Er staat toch een plantje op tafel?quote:Op maandag 24 juli 2006 22:29 schreef golfer het volgende:
Ziet er goed gelukt uit, Nosh.![]()
Volgende keer er misschien wat groentes of sla bij eten voor de broodnodige extra vitamientjes?
Kan ook met stukjes kipfilet.quote:Op maandag 24 juli 2006 14:50 schreef LeBaguette het volgende:
ook lekker en snel: Broccoli met Rosti en Provencaalse Biefreepjes van de Appie. Broccoli in kleine roosjes snijden, koken (kort - 5 min ofzo-, moeten knapperig blijven, af en toe even testen met vork) Rosti bakken in koekepan volgens gebruiksaanwijzing, Biefreepjes ook een paar minuten bakken, klaar. Begin met de Rosti, ondertussen de broccoli en als de Rosti klaar is de biefreepjes want anders worden ze koud en taai...![]()
3, en voor vrijdag wil ik een heel lekker toetje (en misschien een smoothie oid) maken. Ze zijn al om 2 uur thuis, en aangezien ik tot half 6 werk, gaat het koken niet lukken waarschijnlijk.quote:Op maandag 24 juli 2006 22:36 schreef Martijn_77 het volgende:
Hoe veel kookdagen heb je eigenlijk nog te gaan Nosh?
Ja, groente is iets wat er nog wel eens in bij wil schieten.quote:Op maandag 24 juli 2006 22:29 schreef golfer het volgende:
Ziet er goed gelukt uit, Nosh.![]()
Volgende keer er misschien wat groentes of sla bij eten voor de broodnodige extra vitamientjes?
Schrijf alle recepten op, en bewaar ze voor een volgende keer.quote:Op maandag 24 juli 2006 22:07 schreef LeBaguette het volgende:
Held! Volgende keer het citroen recept? (Heb je nu gezien waar ie in moet? En dat ie er best in past?
Vergeet die takjes thijm er niet bij te doen. ) De rest is zoals je het nu ook gedaan hebt. Om het wat "italiaanser" te maken kan je er dan ook nog die partjes tomaat bij doen (een stuk of vier vijf, afhankelijk van de mate waarin je gasten ook tomaten lekker vinden...)
Wat staat er morgen op het menu?
Vrijwel ieder mens werkt tot half 6 en gaat dan koken, wat is het probleem?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 00:34 schreef Nosh het volgende:
3, en voor vrijdag wil ik een heel lekker toetje (en misschien een smoothie oid) maken. Ze zijn al om 2 uur thuis, en aangezien ik tot half 6 werk, gaat het koken niet lukken waarschijnlijk.
Voor mij is het geen probleem, ik eet de laatste tijd rond een uur of 8, 9. Maar mijn ouders hebben geen om te wachten, en eten desnoods 'wat bij de Chinees'. (erg leuk als je al een compleet feestmaal in gedachten hebt, als afsluit).quote:Op dinsdag 25 juli 2006 00:37 schreef Xennia het volgende:
[..]
Vrijwel ieder mens werkt tot half 6 en gaat dan koken, wat is het probleem?
Die bedoelde ik dus idd!quote:Op dinsdag 25 juli 2006 00:41 schreef MUUS het volgende:
Die bananendingen met ijs uit het vorige topic..
.
wat stond er eerst dan?quote:Op dinsdag 25 juli 2006 01:48 schreef zwelgje81 het volgende:
Niemand op het idee gekomen om de TT te veranderen in culinaire rampen![]()
Nadat ze eerst in alle keukenkastjes en onder alle bedden heeft gekeken waar die nieuwe MILF vriendin van hem toch uithangtquote:Op maandag 24 juli 2006 23:04 schreef MUUS het volgende:
Oh Nosh, als je je moeder die foto's laat zien, zal ze in huilen uitbarsten, zo trots..
quote:Op dinsdag 25 juli 2006 08:44 schreef LeBaguette het volgende:
Tot nu toe heb ik alleen nog maar vleesgerechten gezien. Zijn er nog liefhebbers voor een snel en makkelijk visgerecht uit de oven?
OK dan. Nosh, dit is misschien ook een idee voor je finale maal met je ouders. Het lijkt heel wat maar is toch makkelijk klaar te maken. En volgens mij als je tegen ze zegt dat ze niet naar de chinees hoeven omdat jij die avond kookt dan wachten ze toch wel?quote:
ehh nee, de bakplaat that is...quote:Op dinsdag 25 juli 2006 14:22 schreef Rewimo het volgende:
De kookwekker niet in het midden van de oven zetten
Verder klinkt het erg lekker! Je zou er eventueel nog wat salade bij kunnen serveren.
Stiekem loopt hier een russisch meisje helemaal in de war rond, omdat ze opeens alleen maar hoeft te koken in ruil voor een verblijfsvergunning.quote:Op dinsdag 25 juli 2006 08:00 schreef Maanvis het volgende:
[..]
Nadat ze eerst in alle keukenkastjes en onder alle bedden heeft gekeken waar die nieuwe MILF vriendin van hem toch uithangt
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |