Jah bij Jong Ajax durf je het wel ehquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 18:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Net naar de Bataven - Jong ajax geweest.... 2-6 geworden. Nog een paar hamasjes eruit gegooid en nog op wat joodjes gekankerdWas leuk
quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 18:36 schreef Badabingea het volgende:
Niet reageren. Vind die alleen maar leuk!
Sinds wanneer spelen er 10 jarige bij jong ajax?quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 18:30 schreef Gelderland het volgende:
[..]
Whaha , zeker op 10 jarige ofzo...jammer dat ik er niet was...had je niet bij mij motte doen namelijk.... had ik je ff op je muil gestompt...
quote:Erwin Koeman: "Het wordt een zwaar seizoen".
quote:Henk ten Cate: "Een club als Ajax moet élk jaar kampioen worden"
Dat moet jij zeggenquote:
Als ie maar niet geblesseerd raakt, of Sneijder. Ik hou m'n hart vast...quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 19:11 schreef Badabingea het volgende:
Huntelaar mee met oranje eindelijk.
Ach, zou hij anders niet nog met jong Oranje mee mogen doen? Of is ie nu te oud?quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 19:12 schreef Radegast het volgende:
[..]
Als ie maar niet geblesseerd raakt, of Sneijder. Ik hou m'n hart vast...
KJH is nu te oud voor Jong Oranje.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 19:19 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Ach, zou hij anders niet nog met jong Oranje mee mogen doen? Of is ie nu te oud?
Abbekawalde b4 eerderquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 20:01 schreef Nashje het volgende:
De medische staf is niveau Omniworld idd
nee das zijn sexbommenquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 20:01 schreef Nashje het volgende:
De medische staf is niveau Omniworld idd
Galasek was minder creatief maar wat preciezer. Gabri heb ik wat foutjes zien maken die ik minder bij Galesek. Gabri is inderdaad wat meer vooruitgeschoven dan Galasek - maar die pakte ook z'n doelpuntjes mee.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 12:35 schreef twi het volgende:
[..]
Een wereldvoetballer is het niet, maar vergelijken met Galasek is toch wel slecht hoor. Er zit veel meer diepgang en explosiviteit in z'n spel. Lijkt snel en fel op de eerste meters en lijkt ook slimmer dan Galasek.
Die eerste helft van die eerste laat ik sowieso schietenquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 20:51 schreef ILCILA het volgende:
Morgen:
15:00 - Ajax A1 - Feyenoord A1 finale nike supercup
18:00 - Ajax 1 - PSV 1 Johan Cruijff schaal...
heb er zin in
Same here.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:44 schreef -Wolf- het volgende:
gelukkig morgen pas om 18:00 want ik ga morgen een kater hebben. ben nu namelijk al die kater aan het opbouwen.
mwoah weet nietquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:12 schreef Jasza het volgende:
[..]
Die eerste helft van die eerste laat ik sowieso schieten![]()
Dacht het nietquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:46 schreef ILCILA het volgende:
[..]
mwoah weet nietopzich vind ik jeugd altijd wel leuk en vrij voetballen
weet iemand of je tussen de wedstrijden door nog de arena uitkan om bijvoorbeeld kraampjes te bezoeken of even de fanshop in te gaan?
Klopt.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:50 schreef Max-Westerman het volgende:
[..]
Dacht het niet
Volgens mij kun je je kaartje maar 1x scannen
Van die 3 alleen Vertonghen. Maar dat ligt voor de hand. Ik verwacht Yildirimquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:49 schreef Radegast het volgende:
Welke spelers gaan komend seizoen hun debuut maken in een officiele wedstrijd van Ajax 1, denken jullie? Ik verwacht het eigenlijk wel van Martina, Vertonghen en Poepon.
Jaquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:07 schreef -Wolf- het volgende:
Die wedstrijd van de A1 kan je ook bezoeken als je een kaartje voor de JCS hebt?
Zo jullie ook al? Allemachtig zeg, ben nu al bij dat het geen uitwedstrijd om 12.30u betreft.quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 22:44 schreef -Wolf- het volgende:
gelukkig morgen pas om 18:00 want ik ga morgen een kater hebben. ben nu namelijk al die kater aan het opbouwen.
// feestuuuhhquote:Op zondag 13 augustus 2006 03:39 schreef Sethje het volgende:
zuipen als een malle ohohohohoo alcoholico!
quote:Perez raakt plaats kwijt
Ten Cate op aantal posities nog zoekende
AMSTERDAM, zondag
Na een voorbereiding van ruim vier weken en een officieel Europees duel is Henk ten Cate in de eerste plaats benieuwd of Ajax het niveauverschil met PSV al iets heeft kunnen verkleinen. De nieuwe trainer zoekt op een aantal plaatsen nog naar de juiste invulling. Na het wisselvallige optreden in Kopenhagen wordt de basisformatie vandaag zeer waarschijnlijk op vier plaatsen gewijzigd.
Het eerste slachtoffer in de concurrentiestrijd is ongetwijfeld Kenneth Perez. In het duel om de Johan Cruyff Schaal zal de Deen zijn basisplaats moeten afstaan aan Ryan Babel, die woensdag imponeerde met een flitsende invalbeurt. Babel krijgt de kans zich ditmaal vanaf het begin te onderscheiden; een rol waar hij regelmatig moeite mee had.
Het Amsterdam Tournament werd door Ten Cate niet alleen gebruikt om de belasting voor zijn spelers goed te doseren, maar hij experimenteerde tevens met Perez als hangende linksbuiten en als centrale middenvelder met een offensieve opdracht. In beide wedstrijden voldeed de oud-speler van AZ niet. Vervolgens werd hij gewisseld tegen FC Kopenhagen, na opnieuw een flets optreden voor de ogen van zijn familieleden.
De meeste nieuwe spelers hebben, logischerwijs, een periode van aanpassing nodig. Vorig seizoen gold dat voor Rosenberg, na een stroeve start. Maar toen Danny Blind de Zweed aan de linkerkant posteerde, ging hij gaandeweg beter spelen én vaker scoren. Rosenberg is nu de beoogde vervanger van midvoor Klaas-Jan Huntelaar, die een schorsing uitzit.
De derde Ajacied die wel eens aan de aftrap zou kunnen verschijnen, is Robbert Schilder als centrale middenvelder. Hedwiges Maduro krijgt immers rust en werd om die reden ook niet opgeroepen voor een vertegenwoordigend elftal. Twee wedstrijden binnen vijf dagen is momenteel nog te hoog gegrepen voor Maduro.
Gezien de kleine onderlinge verschillen ligt het eveneens voor de hand dat George Ogararu zijn debuut in een officieel duel gaat maken. John Heitinga zal dan moeten wijken voor de Roemeen, die het tegen Inter goed deed maar woensdag tegen Kopenhagen weer op de reservebank plaatsnam. De Nederlandse international had verdedigend een iets betere indruk gemaakt, zei Ten Cate dinsdag, om prompt te zien hoe de rechtsback juist ernstig in verlegenheid werd gebracht door Jesper Grønkjær. Ten aanzien van deze positie heeft de coach zijn voorkeur nog niet bepaald.
Jan Vertonghen keert terug in de selectie na enkele vrije dagen. Roger ontbreekt. De Spaanse middenvelder zou afgelopen week in het tweede spelen, maar ondervond nog wat last van zijn teenblessure. Hij gaat morgen opnieuw proberen eerst negentig minuten vol te maken bij Jong Ajax.
Is dat zo apart dan dat een speler extra traint?quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:11 schreef koningdavid het volgende:
Ik heb ook zin in morgen.
Babel
![]()
Ik weet niet hoe het komt, maar ik heb zoveel vertrouwen in die gast. Hij heeft zoveel kwaliteiten, zit mentaal goed in elkaar, traint zelfs extra. Hij moet wel een grote worden!
Babel doet wel iets meer dan een paar vrije trappen na afloop van de training.quote:Op zondag 13 augustus 2006 10:09 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Is dat zo apart dan dat een speler extra traint?
Dat hij meerdere keren per week extra trainingen volgde bij een privé trainer, vind ik wel redelijk bijzonder.quote:Op zondag 13 augustus 2006 10:09 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Is dat zo apart dan dat een speler extra traint?
Probeer je het wel binnen te houden vandaagquote:Op zondag 13 augustus 2006 03:39 schreef Sethje het volgende:
zuipen als een malle ohohohohoo alcoholico!
Ja, met het denderende spel dat we gezien hebben woensdag kun je er vanuit gaan dat PSV wel even weggespeeld wordtquote:Op zondag 13 augustus 2006 02:36 schreef Nega het volgende:
Morgen onze eerste prijs van het seizoen.
Jaquote:Op zondag 13 augustus 2006 12:17 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Ja, met het denderende spel dat we gezien hebben woensdag kun je er vanuit gaan dat PSV wel even weggespeeld wordt
En hou Reading hierbuiten
Hahahahah ongelovelijk, en je voelt je nou nog echt stoer ook? ff een serieuze vraag, ben je nou echt 12? Of gedraag je je alleen maar zo? En heb je het al wel snel op Feyenoord forums gegooid?quote:Op zaterdag 12 augustus 2006 18:14 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
Net naar de Bataven - Jong ajax geweest.... 2-6 geworden. Nog een paar hamasjes eruit gegooid en nog op wat joodjes gekankerdWas leuk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |