quote:
In vrijwel alle gevallen had ze me ze zelf verteld (kasta extreem open => vriendin onwijs open) dus het zou vrij vreemd zijn als ze me niet gelijk zou geven
![]()
.
Alhoewel, het blijft een vrouw hé
![]()
.
quote:
Hoe zit jij volgens hen in elkaar? En wat schetsen zij als bij jou ideaal passend karakter?
Standaard verhaal, grote bek met een klein hartje...
Alhoewel zij tegenwoordig ook steeds meer het idee krijgen dat ik softer word.
quote:
Je hebt het hier over 'dame in kwestie', maar wie heeft jouw beeld over vrouwen gevormd, jij of die vrienden?
Ik
![]()
.
Althans, ik had al wel een beeld gevormd... En zij komen vaak geheel uit zichzelf met de bevestiging
er van.
quote:
Je zegt dat je positiever ging denken omdat je omgeving negatief dacht.
Tegendraads hé... De moeilijke weg is een grotere uitdaging dan de makkelijke, vaak negatieve.
quote:
Mooi verhaal, maar ik bedoelde, hoe is negatief denken bevredigend?
Bevredigender, mwooah... Het is makkelijker, je kunt immers op je luie reet blijven zitten en ondertussen klagen over alles wat op je pad komt...
quote:
Tsja. Of je iets een relatie noemt of niet is jouw keuze uiteraard, maar je zou het bijvoorbeeld nog geen relatie kunnen noemen, omdat het een bepaalde manier van omgang met elkaar veronderstelt die nog niet aanwezig is? Als je iets een relatie noemt wat het nog niet benadert, tsja, vind je het dan gek als je teleurgesteld terugkijkt op je relaties.... En dat je kennelijk vrij traag verliefd wordt en dus traag een relatie inrolt, daar kan jij natuurlijk niks aan doen maar dat is wel jammer voor je.
Naja, de omgang die een relatie veronderstelt heb ik in vrijwel alle gevallen juist al vóórdat het daadwerkelijk een relatie is.
Komt ook voornamelijk vanwege die neutrale, "waarom moeilijk doen" houding van me...
Ik kan gerust met een vrouw in bed liggen zonder dat er ook maar iets gebeurd, intimiteit ook geen problemen mee, openhartige gesprekken, liefdevolle aanrakingen, samen op de bank liggen kroelen... Het gaat allemaal zonder ook maar énige gevoelens te hebben, maar gewoon omdat ik het prettig vind.
Ik bedoel, als je je er allebei prettig bij voelt, waarom niet?
Maar ja, vrouwen zijn wat dat betreft toch ietwat euuuuh... minder neutraal en emotielozer en op een gegeven moment gaan ze toch naar meer verlangen...
Nou ja, meer... Meer vastigheid en bevestiging zullen we het maar noemen...
En ik weet dat ik m'n reputatie tegen heb, maar in eerste instantie zal ik dan toch de boot afhouden.
Het gaat nu immers toch perfect? Waarom zou je het dan gecompliceerder maken door een relatie te beginnen met het risico alles wat je hebt kapot te maken?
Maar ja, als ze eenmaal al verliefd is, is er geen redden meer aan en zal ze niet meer op de vroegere manier om kunnen gaan zonder ook daadwerkelijk een relatie te hebben.
Vraag me niet waarom, maar plótseling slaat die vertrouwensband dan om in een "Wacht ff hoor, wel alles met me willen doen wat mensen binnen een relatie doen, maar je niet willen binden aan me? Je gebruikt me dus!"
En dat terwijl je notabene de ideale schoonzoon uithing
![]()
.
Maar ja, dan kun je dus kiezen; of alles wat je met de vrouw in kwestie had opgeven door geen relatie aan te gaan, óf je gaat gewoon voor de relatie en hoopt er het beste van
![]()
.
Immers, misschien wordt je wel smoorverliefd en leven jullie nog lang en gelukkig
![]()
.
quote:
Wat je hier zegt, verklaart een hoop, maar het is niet wat ik bedoelde. Een beter woord hier is het algemene 'gevoelens' en ik heb het hier over het gevoel bitterheid.
Nee man, m'n geheugen is notabene te slecht om daadwerkelijke verbitterd te zijn
![]()
.
Nah serieus, verbitterd nee, daar zou ik immers enige wraakgevoelens voor moeten kennen en dat is niet het geval...
Enigszins moedeloos... Dat dan weer wel...
![]()
.
quote:
Nou ja, dat bedoel ik niet per sé met meegaan in de stroom. Ik bedoel dat je per individu en individueel geval bekijkt hoe je gevoelswijs erop reageert (go with the flow) en wat je ziet als de beste oplossing in die situatie.
En alle mogelijke situaties omschreef ik dus al
![]()
.
quote:
Kijk, dat is dus precies wat je niet moet doen. Dit is wat ik bedoel met 'gelijk hebben vs. gelukkig zijn'. Jij mag zo heilig overtuigd zijn van je eigen gelijk over de vrouwelijke psyche, maar ik heb de indruk dat je juist op zo'n moment niets opschiet met die wijsheid. Ten eerste kun je niet altijd gelijk hebben en ten tweede, zelfs als je gelijk hebt, voelt een vrouw zich op dat moment ondergewaardeerd, omdat je denkt problemen op te kunnen lossen met generalisaties in plaats van dat je wat meer aandacht besteedt aan haar situatie. Verwijten die je dan naar je hoofd krijgt is dat je niet luistert of dat je het niet begrijpt. Ik heb het vermoeden dat je dat zult blijven horen zolang je blijft impliceren dat ze 'maar een vrouw' is in plaats van die gewaardeerde persoon waar je veel om geeft. Maar ja, als je toch al niet heel veel om haar geeft, wordt dat een beetje moeilijk.
Dus ik moet haar begrijpen, want anders voelt ze zich onbegrepen.
Maar ik mag het niet laten blijken omdat ze zich dan ondergewaardeerd voelt?
Tja, nofi hoor, maar vrouwen reageren globaal nu eenmaal altijd hetzelfde...
Tuurlijk, er zijn nuanceverschillen, iedereen reageert namelijk anders, maar in grote lijnen is het toch echt wel te volgen.
Dus dan zou ik me al geforceerd van de domme moeten houden en dán krijg ik dus weer het verwijt dat ik haar niet begrijp.
quote:
Nou ja, zoek een vrouw waarbij het wel werkt of zo. Of probeer te voorkomen dat een vrouw überhaupt in zo'n woedeaanval terecht komt.
Zodra een vrouw het gevoel krijgt dat haar liefdesgevoelens niet beantwoord worden zal ze zich ongemakkelijker gaan voelen waardoor ze bepaalde emoties zal proberen te forceren bij me.
Als ik daar dan vervolgens constant neutraal op reageer zullen de gevoelens van onmacht toeslaan en zal ze dusdanig emotioneel worden dat het voorkomen van emotionele buien geen optie meer is.
En vrouwen waarbij het zo werkt?
Geef me het foldertje waar ze in te vinden zijn en ik ben je eeuwig dankbaar
![]()
.
quote:
Bij deze twee vraag ik me af wat je toch in hemelsnaam hebt gedaan dat ze zo reageert. Heb je haar pasgeboren baby vermoord of zo?
Zelf zei ze achteraf inderdaad dat het voortkwam uit onmacht...
quote:
En dat mag natuurlijk niet. Geen vrouw mag denken dat ze het beter weet dan Kasta. Tsja, met zo'n instelling verwacht ik dat je inderdaad niet erg ver zal komen.
Weer zo'n typische vrouwenberedenering
![]()
.
Als vrouwen emotioneel worden en uit gevoelens van onmacht er vanalles uit gooien, dan zíjn ze nu eenmaal niet geheel reeel, dat werd in het vorige topic notabene regelmatig bevestigd door de vrouwen zelf.
Maar dat betekent nog niet per definitie dat ik me boven haar plaats en mezelf als de almachtige, altijd gelijk hebbende overheerser zie... Relax woman
![]()
.
Hell, ik heb zelfs regelmatig gezegd "Dat we allebei fout zaten" om een hernieuwde confrontatie te voorkomen.
Ook al kwam ze met argumenten als "Je vrienden vinden dat je teveel rookt, dus ben je communicatief niet vaardig."
![]()
.
Met moeite, dat wel
![]()
.
Maar hé, soms moet je offers brengen om nieuwe slachtoffers te voorkomen
![]()
.
quote:
Er is een verschil tussen gebruiken en misbruiken als je begrijpt wat ik bedoel. De term manipuleren gebruik ik bij voorkeur voor handelingen die over het algemeen voordelig zijn voor de manipulator en nadelig voor de gemanipuleerde. Niet iedereen kan of wil dat, maar jij bent daar vrij bedreven in.
Nah, behoorlijk naieve denkwijze mijns inziens waarmee je alleen jezelf voor de gek houdt.
Kan nu wel een hele discussie beginnen over het feit dat alle handelingen voortkomen uit eigenbelang, maar dat zou nogal offtopic zijn en langdradig worden.
Feit blijft echter dat manipuleren altijd ten behoeve van de manipulator zelf zal zijn en ook altijd nadelen kent voor de gemanipuleerde.
Elke actie zorgt voor een even grote reactie die precies het tegenovergestelde is van de actie (© Isaac Newton). Natuurlijk evenwicht enzo...
Tja, moedig om dat te gaan ontkennen, maar met het risico dat ik dan weer een "Vrouwen zijn kuthoeren"-roeper genoemd wordt, vind ik je dan toch behoorlijk irreeel...
quote:
Bovenstaand gedrag vind ik achterbaks, of jij nou openlijk erkent dat dat je motief is of niet.
Welk bovenstaand gedrag?
Het knuffelen van je geliefde wanneer ze emotioneel is
![]()
Tja, als je dat al als achterbaks beschouwt snap ik dat je zoveel met het woord smijt...
quote:
Ik had hem anders uit een van jouw schrijfsels, maar ik zou het op moeten zoeken om te weten hoe je het ook alweer precies gebruikt had en dat vind ik net teveel moeite voor een term die ik hanteerde om jouw algemene lage dunk van vrouwen aan te geven.
Heb je het weer over een quote uit 2004 meid?
Beetje jammer dat je dergelijke simplistische zaken notabene tegen me tracht te gebruiken om aan te tonen dat ik "disrespectvol" ben, maar daarbij volledig voorbijgaat aan het feit dat dezelfde uitspraak in het vorige topic door notabene een vrouw zelf werd gedaan.
quote:
Ahhh het subtiele verschil tussen "chargeren" en simplistisch gescheld, ik zie dat het erg belangrijk voor je is
![]()
Laat ik duidelijk maken dat ik je niet beticht van simplistisch gescheld, dan is dat duidelijk. Ik beticht je er wel van het leuk te vinden als vrouwen emotioneel op je reageren om vervolgens in lange uitgebreide reacties een ton modder over ze uit te gooien.
Vrouwen die zichzelf overschatten zet ik graag even op hun plek ja
![]()
.
"Oeh, oeh, dan ben je dus kennelijk toch die verbale M16 die vrouwen afslacht om ze vervolgens dood te swaffelen wanneer ze al op de vloer liggen!!!!"
Nou nee, met dergelijke vrouwen zou ik sowieso niet omgaan in real life, dus dat doet verder niet terzake.
Maar labiele aandachtstrekkers zoals Vivi en Miendobbelsteen laat ik graag, op vrij confronterende wijze, inzien hoe ridicuul ze daadwerkelijk bezig zijn.
quote:
Je vergeet dat je me eens persoonlijk hebt aangevallen. Nee, daar zijn deze posts geen wraakacties op, maar dit is zover ik weet de enige keer dat je een vrouw op Fok harde kritiek op je laat leveren zonder dat je haar de volle laag geeft. Jij zit misschien te wachten op het moment dat ik met random verwijten strooi (of je vindt dat ik daar al mee bezig ben
![]()
), maar ik vrees zelf voor het moment dat je eindelijk ook mij weer zwart maakt. (jaja ik ben het al.. laat maar
![]()
)
Nah, dan heb je kennelijk toch nog niet zoveel van me gelezen op fok...
Het is namelijk volledig afhankelijk van het topic op welke wijze ik reageer
![]()
.
Is het een reltopic, dan rel ik.
Is het een serieus topic met inhoud, dan reageer ik serieus inhoudelijk.
En ben daarbij toch altijd wel behoorlijk open en eerlijk al zeg ik het zelf en als daar kritiek op m'n persoontje bij komt kijken kan ik het juist wel waarderen.
Van onderbouwde kritiek kun je immers alleen maar leren.
En hé, waarom zou ik me anders volledig bloot geven als ik niet met kritiek om zou willen of kunnen gaan?
Maarrrrrrr... En dat is wel weer een interessant puntje dat ook wel tot de vrouwelijke psyche behoort....
Je kruipt al in de slachtofferrol zonder dat daar uberhaupt aanleiding voor is.
Je gaat notabene zelf al insinueren hoe ik je eventueel in de toekomst zal gaan beledigen...
En dat al voor de 3e keer terwijl ik de voorgaande keren toch echt al wel heb aangetoond dat ik het simpelweg niet doe.
Tja, dodelijk voor een discussie, telkens in de slachtofferrol kruipen zonder dat daar aanleiding voor is en ook meestal de reden dat een gewoon gesprek uitloopt op een ruzie.
Elk eventueel kritiekpuntje wordt dan namelijk direct gezien en aangegrepen als persoonlijke aanval waarop het onvermijdelijke "Zie je wel!" zal volgen waarna de vrouw in kwestie zich nog dieper nestelt in de slachtofferrol.
Maar nu klink ik vast weer verbitterd en behandel ik je weer niet als individu
![]()
.
[qoute]
Nee, een vrouw vergelijken met een hond, daar worden vrouwen blij van...
[/quote]
Nah, vond het zelf toch wel een behoorlijk treffende vergelijking, dus vertel me maar eens waar hij spaak loopt.
Als een vrouw al niet tegen zúlke, overduidelijk als grappige provocatie, bedoelde opmerkingen kan heeft ze wel een heel teer zieltje... En nee, vrees niet, dergelijke metaforen gebruik ik niet op het moment dat we een gesprek hebben en zij in een emotionele bui is
.quote:
Wat bepaalde dingen betreft dan he, soms val je juist weer verrassend mee
![]()
Dat je me nu nog niet hebt uitgekafferd is een heel groot pluspunt bijvoorbeeld
![]()
En dat je het nodig acht deze opmerking nu al voor de zoveelste keer te plaatsen en me dus tegen beter weten in blíjft onderschatten is dan weer een minpuntje voor jou...
![]()
.
quote:
Maar wat er toe bijdraagt van een over het geheel genomen negatief beeld is:
Laten we beginnen bij het feit dat onze opvattingen over.. laten we het ethiek noemen.. verschillen. Wat jij door de beugel vindt kunnen, gaat bij mij niet meer door de beugel. Dat is subjectief, rechtvaardigheidsgevoel, een kwestie van smaak zo je wil en daar valt verder niet zoveel over te beredeneren.
Hug a tree, hippie...
quote:
Iets specifieker is bijvoorbeeld hoe jij met veel vrouwelijke reacties op Fok omgaat. Ja, het is internet 'and it's just for a laugh' en die labiele wijven moeten zich niet zo aanstellen, maar wat mij betreft zeg je zulke dingen gewoon niet. Dat doe je gewoon niet, klaar.
Je buikje iedere dag vol eten terwijl er zielige negertjes in Afrika sterven van de honger doe je ook gewoon niet en toch zie ik je niet met een voedselpakket richting de bolbuikjes lopen, dus tja... Nogal naief en zelfs enigszins hypocriet.
quote:
Daar komt je houding tegenover en beeld van vrouwen bij. Nou zeg je in twee jaar flink te zijn veranderd, maar ik heb nog niet genoeg van je (recente) posts en topics gelezen om te kunnen beoordelen of dat ook echt zo is. Wel zie ik dat je vrouwen minderwaardig vindt
Oh
![]()
.
Ga je nu al wéér willekeurige onbeargumenteerde "verwijten" in de groep gooien?
Ik zou bijna denken dat je emotioneel betrokken bent bij me....
quote:
en dat ze in principe allemaal hetzelfde op jou overkomen, namelijk labiel.
De meerderheid van de vrouwen in het vorige topic gaf notabene tóe dat ze relatief gezien labieler zijn, dus het is me een raadsel waarom je het nog steeds krampachtig probeert te ontkennen
![]()
.
quote:
Als dat beeld (over jouw beeld van vrouwen) niet klopt, gelieve het bij te stellen. Laten we het eerst hebben over zogenaamde vrouwelijke minderwaardigheid. Dat kun je niet aantonen, dus is gedram dat het waar is beledigend. Als je verder daarover in discussie wil gaan, zal ik eens op zoek gaan naar een topic waarin ik uitgebreid heb gereageerd over die kwestie.
Was de titel toevallig "Het is dat ik geen stront aan m'n lul wil...."?
![]()
.
quote:
Wat labiel betreft, dat is natuurlijk wel zo, maar het beeld wat ontstaat als je alle over-the-top-voorbeeldjes bij elkaar optelt is dan weer schromelijk overdreven. Maar vrouwen zijn labiel en niet logisch dus dienen hun emoties niet serieus te worden genomen... en dat is wederom beledigend en al helemaal tegenover een partner van je. Mensen worden graag serieus genomen en dat weet je, maar je haalt er je neus voor op. Bovendien zijn die emoties waar jij het over hebt, hoe buiten proporties ook, een reactie op jouw acties, maar je weet meestal zeer kundig te verbloemen waar ze nou precies zo kwaad over was geworden. Nee, natuurlijk is het nooit jouw schuld want jij bent de redelijkheid zelve en zij is labiel.. Toch?
Je geeft zelf al aan dat de reacties buiten proporties zijn, dus als ik hetzelfde zeg en daarover een topic open, wat doet het voor de discussie dat vrouwen labieler en emotioneler zijn dan nog terzake wat ik doe?
En hé, er zwerven voldoende exen over dit forum die eventueel aan zouden kunnen geven wat de aanleiding is voor dergelijke "buiten proportionele" reacties en ik houd ze toch echt niet tegen ofzo.
Het is me dan ook een raadsel hoe en wat ik in jouw ogen tracht te verbloemen, aangezien ik herhaaldelijk aangegeven heb wat de eventuele aanleiding was
![]()
.
Hetgeen overigens ook bevestigd werd door de op dat moment aanwezige vrouwen.
quote:
Het volgende punt is dus: Jij valt bijna niet te betrappen op de mening dat je zelf iets fouts hebt gedaan. Dat is arrogantie en een andere vorm waarin dat blijkt is dat je wel heel erg heilig bent overtuigd van je eigen gelijk en dat je heel graag je gelijk wil krijgen, ook in een relatie, terwijl zulk gedrag verwoestend is voor een relatie als het gaat om kwesties waarbij het gelijk zeer moeilijk aan te tonen is of als het volstrekt niet van belang is wie er gelijk heeft. Maar uiteraard heb je wederom niks verkeerds gedaan.
Ik heb m'n minpunten en destructieve karaktereigenschappen toch reeds uitgebreid genoemd?
Tja, ik wil er nog wel een paar bij verzinnen of zeggen dat ik al m'n vriendinnen met een kachelpook door de kamer mep als jij daar blijer van wordt en je de reacties van vrouwen dan beter kunt begrijpen, maar ik denk niet dat het 't topic ten goede komt.
quote:
Laat ik het zo zeggen dat ik meer kerels ken en heb gekend zoals Kasta. Zij zijn altijd de types geweest die me meer dan andere mensen enorm op de kast hebben kunnen jagen, banale scheldpartijen en wat nog niet meer.
En nu behoor ik plotseling weer wel tot het type man die zijn vrouwen op de kast jaagt met banale scheldpartijen?
quote:
Het is sinds een tijdje mijn doel om juist met deze personen kalme gesprekken te krijgen. Noem het een soort training om buitensporig emotionele reacties te verminderen. Daar komt zoals ik al heb genoemd mijn fascinatie voor dit soort kerels bij. Nou mag je vinden dat mijn verontwaardigdheid nog immer doorklinkt in mijn posts en dat klopt ook wel, maar ik vind dat ik al grote vorderingen boek
![]()
Nah, je begon goed, maar naarmate de "discussie" vorderde bleek helaas toch dat er nog wel een behoorlijke vooruitgang te boeken is
![]()
.
[ Bericht 64% gewijzigd door kastanova op 19-07-2006 01:45:56 ]