abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 19:56:31 #1
121248 hydrah
Religion as an Alibi
pi_40519056
Vanmiddag aangekomen op schiphol zit Spanje er weer op, samen met een vriendin de beest uitgehangen in Platja de Aro, caramel bruin geworden en oneindig gewinkeld.

Prima vakantie zou je zeggen, blijkt dat even reuzen tegen te vallen, als eerste was het hotel dat gewoon kut was, ik had een 2 persoonskamer geboekt met zee uitzicht in het 5 sterren hotel Cala del Pi gelegen in het zonnige Platja de Aro het zou een prive strand hebben en op steengooi afstand van dat prive strand liggen, dat lag het ook niks te klagen maar wat ze alleen 'vergeten' te vertellen waren was dat strand 105 treden naar beneden lopen was, en ook weer eens omhoog om terug te keren naar de kamer. Niet goed voor iemand met actrose in de knieen zoals de vriendin van mij heeft.

Daarnaast was het zo, dat op de 2de dag ik op het balkon zat te werken op m'n laptop onder het genot van een kopje expresso en die vriendin van mij was een boek aan het lezen, ondertussen werd onze kamer en badkamer opgeruimd door de schoonmaaksters, nietsvermoedend dronken we onze lekkerheden en genoten van onze brunch niet wetend dat we die avond erachter kwamen dat mijn PSP en m'n horloge gestolen waren die ochtend/middag.

Maar hier begon de ellende pas, het eten wat zoals beloofd glutenvrij zou zijn bleek helemaal niet glutenvrij te zijn en ben ik 3 dagen ziek geweest. Ook het eten van mijn vriendin bleek niet altijd lactose vrij te zijn waardoor zij ook nog eens 2 dagen ziek is geweest. Het eten was dus overduidelijk geen succes.

's Avonds was het uitgaan wel aardig, veel alcoholische versnaperingen genuttigd en samen goten we ons vol een aantal keer een rondje geven aan een paar 'bekende' en nieuw onstaande vriendschappen. Waarna ik de rekening gepresenteerd kreeg van een avondje doorzakken in een bar. Ik bleek te weinig geld bij mij te hebben voor de 519 euro tellende rekening en mocht niet weg om te pinnen, maar terplekke kon ik ook niet pinnen en na het wapperen met de Platinum Card werden ze zelfs boos. ik ben onderbegeleiding naar een 2km verderop staande pinautomaat geescorteerd en heb daar de restanten moeten bijpinnen, wat een kut zooi.

Het begon pas erger te worden op de kamer toen ik in een dronken roes mijn bril op de grond legde naast het bed en 4 uur nadat ik op en neer naar de wc was gelopen erachter kwam dat ik 2keer over mijn bril geparareerd had.

Opzoek naar een goeie opticien was niet moeilijk, maar om in je beste spaans uit te leggen dat je een nieuwe bril moet hebben is nog redelijk te doen, maar om te verstaan wat hun in gebrekkig engels zeggen is nog moeilijker. Uiteindelijk begrepen we elkaar en na 2 dagen zou mijn bril klaar zijn, die dag, mañana, de dag daarop 'mañana', daarna weer 'mañana' na 6 dagen had ik hem eindelijk en al die mensen maar raar kijken waarom ik een zonnebril op had 's avonds.

Nu ben ik thuis en ben ik aan het kijken wat mijn telefoon kosten zijn, en schrik me de pleuris wat m'n vriendin in Nederland wel niet kost om der even een uurtje aan de lijn te hebben of een paar smsjes per dag te sturen.

Al met al was de vakantie matig tot kut maar heb me toch kunnen vermaken.
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 20:07:37 #2
121248 hydrah
Religion as an Alibi
pi_40519321
Wat het dan wel weer goedmaakte was deze taart bij de bakker die ik gewoon moest fotograferen.

  zaterdag 5 augustus 2006 @ 20:15:29 #3
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_40519528
tja 't grootste deel is toch echt je eigen schuld..

* Isdatzo mompelt iets over voor een dubbeltje op de eerste rij willen zitten
Huilen dan.
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 20:21:51 #4
151791 Kindervriend
Tilburg boven fallus.
pi_40519716
Allergiën.
  FOK!-Schrikkelbaas zaterdag 5 augustus 2006 @ 20:23:54 #5
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_40519764
Is iedereen in je omgeving invalide of allergisch of anderszins zwak, ziek dan wel misselijk?
Zoja, kun je dan niet beter in je achtertuin blijven?
pi_40519836
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 19:56 schreef hydrah het volgende:
het zou een prive strand hebben en op steengooi afstand van dat prive strand liggen, dat lag het ook niks te klagen maar wat ze alleen 'vergeten' te vertellen waren was dat strand 105 treden naar beneden lopen was, en ook weer eens omhoog om terug te keren naar de kamer. Niet goed voor iemand met actrose in de knieen zoals de vriendin van mij heeft.
Een trap van 105 treden is ook niet iets waar je normaal gesproken wel iets over verteld aangezien het vrij gebruikelijk is dat je in staat bent om die een paar maal daags zonder al te veel moeite op en af te kunnen lopen. Het is dus volledig aan jezelf te wijten (nou ja, eigenlijk aan haar, aangezien het haar probleem is) dat je daar niet naar hebt geinformeerd.
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 19:56 schreef hydrah het volgende:
Maar hier begon de ellende pas, het eten wat zoals beloofd glutenvrij zou zijn bleek helemaal niet glutenvrij te zijn en ben ik 3 dagen ziek geweest. Ook het eten van mijn vriendin bleek niet altijd lactose vrij te zijn waardoor zij ook nog eens 2 dagen ziek is geweest. Het eten was dus overduidelijk geen succes.
Gluten... lactose... knieproblemen... jullie zijn wel een stelletje kneusjes bij elkaar he? Dat van die knieen zou ik me nog voor kunnen stellen, maar dat gedoe over niet tegen gluten en lactose is weer zo'n modeverschijnsel (net als RSI).
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 19:56 schreef hydrah het volgende:
Ik bleek te weinig geld bij mij te hebben voor de 519 euro tellende rekening en mocht niet weg om te pinnen, maar terplekke kon ik ook niet pinnen en na het wapperen met de Platinum Card werden ze zelfs boos. ik ben onderbegeleiding naar een 2km verderop staande pinautomaat geescorteerd en heb daar de restanten moeten bijpinnen, wat een kut zooi.
Jij bent zelf degene die niet genoeg geld heeft meegenomen, dus de enige terechte reden waarover je 'kutzooi' mag zeggen is als je het over jezelf hebt.
You are not a beautiful and unique snowflake. You are the same decaying organic material as everyone else.
Choose sitting on that couch watching mind-numbing sprit-crushing game shows, stuffing fucking junk food into your mouth.
pi_40519956
omg rondjes geven om vrienden te krijgen
pi_40520144
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 85% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 12:23:06 ]
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
pi_40520284
best genaaid als je 519 euro kwijt bent met een avondje stappen
pi_40520330
Elke idioot weet toch dat (mobiel) naar Nederland bellen vanuit het buitenland je zo anderhalve euro per minuut kost. Om nog maar niet te spreken van het rondjes (vast geen bier) geven in dure bars. Ging je voor het eerst uit ofzo?

Gejatte spullen en dat eten is gewoon kut, maar het meeste is toch echt je eigen schuld. Dure vakantie geworden uiteindelijk
pi_40520802
Oke, volgens mij bestaat actrose niet maargoed.
Dat van die trappen, oke, vervelend.
Dat die kamermeisjes je spullen hebben gejat, moet je maar geen gadgets meenemen op vakantie.
Die lactosen en gluten allergie is bullshit. Want ondertussen zitten jullie je wel met alcohol vol te gieten.
Een rekening van 519 heb ik nog nooit gehad, nog niet eens voor de huur van mn huis. Je bent behoorlijk dom als je in een avond zoveel geld uitgeeft. Het verwonderd me trouwens ook dat ze je in een badplaats op rekening laten drinken. Zoiets moet je meestal meteen afrekenen.
pi_40520813
Waarom heb ik het idee dat dit weer een misbaksel is van Hydra's fantasieen?
Bovenstaande post hoeft geen waarheden te bevatten
pi_40520979
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 20:58 schreef RainofDeath het volgende:
Waarom heb ik het idee dat dit weer een misbaksel is van Hydra's fantasieen?
Ijkt me ook
pi_40521152
519 euro voor een avondje doorzakken???
Voor dat zelfde geld heb je een complete, doch goedkope vakantie
Een heer met stijl
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:19:08 #15
42630 DAMH
vroemmmm!!!
pi_40521442
Als je als vrouw rondjes moet gaan geven ben je wel heel erg lelijk voorderest allemaal eigen schuld
Yeah, well, you know, that's just, like, your opinion, man.
-the Dude-
pi_40521583
het is een kerel
ik snap ook niet waarom hij met een andere meid op vakantie gaat
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:26:24 #17
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_40521616
met invaliden op vakantie gaan
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
pi_40521732
- Prive gegevens op verzoek van de poster weggehaald. -

[ Bericht 88% gewijzigd door Sander op 19-05-2011 12:23:06 ]
Zerg schreef:
1/1 is 1. 2/2 is 2. Basisschool breuken.
pi_40521760
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:30 schreef Mikkie het volgende:

[..]

Hij zal artrose bedoelen, mag ik hopen.
dat snap ik, maar voordat hij moeilijke woorden gaat gebruiken om zielig te lijken kan hij beter eerst een woordenboek oid raadplegen
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:34:59 #20
148655 Robocock
Geile doerak! Ja, jij ja!
pi_40521856
Wat een onzin verhaal trouwens

Gnoe
Met bloed, zweet en tranen, jeweets
pi_40521938
Lulverhaal.
Duidelijk.

Ohja allergieën
En natuurlijk weer laten merken dat ie een kakker is. Wat een aandachtsgeilde hondsviool die hydrah.

*doet verwensingen van niet nader te noemen aard*
JOHNNY HEITINGA
pi_40521979
Ik geloof er geen zak van, mocht het toch waar zijn dan ben je gewoon een sukkel.
Dit bericht is goedgekeurd door de NSA en de NVD en andere opsporingsdiensten.
pi_40522008
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:39 schreef longinus het volgende:
Ik geloof er geen zak van, mocht het toch waar zijn dan ben je gewoon een sukkel.
Is ook niet waar, hij heeft X1900XT's in SLi draaien en een AGP kaart op een PCI-e Mobo zitten

Nu verzint ie er rustig verder op los maar deze apaat komt zichzelf nog wel tegen.
JOHNNY HEITINGA
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:41:19 #24
151791 Kindervriend
Tilburg boven fallus.
pi_40522038
Waarom heb je die slet trouwens niet wat gluten gevoerd? Dan spaced ze 'm en had je haar kunnen batsen, idioot!
pi_40522045
Je vriendin was bij je op vakantievriendin moet alles lactosevrij en heeft actrose

Maar je heb wel een rekening omdat je haar zovaak belde en smste naar nederland?


Wat klopt er nu niet?
Jeetje je wilt semi arrogant over komen maar je bent zo nep als wat.. met je zogenaamde Platinum Card ...
Salsa Española
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:41:56 #26
151791 Kindervriend
Tilburg boven fallus.
pi_40522061
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:41 schreef Salsagirl het volgende:
Je vriendin was bij je op vakantievriendin moet alles lactosevrij en heeft actrose

Maar je heb wel een rekening omdat je haar zovaak belde en smste naar nederland?


Wat klopt er nu niet?
Jeetje je wilt semi arrogant over komen maar je bent zo nep als wat.. met je zogenaamde Platinum Card ...
Salsagirl.
pi_40522119
quote:
samen met een vriendin de beest uitgehangen in Platja de Aro
En elke dag bellen naar ze vriendin.

Lultopic.
JOHNNY HEITINGA
pi_40522125
heb je de treden staan tellen?
Now why wouldn't God just appear to Pharaoh, and say it himself? Because God works in mysterious, inefficient, and breathtakingly cruel ways.
pi_40522127
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:41 schreef Kindervriend het volgende:

[..]

Salsagirl.
JOHNNY HEITINGA
pi_40522168
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:41 schreef Kindervriend het volgende:

[..]

Salsagirl.
Salsa Española
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:46:41 #31
139460 -Sandstorm-
Ongenuanceerde lulhannes
pi_40522201
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:44 schreef Camplo het volgende:

[..]

Jaloers ?
*** Heeft zin in een trio met 2 neger lesbiennes ***
pi_40522247
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:46 schreef -Sandstorm- het volgende:

[..]

Jaloers ?
Nee tuurlijk niet. No-one beats me

Maar die hydrah, wat een lullert eeste klas, zou hem/haar graag eens tegen willen komen, zal wel zo'n dikke pool zijn die ipv vakantie, 3 weken paprika's heeft lopen plukken in polen.
JOHNNY HEITINGA
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:49:08 #33
151791 Kindervriend
Tilburg boven fallus.
pi_40522274
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:48 schreef Camplo het volgende:

[..]

Nee tuurlijk niet. No-one beats me
"Okay, ik doe normaal. Maar ik bats wel met je moeder."
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:49:25 #34
139460 -Sandstorm-
Ongenuanceerde lulhannes
pi_40522281
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:48 schreef Camplo het volgende:

[..]

Nee tuurlijk niet. No-one beats me

Maar die hydrah, wat een lullert eeste klas, zou hem/haar graag eens tegen willen komen, zal wel zo'n dikke pool zijn die ipv vakantie, 3 weken paprika's heeft lopen plukken in polen.
*** Heeft zin in een trio met 2 neger lesbiennes ***
pi_40522311
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:49 schreef Kindervriend het volgende:

[..]

"Okay, ik doe normaal. Maar ik bats wel met je moeder."
Mag
JOHNNY HEITINGA
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 21:56:05 #36
154950 Henny_Huisman
Mr. Surprise himself!
pi_40522510
Wie neemt er nou zijn laptop en psp mee op vakantie

Oja, het hele verhaal klopt van geen kanten.
Surprise Surprise!!! Het onverwachte is de mooiste prijs.
De verrassing brengt u zomaar van de wijs, pas op. Surprise Surprise!!!
pi_40522696
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:56 schreef Henny_Huisman het volgende:
Wie neemt er nou zijn laptop en psp mee op vakantie

Oja, het hele verhaal klopt van geen kanten.
Waren we het al over eens en de TS is niet voor niets stil
Of hij is nog aan het bij komen van zijn vakantie
Salsa Española
pi_40522728
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 20:58 schreef amaranta het volgende:

Die lactosen en gluten allergie is bullshit. Want ondertussen zitten jullie je wel met alcohol vol te gieten.
Weet jij wel een wat een lactose allergie inhoudt? Als je een lactose allergie hebt kun je best alcohol drinken.. want lactose allergie is namelijk een allergie tegen alle producten waar melkbestanddelen inzit! De 1 heeft er meer last van dan de ander... dus je moet wel degelijk rekening houden met wat je eet. Het heeft dus helemaal niets met alcohol te maken.

[ Bericht 0% gewijzigd door diertjuh op 05-08-2006 22:09:12 ]
pi_40522796
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 22:03 schreef diertjuh het volgende:

[..]

Weet jij wel een wat een lactose allergie inhoudt? Als je een lactose allergie hebt kun je best alcohol drinken.. want lactose allergie is namelijk een allergie tegen alle producten waar melkbestandselen inzit! De 1 heeft er meer last van dan de ander... dus je moet wel degelijk rekening houden met wat je eet. Het heeft dus helemaal niets met alcohol te maken.
Alsof hydrah dat weet. Help hem niet dit voorbeeld aan te grijpen als ware het bij hem net zo. Als je dit niet had verteld had ie er geen fuck van geweten.
JOHNNY HEITINGA
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 22:11:18 #40
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_40522970
Maar goed dat ze lactose intolerant is, melk bevat veel fosfor en dat zorgt voor botverweking

wel een paar sneuerts bij elkaar zo, met die allergietjes.
verder vraag ik me af wat je gesnoven hebt dat je zonder het je te realiseren een drank rekening van >500 euro voor elkaar hebt gekregen.

It must have been top quality shizzle
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 22:37:12 #41
132262 EsDe
Frituurkoning
pi_40523821
Mijn god, het " kijk mee eens tof en rijk zijn " druipt er weer vanaf

Moet zeggen, je topics worden steeds vermakelijker... prachtig om te zien hoe mensen proberen zichzelf te bewijzen op een forum d.m.v. verhalen onder het mom van " oh god wat heb ik het toch slecht, tijd om te klagen "

ik heb het al eens in een eerder topic gevraagd, toen kreeg ik helaas geen antwoord...dus vraag ik het weer.

Waarom loop je zo gruwelijk te patsen met hoe rijk je ouders wel niet zijn?

eerst is het je eigen huis (200M naast je ouders ) dan zijn het de schoonmaaksters die zo stout zijn, vervolgens je papa die om de 3 maanden z'n horloge laat reinigen... dan weer je moeder die een jaguar had... daarna zijn het je kleren die mams voor je koopt wat ver onder jouw niveau ligt... ik bedoel, áls je dan zo graag wilt patsen, waarom maak je dan niet een keer een lijstje met alles wat je hebt, ben je in één x klaar, weten we állemaal hoe tof, geniaal, fantastisch rijk je bent, vinden we allemaal jou het einde en word je ons grote voorbeeld, en scheelt het je een hoop typwerk... capiche?

oh, en blijkt maar weer dat veel te koop is, behalve gezondheid


Oh, en ik zou dolgraag eens een foto willen zien van hydrah... dan kunnen we lachen denk ik

[ Bericht 6% gewijzigd door EsDe op 05-08-2006 22:43:20 ]
Show me someone without an ego, and I'll show you a loser.
  zaterdag 5 augustus 2006 @ 23:12:25 #42
21704 SHE
Shaven, not furred
pi_40525061
Scuzi

maar het is niet capiche, maar capisci?
pi_40525552
519 euro? Zeker die 'vrienden' van je gekocht (huur kan ook)?
  zondag 6 augustus 2006 @ 00:35:14 #44
140043 Isdatzo
Born in the echoes.
pi_40527623
kutslotjetopic

Huilen dan.
  zondag 6 augustus 2006 @ 01:01:07 #45
71602 tong_poh
Mylee! Good Fuck!
pi_40528438
quote:
Op zondag 6 augustus 2006 00:35 schreef Isdatzo het volgende:
kutslotjetopic

correct
Horrible Cunt!
pi_40537230
Op dinsdag 24 november 2009 23:03 schreef k_man het volgende:
Een einde aan oeverloos gelul is een einde aan Fok.
pi_40537395
oh, nog een leuke quote :
quote:
Op zondag 2 juli 2006 21:17 schreef hydrah het volgende:
Ik zelf koop graag luxere kledij gewoon omdat het mooier zit/staat en vervaardigd is uit betere stoffen. Sommigen plakken er helaas ook een stukje status aan vast.
Op dinsdag 24 november 2009 23:03 schreef k_man het volgende:
Een einde aan oeverloos gelul is een einde aan Fok.
pi_40563551
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 22:37 schreef EsDe het volgende:
Mijn god, het " kijk mee eens tof en rijk zijn " druipt er weer vanaf

Moet zeggen, je topics worden steeds vermakelijker... prachtig om te zien hoe mensen proberen zichzelf te bewijzen op een forum d.m.v. verhalen onder het mom van " oh god wat heb ik het toch slecht, tijd om te klagen "

ik heb het al eens in een eerder topic gevraagd, toen kreeg ik helaas geen antwoord...dus vraag ik het weer.

Waarom loop je zo gruwelijk te patsen met hoe rijk je ouders wel niet zijn?

eerst is het je eigen huis (200M naast je ouders ) dan zijn het de schoonmaaksters die zo stout zijn, vervolgens je papa die om de 3 maanden z'n horloge laat reinigen... dan weer je moeder die een jaguar had... daarna zijn het je kleren die mams voor je koopt wat ver onder jouw niveau ligt... ik bedoel, áls je dan zo graag wilt patsen, waarom maak je dan niet een keer een lijstje met alles wat je hebt, ben je in één x klaar, weten we állemaal hoe tof, geniaal, fantastisch rijk je bent, vinden we allemaal jou het einde en word je ons grote voorbeeld, en scheelt het je een hoop typwerk... capiche?

oh, en blijkt maar weer dat veel te koop is, behalve gezondheid


Oh, en ik zou dolgraag eens een foto willen zien van hydrah... dan kunnen we lachen denk ik
Je komt binnen op 2 in me favo fokkers lijst .

Zo prachtig iemand die hydrah nog meer in de gaten houdt. Wat een pokke figuur is dat, en wat betreft die foto, benk ook wel benieuwd naar. Zo'n dikke vette pad in een te krap hilfiger polo'tje natuurlijk, waarschijnlijk gefotografeerd op een houten sloep ergens in het Tjeukermeer whehe
JOHNNY HEITINGA
  maandag 7 augustus 2006 @ 09:18:25 #49
40852 msteggink
roflkartoffel
pi_40564027
quote:
een aantal keer een rondje geven aan een paar 'bekende' en nieuw onstaande vriendschappen.
Eigen schuld. Vriendschappen zijn niet te koop
quote:
om der even een uurtje aan de lijn te hebben of een paar smsjes per dag te sturen.
OMFG? Dat doe je helemaal zelf. Je weet dat mobiel bellen duur is, en al helemaal in het buitenland.
Op woensdag 7 december 2005 19:46 schreef Thomasumo het volgende:
Ik probeer uit alle macht iets te verzinnen maar besef me opeens dat ik mijn hele schooljeugd heb verkwanseld aan het staren naar de buitenproportioneel dikke tieten van Naomie.
pi_40564540
En dat je Korn een goeie band vindt, alla, maar waarom neem je dan een emailadres als jonathandavis30@hotmail.com. Je bent toch geen meisje van 12? Of wel?
When you're racing, it's life. Anything that happens before or after is just waiting.
pi_40565419
quote:
maar wat ze alleen 'vergeten' te vertellen waren was dat strand 105 treden naar beneden lopen was
Volgende keer moet je in een reisburo eens vragen naar wat een programma genaamd "Toeristiek" over dat hotel zegt. Een objectief programma vaak bijgehouden door studenten van de hogere toeristische scholen die dat soort details juist wel vertellen, afstanden corrigeren en simpelweg leugens uit de brochures blootleggen.
  maandag 7 augustus 2006 @ 10:51:26 #52
132262 EsDe
Frituurkoning
pi_40565739
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 08:15 schreef Camplo het volgende:

[..]

Je komt binnen op 2 in me favo fokkers lijst .
Waarom niet op 1?
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 08:15 schreef Camplo het volgende:

[..]
Zo'n dikke vette pad in een te krap hilfiger polo'tje natuurlijk, waarschijnlijk gefotografeerd op een houten sloep ergens in het Tjeukermeer whehe


P.S: Waar is Hydrah?

Hydrah: Laatste bezoek: 1 dagen, 24 uur, 31 minuten geleden. Hij leest dus wel, reageert alleen niet... gossie, zeker z'n goedkope toetsenbord van ¤2,- kapot gegaan ofzo
Show me someone without an ego, and I'll show you a loser.
  maandag 7 augustus 2006 @ 11:06:50 #53
121248 hydrah
Religion as an Alibi
pi_40566140
Wehehe ik ben gewoon hier, alleen m'n vriendin was hier dus dan ga je niet Fokken!. Als je mijn post doorgenomen hebt ben je ook 2x mijn foto tegen gekomen, wehehehehe.

Om je moeite te besparen, Zonnebrillen

[ Bericht 28% gewijzigd door hydrah op 07-08-2006 11:16:06 ]
  maandag 7 augustus 2006 @ 11:18:58 #54
121248 hydrah
Religion as an Alibi
pi_40566448
quote:
Hydrah: Laatste bezoek: 1 dagen, 24 uur, 31 minuten geleden.
Wat mij opvalt, is dat 24 uur bij mij toch echt 1 dag is, dus eigenlijk zou dat toch 2 dagen, 0 uur, 31 minuten zijn.
  Moderator maandag 7 augustus 2006 @ 11:38:25 #55
145080 crew  SwJ
Het boegbeeld van FOK!
pi_40567031
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 11:06 schreef hydrah het volgende:
Wehehe ik ben gewoon hier, alleen m'n vriendin was hier dus dan ga je niet Fokken!. Als je mijn post doorgenomen hebt ben je ook 2x mijn foto tegen gekomen, wehehehehe.

Om je moeite te besparen, Zonnebrillen
quote:
Op dinsdag 14 februari 2006 18:11 schreef hydrah het volgende:
Mijn lieve zonnebrilletje van vorig jaar.

Een Gucci uit de WM9 serie alleen dan speciaal gemaakt voor mij, in plaats van het metaal in het montuur is het metaal vervangen door witgoud in verband met mijn nikkel allergie. Maar het is wel puik gedaan door de juwelier i.s.m. de opticien.

Foto's zeggen meer dan woorden dus bij deze.
Nu ook al een nikkel-allergie ....
Godverdetering .... wat een mongool zeg ......ik heb er gewoon geen woorden voor ....


Dat van die dikke vette pad klopt in ieder geval ....
F.K.A. SuperwormJim
pi_40567092
I was right


Nu je er toch bent. Maak ff wat pics en nu niet van die bolle kop, maar van je mobo met X1900XT's in SLi modus. Wil dat ook want SLi is the pwn.

En dan ook graag hoe die 9800XT ff plaatsvervangend optreed ipv die X1900XT's.

Graag foto's.
JOHNNY HEITINGA
pi_40567105
Als je ouders zo rijk zijn..zou een beetje verf niet misstaan..zoals ik op die foto ziet op je achtergrond?
Maar als je echt zo rijk bent zoals jij je voor doet..denk je nou echt dat je meer opvalt als je rond strooit met wat alles wel niet kost etc..Nee mannetje je komt per keer alleen ongeloof waardiger over

Maar snap welsorry dat ik het zegt,dat jij je vriendjes moet kopen
Salsa Española
  maandag 7 augustus 2006 @ 11:51:29 #58
151582 A_L_N_F
Blanche-Meki :')
pi_40567406
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 11:06 schreef hydrah het volgende:
Wehehe ik ben gewoon hier, alleen m'n vriendin was hier dus dan ga je niet Fokken!. Als je mijn post doorgenomen hebt ben je ook 2x mijn foto tegen gekomen, wehehehehe.

Om je moeite te besparen, Zonnebrillen
ik dacht dat deze post sarcastisch was bedoeld. gewoon een soort van BHFH imitatie.
maar je bent dus for real...

echt waar, wat ben jij voor kansloze rukker zeg. op die foto zie je er uit als 17 jaar en dan wil jij beweren dat jij zo ff op vakantie op een nacht 519 euro uitgeeft.
mijn hele vakantie, 17 dagen, heeft mij 500 euro gekost, dat is misschien wel heel laag maar ja wij hadden een mooie tijd.
een vakantie met echte vrienden die het niet deden voor het geld maar voor het plezier.
de mooiste dames ontmoet waar we een gezellige tijd mee hadden en die ons uitgenodigd hebben om langs te komen als we zin hebben.
ja er was ook wel frustratie bij ons maar dat is normaal als je met 7 compleet verschillende individuen 16 dagen op vakantie zit, maar geen gezeik over een paar treetjes die je af moet om aan het strand te komen.

trouwens, waarom schep je op over geld. dat geld is van je ouders en niet van jouw. je vader baalt waarschijnlijk als een stekker met zo'n verwend kutkind als jouw. ws heeft je vader god gebeden dat je niet ui je coma ontwaakte.

eigenlijk wil jij gewoon bewonderd worden. aangezien jij geen karakter hebt, geen echte vrienden of een vriendin die van je houdt om wie je bent ga je opscheppen over het geld van je ouders.

maar toch denk ik dat dit een manier van je is om mensen te irriteren en ben je eigenlijk maar een verveelde student die dit soort karakters maakt om de tijd te doden
ik ben lief :)
  maandag 7 augustus 2006 @ 11:52:37 #59
121248 hydrah
Religion as an Alibi
pi_40567446
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 11:41 schreef Salsagirl het volgende:
Als je ouders zo rijk zijn..zou een beetje verf niet misstaan..zoals ik op die foto ziet op je achtergrond?
Maar als je echt zo rijk bent zoals jij je voor doet..denk je nou echt dat je meer opvalt als je rond strooit met wat alles wel niet kost etc..Nee mannetje je komt per keer alleen ongeloof waardiger over

Maar snap welsorry dat ik het zegt,dat jij je vriendjes moet kopen
Wehehe ik koop geen vrienden sorry, mijn slaapkamer is gedaan met van die steenstrips ik weet ook niet waarom en het intresseerd me niet zoveel ik slaap er alleen en luister er muziek.
pi_40567459
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 11:06 schreef hydrah het volgende:
Wehehe ik ben gewoon hier, alleen m'n vriendin was hier dus dan ga je niet Fokken!. Als je mijn post doorgenomen hebt ben je ook 2x mijn foto tegen gekomen, wehehehehe.

Om je moeite te besparen, Zonnebrillen
Rijk kan je iig niet zijn want je staat daar in een nogal goedkoop uitziende arbeiderswonong. en je hebt ook nogal een loodgieters kop.
  maandag 7 augustus 2006 @ 11:54:59 #61
151582 A_L_N_F
Blanche-Meki :')
pi_40567525
trouwens maak nu eens een foto waar jij op staat met de krant van vandaag of zo. ik geloof er niks van dat jij bestaat
ik ben lief :)
pi_40567589
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 11:52 schreef hydrah het volgende:

[..]

Wehehe ik koop geen vrienden sorry, mijn slaapkamer is gedaan met van die steenstrips ik weet ook niet waarom en het intresseerd me niet zoveel ik slaap er alleen en luister er muziek.
Reageer eens op mijn post klootviool.
Ik wacht al 20 topics op antwoord.

Stom hè, verhalen rondzeveren, nu sta je voor paal.
JOHNNY HEITINGA
pi_40567643
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 11:51 schreef A_L_N_F het volgende:

[..]

ik dacht dat deze post sarcastisch was bedoeld. gewoon een soort van BHFH imitatie.
maar je bent dus for real...

echt waar, wat ben jij voor kansloze rukker zeg. op die foto zie je er uit als 17 jaar en dan wil jij beweren dat jij zo ff op vakantie op een nacht 519 euro uitgeeft.
mijn hele vakantie, 17 dagen, heeft mij 500 euro gekost, dat is misschien wel heel laag maar ja wij hadden een mooie tijd.
een vakantie met echte vrienden die het niet deden voor het geld maar voor het plezier.
de mooiste dames ontmoet waar we een gezellige tijd mee hadden en die ons uitgenodigd hebben om langs te komen als we zin hebben.
ja er was ook wel frustratie bij ons maar dat is normaal als je met 7 compleet verschillende individuen 16 dagen op vakantie zit, maar geen gezeik over een paar treetjes die je af moet om aan het strand te komen.

trouwens, waarom schep je op over geld. dat geld is van je ouders en niet van jouw. je vader baalt waarschijnlijk als een stekker met zo'n verwend kutkind als jouw. ws heeft je vader god gebeden dat je niet ui je coma ontwaakte.

eigenlijk wil jij gewoon bewonderd worden. aangezien jij geen karakter hebt, geen echte vrienden of een vriendin die van je houdt om wie je bent ga je opscheppen over het geld van je ouders.

maar toch denk ik dat dit een manier van je is om mensen te irriteren en ben je eigenlijk maar een verveelde student die dit soort karakters maakt om de tijd te doden
Dit is niet de 1-0.
Niet de 2-0.

Maar begint ergens rond de 10-0
JOHNNY HEITINGA
  FOK!-Schrikkelbaas maandag 7 augustus 2006 @ 12:03:24 #64
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_40567841
Is Hydrah misschien een ISpy kloon?
  maandag 7 augustus 2006 @ 12:07:56 #65
151582 A_L_N_F
Blanche-Meki :')
pi_40568039
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 12:03 schreef Swetsenegger het volgende:
Is Hydrah misschien een ISpy kloon?
tja, daarom ook mijn vraag om een foto te posten van zichzelf met de krant van vandaag.
maar hij reageerd niet.
ik ben lief :)
pi_40568348
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 12:03 schreef Swetsenegger het volgende:
Is Hydrah misschien een ISpy kloon?
Vraag eens naar zijn apple museum
  maandag 7 augustus 2006 @ 13:00:54 #67
147587 De_Postbode
Ik ben overrated
pi_40569702
quote:
in verband met mijn nikkel allergie.
R0FZ0R!!!!
Ta mère bien.
pi_40570359
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 21:26 schreef Robocock het volgende:
met invaliden op vakantie gaan
ik moest erin knijpen om het op te houden
[quote][img=12,12]http://i.fokzine.net/templates/new/i/p/1.gif[/img] Op dinsdag 2 juni 2009 02:28 schreef 8D het volgende:
Netzoals die mensen die nog aan het posten zijn rond deze tijd op Fok! Kansloos gewoon :') !
[/quote]
pi_40570592
quote:
Op zaterdag 5 augustus 2006 20:58 schreef amaranta het volgende:

Die lactosen en gluten allergie is bullshit. Want ondertussen zitten jullie je wel met alcohol vol te gieten.
Lactose intolerantie en alcohol drinken is geen probleem bij elkaar hoor. Glutenvrij eten is (vaak) een keuze, omdat je op dieet gaat, lactoseintolerantie kan ineens optreden en nooit meer verdwijnen, is en derhalve geen keuze. Als je dan ook maar een glaasje melk drinkt, heb je de rest van de dak buikpijn en last van je darmen. Niet zo'n onzin typen


en 'onder begeleiding naar een pinautomaat geescorteerd', klinkt leuk!
  maandag 7 augustus 2006 @ 13:41:36 #70
132262 EsDe
Frituurkoning
pi_40570961
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 11:56 schreef Camplo het volgende:

[..]

Reageer eens op mijn post klootviool.
Ik wacht al 20 topics op antwoord.

Stom hè, verhalen rondzeveren, nu sta je voor paal.
idem, ik wacht ook al eeuwen op een antwoord op mijn vraag: Waarom loop je zo te patsen met geld, spullen etc. die je aan papa te danken hebt?

Ik bedoel, vind het leuk voor je hoor, poen etc.... maar vind het daarbij ook fascinerend dat een mens zó kan opscheppen, en dan niet één keer, niet twéé keer, nee, minimaal 30 keer... vandaar... zou graag een antwoord ontvangen

Oh, en post eens een foto van jezelf, niet alleen je hoofd. Met alleen dat hoofd kun je er namelijk op meerdere manieren uitzien;

Bijv. Zo:


Snap je?

je hebt vast wel een leuk vakantiekiekje toch?
Show me someone without an ego, and I'll show you a loser.
  maandag 7 augustus 2006 @ 14:24:14 #71
24878 kwib
Respondentenleverancier
pi_40572306
TS heeft geloof ik nogal last van zelfmedelijden
Professionele online enquête of vragenlijst nodig? Enquêtetools.nl . Gratis vragenlijsten maken voor studenten en scholieren!
Respondenten nodig voor je onderzoek? RespondentenDatabase.nl . Nu 10 respondenten per onderzoek gratis.
pi_40574776
Hydrah bokworst reageert nu eens.
JOHNNY HEITINGA
  maandag 7 augustus 2006 @ 16:11:04 #73
154950 Henny_Huisman
Mr. Surprise himself!
pi_40575758
OMG dat gezicht van 'm !
Surprise Surprise!!! Het onverwachte is de mooiste prijs.
De verrassing brengt u zomaar van de wijs, pas op. Surprise Surprise!!!
pi_40578221
Hydrah is de grootste stumper op fok

Ik word zo moe van die patstopics van die drol
pi_40592670
quote:
Op maandag 7 augustus 2006 17:17 schreef kikoooooo het volgende:
Hydrah is de grootste stumper op fok

Ik word zo moe van die patstopics van die drol
Laat hem! Die jongen heeft het al moeilijk genoeg met zijn uiterlijk en zijn nikkel-allergie. Als hij op internet wil patsen met die paar rotcenten die hij heeft, laat hem...
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 12:04:07 #76
132262 EsDe
Frituurkoning
pi_40604157
Hydrah: Laatste bezoek: 4 uur, 36 minuten geleden

Nog steeds geeft hij geen antwoord...
Show me someone without an ego, and I'll show you a loser.
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 12:27:22 #77
82552 Bullet-tooth
H.K.A.S. Groningen
pi_40604888
* Bullet-tooth pakt er popcorn bij .
Henk Knaagt Aan Schenen
Hij Kijkt Aapjes Soms
pi_40607859
Nog wat quotes uit zijn Postverleden.

Hier pimpt Hydrah met zijn nieuwe schoenen!
quote:
Op maandag 20 juni 2005 20:38 schreef hydrah het volgende:

[..]

als de batterijen van foto toestel zijn opgeladen kan ik wel een foto maken
dit is iig de link --> http://vanbommel.nl/viewPopup.asp?img=1691kl.jpg

niet de centuur gehaald ik heb er al genoeg
Helaas verscheen de echte foto nooit..
quote:
Op donderdag 6 oktober 2005 10:21 schreef hydrah het volgende:
Zucht het casino is niet meer zoals vroeger....

Toen je nog met pantalon en overhemd ging, krijg je nu van die kindjes over de vloer in driekwarts broeken tijdens het mayjong toernooi. Het is een schande en ik vind dat 3delig weer ingevoerd moet worden.

Maar om even terug te komen op de vraag, gewoon casual, pantalon en overhemd, 3delig pak, burka, jurk,rokje alles mag tegenwoordig.

Alleen hebben ze iets tegen streakers....
Hoe oud was je ook alweer?

http://forum.fok.nl/topic/784784

met als hoogtepunt:
quote:
Op vrijdag 2 december 2005 15:40 schreef hydrah het volgende:
Okee, deze kan dicht heb alles behalve de Primare SPA21 kunnen verkopen voor bijna ¤ 28.000,-

De SPA21 gaat naar mijn zus of er moet een goed bod voor komen.
Heerlijk
Op dinsdag 24 november 2009 23:03 schreef k_man het volgende:
Een einde aan oeverloos gelul is een einde aan Fok.
  dinsdag 8 augustus 2006 @ 16:41:55 #79
55183 dork22
Always the hard way
pi_40613209
DAMN!! ik ben ook in Platje D'Aro geweest en godverdomme mens, wat kan jij zeiken.

Je zat in het dikste hotel dat ik ooit gezien heb, minstens 5 porche cayennes op die parkeerplaats.
Ik zat op een camping (internacional) en liep op mijn slippers zo naar 't strand. Boehoehoe 105 treden, shit ik loop nog langer als ik naar de hoogste verdieping op mijn school moet.

Zeikert. Blijf dan thuis.
Does Big Brother exist?
Of course he exists.
Does he exist like me or you?
You do not exist.
  donderdag 10 augustus 2006 @ 01:04:15 #80
132262 EsDe
Frituurkoning
pi_40669778
Hydrah: Laatste bezoek: 6 uur, 9 minuten geleden



Nog steeds reageert hij niet, ik denk dat we hem het zwijgen hebben opgelegd ofzo!!!


Show me someone without an ego, and I'll show you a loser.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')