu woon ik alweer sinds een jaar of 10 in Utrecht, en alhoewel dat altijd doodsvijanden zijn geweest, hoop ik altijd stiekem dat ze het goed doen. Mijn broer heeft een seizoenkaart van Utrecht, en die vraagt regelmatig of ik meega, maar dat gaat me nou net weer iets te ver.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
pi_41361409
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 09:21 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Omdat voor Ajax het woord successupporter is uitgevonden
Zit je weer in je proeftijd?
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  donderdag 31 augustus 2006 @ 15:52:03 #213
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_41364907
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 09:10 schreef M0NTANA het volgende:
Hoeveel supporters van niet-Top 3-clubs waren op jonge leeftijd voor Ajax, Feyenoord en PSV? Volgens mij zijn dat er wel héél veel, op jonge leeftijd gaat iedereen nog met de stroming mee, pas later wordt er een échte keuze gemaakt. Jij ook, Superheld? En DutchGooner?
Mijn allereerste wedstrijd in het profvoetbal was FCDB v ajax in '87 voor de beker als 7-jarig jongetje aan de hand van mijn oom die al jaren naar de FC ging kijken.
Tot dat moment had ik weinig met professioneel voetbal, ging liever zelf voeetballen.
Sinds die wedstrijd tot en met '91 (het jaar van mijn eerste seizoenskaart) ben ik een keertje of 20 geweest, afhankelijk of ik mee kon met familie.

Ben in die tussentijd ook weleens bij Feyenoord, PSV en RKC geweest met familie/bekenden maar had nooit het gevoel "thuis" te zijn wat ik bij de FC had, toen al.

Arsenal zag ik als 9-jarige voor het eerst op TV (Anfield decider) en sindsdien ben ik ze blijven volgen tot het fanatieke zoals het nu is.

De enige andere club met wie ik iets heb is Standard, sinds '97 ofzo pas trouwens.
NAAR HET ANDERE FORUM!
pi_41368352
Ach ja, Standard, daar ben ik ook menig keer geweest, maar kon daar geen binding mee krijgen. Al helemaal niet omdat die gasten ons tegen Anderlecht hebben laten staan, maar das een apart verhaal.

Mijn allereerste wedstrijd trouwens was FCDB tegen de Los Angeles Aztecs, toen nog met Johan Cruyff. Ik weet het niet zeker meer, maar dat moet ergens in '78 of '79 zijn geweest.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
  donderdag 31 augustus 2006 @ 17:51:35 #215
43763 DutchGooner
naar het andere forum!
pi_41368481
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 17:47 schreef Hathor het volgende:
Ach ja, Standard, daar ben ik ook menig keer geweest, maar kon daar geen binding mee krijgen. Al helemaal niet omdat die gasten ons tegen Anderlecht hebben laten staan, maar das een apart verhaal.
De sfeer, het stadion etc. bevalt me wel maar laten we eerlijk zijn, wat stelt die band tegenwoordig nog voor buiten een paar persoonlijke vriendschappen?

Teveel FCDB-supporters lopen er mee te koop terwijl het eik allemaal wel meevalt tegenwoordig.
NAAR HET ANDERE FORUM!
pi_41368667
Ik groeide op in de jaren '90, dus was ik 'natuurlijk' voor Ajax. Op het schoolplein was zowat iedereen Litmanen, Overmars of Kluivert, en ook ik was hartstochtelijk fan met vlaggen en andere merchandising in m'n slaapkamer, en natuurlijk wilde ik ook alle CL-wedstrijd (als ik zolang op mocht blijven) kijken op tv.

Met mijn vader ging ik toen als broekie wel af en toe mee naar Den Bosch kijken, maar dat was destijds niet meer dan 'leuk voor de kroket in de rust'. Toen ik naar de middelbare school ging veranderde dat echter. Ik ging met een groepje vrienden steeds vaker kijken, en nam met hen al snel een seizoenkaart. Toen was al duidelijk dat ik de fanatiekste van allemaal was, en inmiddels zijn ze allemaal afgehaakt, en ben ik de enige die over is gebleven . Nu alweer m'n 8e seizoenkaart (ik ben 22), en het aantal uitwedstrijden groeit gestaag. Over mijn supporterschap hoef ik denk ik niet verder uit te wijden. Ik voel me absoluut geen diehard als DG of TR, maar denk wel dat ik op mijn manier een echte supporter van FC Den Bosch ben.

Ik ga overigens nog wel eens met een oudere vriend mee naar Ajax (de laatste 7/8 jaar elk seizoen wel een of meerdere wedstrijden meegeweest), maar het gevoel voor die club is er totaal niet meer. In eerste instantie was ik voor 2 clubs tegelijk. Ik was een jaar of 15, FC Den Bosch speelde in de 1e divisie, en het was gewoon stoer om op school te vertellen dat je regelmatig op de F-Side stond .

Langzaam is dat gevoel gezakt, en de laatste jaren doet het me helemaal niks meer. Als ik moet kiezen tussen de top-3 zeg ik nog wel Ajax, maar dat was het dan ook. Toen ze onlangs uitgeschakeld werden voor CL-voetbal kon ik er dan ook alleen maar om lachen. Ik ben overigens in Europees verband altijd voor de Nederlandse club. Toen AZ zo ver kwam in de UEFA Cup vond ik het prachtig, de winst van Feyenoord was ook mooi, en de uitschakeling van PSV in de halve finale van de CL vond ik klote.

Een club haten doe ik niet. Al vind ik TOP Oss maar een triest zooitje ongeregeld, maar daar hecht ik verder geen waarde aan . Voor supporters van alle clubs heb ik wel respect, al zijn ook hierbij natuurlijk uitzonderingen.

Tot zover mijn relaas, wát een verhaal .
pi_41370868
Waarom ben jij geen diehard. Je gaat al jaren uit en thuis. Het enige wat ik kan bedenken is dat je af en toe nog dingen voor fc laat gaan zoals je (zaal)voetbalteam. En dat je op die jodenpartij van Rosmalens belang hebt gestemd. En dat je af en toe onwijs zit te mauwen.

Verder ben je wel ok
pi_41370971
Zaalvoetbal roeleert, stemmen heb ik nog nooit van m'n leven gedaan, en dat mauwen doe ik alleen maar om een echte Bosschenaar te lijken .
  donderdag 31 augustus 2006 @ 19:14:50 #219
148749 Cantona_No.7
Numquam Moribimur
pi_41371039
Ik kan me de dag dat ik niet Ajacied was niet meer herrineren, simpelweg omdat ik als Ajacied geboren ben.Kan me ook niet voorstellen voor een andere club te "worden".Ken wel iemand(via mn pa)die geprobeert heeft bij elke grote HK van NL een topboy te worden.Hij woont nu in Schiedam, zeg hem laast nog in Den Haag lopen.Maar goed dat mn pa er niet bij was die had hem de kk geslagen die vieze NSB'er.Voor zulke mensen kan ik totaal geen respect opbrengen, overlopers!
GREEN AND GOLD TILL THE CLUB IS SOLD
LUHG
pi_41371208
lol
pi_41376695
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 19:14 schreef Cantona_No.7 het volgende:
Ik kan me de dag dat ik niet Ajacied was niet meer herrineren, simpelweg omdat ik als Ajacied geboren ben.Kan me ook niet voorstellen voor een andere club te "worden".Ken wel iemand(via mn pa)die geprobeert heeft bij elke grote HK van NL een topboy te worden.Hij woont nu in Schiedam, zeg hem laast nog in Den Haag lopen.Maar goed dat mn pa er niet bij was die had hem de kk geslagen die vieze NSB'er.Voor zulke mensen kan ik totaal geen respect opbrengen, overlopers!
Je hebt altijd een keuze, niemand is een geboren ajacied of wat anders, pure nonsens.
Yeah baby Yeah!
pi_41376733
feyenoorders zijn nu ook een beetje Ajacied.
Houd van een lijntje.
pi_41376752
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 22:44 schreef Erwtensoep het volgende:
feyenoorders zijn nu ook een beetje Ajacied.
toch weer een koeman die het in harry zit zitten..
Yeah baby Yeah!
pi_41376777
Wellicht zijn er vanavond wat Feyenoorders bereid over te stappen?

edit: mooi laat, spuit 11
  vrijdag 1 september 2006 @ 11:28:40 #225
63388 tass
There Can Be Only One!
pi_41390750
quote:
Op donderdag 31 augustus 2006 22:42 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Je hebt altijd een keuze, niemand is een geboren ajacied of wat anders, pure nonsens.
Ben ik het niet mee eens, ik ben een geboren en getogen Amsterdamse en ook een geboren Ajacied.
Ik kan me niet anders voorstellen gewoon.
Nou ben ik wel erg extreem, ik volg werkelijk al het voetbal, maar ik kan me gewoon niet voorstellen dat je over loopt naar een andere club. Dan ben je nooit een supporter geweest, dan ben je fan.
Net zoals ik geen Queen fan ben, maar een Queen liefhebster Ik hou niet van de Greatest Hits, ik verzamel alles.
Dus dat gaat ff verder als alleen maar meelopen als er gewonnen word door een club....
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')