abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_52849435
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 18:54 schreef SpankTheMonkey het volgende:

[..]

Van Basten zijn naam is genoemd.
Geen optie voor mij. Dat is ook zo'n knuppel die hardnekkig aan het drie spitsen systeem blijft vasthouden. In de Nederlandse competite kan dat wel, maar in Europa moet er gewoon met vier middenvelders gespeeld worden, aangezien we op het middenveld telkens compleet over lopen worden.
  vrijdag 31 augustus 2007 @ 19:05:34 #252
153711 SpankTheMonkey
It's Nice! I like!
pi_52849594
Van Basten is goed voor de doorstroming vanaf jullie jeugdopleiding.
Ben overigens best benieuwd hoe hij het als clubtrainer zou doen, niet te vergelijken met een land coachen, daar je als clubtrainer over een beperkt aantal spelers over een lange tijd beschikt.
pi_52849639
Van Basten is van harte welkom bij Ajax.

Als spitsentrainer
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_52849785
Een schip met gaten in de boeg
Analyse Willem Vissers

AMSTERDAM - Hoe reëel zijn de ambities van de Amsterdamse club nog?

Met de opmerking dat Ajax na zijn verbanning naar de UEFA Cup een reis riskeert naar het land van Borat, verwees routinier Jaap Stam naar de afkalvende status van de roemruchte club. Kazachstan-uit dus, in plaats van het schijnsel van San Siro of de grootsheid van Camp Nou in de Champions League.

Het oproer kraait na de uitschakeling door Slavia Praag. Leden van de inofficiële supportersvereniging AFCA draaiden de site op zwart en eisten het vertrek van trainer Ten Cate én de clubleiding; een opportunistisch signaal, wél typerend voor de in alle geledingen van de club groeiende onvrede.

Mocht Ten Cate zijn tweede en laatste contractjaar niet voltooien, dan is hij na Olsen, Wouters, Adriaanse, Koeman en Blind de zesde trainer op rij die voortijdig vertrekt. Dat is geen toeval. Ajax is een schip met gaten in de boeg. De boot maakt water en zinkt. Een nieuw schip bouwen, is mogelijk zinvoller dan het dek blijven dweilen en de gaten provisorisch dichten.

De clubleiding waant zich nog immer lid van de Europese elite en schrijft beleidsplannen (top-16 van Europa) met ambities die niet stroken met de werkelijkheid. Directeur Fontein vertelde een jaartje geleden dat men hem mag afrekenen op de planning. Voor velen is dat proces alvast begonnen.

De mentale en fysieke kracht op het veld, de afgeroomde kwaliteit, de ondermaatse scouting, plus het gebrek aan zelfkritiek en ambitie spelen Ajax parten.

Ajax is vervreemd van zichzelf, getuige het spel in Praag dat in niets leek op het elegante, fijnzinnige voetbal dat Ajax groot maakte. Buitenspelers passeren geen man of geven slechte voorzetten, het middenveld is gespeend van creativiteit, de achterhoede onzeker, de mentale weerbaarheid gering.

Icoon Edgar Davids, die de Tsjechen in fysiek en mentaal opzicht had kunnen weerstaan, brak een maand geleden een scheenbeen omdat hij zijn beschermers niet droeg. Een dergelijk staaltje onprofessionalisme kan er nog wel bij.

Hoe moeilijk het voor een Nederlandse club ook is om aan te klampen bij de Europese top, Ajax heeft daarvoor door de late verkoop van Sneijder te weinig ondernomen.

Het is niet gezegd dat Ajax mét Sneijder had gewonnen van Slavia, maar de patronen vloeiden uit het spel en Ajax haalde geen vervanger. Sterker: de voetballer die zijn spel het dichtst benadert, Perez, was ook al verkocht.

Hoe het anders kon, bewees HSV met voormalig Ajacied Van der Vaart. HSV weigerde de spil te laten vertrekken naar Valencia. En wie Van der Vaart vorige week zag voetballen in de overigens verloren wedstrijd tegen Bochum, weet dat ook Sneijder de motivatie weer had opgepakt.

Ajax mist pure kwaliteit. De opleiding bewees deze zomer opnieuw zijn waarde, want ook Babel werd verkocht. Het aantrekken van voetballers daarentegen blijft een probleem. Colin, Delorge, Rommedahl, Bakircioglu, Urzaiz; het zijn kennissen van de trainer en/of subtoppers. De laatste aankoop, Luque, heeft de afgelopen twee seizoenen zo weinig meegedaan bij Newcastle dat Ajax ook met hem een gok neemt.

Sinds de komst van toptalenten als Chivu, Ibrahimovic, Mido en Maxwell, alweer jaren geleden, blijft succesvolle (buitenlandse) scouting meestal uit. Het is geen kunst om Suarez van Groningen over te nemen voor 8 miljoen euro, na een eerste bod van 3,5 miljoen. De kunst is een speler van zijn kaliber te ontdekken en voor 1,5 miljoen te kopen, zoals Groningen dat deed, of zoals PSV dat al jaren doet met Farfán, Gomes en anderen. Niet voor niets is Hans van der Zee afgelopen zomer weggeplukt uit het scoutingsapparaat van PSV.

Op Schiphol was een veelbetekenend onderonsje tussen Van Geel en Ten Cate te zien, woensdagnacht. Van Geel schudde telkens het hoofd. Woede spatte uit zijn ogen. Ten Cate was het zichtbaar oneens en beende weg. Het oproer kraait, ook intern.

www.volkskrant.nl


Van Geel
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_52849842
goed stuk
pi_52853641
Van Geel is net zo verantwoordelijk voor de beroerde aankopen als Ten Cate. En was het niet Van Geel die continu riep dat alles goed zou komen en er wel goede vervangers zouden komen?

Van Geel is voor mij de zwakste schakel
pi_52854709
Ik vind het allemaal een zooi zwakke schakels
pi_52892198
Groningen

Laat Jol maar komen.
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
pi_52895415
HTC heeft weer laten zien dat hij zn team goed kan inspireren.
pi_52895487
Als ie zo doorgaat ligt Henk er in de winterstop uit. Wet van Murphy.
Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
pi_52896296
Hij zal nu wel niet ontslagen worden, dat hadden ze donderdag moeten doen.
FOK!sport Sfeerverslagen Contest (Part II)
Winnaar Voetbalfoto Onderschriftcompetitie 2008 II
Ergens in 1972 schreef Keith Richards het volgende:
Ain't it good to be alive
pi_52896701
Paniek bij ajax... in het begin van het seizoen was het hossana we worden kampioen, na 3 competitie wedstrijden en 2 CL duels moet de trainer al weer oprotten. Ik zou zeggen wacht nog ff, vorig seizoen was het ook zo bij FC Twente, in het begin deden we het ook slecht en riepen mensen ook al dat het een ramp jaar zou worden en kijk waar we geëindigd zijn...
  zondag 2 september 2007 @ 18:54:20 #263
63192 ursel
"Het Is Hier Fantastisch!
pi_52896849
quote:
Op zondag 2 september 2007 18:49 schreef Stefanovich het volgende:
Paniek bij ajax... in het begin van het seizoen was het hossana we worden kampioen, na 3 competitie wedstrijden en 2 CL duels moet de trainer al weer oprotten. Ik zou zeggen wacht nog ff, vorig seizoen was het ook zo bij FC Twente, in het begin deden we het ook slecht en riepen mensen ook al dat het een ramp jaar zou worden en kijk waar we geëindigd zijn...
Ja, maar dat was Twente..
  zondag 2 september 2007 @ 18:57:27 #264
34079 dantes_inferno86
ik heb altijd gelijk
pi_52896928
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 18:59 schreef HeinekenAFCA het volgende:

[..]

Geen optie voor mij. Dat is ook zo'n knuppel die hardnekkig aan het drie spitsen systeem blijft vasthouden. In de Nederlandse competite kan dat wel, maar in Europa moet er gewoon met vier middenvelders gespeeld worden, aangezien we op het middenveld telkens compleet over lopen worden.
Als je de duels aangaat op het middenveld zal je inderdaad overlopen worden. Wie niet sterk is moet slim zijn. Ajax moet dan ook de duels ontlopen door middel van een fatsoenlijke opbouw icm een sterk positiespel. Maar dan moet je wel een trainer hebben die dat kan en die ook niet van visie gaat veranderen. Daar zit het probleem dan ook bij Ajax. In het begin wordt er door de trainer heel mooi gezegd dat ze gaan bouwen aan een elftal maar ze stappen al snel van hun "visie" af en gaan verder op resultaatvoetbal. Zodra ze mindere resultaten gaan boeken doordat ze niet kundig genoeg zijn gaan ze al snel zeuren over bepaalde type spelers die ze niet hebben. Zoals spelers met ervaring, fysiek sterke spelers, een pinchhitter, spelers die "als het nodig is de bal gewoon de tribune inschieten" en dan willen ze natuurlijk ook nog de breedteaankopen (spelers die genoegen nemen met een beperkte rol maar toch erg van nut zijn, met als gevolg dat die breedteaankopen altijd zullen spelen ipv van een getalenteerde jeugdspeler). Spelers die niet nodig zijn als de trainer gewoon zijn werk goed uitvoert. Het lijkt mij verstandig om voortaan de taken dan ook te verdelen. Een voormalig Ajax speler die 1 visie heeft en zich daar ook aan houdt en hewoon rustig blijft in combinatie met 1 a 2 sterke veldtrainers.

Daarnaast moet het bestuur en de directie uit hun functie gezet worden want ze hebben geen idee hoe ze een club moeten leiden en weer verder moeten brengen.
Last night I saw a man walkin' toward a club in Harlem
He had a black case in his hands
Went through the back door and pulled out his gold companion
He closed his eyes and played all night like a self-taught spiritual man
pi_52897502
quote:
Op zondag 2 september 2007 18:49 schreef Stefanovich het volgende:
Paniek bij ajax... in het begin van het seizoen was het hossana we worden kampioen, na 3 competitie wedstrijden en 2 CL duels moet de trainer al weer oprotten. Ik zou zeggen wacht nog ff, vorig seizoen was het ook zo bij FC Twente, in het begin deden we het ook slecht en riepen mensen ook al dat het een ramp jaar zou worden en kijk waar we geëindigd zijn...
Qua kwaliteit is er alleen maar ingeleverd en het spel ziet er niet uit. Genoeg reden tot paniek lijkt me.
Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
pi_52897690
Complete onzin om HtC nu te ontslaan. Ik lees dat mensen roepen om Jol. Onbegrijpelijk. Zwaar overschatte trainer die het bij Tottenham ook slecht doet. Is ook totaal geen Ajax trainer. Het probleem ligt bij Ajax nu gewoon op het middenveld, daar wordt je niet vrolijk van wat daar rondloopt. Ik heb wel vertrouwen in ten Cate, mocht het in de winterstop echt niet meer werken tussen Ajax en ten Cate dan kan het in de winterstop einde oefening zijn maar absoluut niet eerder.
Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.
pi_52897708
Ach, Ten Cate ontslaan heeft op dit moment ook geen zin. Ik verwacht niet dat we nu andere resultaten gaan halen, omdat we gewoon een bepaald soort speler missen. Laat hem de rit maar uitzitten, volgend jaar maar weer een nieuwe kans
pi_52897715
quote:
Op zondag 2 september 2007 19:32 schreef Pedroso het volgende:
Complete onzin om HtC nu te ontslaan. Ik lees dat mensen roepen om Jol. Onbegrijpelijk. Zwaar overschatte trainer die het bij Tottenham ook slecht doet. Is ook totaal geen Ajax trainer. Het probleem ligt bij Ajax nu gewoon op het middenveld, daar wordt je niet vrolijk van wat daar rondloopt. Ik heb wel vertrouwen in ten Cate, mocht het in de winterstop echt niet meer werken tussen Ajax en ten Cate dan kan het in de winterstop einde oefening zijn maar absoluut niet eerder.
Jol is ook geen slimme keuze nee. Met die miljoenen die ze hebben moeten ze maar eens een buitenlandse toptrainer aanstellen.
Inderdaad gaat de waarde die wij aan de mening van anderen hechten (...) in de regel bijna elke redelijke bedoeling te boven, zodat het als een soort algemeen verbreide of veeleer aangeboren manie kan worden beschouwd - Schopenhauer
pi_52898384
quote:
Op vrijdag 31 augustus 2007 19:07 schreef koningdavid het volgende:
Van Basten is van harte welkom bij Ajax.

Als spitsentrainer


Liever als keeperstrainer.. de enige speler die bij hem goed functioneert is v/d Sar
  donderdag 6 september 2007 @ 16:36:09 #270
22700 F1908
MASTERDETECTIVE
pi_52984848
henk moet blijven gaat prima zo
852002IWASTHERE
pi_52985120
Henk doet het niet beter dan Danny of Co, maar deze trainer mag vooralsnog blijven zitten.
De wedstrijden tegen Zagreb zullen cruciaal worden voor Ten Cate.
pi_52985525
Gewoon Ten Cate laten zitten tot het einde van het seizoen. Voor volgend seizoen Van Gaal maar eens polsen
pi_52985535
Ik vind dat hij zijn 2 jaar mag afmaken. Dit in het belang van Ajax omdat ontslaan toch geen vooruitgang is op dit moment.
  donderdag 6 september 2007 @ 17:09:32 #274
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_52985541
quote:
Op donderdag 6 september 2007 16:47 schreef Radegast het volgende:
Henk doet het niet beter dan Danny of Co, maar deze trainer mag vooralsnog blijven zitten.
De wedstrijden tegen Zagreb zullen cruciaal worden voor Ten Cate.
Net als de wedstrijden tegen Slavia zeker .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
pi_52985609
Ten Cate moet gewoon gestraft worden voor deze wanprestatie. Twee keer op rij de champions league mislopen tegen mindere ploegen kán gewoon niet, daar moeten gevolgen aan verbonden worden. Daarvoor waren de belangen te groot.

[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 06-09-2007 17:12:52 ]
pi_52985989
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:12 schreef addictivebeat het volgende:
Ten Cate moet gewoon gestraft worden voor deze wanprestatie. Twee keer op rij de champions league mislopen tegen mindere ploegen kán gewoon niet, daar moeten gevolgen aan verbonden worden. Daarvoor waren de belangen te groot.
Welnee joh
lekker faxen heel de dag echt genot
pi_52986257
quote:
Op donderdag 6 september 2007 16:47 schreef Radegast het volgende:
Henk doet het niet beter dan Danny of Co, maar deze trainer mag vooralsnog blijven zitten.
De wedstrijden tegen Zagreb zullen cruciaal worden voor Ten Cate.
Henk heeft een mooie rolex en Danny niet
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
  Moderator / Redactie Sport / Weblog donderdag 6 september 2007 @ 18:49:28 #278
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_52987936
quote:
Op donderdag 6 september 2007 17:09 schreef Chadi het volgende:
Ik vind dat hij zijn 2 jaar mag afmaken. Dit in het belang van Ajax omdat ontslaan toch geen vooruitgang is op dit moment.
dan zou hij de eerste zijn sinds van Gaal die zn contract uitdient?
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
  donderdag 6 september 2007 @ 18:52:55 #279
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_52987981
quote:
Op donderdag 6 september 2007 18:49 schreef rubbereend het volgende:

[..]

dan zou hij de eerste zijn sinds van Gaal die zn contract uitdient?
Wie is dhr. 'Gaal'?
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_52988833
quote:
Op donderdag 6 september 2007 18:49 schreef rubbereend het volgende:

[..]

dan zou hij de eerste zijn sinds van Gaal die zn contract uitdient?
Tsjah om tussentijds een vervanger aan te stellen.. kost geld lost je problemen niet echt op. Dan maar het seizoen noodgedwongen zo afmaken.
pi_52991211
Met verlaagde doelstelling of stapt dan de TD op zoals bij Dhr Van Gaal?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53002516
TD stapt niet op de trainer stapt op.
pi_53066570
Hij blijft een grap natuurlijk

Henk ten Cate blijft een topcoach
10/09/2007 08:31

Henk ten Cate had zich er zo op verheugd. Eindelijk kreeg hij de waardering die hij verdiende. Trainer van Ajax, dan was hij een topcoach. De voormalige, beperkte rechterspits met oogkleppen, had zich goed ontwikkeld als trainer. Hij had het gehele traject doorlopen, zijn carrière keurig opgebouwd: Go Ahead Eagles, SC Heracles, Sparta, Vitesse, KFC Uerdingen, MTK Boedapest, NAC Breda en assistent van Frank Rijkaard bij Barcelona. Sommige media insinueerden zelfs dat het succes van Barcelona de verdienste van Ten Cate was. Hij was rijp voor een topclub, daar was iedereen het over eens.

Zijn sociale vaardigheden lieten hem weliswaar regelmatig in de steek, maar voetbaltechnisch kon je Henk om een boodschap sturen. Zijn elftallen speelden altijd verzorgd voetbal en de spelers stonden op de juiste plaats. Alleen zijn emotionele uitspattingen speelden hem parten. Henk ging nog wel eens door het lint zodra de stress hem te veel werd. Dat leverde wonderschone incidenten op, maar de slachtoffers hebben in sommige gevallen nog steeds professionele hulp.

Ten Cate acteert bij Ajax alleen intern de notoire querulant, naar buiten toe is hij de rust zelve. Zelfs toen hij vorig jaar door het bescheiden FC Kopenhagen uit de Champions League werd gehouden en Ajax een financiële strop leed, beheerste hij zich voorbeeldig. Hij sloot zijn eerste seizoen af met de KNVB-beker en dat is wat armoedig voor Ajax. Henk roept steeds dat hij de titel op één doelpunt miste, maar hij vergeet erbij te zeggen dat de spelers van Willem II zich zó stoorden aan het irritante macho gedrag van de Ajax-trainer voor de laatste wedstrijd, dat ze in de spelerstunnel alsnog besloten tot op de bodem te gaan. Ze gunden Ten Cate het kampioenschap niet.

De nederlaag tegen FC Kopenhagen leek een incident. Dergelijke dingen gebeuren. Slavia Praag, de oudste club van de Tsjechische hoofdstad, mocht geen probleem zijn. De club die tijdens het communistische bewind bij het energiebedrijf hoorde en daarom Dynamo heette, moet zich behelpen met een Eerste Divisie-begroting. Vanaf 1965 gaat de club weer als Slavia door het leven en moest zij Patrik Berger, Vladimir Smicer en Karel Poborsky verkopen om te kunnen overleven. Supporters heeft de clubs nauwelijks, het voetbalpubliek zit bij stadgenoot Sparta op de tribune. Na de nederlaag in Amsterdam maakte ik me niet eens zorgen. Ik geloofde niet in een herhaling van het FC Kopenhagen-incident. En tijdens belangrijke wedstrijden ben ik altijd een fanatiek supporter van Oranje, AZ, PSV, Feyenoord en Ajax. Omdat ik Nederlander ben en omdat de losse verkoop van dit blad positief reageert op aansprekende internationale successen.

Ik besef echter dat de onverwachte nederlaag in Praag voor de verantwoordelijke beleidsbepalers veel erger is dan voor mij. Technisch directeur Martin van Geel had het vóór de wedstrijd al aangegeven. 'De uitschakeling in de voorronde van de Champions League door FC Kopenhagen was een enorme teleurstelling en de uitwedstrijd tegen Werder Bremen, waardoor we uit het UEFA Cup-toernooi vlogen, vond ik ook een van onze donkerste dagen. Ajax moet uit financieel oogpunt één keer in de twee jaar deelnemen aan de Champions League. Ook voor de status van Ajax is het belangrijk dat je frequent op het hoogste niveau aanwezig bent.' Zijn algemeen directeur Maarten Fontein voegde daar nog aan toe dat deelname aan de Champions League voor iedereen binnen Ajax een gemeenschappelijk doel was. 'Onze financiële huishouding is niet afhankelijk van één of twee jaar wel of geen Champions League-voetbal. Een ander aspect is de emotionele teleurstelling. Dat hoop ik niet nóg een keer mee te maken.'

Verbijsterd heb ik de wedstrijd bekeken, de ene na de andere Matelieff opstekend. En ik zat klaar voor een nog nooit eerder vertoonde emotionele eruptie van Ten Cate. Hij zou eindelijk zichzelf worden in Ajax-kostuum. Ik zag het al voor me, unieke live-televisie. De Ajax-coach, wiens wereld net is ingestort, trakteert Studio Sport-verslaggever Jack van Gelder tijdens het interview na afloop op een kopstoot. 'Die heb je verdiend met je schijnheilige Hajenius-kop. Allemansvriend met je pseudo-journalistieke vraagjes. Ga lekker een modeshow presenteren of de Popie Jopie uithangen in het clubhuis van AFC.' Op weg naar de catacomben breekt de geagiteerde coach de vingers van twee wisselspelers, een verzorger en de persvoorlichter, die ondanks de nederlaag dat maniakale handjes schudden in stand willen houden. De beschaafde algemeen directeur krijgt niet eens de kans iets te zeggen. 'Brallen doe je maar tegen je Unilever-vrinden. Ga lekker magnums verkopen aan een sjeik, daar schijn je wel goed in te zijn, omhooggevallen ijscoboer.' Hij schopt een fles water tegen een politieagent aan, maakt een obsceen gebaar naar wat schreeuwende supporters en baant richting Martin van Geel. 'Jij moet helemáál je bek houden, met je Co Adriaanse-obsessie. Je moet thuis je mond eens opentrekken, tegen die bijdehante vrouw van je.'

Voorzitter John Jaakke probeert het met een vriendschappelijk arm om een schouder, maar Ten Cate reageert als door een adder gebeten. 'Baantjeszieke ijdeltuiten moeten van mij afblijven. Laat Boer & Croon een rapport schrijven. Dat is misschien de oplossing. Kun je wat open deuren intrappen en zestigduizend euro in je zak steken.' Een schuimbekkende Ten Cate zien we nog net de deur van de Ajax-kleedkamer intrappen, voordat de cameraman door suppoosten uit de catacomben wordt geduwd. Eerlijk is eerlijk, het was mooie televisie geweest. De realiteit was ontnuchterend. Ten Cate gaf met een krampachtige glimlach nietszeggende antwoorden op de inderdaad pseudo-journalistieke voorzetjes van Van Gelder.

Ruud Gullit heeft het grootste gelijk van de wereld als hij nu zegt dat Henk ten Cate niet te benijden is. De Ajax-coach is het slachtoffer van de toevallige omstandigheden. Dat hij intern niet lekker ligt, is niet relevant. Dat had Ajax kunnen weten. Maar de teleurstellende resultaten kunnen niet helemaal op het conto van Ten Cate worden geschreven. Het was moedig en roekeloos van hem vóór de competitie aan te kondigen dat hij zijn consequenties zou trekken als Ajax opnieuw geen grote prijs verovert. Het was zelfoverschatting of teambuilding, maar hij zal er ongetwijfeld aan herinnerd worden. Ten Cate blijft een goede coach, met een indrukwekkende staat van dienst. Hij zag Ryan Babel, Kenneth Perez en Wesley Sneijder vertrekken. Zag Edgar Davids geblesseerd afhaken en kreeg daar eigenlijk alleen Luis Suárez voor terug. Kennedy Bakircioglu, Laurent Delorge, Dennis Rommedahl, Jurgen Colin, Albert Luque en Ismael Urzaíz voegen niets aan Ajax toe en passen totaal niet bij de ambities die de club uitstraalt.

Fontein kan een open brief sturen aan de supporters en de seizoenkaarthouders gratis toegang geven tot de UEFA Cup-wedstrijd tegen Dinamo Zagreb, maar dat geeft alleen maar aan dat de clubleiding zich geen raad weet met de situatie. Zakelijk gezien was de verkoop van Sneijder begrijpelijk, maar door de uitschakeling is de helft van die winst alweer verdwenen, waardoor de club haar doel voorbijstreeft. Vervolgens roept Van Geel strijdvaardig dat een incident geen invloed heeft op het door hem uitgestippelde beleid. Maar ik hoop wel dat hij er iets van opsteekt. Met spelers die het Ajax-niveau niet aankunnen, tarten de beleidsbepalers het noodlot. Natuurlijk zijn de seizoenkaarthouders ontevreden, ze zagen hun helden niet eens zo lang geleden afgaan in De Arena in dienst van RKC Waalwijk, NAC Breda, FC Twente en ADO Den Haag. En Ten Cate wordt het slachtoffer van dit wanbeleid. Als hij de titel niet binnenhaalt, wordt hij door dezelfde heren afgerekend op de nederlagen tegen FC Kopenhagen en Slavia Praag. Ik blijf hem een topcoach vinden, maar dat lijkt me een schrale troost.

Johan Derksen
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_53499619
En een nette 1-1 na 90min bij Kozakken Boys kan er op het lijstje bij.
pi_53499861
quote:
Op woensdag 26 september 2007 21:58 schreef BliksemSchigt het volgende:
En een nette 1-1 na 90min bij Kozakken Boys kan er op het lijstje bij.
pi_53500421
2-1 in de verlenging!
Dat wordt een nieuw contract voor Caat!
I asked God for a bike, but I know God doesn't work that way.
So I stole a bike and asked for forgiveness.
  woensdag 26 september 2007 @ 23:40:52 #287
128959 M0NTANA
Don't fuck with me!
pi_53503374
De titel van dit topic moet worden veranderd, echt veel te negatief!
I'm Tony Montana! You fuck with me, you fuckin' with da best!
A.F.C. Ajax - Tottenham Hotspur F.C. - S.S. Lazio S.p.A. - Club Atlético de Madrid S.A.D. - R.S.C. Anderlecht
pi_53503667
quote:
Op woensdag 26 september 2007 23:40 schreef M0NTANA het volgende:
De titel van dit topic moet worden veranderd, echt veel te negatief!
Whehe .
Achter-elkaar-bezochte-Ajax-thuiswedstrijden-meter: [b]29[/b].
[b]Laatste wedstrijd:[/b] FC Timişoara. [b]Volgende:[/b] ADO Den Haag.
Ray's Statshoekje - 2009/2010.
pi_53503788
Zijn commentaar was wel duidelijk i.i.g.
"A little philosophy inclineth man's mind to atheism, but depth in philosophy bringeth man's minds about to religion." - Sir Francis Bacon
"Heb je vijanden lief, wees goed voor wie jullie haten." - Jezus
pi_53504182
Kozakken Boys uit, altijd lastig Henk
pi_53504503
quote:
Op woensdag 26 september 2007 23:55 schreef koningdavid het volgende:
Zijn commentaar was wel duidelijk i.i.g.
Ja, het lag aan de spelers. Mea culpa komt in zijn vocabulaire niet voor.
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
pi_53504638
quote:
Op woensdag 26 september 2007 23:40 schreef M0NTANA het volgende:
De titel van dit topic moet worden veranderd, echt veel te negatief!
.
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
pi_53508040
Lekker bezig Henk!
Op vrijdag 5 oktober 2007 14:40 schreef BobRooney het volgende:
Volgens mij probeerde die invalide zelf een strijker af te steken, maar ging er iets fout.
pi_53508641
Hoe vaak is PSV al niet kampioen geworden door slecht te spelen maar toch (dit soort) wedstrijden te winnen. Vorig jaar won PSV toch ook maar net aan bij Kozakken Boys met 2-0. Zolang Ajax nog bovenaan staat en punten blijft halen moet Ten Cate gewoon blijven.

Over een tijdje komen vaste krachten als Davids, Vermaelen en Leonardo ook weer terug en dan spelen ze echt wel weer beter dan nu.

Ten Cate is gewoon een goede trainer die echt wel weet wat hij doet!
pi_53510658
quote:
Op donderdag 27 september 2007 09:53 schreef fuckbuddy het volgende:
Lekker bezig Henk!
Ajax 1
Az 9

Let even op je eigen club vereniging
Sjakie Wolfs 1931-2008
Bobby Haarms 1934-2009
Michael Jackson 1958-2009
pi_53613654
Ten Cate die na 2 matige doelpuntjes van Luque tegen VVV doet alsof hij de nieuwe maradonna heeft binnengehaald
pi_53613739
quote:
Op maandag 1 oktober 2007 12:15 schreef TerroRobbie het volgende:
Ten Cate die na 2 matige doelpuntjes van Luque tegen VVV doet alsof hij de nieuwe maradonna heeft binnengehaald
Wie is maradonna?
pi_53613749
quote:
Op donderdag 27 september 2007 09:53 schreef fuckbuddy het volgende:
Lekker bezig Henk!
Gelukkig doet jouw cluppie het een stuk beter
pi_53664548
'Chelsea wil Ten Cate als veldtrainer'
quote:
Henk ten Cate is bij Chelsea in beeld als veldtrainer. De Amsterdammer zou het trainingswerk voor zijn rekening moeten gaan nemen bij de Londense club.
ANP

In de papieren versie van Voetbal International is te lezen dat Frank Arnesen, technisch directeur van Chelsea, vorige week met de Ajax-coach gesproken heeft over een dienstverband bij de Blues.

De nieuwe trainer Avram Grant zou in deze constructie de trainer zijn die het team aanstuurt rondom de wedstrijden, Ten Cate's functie ligt dan op de oefenvelden.
Bron: nu.nl
Sport is de belangrijkste bijzaak in het leven.
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 3 oktober 2007 @ 13:11:03 #300
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_53666303
ik denk niet dat dat de constructie is waar Ten Cate echt gelukkig van wordt
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')