de beelden weer van Tele 2 die van vrijdag begint iedergeval beter want dan zal vitesse winnen van spartaquote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:05 schreef MaxPower het volgende:
Met een nieuwe zender ook betere wedstrijden?
quote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:15 schreef methodmich het volgende:
Van lijf op vijf naar leven op zeven lijkt me dan??
Er moet toch een leuker rijmpje te bedenken zijn...quote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:15 schreef methodmich het volgende:
Van lijf op vijf naar leven op zeven lijkt me dan??
nog niet geprobeerd. ik geloof het nietquote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:17 schreef TerroRobbie het volgende:
Bij Den Bosch kom je zeker niet binnen?
Zeven blijft kleven?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:26 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Er moet toch een leuker rijmpje te bedenken zijn...![]()
Waar zijn die live-voetbalwedstrijden gebleven?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:26 schreef Gollemrulez het volgende:
[..]
Er moet toch een leuker rijmpje te bedenken zijn...![]()
zijn meer wedstrijden die vorig jaar live op tv waren op de vrijdag zijn nu weer op de vrijdag , en na deze wedstrijd van vrijdag krijgen we 3x Ado Den Haag achter elkaar op RTL 7quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:43 schreef Erasmusch het volgende:
Was deze vorig jaar ook niet live? Dat Sparta in de laatste minuut nog scoorde ofzo.
quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:29 schreef H.Flick het volgende:
Net als vorig jaar mag Sparta weer de openingswedstrijd van de competitie spelen. Vorig jaar verloren tegen AZ, dit jaar gaan we winnen van Vitesse.
Deze keer ben ik er gelukkig wel bij in het stadion.
Dat is dan ook de meest aantrekkelijke ploeg van Nederland om naar te kijkenquote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:15 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
zijn meer wedstrijden die vorig jaar live op tv waren op de vrijdag zijn nu weer op de vrijdag , en na deze wedstrijd van vrijdag krijgen we 3x Ado Den Haag achter elkaar op RTL 7
Kan me een 6-1overwinning tegen de Graafschap herinneren Stpan, dus die info klopt niet.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:10 schreef Stpan het volgende:
Ik zie net op VI.nl dat Sparta al 15 jaar op rij haar openingswedstrijd heeft verloren! Statistisch gezien betekent dit dat Sparta vanavond wel móet winnen!
Waarom opent Sparta eigenlijk zo vaak het seizoen?
(Vorig jaar bij AZ, voor de degradatie Roda thuis en Willem II thuis als ik me kan herinneren).
Misschien in de eerste divisie?quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:13 schreef Bayswater het volgende:
[..]
Kan me een 6-1overwinning tegen de Graafschap herinneren Stpan, dus die info klopt niet.
Klopt, in 2000 was het openingsduel Sparta-Roda (toevallig ook op vrijdag 18-8) en toen was het 2-2. 2 keer Ali. Mischien moet het niet gewonnen zijn in de eredivisie.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 10:14 schreef Stpan het volgende:
*mompelt iets over 1e divisie
Statistisch gezien wordt de kans op een overwinning voor Sparta in de openingsronde per seizoen groterquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:12 schreef Elvislives het volgende:
Goeie tradities moet je in stand houden!![]()
We hebben het vaak genoeg laten liggen bij jullie, een keer een gelijkspel waardoor we europees misliepen (Utrecht won toen met 7-0 van Groningen, waardoor ze op doelsaldo Europa ingingen), vorig jaar 1-0 verloren etc...quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:33 schreef Stpan het volgende:
[..]
Statistisch gezien wordt de kans op een overwinning voor Sparta in de openingsronde per seizoen groter
Het zou verdomd zomaar eens goed kunnen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 11:47 schreef Cart_man het volgende:
Iedereen opletten op Lazovic. Wordt de revelatie van het seizoen.
[edwardvancuilemborg modus] En voor de neutrale toeschouwer nu maar hopen dat het doelpunten gaat regen [/edwardvancuilemborg modus]quote:
Gelukkig hebben we van die jokers geen last meer, op het Nederlands elftal na.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 12:34 schreef Stpan het volgende:
[..]
[edwardvancuilemborg modus] En voor de neutrale toeschouwer nu maar hopen dat het doelpunten gaat regen [/edwardvancuilemborg modus]
daar zijn die ''de Boertjes'' ooit mee begonnen..quote:
zwaar kut is datquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:26 schreef lament het volgende:
Dat niemand nog gemeld heeft dat het in 16:9 wordt uitgezonden! Toch een vrij historisch moment, ik neem aan dat vanaf dit seizoen alles in breedbeeld is, goeie zaak!
Nu je het zegt ja... werd tijd ookquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:26 schreef lament het volgende:
Dat niemand nog gemeld heeft dat het in 16:9 wordt uitgezonden! Toch een vrij historisch moment, ik neem aan dat vanaf dit seizoen alles in breedbeeld is, goeie zaak!
Talpa doet dat ookquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:26 schreef lament het volgende:
Dat niemand nog gemeld heeft dat het in 16:9 wordt uitgezonden! Toch een vrij historisch moment, ik neem aan dat vanaf dit seizoen alles in breedbeeld is, goeie zaak!
Bij mij beneden is het prima, alleen boven blijft er weinig van mn scherm overquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:26 schreef lament het volgende:
Dat niemand nog gemeld heeft dat het in 16:9 wordt uitgezonden! Toch een vrij historisch moment, ik neem aan dat vanaf dit seizoen alles in breedbeeld is, goeie zaak!
Ja zien we Theo Jansen eens helemaal in beeld.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 20:38 schreef X-fi het volgende:
16:9 is breedbeeld toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |