Met een Japanse krikken lijkt me leuker.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 01:02 schreef Rnnz het volgende:
Nee, nog niet gezien.. Ik moet alleen m'n Japans opkrikken.
Nah, de meeste Japanners zijn niet lekker.quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 08:46 schreef Megalomaniac het volgende:
[..]
Met een Japanse krikken lijkt me leuker.
quote:Op dinsdag 1 augustus 2006 13:50 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Nah, de meeste Japanners zijn niet lekker.![]()
Niet + ontopic maar weerquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 13:51 schreef Megalomaniac het volgende:
[..]
Japanse Asian chicks zijn lekker heurr!
Dat laatste concert van The Jacksons als het even zou kunnen!quote:Op vrijdag 21 juli 2006 13:11 schreef Pido het volgende:
Ik denk, dat denk ik he, dat ik zeg maar voor de deur ga liggen.
Heb trouwens ook nog 16 gieg aan filmpjes, dus als iemand verzoekjes heeft, tell me.
Alleen als hij gaat touren waarschijnlijk. En of hij dat wil (en kan) doen is de vraag.quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 15:04 schreef Julien het volgende:
hoe zeker is het nou datie nog een keer in nederland komt optreden, ik wil 'm nog wel een keer zien hoor.
Moet je wel ff contactgegevens neerpleuren he..quote:Op dinsdag 8 augustus 2006 13:39 schreef barthard47 het volgende:
ik zie dat er ook een paar serieuze verzamelaars in da house zijn. ik ben dat ook.
neem ff contact op als je wat zeldzame mp3's te ruil hebt en zo
quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 15:17 schreef Pido het volgende:
Check dit: http://www.topeventtickets.com/micha...ets-200695.htm
Ze bieden tickets aan!
Je hebt de goeie link niet gegeven denk ik.quote:Sorry, a site error occurred.
Whut, dat zou cool zijn. Alleen vraag ik me af of het wel echt waar is. In de loop van de jaren heb ik veel van dit soort dingen gezien.quote:Op vrijdag 11 augustus 2006 17:52 schreef matthijst het volgende:
http://www.topeventticket(...)t-tickets-200695.htm
Koppelman en Ratnerquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 12:22 schreef MJboard het volgende:
Als het allemaal waar is, dan moet hij het wel snel gaan bewijzen. Niet zomaar een verklaring neerleggen en dan weer stilzwijgen.
Dan moet hij aanvallen en niet rusten voordat het probleem compleet is opgelost.
Dit zijn de namen die circuleren, allemaal mensen waar Michael al jaren mee omgaat;
- John Branca
- Trudy Green
- Howard Kaufman
- Charles Koppelman
- Al Manik
- Tommy Mottola
- Brett Ratner
lijkt me nep, ze hebben een @home emailadresquote:Op vrijdag 11 augustus 2006 17:52 schreef matthijst het volgende:
http://www.topeventticket(...)t-tickets-200695.htm
Ik heb al een reactie geplaatst in je topicquote:Op zaterdag 12 augustus 2006 23:41 schreef DeSiever het volgende:
Tommy, je hebt mail terug. Rnnz, het spijt me. Heb je de singles al die ik te koop aanbied?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |