We kunnen wel blijven graven, want daarvoor had Israel het bestand met Hamas (ceasefire) weer geschonden. Het is een nutteloze discussie.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:43 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Daarvoor was er volgens mij ook al genoeg gebeurd. Die 2 soldaten waren
gewoon de bekende druppel.
Of dacht je dat de raketten van hezbollah pas nu voor het eerst afgeschoten werden?
Nope, maar Israel zal ook niet pas nu voor het eerst Libanon binnen vallenquote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:43 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Daarvoor was er volgens mij ook al genoeg gebeurd. Die 2 soldaten waren
gewoon de bekende druppel.
Of dacht je dat de raketten van hezbollah pas nu voor het eerst afgeschoten werden?
Omdat je arm bent.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:47 schreef Mutant01 het volgende:
Waarom heb ik geen sky.
Na terugtrekking 6 jaar geleden heeft Israel zich relatief netjes gedragen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:44 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Nope, maar Israel zal ook niet pas nu voor het eerst Libanon binnen vallen![]()
Behalve de aanslagen, ja.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:48 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Na terugtrekking 6 jaar geleden heeft Israel zich relatief netjes gedragen.
Kom nou, ze hebben sinds de onafhankelijkheid van Israel constant en voortdurend met elkaar overhoop gelegen. Israel is daar geenzins minder schuldig in dan de Palestijnen. i.p.v. een van die partijen te steunen zouden we eens moeten zeggen: "En nu kappen jullie met die onzin, of jullie krijgen dat stukje tuinaarde allebei niet!"quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:48 schreef Incomplete het volgende:
[..]
Na terugtrekking 6 jaar geleden heeft Israel zich relatief netjes gedragen.
Hezbollah niet, door met grote regelmaat raketten te blijven afvuren op Israelische
burgerdoelen. Daarvoor had israel weer wat gedaan en daarvoor hezbollah en...........etc.
Yep. Ik wil ze ook niet als onschulige lammetjes neerzetten.quote:
Kan het niet oneens zijn met je.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 15:52 schreef Vhiper het volgende:
[..]
"En nu kappen jullie met die onzin, of jullie krijgen dat stukje tuinaarde allebei niet!"
quote:Wat is er vreemd aan als mensen die in een denktank zitten/gezeten hebben of mijn part bij elkaar op school en later in de regering komen zo veel mogelijk van hun plannen proberen waar te maken.? Doen alle politici dat niet, hun ideeën proberen te verwezenlijken.?
Een parallel tussen wat ? Ik beweer niet dat R.A.D. precies wordt opgevolgd, ik geef aan dat de PNAC visie (die in RAD uiteen wordt gezet ) van grote invloed is ( geweest vooral) op het witte huis .quote:
Dat jij dan een parallel trekt/ziet met de PNAC documenten mag van mij maar
ik denk daar het mijne van.
quote:In mijn ogen is dat jouw bijbel waar je krampachtig aan vasthoudt
en elk teken, hoe klein ook, zie jij, wil jij zien als een bevestiging van het bestaan van jouw complot.
Nou, zoals ik tegen elke gelovige zeg, respect en have fun.
En wij zeker volgende week allemaal weer met de fiets naar het werkquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:00 schreef manhattan het volgende:
Indirect is deze oorlog uitgelokt door Iran. Dat zoveel libanezen zich door Iran hebben laten gebruiken, komt ze nu duur te staan.
Wat mij betreft krijgen de Islamieten hun wereldoorlog, en gaan we dat volk nou eindelijk een keer aanpakken.
Zouden ze even kunnen wachten tot ik m'n pakketjes die ik op ebay gekocht heb binnen heb?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:00 schreef manhattan het volgende:
Wat mij betreft krijgen de Islamieten hun wereldoorlog, en gaan we dat volk nou eindelijk een keer aanpakken.
Er komt steeds meer olie uit Rusland. Maar inderdaad, het is wel een risico...quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:04 schreef buachaille het volgende:
En wij zeker volgende week allemaal weer met de fiets naar het werk![]()
Heerlijk om zo ongenuanceerd te blaten he. (ja, was sarcasme, weet ik)quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:04 schreef atmosphere1 het volgende:
Ja , want de islamieten denken er toch allemaal hetzelfde over . ?/?/??
heb jij geen opa ofzo die de tweede wereldoorlog heeft meegemaakt?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:00 schreef manhattan het volgende:
Indirect is deze oorlog uitgelokt door Iran. Dat zoveel libanezen zich door Iran hebben laten gebruiken, komt ze nu duur te staan.
Wat mij betreft krijgen de Islamieten hun wereldoorlog, en gaan we dat volk nou eindelijk een keer aanpakken.
LOLquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:04 schreef buachaille het volgende:
[..]
En wij zeker volgende week allemaal weer met de fiets naar het werk![]()
Nee het beste is een VN-vredesmacht in de regio zodat die de boel in de gaten kunnen houden. En terug naar de landsgrenzen van 30 na Christus aub.
Wie heeft het hier over cool ?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:15 schreef sp3c het volgende:
[..]
heb jij geen opa ofzo die de tweede wereldoorlog heeft meegemaakt?
hij (of zij natuurlijk) zal je vertellen dat dat echt niet zo cool is als het wel lijkt
Het is buitengewoon hypocriet om in te gaan grijpen in landen omdat het volk het daar zo slecht heeft , en de landen waar het veel erger is niets te doen .quote:Op dinsdag 25 juli 2006 13:55 schreef klez het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je het over hebt met deze links, maar ik ben totaal niet anti-moslim. Ik ben anti-extremisten. Helaas zijn er vrij veel exemplaren die toevallig ook nog eens moslim zijn.
De schreeuw om hulp van Moslims (dan is het blijkbaar opeens wel één groep) over de wandaden van Israel en Amerika is buitengewoon hypocriet, aangezien we ze niet horen over Darfur of de Moslims in China. Laat staan dat we ze eens zouden horen over niet-Moslims...
Over Saddam werd niet geluld (slechts 1 miljoen dode moslims, of 500.000, of 1,5 miljoen whatever). Nee, toen hij door de VS op de korrel werd genomen, toen werd hij interessant...
Slachtoffer van die euwige Jude...
Nee.... Maar als dat het geval is dan hoor ik het graag.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:15 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
LOL
Je weet dat daar al heel erg lang een VN vredesmacht zit?
http://www.trouw.nl/dever(...)_niet_zo_realistischquote:Wie moet zo’n buffermacht leveren? De VN? De Libanezen zouden daar geen bezwaar tegen hebben, omdat Hezbollah dan gewoon de eigen agenda kan doorzetten, zo heeft de ervaring geleerd. Maar de Israëliërs die alle geloof in de VN verloren hebben, zullen ernstig bezwaar maken. In 2000 trok Israël, na jarenlange druk van de VN, haar veiligheidstroepen terug die langs de grens op Libanees gebied waren gestationeerd. De Libanese regering liet vervolgens toe dat Hezbollah, die op vernietiging van de staat Israël uit is, daar het feitelijk gezag overnam.
Sniewaar! Mutant01 heeft zelf gezegd dat dat allemaal journalistieke relschopperij is! Slecht artikel!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:30 schreef Keromane het volgende:
Saudi Arabie zal volgens koning Abdullah Israel de oorlog verklaren als het niet stop met aanvallen op Libanon. Abdullah ziet geen enkele andere mogelijkheid. israel heeft verklaard niet van plan te zijn te zullen stoppen.
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/107607/index.html
http://en.wikipedia.org/wiki/UNIFILquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:35 schreef buachaille het volgende:
[..]
Nee.... Maar als dat het geval is dan hoor ik het graag.
Wat precies het verschil is weet ik ook niet, maar het gaat hier om een VN-buffermacht ipv een VN-vredesmacht (of Nato-vredesmacht). Voorlopig een "tandenloze leeuw" bestaande uit Ghanese en Indiase troepen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:40 schreef sp3c het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/UNIFIL
http://www.mindef.nl/missies/eerdere_missies/azie/libanon.aspx
quote:Maar niets van dit alles is ook maar in enige mate gebeurd. Ook niet na terugtrekking van het Israëlische leger uit Zuid-Libanon. Unifil is voortdurend door alle partijen gekleineerd, gegijzeld en belachelijk gemaakt. Ze had geen enkel gezag en heeft geen poging ondernomen dit te verkrijgen. Voor Israël ging er geen enkel vertrouwen vanuit, terwijl Libanon en Hezbollah Unifil misbruikten voor haar eigen doelstellingen en zich verder van de VN-macht niets aantrokken.
Jazeker, is het journalistieke relschopperij. Koning Abdullah zei volgens teletekst namelijk iets heel anders, namelijk dat als Israel niet stopt er een oorlog zal zijn in de gehele regio. Oftewel een waarschuwing dat het uit de klauwen gaat lopen. Nergens, maar dan ook nergens heeft Abdullah gezegd dat ze de oorlog zullen verklaren aan Israel.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:35 schreef gronk het volgende:
[..]
Sniewaar! Mutant01 heeft zelf gezegd dat dat allemaal journalistieke relschopperij is! Slecht artikel!
Verkeerde vertaling. En dat is niet de eerste keer.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:30 schreef Keromane het volgende:
Saudi Arabie zal volgens koning Abdullah Israel de oorlog verklaren als het niet stop met aanvallen op Libanon. Abdullah ziet geen enkele andere mogelijkheid. israel heeft verklaard niet van plan te zijn te zullen stoppen.
http://www.elsevier.nl/ni(...)nr/107607/index.html
er is geen verschilquote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:43 schreef buachaille het volgende:
[..]
Wat precies het verschil is weet ik ook niet, maar het gaat hier om een VN-buffermacht ipv een VN-vredesmacht (of Nato-vredesmacht). Voorlopig een "tandenloze leeuw" bestaande uit Ghanese en Indiase troepen.
[..]
Ja en de Saoedis zijn marionetten van Israel en Amerika volgens hem. Dus de 1 miljard die nu in Libanon en de Palestijnen gestopt worden door de Saoedis, daar is Amerika verantwoordelijk voor. En die mogelijke oorlogsverklaring van de Saoudis aan Israel, dat is allemaal al beschreven door de PNAC. Dat dient om een "New World Order" te vestigen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 16:35 schreef gronk het volgende:
[..]
Sniewaar! Mutant01 heeft zelf gezegd dat dat allemaal journalistieke relschopperij is! Slecht artikel!
Toch zeiden ze zojuist ook zoiets op Radio 1. Allemaal gebaseerd op hetzelfde verkeerd vertaalde bericht?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:16 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Verkeerde vertaling. En dat is niet de eerste keer.
Best leuk gegaan vandaag, wijkje of 3 en wat dorpen.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:19 schreef Posdnous het volgende:
En, hoeveel platgebombardeerde wijken zijn er vandaag?.
Nee de Saudi's hebben totaal geen banden met Amerika. En Libanon is een dictatuurquote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:22 schreef klez het volgende:
[..]
Ja en de Saoedis zijn marionetten van Israel en Amerika volgens hem. Dus de 1 miljard die nu in Libanon en de Palestijnen gestopt worden door de Saoedis, daar is Amerika verantwoordelijk voor. En die mogelijke oorlogsverklaring van de Saoudis aan Israel, dat is allemaal al beschreven door de PNAC. Dat dient om een "New World Order" te vestigen.
Ontopic:
Als de Saoudis nu een goede oplossing zouden hebben voor het probleem van de aanvallen op Israel...
Als ze allemaal dezelfde gare bron hebben (het ANP) dan schiet het niet op natuurlijkquote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:24 schreef klez het volgende:
[..]
Toch zeiden ze zojuist ook zoiets op Radio 1. Allemaal gebaseerd op hetzelfde verkeerd vertaalde bericht?
Jij hebt beweerd dat de Saoudis marionetten van de VS zijn. Dit is een mooi voorbeeld om aan te geven dat de werkelijkheid toch heel wat genuanceerder ligt.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:25 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee de Saudi's hebben totaal geen banden met Amerika. En Libanon is een dictatuurEn Saudi-Arabie verklaart de oorlog aan Israel. Tja, ik kan je mening evengoed in het belachelijke trekken klez.
Je kan het allemaal spannender maken dan het is, maar uiteindelijk staat er nergens een oorlogsverklaring.quote:RIYADH, July 25 (Reuters) - Saudi Arabia's King Abdullah said on Tuesday Israel's military offensives on Lebanon and the Palestinians could ignite a war in the region, state media said.
"If the peace option fails because of Israeli arrogance, there will be no other option but war," Saudi state television quoted the king as saying in an official statement.
The channel also said Saudi Arabia had pledged $500 million to rebuild Lebanon and $250 million for the Palestinians.
Onzin, aangezien ik gewoon gelijk hebt wat dat betreft en jij gewoon weigert in te zien dat Amerika een grote vinger in de pap heeft bij het Saudi's koningshuis. Kan je wel gaan huilen e.d. dat je gestigmatiseert wordt, waar totaal geen sprake van is, maar dat doet niets af aan de feiten. Je hebt nog steeds niet willen toegeven dat de Amerikanen en Israel fouten in het heden en verleden hebben gemaakt, zolang jij dat niet zal toegeven, weiger ik verder met je te discussieren. Het ridiculiseringen van mijn stellingen, die op feiten berust zijn, maakt je alleen maar belachelijk.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:31 schreef klez het volgende:
[..]
Jij hebt beweerd dat de Saoudis marionetten van de VS zijn. Dit is een mooi voorbeeld om aan te geven dat de werkelijkheid toch heel wat genuanceerder ligt.
Tevens ben jij degene die hier op de man is gaan spelen, niet ik. Dus als jij kan toegeven dat je je vergist hebt en dat de discussie niet gedient is met mij te stigmatiseren als een racist, dan kan ik me wellicht inhouden bij het ridiculiseren van jou stellingen.![]()
Jij bent echt onmogelijk!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:33 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Onzin, aangezien ik gewoon gelijk hebt wat dat betreft en jij gewoon weigert in te zien dat Amerika een grote vinger in de pap heeft bij het Saudi's koningshuis.
Dat heb ik wel toegegeven. Maar goed, dat je hier niet bent om te discussieren is inmiddels wel duidelijk.quote:Kan je wel gaan huilen e.d. dat je gestigmatiseert wordt, waar totaal geen sprake van is, maar dat doet niets af aan de feiten. Je hebt nog steeds niet willen toegeven dat de Amerikanen en Israel fouten in het heden en verleden hebben gemaakt, zolang jij dat niet zal toegeven, weiger ik verder met je te discussieren.
Ja. Jij spreekt zonder meer de waarheid.quote:Het ridiculiseringen van mijn stellingen, die op feiten berust zijn, maakt je alleen maar belachelijk.
Tja jij beweert ook zaken over mij die ik nooit gezegd heb.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:37 schreef klez het volgende:
Jij bent echt onmogelijk!Ik beweer helemaal nergens dat dat niet zo is.
Kan je mij dat laten zien? En ga je nog reageren op het Reuters bericht?quote:Dat heb ik wel toegegeven. Maar goed, dat je hier niet bent om te discussieren is inmiddels wel duidelijk.
Ik meen me te herinneren dat je de Saoudis "marionetten" hebt genoemd.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 17:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Tja jij beweert ook zaken over mij die ik nooit gezegd heb.
[..]
Ik heb in dit topic al 2 keer beweerd dat ik dat heb toegegeven. En daarmee geef ik het ook al toe, natuurlijk.quote:Kan je mij dat laten zien? En ga je nog reageren op het Reuters bericht?![]()
Afkomstig van reuters.quote:Asked his view of Britain's support for the U.S. position on Lebanon, Saud said: "Well I hope the support will be for the Lebanese position on the Lebanon. This is what we are urging everybody."
"The crisis is Lebanon's crisis, it's not Britain's or America's or Saudi Arabia's crisis, and what we need is to help that country overcome this crisis and we can only do that by having it achieve again its sovereignty over its territory."
"This will be the solution that will be to everybody's interest," he said.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |