Stam en Gabri hadden onze jonge jongens moeten leiden tot iets moois in de CL. Het team van dit jaar had weer eindelijk eens kunnen laten zien in Europaquote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:50 schreef twi het volgende:
[..]
Wat de fuck interesseert het mij hoe Stam en Gabri denken nu we geen CL spelen? Zij spelen voor Ajax, en voor ons. Goed spelen of niet, ze zijn er mede verantwoordelijk voor dus hebben ze niks te denken erover.
In principe, in principe ben ik het met je eens. Ware het niet dat dit een van de handvol wedstrijden in een seizoen is die je moet winnen. Dus dat is moeilijk te vergeten of overheen te stappen.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:49 schreef MrDoegewoon het volgende:
Wat zitten hier een hoop mensen die denken dat ze zich Ajacied mogen noemen....
GA NU IS ACHTER JE TEAM STAAN!
Ajax is druk bezig om die dalende lijn om te zetten in een stijgende lijn, maar we verliezen een keer en meteen gaan ze weer spelers afschrijven.
quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:50 schreef IJzeren_Rinus het volgende:
Straks wedstrijden om half 6 in Ostrava ofzo, ik kan me er nog niet op verheugen.
Dat was maar kwartfinale.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:49 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]
Toen had ik tenminste nog iets van een gevoel van trots achteraf
Zulke ploegjes horen ook maar een oefenpotje te zijn voor Ajaxquote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:55 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]kutzooi.
Voor halflege tribunes, waardoor je het gevoel krijgt een oefenpotje te spelen.
De rest niet.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:56 schreef Roeni3 het volgende:
Ik ben voor een OP als deze:
Het Grote AFC AJAX topic #432: Wij staan ACHTER Onze Club
Laten ze zich maar op het kampioenschap concentreren want ondanks Stam en Gabri had je van Ajax toch niets kunnen verwachten in de CLquote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:54 schreef Nashje het volgende:
Beste titel, hier dus verder.
[..]
Stam en Gabri hadden onze jonge jongens moeten leiden tot iets moois in de CL. Het team van dit jaar had weer eindelijk eens kunnen laten zien in Europa
Heitinga en Stekelenburg speelden best goed vandaag hoorquote:Op woensdag 23 augustus 2006 22:55 schreef BobbyHill het volgende:
De klap komt natuurlijk extra hard aan als je denkt dat je er al bent. Je zou haast verwachten dat Ajax en aanhang dat eens zou afleren, maar nee. Ik vind het zonde, want de eerste helft was Ajax heer en meester. Aan de andere kant toont deze wedstrijd wel aan dat de selectie van Ajax nog altijd tekort komt voor het grotere werk. Je kan wel een Stam, een Huntelaar en een Gabri in je team hebben lopen, maar met eeuwig grillige talenten als Heitinga, Stekelenburg en Maduro ga je toch altijd weer het schip in. Van Geel zal zich nog wel eens achter de oren krabben als geweldenaar Gravesen straks gaat schitteren bij Celtic.
Een nadeel van de UEFA-cup is ook dat er een heleboel teams rond lopen die geen poot kunnen voetballen. Net zo slecht als Kopenhagen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |