selectieve lezertquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:25 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Die raketten van Hizbollah spelen Israel in de kaart dus ik heb er geen problemen mee.
Het valt onder de categorie tijdelijk ongemak.
Niet erg origineel maar goed je mag je mening gevenquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:24 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
jij zegt toch Hezbollah kontkruipers olmert kontkruiper?! (K)
Dat vraagt om een nadere toelichting want ik snap de betekenis ervan nietquote:
[de zin waarop ik reageerde---> ]Mee eens, maar toch is dat 'hij begon' principe precies waar het hele conflict op drijf,quote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:25 schreef elcastel het volgende:
[..]
Kan je hier een mooie zin van maken, ik snap er geen bal van ?
onzinquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:22 schreef elcastel het volgende:
[..]
Mee eens, maar toch is dat 'hij begon' principe precies waar het hele conflict op drijft.
Het toont alweer aan dat je je niet in de geschiedenis verdiept hebt, dan is het moeilijk discussieren met een onwetende.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:28 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
[de zin waarop ik reageerde---> ]Mee eens, maar toch is dat 'hij begon' principe precies waar het hele conflict op drijf,
maar dan kijken we naar aanvallen zoals met die Hezbollah raketten, zo is onze wereld maar gelukkig krabbelt de EU al een beetje terug.
Oftewel speelt Israel het zo dat Hezbollah als eerste de raket afvuurde dus dat Israel alleen reageert en het op die manier schetsen is veel te gemakkelijk en zelfs kinderlijk omdat er veel meer speelt dan die ene eerste raket, zowel ervoor als erna.
owja, op één keer na kan Israel altijd zeggen, maar wij begonnen niet.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:30 schreef lionsguy18 het volgende:
[..]
Het toont alweer aan dat je je niet in de geschiedenis verdiept hebt, dan is het moeilijk discussieren met een onwetende.
Nou Israël valt Libanon aan, omdat er raketten van Hezbollah vandaan komen (en dat ontvoeringverhaal ja), Hezbollah doet dat omdat er talloze gevangenen in Israël zitten, die geen proces krijgen. Die zitten daar weer omdat .... en blablablaquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:28 schreef sp3c het volgende:
onzin
je hebt twee partijen die elkaar met een beetje geluk willen vernietigen, niet omdat de een of de ander is begonnen maar omdat ze elkaar met een beetje geluk willen vernietigen
Anders leg jij het hem even uit, betwetertje.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:30 schreef lionsguy18 het volgende:
Het toont alweer aan dat je je niet in de geschiedenis verdiept hebt, dan is het moeilijk discussieren met een onwetende.
damn dude, dat is al vanaf het prille begin mijn standpunt. iemand die in staat is onschuldige burgers te doden, is ook in staat 'onschuldige' burgers het eeuwige firdows te beloven.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 18:31 schreef -scorpione- het volgende:
[..]
![]()
Ja, dat vraag ik mij ook af. Veel mensen hier geven af op Israel omdat ze ook kinderen doden bij hun aanvallen. Maar je hoort ze eigenlijk nooit over het feit dat deze kinderen compleet blootgesteld worden aan gevaar door H&H. Waarom hoor ik jullie hier niet over, ik kan me namelijk niet voorstellen dat als je zo om kinderen geeft dat je het er dan mee eens bent dat ze op deze manier misbruikt worden?
lijkt mij een mortierinslag?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:27 schreef schatje het volgende:
Ah sp3c, goed dat je er bent, even het volgende, het verhaal dat Israël ambulances van het Rode Kruis beschiet met raketten. Kijk eens naar de volgende foto's. Een raket brengt toch veel meer schade aan daarbinnen?
[afbeelding]
[afbeelding]
das waarquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:34 schreef elcastel het volgende:
[..]
Nou Israël valt Libanon aan, omdat er raketten van Hezbollah vandaan komen (en dat ontvoeringverhaal ja), Hezbollah doet dat omdat er talloze gevangenen in Israël zitten, die geen proces krijgen. Die zitten daar weer omdat .... en blablabla
En zo weet elke partij daar elke keer wel weer iets van de ander aan te wijzen wat dan weer de oorzaak van het volgende conflict kan worden. Dáár doelde ik op, wat hun eigenlijke redenen zijn kan ik alleen maar naar gissen. Al weet ik van de achterliggende ideëen van Hezbollah en Hamas wel wat..
ja, dat gaat ver he, net zoals de Palestijnen die met zelfmoordaanslagen iets proberen te bereiken. Wat een haat naar israel, onvoorstelbaar. Al Jazeera werkt natuurlijk wel meequote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:41 schreef zoalshetis het volgende:
denk dat hezballah, met hun schaarse middelen, alle smerigheid uit de kast trekken om in iedergeval het beeld te scheppen dat israel de eeuwige boosdoener is. ze hebben voor exact dat doel, israel vernietigen, hun leven over. leuk vechten...
had de VN dan wat kunnen doen? Elk land haakt op dit moment af met militaire hulp bieden en zo machtig is de VN ook niet tochquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:42 schreef sp3c het volgende:
[..]
das waar
maar een verantwoordelijke zoeken en dan alles van de andere partij blindelings goedkeuren is dom
iedereen is schuldig, Hezbollah is schuldig omdat zij het gevecht hun steden in hebben gebracht, Israel is schuldig omdat een 500pond zowieso wat overdreven is voor een katyusha en de VN omdat ze het nooit zover hadden moeten laten komen
en dan laat ik het al dan niet bestaan van die Katyusha naast het gewraakte gebouw in Qana nog in het midden
Rapporteren, meer kunne nze niet lijkt me. Verder is de VN zo sterk als de inzet van haar leden. Dat zegt meer over de leden dan de VN zelf natuurlijk.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:44 schreef opgebaarde het volgende:
had de VN dan wat kunnen doen? Elk land haakt op dit moment af met militaire hulp bieden en zo machtig is de VN ook niet toch
Zat net naar een item op CNN te kijken dat ging over de "Arabische" berichtgevingquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
ja, dat gaat ver he, net zoals de Palestijnen die met zelfmoordaanslagen iets proberen te bereiken. Wat een haat naar israel, onvoorstelbaar. Al Jazeera werkt natuurlijk wel mee
eerste wat in mij opkwam was mortierinslag iigquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:46 schreef schatje het volgende:
Ja sp3c, ik weet niet om wat voor toestel en raketten het gaat.
Het verhaal: Red Cross ambulances destroyed in Israeli air strike on rescue mission
Nou ja, laat maar zitten verder. Ik vroeg het me enkel af.
Thanks.
die 2000 man UNIFIL zijn in hun eentje krachtiger als Hezbollah, geef ze de opdracht Hezbollah te ontwapenen en een paar duizend man extra dan was het zo gebeurt op een paar kleine schermutselingen na dan want de wereld keek op dat moment naar Kosovo en Irakquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:44 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
had de VN dan wat kunnen doen? Elk land haakt op dit moment af met militaire hulp bieden en zo machtig is de VN ook niet toch
mijn eerste gedachte over die foto's was iig een mortierinslag en de verwondingen (shrapnel) bevestigen dat alleen maarquote:Op woensdag 2 augustus 2006 19:46 schreef schatje het volgende:
Ja sp3c, ik weet niet om wat voor toestel en raketten het gaat.
Het verhaal: Red Cross ambulances destroyed in Israeli air strike on rescue mission
Nou ja, laat maar zitten verder. Ik vroeg het me enkel af.
Thanks.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |