quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:17 schreef Poppetjuh het volgende:
ik doe mee, 3 IP adressen ter beschikking die tegen die tijd wel op 70% staan.
Een paar dagen?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:19 schreef Ltd. het volgende:
ik ben al een geschikte plek aan het zoeken. Heb er al eentje in zicht, nu ga ik die een paar dagen in de gaten houden om te kijken of er veel veranderd op die plek.
Klopt, ik ook. weet niet hoe het komt maar ik had ook al een proxy geprobeertquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:12 schreef C2C het volgende:
he als ik een proxy aan heb heb ik nog steeds het zelfde aantal procenten inkt.. weet iemand waarom?
miss komt het door een cookie ofzo?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 17:15 schreef TwyLight het volgende:
[..]
Klopt, ik ook. weet niet hoe het komt maar ik had ook al een proxy geprobeert
je moest je inkt bewaren eiquote:
het gaat wreed moeilijk zijn om dat zo precies mogelijk na te tekenen, ik denk dat het ons veel inkt gaat besparen als we standaard drukletters doen. but that's just mequote:Op dinsdag 22 augustus 2006 16:41 schreef -jos- het volgende:
Hier ergens zou wel kunnen, zoals in het vorige topic gepost:
[afbeelding]
En de kleuren, het kan donkerblauw/lichtgrijs maar ook zwart/wit
Ik vind toch dat we moeten proberen om het logo gewoon zo precies mogelijk na moeten maken, dus net zoals die hier op de site staat
quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:53 schreef Burbo het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/Drawball#South_Korean_flag
Laatste zin.
omfg!!!quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:53 schreef Burbo het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/Drawball#South_Korean_flag
Laatste zin.
Wat stond er?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 18:53 schreef Burbo het volgende:
http://en.wikipedia.org/wiki/Drawball#South_Korean_flag
Laatste zin.
ik moet me nu wel wreed inhouden om niet mee te doenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:20 schreef Impry het volgende:
VIP wordt trouwens aangevallen op dit momentVoor zover ik het nu kan zien staat er WIP en wordt er WIPE van gemaakt.
Volgt!quote:
Als Fok met een website te maken heeft, weet je zeker dat het traag wordtquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:56 schreef -jos- het volgende:
Ik snap er niks van, dat hele ding laadt bij mij niet meer
nou hij staat al een half u te laden ....quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:10 schreef Skorpija het volgende:
[..]
Als Fok met een website te maken heeft, weet je zeker dat het traag wordt![]()
Bij mij ook niet. Denk dat de server overbelast is, of zo. Hoewel, bij mij doet de 'Hall of Fame' het nog wel. Meer mensen die er niet meer op komen?quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 19:56 schreef -jos- het volgende:
Ik snap er niks van, dat hele ding laadt bij mij niet meer
Ja, maar als je met zwart en wit werkt heb je daar niet zo veel aanquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 20:21 schreef Ltd. het volgende:
werkt die oude versie van de drawball tool nog?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |