quote:Op vrijdag 28 juli 2006 15:43 schreef Copycat het volgende:
Stick erin!
CoolGuy is nog niet gesignaleerd, dus neequote:Op vrijdag 28 juli 2006 15:41 schreef JoeyT het volgende:
Maar met nieuwe MOD?
Voor zover IK weet heb ik alleen maar gesolliciteerd hoor. Er is allerminst sprake van bij mijn weten dat ik ook daadwerkelijk mod zou worden.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 16:57 schreef Litpho het volgende:
[..]
CoolGuy is nog niet gesignaleerd, dus nee.
quote:Op vrijdag 28 juli 2006 20:04 schreef Black_Tulip het volgende:
Eveneens bedankt voor het slotje.
Ja, bij jouw wetenquote:Op vrijdag 28 juli 2006 20:04 schreef CoolGuy het volgende:
Er is allerminst sprake van bij mijn weten dat ik ook daadwerkelijk mod zou worden.![]()
Open er een R&P topic over ofzo....quote:Op zaterdag 29 juli 2006 01:05 schreef Duiveltja het volgende:
Ik kon niet verkroppen
Zoals alle andere keren heb je ook dit keer mis. Het is dom en dus niet naief om 7 topics te gebruiken om je gelijk te halen waar je totaal niet in geslaagd bent en wat ook vermakelijk was om te lezen. Ook ben je helemaal niet apart of speciaal, een doodnormaal latent puberend meisje van 20.quote:
Ik weet niet of jij kan lezen, maar ik heb erkend dat ik niet overal gelijk over had gehad. Zeker toen de hele reeks op zijn eind liep, heb ik de ene beoordelingsfout op de andere gestapeld, en dan vooral over wat mijn reacties tot gevolg zouden hebben bij de Fokkende menigte. Ja, dat is een blunder, maar 1 zo'n blunder op internet (hoe groot dan ook) maakt mij nog niet dom.quote:Op zaterdag 29 juli 2006 05:19 schreef SolidasRock het volgende:
Zoals alle andere keren heb je ook dit keer mis. Het is dom en dus niet naief om 7 topics te gebruiken om je gelijk te halen waar je totaal niet in geslaagd bent en wat ook vermakelijk was om te lezen.
En dat is subjectief. Het is eveneens triest dat jij, net zoals vele rellende Fokkers, probeert gelijk te halen over een waardeoordeel. En gelukkig voor mij zijn er genoeg mensen die er anders over denkenquote:Ook ben je helemaal niet apart of speciaal, een doodnormaal latent puberend meisje van 20.
Je kunt wachten totdat je een ons weegt kerel. Ik maak niet nog een keer zo'n fout.quote:Nou, ik wacht je volgende stalktopicreeks af, cheers!
De nieuwe policy stelt haar ook in staat om zelf te bepalen wat geoorloofd is of niet.quote:Edit: Oh, wist je dat Cc die foto helemaal niet hoefde te verwijderen? De nieuwe policy houdt in dat er geen toestemming meer hoeft worden gegeven om ongevraagd fotos te jatten (waar dan ook) en te posten.
Ga nou weheeeeeeeeeeeeeeeeeeeggggg....quote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:46 schreef Black_Tulip het volgende:
[..]
Ik weet niet of jij kan lezen, maar ik heb erkend dat ik niet overal gelijk over had gehad. Zeker toen de hele reeks op zijn eind liep, heb ik de ene beoordelingsfout op de andere gestapeld, en dan vooral over wat mijn reacties tot gevolg zouden hebben bij de Fokkende menigte. Ja, dat is een blunder, maar 1 zo'n blunder op internet (hoe groot dan ook) maakt mij nog niet dom.
[..]
En dat is subjectief. Het is eveneens triest dat jij, net zoals vele rellende Fokkers, probeert gelijk te halen over een waardeoordeel. En gelukkig voor mij zijn er genoeg mensen die er anders over denken
En ik ben nog steeds 19, al heb ik mijn eerste verjaardagskaart al gehad.
[..]
Je kunt wachten totdat je een ons weegt kerel. Ik maak niet nog een keer zo'n fout.
[..]
De nieuwe policy stelt haar ook in staat om zelf te bepalen wat geoorloofd is of niet.
Prima inzicht van Duiveltjaquote:Op zaterdag 29 juli 2006 01:02 schreef Kreator het volgende:
Sinds wanneer bepalen niet-r&p mods of iets serieus is of niet.
Ik kan lezen, itt tot jou die 7 topicjes nodig had en zelf nu nog steeds niet alles heeft gelezen wat ze had moeten lezen om sneller tot een verstandige daad te komen, namelijk het stoppen of het veranderen van je koers. Je topic nr 6 waarin jij vrouwen waarschuwt voor Kastanova, hi-la-risch, er zou een topic moeten komen waarin we men voor jou waarschuwen!!quote:Op zaterdag 29 juli 2006 06:46 schreef Black_Tulip het volgende:
Ik weet niet of jij kan lezen, maar ik heb erkend dat ik niet overal gelijk over had gehad. Zeker toen de hele reeks op zijn eind liep, heb ik de ene beoordelingsfout op de andere gestapeld, en dan vooral over wat mijn reacties tot gevolg zouden hebben bij de Fokkende menigte. Ja, dat is een blunder, maar 1 zo'n blunder op internet (hoe groot dan ook) maakt mij nog niet dom.
Weeral heb je het mis over jezelf, je hebt weer eens dat belegerige wijsvingertje maar kijk toch eens een keer naar jezelf, ik heb geen 7 topicjes geopend om users te ogen proberen te openen over een bepaalde fok-user. Nogmaals, je mag jezelf heel speciaal vinden, maar je bent echt een doorsnee puberend huppeltrutje dat de wereld wel ff komt vertellen hoe het wel moet want zij weet het gwoonquote:En dat is subjectief. Het is eveneens triest dat jij, net zoals vele rellende Fokkers, probeert gelijk te halen over een waardeoordeel. En gelukkig voor mij zijn er genoeg mensen die er anders over denken
Oh! Dat verandert de zaak he...quote:En ik ben nog steeds 19, al heb ik mijn eerste verjaardagskaart al gehad.
Zei diegeen die 7 topicjes opende... Hoe dan ook, ik heb het volste vertrouwen in dat je in de toekomst weer een reeks zal starten waarin jij ons zal proberen te overtuigen van je gelijkquote:Je kunt wachten totdat je een ons weegt kerel. Ik maak niet nog een keer zo'n fout.
Ja en? Zij had het niet hoeven te doen zoals ik al zei.quote:De nieuwe policy stelt haar ook in staat om zelf te bepalen wat geoorloofd is of niet.
Is bijna zo ver.quote:Op vrijdag 28 juli 2006 15:41 schreef JoeyT het volgende:
Maar met nieuwe MOD?
Misschien een goed idee om de fout uit de TT te halen...quote:Op vrijdag 28 juli 2006 08:39 schreef Copycat het volgende:
Opruimslot.
En opgeruimd ende netjes weer open.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |