Dus ONS zijn racisten en tenonrechte aangezien voor racisten..quote:Op woensdag 20 september 2006 23:25 schreef JohnDope het volgende:
Ons zijn wij mensen van de anti-elite, die altijd uitgemaakt werden voor racist, terwijl wij meer culturen kennen dan de mensen die ons uitmaken voor Racist.
Denk dat Pastors over media aandacht echt niet te klagen zal hebben. Bij de gemeenteraadsverkiezingen was hij ook al de lokale politicus die het meest aan het woord kwam op de landelijke televisie. Criterium zal wel de grootste 4-5-6 zijn in de gezamenlijke peilingenquote:Op woensdag 20 september 2006 23:40 schreef HassieBassie het volgende:
Interessante partij. Helaas voor hun te laat opgericht, te weinig zendtijd en Pastors mag niet meedoen bij de debatten (Wat zijn eigenlijk de criteria om daar aan mee te mogen doen? Ik kan me herinneren dat Fortuyn ineens mee mocht doen. Zelden zo gelachen trouwens. )
Wij kopen straks iedere computer en media en zullen het volk massaal straks bereiken met onze indoctrinerende digitale propaganda.quote:Op woensdag 20 september 2006 23:29 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Dus ONS zijn racisten en tenonrechte aangezien voor racisten..
En die groep moet en zal ALLES hebben over 15 jaar?
Wat is ALLES? De politieke macht ?
En wat is er dan gebeurd met hen die niet tot die groep horen?
Zijn die voorgoed buitengesloten van de politieke macht door ONS?
Ah zo.... dmv ouderwetse indoctrinatie wil je de vijand uitschakelen..quote:Op woensdag 20 september 2006 23:49 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wij kopen straks iedere computer en media en zullen het volk massaal straks bereiken met onze indoctrinerende digitale propaganda.
Ik ga het doen netzoals de staat dat bij ons jaren flikte!quote:Op woensdag 20 september 2006 23:52 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Ah zo.... dmv ouderwetse indoctrinatie wil je de vijand uitschakelen..
Okeee.. dus niet met enge dingen als geweld, staatsgreep....maar netjes democratisch..
Okee. dream on...
Wel eerlijk toe geven Floor, ik was de eerste die je weer WB heette toen je net weer terug was van weggeweest.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:03 schreef Floripas het volgende:
Ik moest lachen van de laatste vijftien posts.
Oh, dát betekent WB!quote:Op donderdag 21 september 2006 00:03 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wel eerlijk toe geven Floor, ik was de eerste die je weer WB heette toen je net weer terug was van weggeweest.
En hoe komt ONS aan dat geld?quote:Op donderdag 21 september 2006 00:01 schreef JohnDope het volgende:
Maargoed net wat ik al zei, wij kopen straks het hele zakie op en dan zullen wij ook is het volk indoctrineren en dan wil ik die linksekaffers nog wel eens horen, wedden dat ze dan gaan roepen dat we vals spelen?
Jaquote:Op donderdag 21 september 2006 00:05 schreef Floripas het volgende:
[..]
Oh, dát betekent WB!
In dat geval, TY.
vraag nooit aan kapitalisten hoe ze aan geld komen.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:06 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
En hoe komt ONS aan dat geld?
Anti-elitaire racisten en tenonrechte genoemde racisten, lijkt me niet zo kapitaalkrachtige groep.
Maar centraal in de indoctrinatie staat dat links en de staat heel erg boze lieden zijn die nooit meer aan de macht mogen komen.?
i see..... klinkt leuk.quote:
Een weldenkend kapitalist zal niet snel investeren in een extreemrechts indoctrinatieplan..quote:Op donderdag 21 september 2006 00:07 schreef JohnDope het volgende:
vraag nooit aan kapitalisten hoe ze aan geld komen.
van die wetten geloof ik niks van!quote:Op donderdag 21 september 2006 00:29 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Een weldenkend kapitalist zal niet snel investeren in een extreemrechts indoctrinatieplan..
Btw.. wist je dat de oude mediawetten, waardoor RTL toen met een u-bocht moest werken vanuit Luxemburg ingesteld zijn door rechtse regeringen met een rechtse kamermeerderheid ?
En zeg nou zelf over die RTL-zenders.... daar stikt het nog steeds van snode linkse lieden die het volk zoet houden met spelletjes en amusement?
Tegen de elite zijn en problemen afwentelen op een (buitenlandse) minderheid zijn belangrijke basiskenmerken van volgelingen van een populist. De populist spreekt graag in emotionele bewoordingen over een soort van gezamenlijk vaderland wat geruïneerd zou zijn door een zelfzuchtige, slappe elite - die nooit lef toont, maar enkel onnavolgbaar brabbelt - en door een vijandelijke (buitenlandse) minderheid. De populist zegt het op te nemen voor een zogenaamd kernvolk, het vaderland te dienen, sterk te zijn, trouw te zijn, enz. enz.quote:Op woensdag 20 september 2006 23:25 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ons zijn wij mensen van de anti-elite, die altijd uitgemaakt werden voor racist, terwijl wij meer culturen kennen dan de mensen die ons uitmaken voor Racist.
Die politiekcorrecte blanken kennen alleen buitenlanders uit de schoolboeken, kranten, televisie, of hooguit van de bakker, maar daar houdt het wel een beetje op
Zoek maar op... rechtse regeringen, met een rechtse kamermeerderheid hebben die wetten ingesteld.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:31 schreef JohnDope het volgende:
[..]
van die wetten geloof ik niks van!
Je wilt politici de politieke macht ontnemen ?quote:En wie straks de baas is over de pjoetertjes is de baas van de wereld. Het enige wat we kunnen vast stellen is dat de politici straks het nakijken hebben, en in principe zie ik dat wel met een goed gevoel tegemoet, want slechter dan dat het nu gaat, kan het politiekgezien nooit meer gaan.
Als we zo gaan beginnen wil ik alvast 1 ding kort sluiten: het geen wat Fortuyn zei, dat dacht ik al jaren, ik sluit niet uit dat hij dat verhaal van mij heeft, aangezien 'iedereen' beweert dat opkomende politici Fortuyn plagieren.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:36 schreef K-Billy het volgende:
[..]
Tegen de elite zijn en problemen afwentelen op een (buitenlandse) minderheid zijn belangrijke basiskenmerken van volgelingen van een populist. De populist spreekt graag in emotionele bewoordingen over een soort van gezamenlijk vaderland wat geruïneerd zou zijn door een zelfzuchtige, slappe elite - die nooit lef toont, maar enkel onnavolgbaar brabbelt - en door een vijandelijke (buitenlandse) minderheid. De populist zegt het op te nemen voor een zogenaamd kernvolk, het vaderland te dienen, sterk te zijn, trouw te zijn, enz. enz.
Het belangrijkste kenmerk van een populist is dat hij hard schreeuwt over allerlei rampzalige problemen, maar nooit met oplossingen aankomt en enkel in zijn eigen positie geïnteresseerd is. Misschien moet je eens bij jezelf te rade gaan waarom je denkt wat je denkt.
Nee .. er is niks duidelijks..quote:Op donderdag 21 september 2006 00:39 schreef JohnDope het volgende:
En dat we Pappen, Pamperen && Nathouden moeten afschaffen lijkt me wel duidelijk(oplossing 1).
Ik wil pappen, pamperen && nathouden afschaffen en daarmee schaf ik ook de - door de PvdA gecreerde- wij-zij-cultuur af.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:43 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Nee .. er is niks duidelijks..
Je zit maar wat te kreten..
Wat wil je precies doen..in tegenstelling tot pappen?
Jij bent toch fanatiek aanhanger van de wij-zij cultuur? Vooral opgebloeid door Fortuyn met jouw applaus?quote:Op donderdag 21 september 2006 00:45 schreef JohnDope het volgende:
Ik wil pappen, pamperen && nathouden afschaffen en daarmee schaf ik ook de - door de PvdA gecreerde- wij-zij-cultuur af.
Ik ben mister MultiCulti himself, ik ben met zoveel culturen in aanraking geweest in me leven. Ik weet niet waar jij het over hebt :Squote:Op donderdag 21 september 2006 00:47 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Jij bent toch fanatiek aanhanger van de wij-zij cultuur? Vooral opgebloeid door Fortuyn met jouw applaus?
Wij is autochtonen en zij is allochtonen ?
Wat doe je dan toch kronkelig..?
Heb jij dan geen hekel aan buitenlanders?quote:Op donderdag 21 september 2006 00:48 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Ik ben mister MultiCulti himself, ik ben met zoveel culturen in aanraking geweest in me leven. Ik weet niet waar jij het over hebt :S
PvdA is de founder of wij-zij.
Het maakt niet uit of Fortuyn iets zei of jij iets dacht. Het gaat erom dat je begrijpt wat Fortuyn zei, je eventueel kritiek kunt leveren op zijn of andermans standpunten en kritiek kunt leveren op beleidsmaatregelen die worden genomen. Bovendien is er veel voorstellingsvermogen nodig om een goede oplossing voor een bepaald maatschappelijk probleem te vinden. Dus is het misschien verstandig om niet te snel je conclusies trekt en zeker niet meteen in een kamp plaatsneemt.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:39 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Als we zo gaan beginnen wil ik alvast 1 ding kort sluiten: het geen wat Fortuyn zei, dat dacht ik al jaren, ik sluit niet uit dat hij dat verhaal van mij heeft, aangezien iedereen 'beweert' dat opkomende politici Fortuyn plagieert.
Okay, wat wordt er bedoeld met pappen en nathouden? Op welk beleid slaat en welke slechte gevolgen denk je dat dit beleid heeft gehad? Wat had men beter kunnen doen, volgens jou? Zou je evt. oplossingen kunnen aandragen tegen de slechte gevolgen van 'pappen en nathouden'?quote:En dat we Pappen, Pamperen && Nathouden moeten afschaffen lijkt me wel duidelijk(oplossing 1).
nopez 2 van me beste vrienden zijn 'buitelands'. Ik weet ook niet wie dat de wereld heeft ingeholpen?quote:Op donderdag 21 september 2006 00:50 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Heb jij dan geen hekel aan buitenlanders?
Ik zweer het je als je vanavond met mij was meegelopen dan had jij nu niet verwacht dat ik hier nog zo intellectueel zat te lullen.....quote:Op donderdag 21 september 2006 00:51 schreef K-Billy het volgende:
[..]
Het maakt niet uit of Fortuyn iets zei of jij iets dacht. Het gaat erom dat je begrijpt wat Fortuyn zei, je eventueel kritiek kunt leveren op zijn of andermans standpunten en kritiek kunt leveren op beleidsmaatregelen die worden genomen. Bovendien is er veel voorstellingsvermogen nodig om een goede oplossing voor een bepaald maatschappelijk probleem te vinden. Dus is het misschien verstandig om niet te snel je conclusies trekt en zeker niet meteen in een kamp plaatsneemt.
[..]
Okay, wat wordt er bedoeld met pappen en nathouden? Op welk beleid slaat en welke slechte gevolgen denk je dat dit beleid heeft gehad? Wat had men beter kunnen doen, volgens jou? Zou je evt. oplossingen kunnen aandragen tegen de slechte gevolgen van 'pappen en nathouden'?
Jijzelf bijv ?quote:Op donderdag 21 september 2006 00:52 schreef JohnDope het volgende:
nopez 2 van me beste vrienden zijn 'buitelands'. Ik weet ook niet wie dat de wereld heeft ingeholpen?
Ja... prima... dat is HET politieke correcte antwoord van deze tijden..quote:Maargoed ik bedoel dus met afschaffen van pappen, pamperen en nathouden, dat er geintegreerd moet worden
Ehm, jij misschien? Je praat over moslims alsof het ongedierte is en over iedereen die hen wil helpen/ welwillend tegen hen is alsof het NSB-ers zijn.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:52 schreef JohnDope het volgende:
[..]
nopez 2 van me beste vrienden zijn 'buitelands'. Ik weet ook niet wie dat de wereld heeft ingeholpen?
Ik praat helemaal niet over moslims alsof het ongedierte is. In de toekomst zullen sowieso alle gelovigen (het maakt niet uit wat voor geloof) een blok vormen tegen de ongelovigen.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:56 schreef K-Billy het volgende:
[..]
Ehm, jij misschien? Je praat over moslims alsof het ongedierte is en over iedereen die hen wil helpen/ welwillend tegen hen is alsof het NSB-ers zijn.
Je ben tegen integratie van gelovigen en ongelovigen ?quote:Op donderdag 21 september 2006 00:58 schreef JohnDope het volgende:
. In de toekomst zullen sowieso alle gelovigen (het maakt niet uit wat voor geloof) een blok vormen tegen de ongelovigen.
BAJKONOER - Het zal de conservatief religieuze elite in Teheran niet meevallen, maar de eerste Iraniër in de ruimte is een vrouw. De 40-jarige Iraans-Amerikaanse zakenvrouw Anousheh Ansari is maandagochtend vanaf de lanceerbasis Bajkonoer in Kazachstan aan boord van een Sojoez-raket vertrokken naar het internationale ruimtestation ISS.quote:Op donderdag 21 september 2006 00:45 schreef JohnDope het volgende:
[..]
De VS schiet notabene de eerste vrouw de ruimte in. Zij is iraanse, is naar amerika verhuisd en is daar miljardair geworden en zit nu in de ruimte, dat kan alleen in Amurica.
En zo is er nog veel meer waarom Amerika tolleranter is naar moslims dan wij europeanen.
quote:Planet Peace; debat tussen Femke Halsema en Marco Pastors
Ingezonden persbericht
Persbericht
Den Haag, 20 september 2006
Planet Peace; debat tussen Femke Halsema en Marco Pastors
Morgen, donderdag 21 september, vindt de door de VN uitgeroepen internationale dag van de vrede plaats. Op die dag organiseren IKV, Pax Christi, ECCP, WarChild, Partizan Public, Oxfam Novib, NEAG, Kerk en Vrede en andere organisaties die aangesloten zijn bij het netwerk People Building Peace, de manifestatie Planet Peace op het strand en de boulevard van Scheveningen (Lokatie Sundays en Noorderstrand). Van 15.00 tot 24.00 uur zal door middel van graffiti, kunst, debat, presentatie, visuals, muziek en theater de ...
--------------------------------------------------------------------------------
De rest telt nog 1961 tekens.
quote:Toespraak van Marco Pastors
bij de presentatie van de top 7 van EénNL
woensdag 20 september 2006
Vorige maand hebben we onze nieuwe partij gepresenteerd, nu is het tijd voor de top van de lijst.
We zijn vaak gevraagd waar we nu bleven met ons programma, met onze mensen en met onze naam. Het antwoord daarop is simpel: het is a Hell of a Job om een partij uit de grond te stampen, zeker als dat moet gebeuren midden in de zomermaanden: het is veel werk.
De andere reden is echter dat ik dit hele proces zorgvuldig doe. Ik laat me niet opjagen door anderen. We nemen de tijd die er is, om het zo mooi mogelijk te maken. Vandaag dus de top 7 van EénNL.
Wij delen met z’n allen iets. Dat is heel bijzonder. Dat is niet alleen iets dat we hebben gevormd de afgelopen maanden, dat kan natuurlijk niet. Ieder van ons heeft op zijn eigen manier in zijn en haar leven zijn nek uitgestoken, niet alleen vandaag, maar al veel langer. En iedereen heeft dat altijd gedaan met Eén Nederland voor ogen, een land niet alleen van polders en overleg, maar ook van er op uit trekken, de wereld ontdekken en onze nek uit steken.
Wij willen dat Ene Nederland, daarom hebben we ons ook ze genoemd, en dat kan er alleen komen als een paar goede mensen het durven, goede mensen die vanuit hun verschillende achtergronden dat ene Nederland vormen en hun handen ineenslaan om dat doel te bereiken. Net zoals de mensen van Leefbaar Rotterdam dat in Rotterdam gedaan hebben. De mensen van EénNL staan hier voor u, volgende week volgt de hele lijst van dertig mensen.
Wij delen iets met elkaar: het gevoel dat het anders moet, open, eerlijk en duidelijk, niet met een boog overal omheen. Deze mensen zien dat bestaande partijen weliswaar met de mond belijden dat ze de lessen uit het verleden hebben geleerd, en zien ook dat de grote partijen PvdA, VVD en CDA het niet in de praktijk brengen. Wij gaan ervoor zorgen dat Nederland weer één gaat worden. Niet door welk geloof dan ook voorop te stellen. Niet door net te doen alsof we sociaal zijn terwijl we ondertussen maatregelen nemen waar de samenleving de dupe van wordt. En niet door net te doen alsof we belang hechten aan integratie maar ondertussen warm en koud tegelijkertijd blazen en niet met een duidelijke boodschap durven te komen. Wij gaan ervoor, omdat we weten dat mensen in het land het willen, en ons gaan steunen.
Bij EénNL zijn zowel de inhoud als de mensen belangrijk. En Goede mensen is één ding. Maar het is geen kwestie van: je aanmelden en met z’n allen op de bühne gaan staan. In de afgelopen maanden hebben wij gezamenlijk gewerkt aan ons programma. Wij gaan straks het programma uitvoeren dat we zelf hebben gemaakt, we zijn geen ingehuurde carrièremakers.
In de afgelopen maanden zijn we ook een team geworden. Dat gaat niet vanzelf, daar hebben we keihard aan gewerkt. Iedereen had de vrijheid om af te haken. Dat is niet gebeurd. Hier staat een groep mensen die drie maanden geleden is begonnen met samen EénNL te vormen. En ieder van ons staat voor die gezamenlijke toekomst van Eén Nederland, ons land, en EénNL, onze partij.
Nederland moet weer één worden en dat gebeurt doordat dat wij met z’n allen Nederland maken! Dat betekent hard werken voor iedereen. Hard werken om je geld te verdienen, hard werken om andere mensen aan het werk te helpen, hard werken om je buurt te verenigen en hard werken om je aan te passen. Dat vergt iets van ons allemaal. En dat is prima, want dat verschaft ons ook weer redenen om trots op onszelf te zijn! En de overheid en de politiek moeten nog harder werken. Want daar moet gezag en leiderschap getoond worden, de lijn uitgezet, het goede voorbeeld gegeven. En wij beloven dat inspanningen die in onze samenleving gepleegd worden ook beloond zullen worden!
Alles wat we nodig hebben voor EénNederland is dat een paar goede mensen die het willen, hun nek uitsteken en hun handen ineen slaan. Deze mensen staan hier voor u.
quote:Vandaag heeft EénNL de top van de kieslijst gepresenteerd.
Lijsttrekker Marco Pastors gaf in Den Haag een toelichting op de keuze voor de eerste zeven kandidaten.
EénNL is open, eerlijk en duidelijk, en wil de vastgeroeste Haagse bestuurscultuur doorbreken.
EénNL wil zoveel mogelijk mensen aan het werk krijgen en de integratie in de maatschappij krachtig ter hand nemen. Ook heeft EénNL uitgewerkte plannen om de veiligheid voor de burger te vergroten.
Het volledige verkiezingsprogramma verschijnt in oktober. Tot de bekendmaking van het programma zal EénNL over specifieke onderwerpen de publiciteit zoeken. Er komen dagelijks media-aanvragen binnen waar we zoveel mogelijk aan zullen voldoen.
Top-7 van de kieslijst van EénNL
1. Marco Pastors, beroep: gemeenteraadslid en lijsttrekker EénNL
Marco Pastors is wethouder geweest in Rotterdam, nu gemeenteraadslid en oprichter en lijsttrekker van EénNL. Hij stond aan de wieg van de veranderingen in Rotterdam en loopt niet om de problemen heen. Bij de gemeenteraadsverkziezingen heeft hij 30% van de stemmen gehaald. Hij wordt door vriend en vijand gewaardeerd om zijn open aanpak.
2. Joost Eerdmans, beroep: lid van de Tweede Kamer
Joost is sinds 23 mei 2002 Tweede Kamerlid voor de LPF. Hij voert in de Kamer het woord over justitie, bzk en bestuurlijke vernieuwing. Hij diende wetsvoorstellen in voor invoering van minimumstraffen op moord en doodslag en een houdverbod voor dierenbeulen. Won vorig jaar de Thorbeckeprijs voor meest welsprekende politicus, en in 2003 de Pim Fortuyn Award.
3. Hikmat Mahawat Khan, beroep: Business Consultant Aviation
Hikmat studeerde Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek en Master in Business Administration. Hij vervulde diverse functies in de luchtvaart, onder meer bij Air Holland, debis Airfinance en KLM. Is thans Business Consultant in de luchtvaart. Sinds 1999 is hij voorzitter van de Haagse Lahore Ahmadiyya moskee en later van de landelijke koepel ULAMON. In 2004 was hij mede-oprichter van de Contact Groep Islam (CGI), waarvan hij tot september voorzitter was.
4. Ronald Sorensen, beroep: regionaal politicus, docent
Hij is meer dan dertig jaar docent geschiedenis op een school voor VWO-HAVO-MAVO in Rotterdam Centrum geweest. In het najaar van 2001 richtte hij samen met zijn vrouw Leefbaar Rotterdam op. Na de tragische dood van Fortuyn werd hij fractievoorzitter. In die hoedanigheid heeft hij mede gezicht gegeven aan de politieke veranderingen in zijn stad.
5. Secil Arda, beroep: organisatieadviseur
Secil is, na het Lyceum in Turkije, in Duitsland afgestudeerd als scheikundig ingenieur. In Duitsland en in Nederland vervulde ze verschillende leidinggevende functies, o.a. als directeur van een arbeidsbureau. Ook was ze kroonlid van de Raad voor Maatschappelijke Ontwikkeling en voorzitter van het Internationaal Netwerk Vrouwen uit Turkije. Ze heeft een uitgesproken visie op integratie en emancipatie, ondersteund door diverse publicaties.
6. Sander Simons, beroep: PR-consultant
Sander heeft tussen ‘82 en ‘99 als journalist gewerkt bij KRO, Wereldomroep en RTL Nieuws. Sinds ‘99 is hij communicatieadviseur, en werkte hij onder meer als manager/directeur bij Randstad Holding en Robeco gewerkt. Sinds 2002 heeft hij zijn eigen PR-adviesbureau. Ook publiceerde hij boeken, onder andere over Europa en het Nederlandse gedoogbeleid.
7. Anton van Schijndel, beroep: lid van de Tweede Kamer
Anton werkt sinds 1988 in de advocatuur. Hij publiceerde over Europa, vreemdelingenbeleid en integratie. Sinds 30 augustus 2005 was hij VVD-woordvoerder over politie en veiligheid. Na kritiek op de koers van de VVD werd hij door Mark Rutte uit de VVD-fractie gezet. Motivatie in de politiek: zorgen dat we onze kinderen een behoorlijk land nalaten.
Wannabe Fortuyn.quote:We zijn vaak gevraagd waar we nu bleven met ons programma, met onze mensen en met onze naam. Het antwoord daarop is simpel: het is a Hell of a Job om een partij uit de grond te stampen, zeker als dat moet gebeuren midden in de zomermaanden: het is veel werk.
Zoals ik al eerder zei: Het geen wat Fortuyn zei, dat dacht/zei ik al jaren voor hem, dus ik sluit niet uit dat Fortuyn alles vanmij heeft (Wannabe JohnDope).quote:
Tja logisch, als je jezelf ziet als de politieke erfgenaam van Fortuyn gaan je vanzelf dingen van hem over nemenquote:
Zou kunnen, we weten allemaal het opzetje van Fortuyn nog toen Fortuyn uit LN werd gezet. Ik hoor iedereen nog juichen dat dit het einde was van Fortuyns politieke carriere.quote:Op donderdag 21 september 2006 17:09 schreef Kozzmic het volgende:
Pastors had het er gisteravond bij NOVA over dat ze met deze zeven personen al een paar maanden bezig waren om de partij van de grond te krijgen. Dat snap ik niet helemaal, aangezien Van Schijndel tot voor twee weken nog kandidaat was om bij de VVD op de lijst te komen. Zou de breuk tussen Van Schijndel en de VVD gewoon een opzetje zijn geweest?
Die rechtse splinters zitten vol onbetrouwbare egotrippers die proberen een zeteltje voor zichzelf te versieren. Als ze morgen een verkiesbare plaats bij de SP kunnen krijgen lopen ze zonder blikken of blozen daar naar toe.quote:Op donderdag 21 september 2006 17:09 schreef Kozzmic het volgende:
Pastors had het er gisteravond bij NOVA over dat ze met deze zeven personen al een paar maanden bezig waren om de partij van de grond te krijgen. Dat snap ik niet helemaal, aangezien Van Schijndel tot voor twee weken nog kandidaat was om bij de VVD op de lijst te komen. Zou de breuk tussen Van Schijndel en de VVD gewoon een opzetje zijn geweest?
Weet wel wat je zegt, dit is een geleerde, heeft aanzien bij intellectuele allochtonen en is een vriend van het volk:quote:Op donderdag 21 september 2006 21:32 schreef akkefietje het volgende:
[..]
Die rechtse splinters zitten vol onbetrouwbare egotrippers die proberen een zeteltje voor zichzelf te versieren. Als ze morgen een verkiesbare plaats bij de SP kunnen krijgen lopen ze zonder blikken of blozen daar naar toe.
O ja, op de lijst staan ook nog van die allochtonen die terugtrappen naar andere allochtonen. Van die achterbakse Varela-types, die zelf overal hier van geprofiteerd hebben en vervolgens staan te roepen dat ze van die Taida's eruit moeten trappen.
dit is iemand die genade klappen gaat uit delen aan de politiek-correcte-blanken die zweren bij de wij-zij-cultuur dmv hun gepap en nathoud.quote:3. Hikmat Mahawat Khan, beroep: Business Consultant Aviation
Hikmat studeerde Luchtvaart- en Ruimtevaarttechniek en Master in Business Administration. Hij vervulde diverse functies in de luchtvaart, onder meer bij Air Holland, debis Airfinance en KLM. Is thans Business Consultant in de luchtvaart. Sinds 1999 is hij voorzitter van de Haagse Lahore Ahmadiyya moskee en later van de landelijke koepel ULAMON. In 2004 was hij mede-oprichter van de Contact Groep Islam (CGI), waarvan hij tot september voorzitter was.
Je hebt het toch niet over Varela hoop ik.quote:Op donderdag 21 september 2006 21:48 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Weet wel wat je zegt, dit is een geleerde, heeft aanzien bij intellectuele allochtonen en is een vriend van het volk:
Over Hikmat Mahawat Khan had ik het natuurlijk. Dat is een intellectueel die weet hoe het wel moet.quote:Op donderdag 21 september 2006 21:54 schreef akkefietje het volgende:
[..]
Je hebt het toch niet over Varela hoop ik.
En wat die Hikmat en Agda betreft: als ze zonodig tegen allochtonen zijn, laat ze dan zelf maar als eerste emigreren.
Jarenlang is altijd dezelfde elite aan de macht geweest. Nu wordt het tijd dat we anderen een kans geven, anders blijft het altijd het eeuwige zooitje hier.quote:Op donderdag 21 september 2006 21:57 schreef akkefietje het volgende:
Nogmaals ik vertrouw die man niet als hij lid wordt van een partij als EenNL.
Terugtrappen is geen prettige eigenschap.
Zo'n experiment doe ik maar liever niet.quote:Op donderdag 21 september 2006 21:59 schreef JohnDope het volgende:
Als 1NL het verkloot dan stemmen we ze toch over 4 jaar gewoon weer weg.
Zo'n vaart zal het wel niet lopen.quote:Op donderdag 21 september 2006 22:13 schreef akkefietje het volgende:
[..]
Zo'n experiment doe ik maar liever niet.
Ik hen geen zin over twee jaar werkloos te zijn omdat Pastors alle bedrijven naar het buitenland jaagt.
Nah, als ze het verkloten mogen we over een jaar weer stemmen net als bij de LPF, tenminste als ze het zo lang volhouden, Pastors heeft in het verleden al bewezen erg veel moeite te hebben met het houden van zijn woord.quote:Op donderdag 21 september 2006 21:59 schreef JohnDope het volgende:
Jarenlang is altijd dezelfde elite aan de macht geweest. Nu wordt het tijd dat we anderen een kans geven, anders blijft het altijd het eeuwige zooitje hier.
Als 1NL het verkloot dan stemmen we ze toch over 4 jaar gewoon weer weg.
De nationale xenofobie schaadt de economie anders behoorlijk. Veel mensen uit het Midden-Oosten die hier promoveren, bijvoorbeeld in de biochemie, verlaten na vier jaar het land weer omdat ze gek worden van de bureaucratie van de IND en de intolerante Nederlanders. Juist van die mensen moet de Nederlandse economie het hebben.quote:Op vrijdag 22 september 2006 15:35 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Zo'n vaart zal het wel niet lopen.
Wat een verwerpelijk onzin.quote:Op donderdag 21 september 2006 21:57 schreef akkefietje het volgende:
Nogmaals ik vertrouw die man niet als hij lid wordt van een partij als EenNL.
Terugtrappen is geen prettige eigenschap.
Inderdaad. Die man bewijst: moslims komen in alle vormen en maten.quote:Op vrijdag 22 september 2006 18:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Wat een verwerpelijk onzin.
Ook allochtonen kunnen alle politieke voorkeuren hebben, ideeën over inrichting van Nederland. 't Zou een mooie boel worden als ze hun plaats moeten kennen.
Het zijn net vrouwenquote:Op vrijdag 22 september 2006 18:49 schreef Floripas het volgende:
[..]
Inderdaad. Die man bewijst: moslims komen in alle vormen en maten.
Ik kan geen gitaar spelenquote:Op vrijdag 22 september 2006 19:16 schreef Floripas het volgende:
[..]
Jij bent egalitarist in hart en nieren, hè?
Of ze vertrekken bijvoorbeeld naar Duitsland, dat wil ook nog wel eens gebeuren.quote:Op vrijdag 22 september 2006 17:20 schreef Floripas het volgende:
[..]
De nationale xenofobie schaadt de economie anders behoorlijk. Veel mensen uit het Midden-Oosten die hier promoveren, bijvoorbeeld in de biochemie, verlaten na vier jaar het land weer omdat ze gek worden van de bureaucratie van de IND en de intolerante Nederlanders. Juist van die mensen moet de Nederlandse economie het hebben.
Ja daar tegenover staat natuurlijk de schade die de groep uit het midden oosten Nederland heeft toegebracht in de breedste zin van het woord.quote:Op vrijdag 22 september 2006 17:20 schreef Floripas het volgende:
[..]
De nationale xenofobie schaadt de economie anders behoorlijk. Veel mensen uit het Midden-Oosten die hier promoveren, bijvoorbeeld in de biochemie, verlaten na vier jaar het land weer omdat ze gek worden van de bureaucratie van de IND en de intolerante Nederlanders. Juist van die mensen moet de Nederlandse economie het hebben.
Oh, ik dacht dat het Midden-Oosten ons Nederlanders juist bakken met geld opgeleverd had...vertel verder want dat verhaal wil ik horen.quote:Op vrijdag 22 september 2006 21:42 schreef Sargon het volgende:
Ja daar tegenover staat natuurlijk de schade die de groep uit het midden oosten Nederland heeft toegebracht in de breedste zin van het woord.
Jahoor mevrouw noem ons maar weer psychisch gestoordquote:Op vrijdag 22 september 2006 17:20 schreef Floripas het volgende:
[..]
De nationale xenofobie schaadt de economie anders behoorlijk.
Oh we hebben niets aan buitenlandse investeerders?quote:Op zondag 24 september 2006 15:48 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Jahoor mevrouw noem ons maar weer psychisch gestoord
En verder hebben wij die mensen niet nodig, We hebben genoeg talent hier.
Je hebt geen nederlandse nationaliteit nodig om hier te kunnen investeren.quote:Op zondag 24 september 2006 16:00 schreef du_ke het volgende:
[..]
Oh we hebben niets aan buitenlandse investeerders?
Nee maar strenge maatregelen tegen b.v. Marokkanen zorgen er ook voor dat de Japanners en Amerikanen minder trek hebben om hier te komen investeren.quote:Op zondag 24 september 2006 16:14 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Je hebt geen nederlandse nationaliteit nodig om hier te kunnen investeren.
Wat denk je dan van het achterlijke kraakbeleid, dat trekt pas investerdeers aan :Squote:Op zondag 24 september 2006 17:06 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nee maar strenge maatregelen tegen b.v. Marokkanen zorgen er ook voor dat de Japanners en Amerikanen minder trek hebben om hier te komen investeren.
dit is een nieuwe die heb ik nog nooit gehoord, kan je ook uitleggen waarom?quote:Op zondag 24 september 2006 17:06 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nee maar strenge maatregelen tegen b.v. Marokkanen zorgen er ook voor dat de Japanners en Amerikanen minder trek hebben om hier te komen investeren.
Als een (buitenlands) bedrijf voor z'n werknemers erg veel moeite moet doen om de diverse vergunningen te verkrijgen en inburgeringscursussen voor de partners moet gaan betalen dan zal zo'n bedrijf toch uit gaan kijken naar alternatieven. Daarnaast is een harder klimaat voor buitenalnders ook niet prettig als een expat die zich hier bezig houdt met keihard werken op straat met de nek aangekeken wordt doet dat ons land ook geen goed.quote:Op zondag 24 september 2006 17:19 schreef Sargon het volgende:
[..]
dit is een nieuwe die heb ik nog nooit gehoord, kan je ook uitleggen waarom?
Nou dit gaat over iets andere bedragen dan de kosten van een gekraakt pand... Daarnaast zal een buitenlands bedrijf daar niet zo veel problemen mee hebben.quote:Op zondag 24 september 2006 17:14 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Wat denk je dan van het achterlijke kraakbeleid, dat trekt pas investerdeers aan :S
Oh nee hoor totaal niet.quote:Trouwens wat kan jou investerders nou in eens schelennormaliter heb je de pest aan Kapitalisten.
Ik weet van horen zeggen dat buitenlandse investeerders o.a. bang zijn te investeren hier vanwege dat kraakbeleid.quote:Op zondag 24 september 2006 17:29 schreef du_ke het volgende:
[..]
Nou dit gaat over iets andere bedragen dan de kosten van een gekraakt pand... Daarnaast zal een buitenlands bedrijf daar niet zo veel problemen mee hebben.
[..]
Oh nee hoor totaal niet.
quote:Op donderdag 21 september 2006 @ 10:19 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Gaan Van Schijndel en Eerdmans niet samen in 1 fractie zitten onder de naam Groep 1NL?(of is het ook verplicht om naast 'groep' ook een naam van de politicus in de fractienaam op te nemen?)
Dat zou wel heel onlogisch zijn aangezien kraken zeer eenvoudig te voorkomen is maar de extra bureaucratie om buitenlanders te weren een stuk moeilijker.quote:Op zondag 24 september 2006 17:49 schreef JohnDope het volgende:
jij vermoed, ik weet zeker van niet.
Kraken is in nederland makkelijker dan het voorkomen van een kraak.quote:Op zondag 24 september 2006 17:54 schreef du_ke het volgende:
[..]
Dat zou wel heel onlogisch zijn aangezien kraken zeer eenvoudig te voorkomen is maar de extra bureaucratie om buitenlanders te weren een stuk moeilijker.
Wat is er dan zo slecht aan?quote:Op zondag 24 september 2006 17:51 schreef SCH het volgende:
Goedkope truc om Een Nl in de kamer zitting te willen laten nemen. Ze schuwen echt geen enkele methode om aan aandacht te komen maar het zal niet veel baten. Het wordt terecht tegengehouden.
Aangezien immigratie geld kost (CPB, op verzoek alweer de link) zorgen strenge immigratie-eisen voor lagere belastingen. Lage belasting -> aantrekkelijk om in NL te investeren.quote:Op zondag 24 september 2006 17:06 schreef du_ke het volgende:
Nee maar strenge maatregelen tegen b.v. Marokkanen zorgen er ook voor dat de Japanners en Amerikanen minder trek hebben om hier te komen investeren.
Lijkt me niet. Er heerst hier in de VS ook een redelijk hard klimaat jegens illegalen en laag-opgeleide buitenlanders, maar ik voel me echt niet aangesproken.quote:Op zondag 24 september 2006 17:27 schreef du_ke het volgende:
Daarnaast is een harder klimaat voor buitenalnders ook niet prettig als een expat die zich hier bezig houdt met keihard werken op straat met de nek aangekeken wordt doet dat ons land ook geen goed.
Die naam gaan ze dan ook eerst gebruiken, om vervolgens te kijken wat de andere mogelijkheden zijn.quote:Op zondag 24 september 2006 20:53 schreef Napalm het volgende:
Wat ik niet begrijpis dat dit zou kunnen? Ik dacht dat je verplicht was om ver te gaan als "groep eigennaam"?
Maar jij hebt vermoedelijk ook niet toevallig een arabisch uiterlijk.quote:Op zondag 24 september 2006 21:11 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Lijkt me niet. Er heerst hier in de VS ook een redelijk hard klimaat jegens illegalen en laag-opgeleide buitenlanders, maar ik voel me echt niet aangesproken.
De VS zijn dan ook toleranter. Als jij op een Amerikaans forum je zegje zou doen zoals hier op Fok, dan ben je binnen de korste keren een Weekend-Web-slachtoffer. White supremacists blabla.quote:Op zondag 24 september 2006 21:11 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Lijkt me niet. Er heerst hier in de VS ook een redelijk hard klimaat jegens illegalen en laag-opgeleide buitenlanders, maar ik voel me echt niet aangesproken.
Het verschil is alleen dat ze in de VS het fenomeen Pappen && Nathouden niet kennen, dus er is geen wij-zij-cultuur.quote:Op dinsdag 26 september 2006 11:36 schreef Floripas het volgende:
[..]
De VS zijn dan ook toleranter. Als jij op een Amerikaans forum je zegje zou doen zoals hier op Fok, dan ben je binnen de korste keren een Weekend-Web-slachtoffer. White supremacists blabla.
Oh nee? En al die "affirmative action", positieve discriminatie, dan?quote:Op dinsdag 26 september 2006 14:05 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Het verschil is alleen dat ze in de VS het fenomeen Pappen && Nathouden niet kennen, dus er is geen wij-zij-cultuur.
In Armurica (ghe) zijn ook mensen die niet trots zijn op de vlag.quote:Als je hier met een nederlandse vlag loopt of die altijd hebt uithangen, dan ben je meteen een nazi. In Amurica is iedereen trots op RoodWitBlauw.
Tuurlijk dat heb je overal, maar hier in nederland ben je een nazi met een nederlandse vlag en in de VS ben je een held met een Amerikaanse vlag.quote:Op dinsdag 26 september 2006 14:38 schreef Floripas het volgende:
[..]
Oh nee? En al die "affirmative action", positieve discriminatie, dan?
[..]
In Armurica (ghe) zijn ook mensen die niet trots zijn op de vlag.
Kolder.quote:Op dinsdag 26 september 2006 11:36 schreef Floripas het volgende:
[..]
De VS zijn dan ook toleranter. Als jij op een Amerikaans forum je zegje zou doen zoals hier op Fok, dan ben je binnen de korste keren een Weekend-Web-slachtoffer. White supremacists blabla.
Ja behalve dat je daar als niet opgeleide immigrant keihard aan de bak moet voor een loon dat veel lager ligt dan het minimum loon in nederland. Geen sociale vangnetten, waar je kan op terug vallen. Ja amerika is the place to be voor immigranten.quote:Op dinsdag 26 september 2006 17:36 schreef Xith het volgende:
Ja dat klopt wel ja, als immigrant ben je in Amerika beter af dan hier.
zeker weten, ze worden daar in ieder geval veel meer gewaardeerd dan in Europa.quote:Op dinsdag 26 september 2006 17:48 schreef Sargon het volgende:
[..]
Ja behalve dat je daar als niet opgeleide immigrant keihard aan de bak moet voor een loon dat veel lager ligt dan het minimum loon in nederland. Geen sociale vangnetten, waar je kan op terug vallen. Ja amerika is the place to be voor immigranten.
ja dat zijn de succes verhalen ja, maar van al die miljoenen latino's die nooit verder komen dan schoonmaken en een 2 kamer woning ergens in een achterwijk hoor je natuurlijk niets. Daartegenover staat natuurlijk de enorme waardering en het warme onthaal van de rijke bovenlaag.quote:Op dinsdag 26 september 2006 18:01 schreef JohnDope het volgende:
[..]
zeker weten, ze worden daar in ieder geval veel meer gewaardeerd dan in Europa.
Ik ken toevallig ook een Afgaan hier in nederland die naar de VS wilt. Zijn familie schijnt het daar beter te hebben dan hij hier in Europa.
En laten we eerlijk zijn; Laatst was er een iraanse vrouw de ruimte in gegaan; Een iraanse vrouw die in Amerika Miljardair is geworden, dat kan alleen in Amurica.
Ach waarom het niet hebben van een programma was voor hun inspiratie Fortuyn ook geen probleem.quote:Op dinsdag 26 september 2006 16:47 schreef Urquhart het volgende:
Het wordt tijd dat ze met een programma naar buiten komen.
Die miljoenen Latino's doen het anders helemaal niet slecht. Die zorgen voor hun eigen inkomen, kloppen niet aan bij de staat voor steun en verdienen daarmee het respect van hun mede-Amerikanen. Dat kun je van het gros van de allochtonen in Nederland niet zeggen.quote:Op dinsdag 26 september 2006 18:11 schreef Sargon het volgende:
[..]
ja dat zijn de succes verhalen ja, maar van al die miljoenen latino's die nooit verder komen dan schoonmaken en een 2 kamer woning ergens in een achterwijk hoor je natuurlijk niets. Daartegenover staat natuurlijk de enorme waardering en het warme onthaal van de rijke bovenlaag.
Punt is dat voor afghanen hier de asielprocedure vaak erg lang heeft geduurd en in die tijd mag je hier niet aan het werk. Dan loop je dus een grote achterstand op.quote:Op dinsdag 26 september 2006 18:01 schreef JohnDope het volgende:
[..]
zeker weten, ze worden daar in ieder geval veel meer gewaardeerd dan in Europa.
Ik ken toevallig ook een Afgaan hier in nederland die naar de VS wilt. Zijn familie schijnt het daar beter te hebben dan hij hier in Europa.
Inderdaad. The place to be. Als het niet zo zou zijn, dan zouden er jaarlijks geen miljoenen mensen naar toe trekken.quote:Op dinsdag 26 september 2006 17:48 schreef Sargon het volgende:
[..]
Ja behalve dat je daar als niet opgeleide immigrant keihard aan de bak moet voor een loon dat veel lager ligt dan het minimum loon in nederland. Geen sociale vangnetten, waar je kan op terug vallen. Ja amerika is the place to be voor immigranten.
9 Oktoberquote:Op dinsdag 26 september 2006 16:47 schreef Urquhart het volgende:
Het wordt tijd dat ze met een programma naar buiten komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |