Poepon heb ik me laten vertellenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:39 schreef Vicente het volgende:
Net terug van Bennekom! Stam scoorde uit een corner. Lekker strakke kopbal.
De Mul
Stam
Charisteas
-Deze goal weet ik even niet meer-
Rosales
Huntelaar 2x
Sarpong
maandag.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:45 schreef ub40_bboy het volgende:
Zijn die WK gangers nou al terug bij de groep? Of gebeurt dat aanstaande maandag?
Met alle respect voor Danny, maar Henk is zoveel rustgevender. Heerlijk is dat.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:39 schreef methodmich het volgende:
Niet slecht, 0-8 tegen Bennekom! Wij wonnen er maar met 6-0 van.
Ze zijn goed bezig onder Henk.
Geen overbodige luxe inderdaad. Grygera spreekt trouwens ook best goed Nederlands, zag ik op AT5.quote:Als die Ogararu nu lekker snel Nederlands leert, heb je een volledig Nederlands sprekende defensie voor het eerst in jaren. Ook niet gek.
Die KJH meter is toch zeker alleen voor officiele duels? Want ik neem aan dat je de goals van Goaltjes Piet in oefenpotjes ook niet hebt.quote:
Het is inderdaad wel wat overdreven om doelpunten tegen FC Bal Op het Dak mee te tellen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:46 schreef methodmich het volgende:
[..]
Die KJH meter is toch zeker alleen voor officiele duels? Want ik neem aan dat je de goals van Goaltjes Piet in oefenpotjes ook niet hebt.
het is een beetje wazig. die lijst zou alleen competitie-wedstrijden betreffen, maar hoe zit het dan met UEFA Cup, CL, AC, play-offs, Amsterdam Tournament... we houden het makkelijk en elke bal die Klaas erin ramt is er eentje.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:46 schreef methodmich het volgende:
[..]
Die KJH meter is toch zeker alleen voor officiele duels? Want ik neem aan dat je de goals van Goaltjes Piet in oefenpotjes ook niet hebt.
Lijkt me ook het meest logisch ja.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:58 schreef methodmich het volgende:
AT telt niet. Ik zou alleen officiele duels doen als ik jou was.
Dus competitie, beker, play-offs, JC Schaal, Europacup, eventueel Wereldbeker en Europese supercup.
ik pas het anders wel aan als 'ie in de officiele lijst komt.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:58 schreef methodmich het volgende:
AT telt niet. Ik zou alleen officiele duels doen als ik jou was.
Dus competitie, beker, play-offs, JC Schaal, Europacup, eventueel Wereldbeker en Europese supercup.
Daar ben ik het ook mee eensquote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:58 schreef methodmich het volgende:
AT telt niet. Ik zou alleen officiele duels doen als ik jou was.
Dus competitie, beker, play-offs, JC Schaal, Europacup, eventueel Wereldbeker en Europese supercup.
De uitslag zegt me ook niet zo heel veel. Wellicht is 0-8 zelfs nog wat laag, al lijkt het me een aardige verhouding.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:00 schreef Suijk het volgende:
[..]
Lijkt me ook het meest logisch ja.
En ook weer niet te veel waarde hechten aan deze potjes he... het plezier op de trainingen geeft me meer vertrouwen.
Of je vermeldt het aantal inclusief niet-officiële wedstrijden apart.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:00 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
ik pas het anders wel aan als 'ie in de officiele lijst komt.nu even geen zin om weer terug te gaan rekenen.
dat wilde ik net gaan doen! zit je m'n gedachten te lezen ofzo?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:02 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Of je vermeldt het aantal inclusief niet-officiële wedstrijden apart.
Nee, gewoon logisch.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:03 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
dat wilde ik net gaan doen! zit je m'n gedachten te lezen ofzo?
Dank je voor je bijdrage!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:04 schreef rednajt het volgende:
het wordt komend seizoen weer helemaal niks met ajaks
Weet je waar ik zo blij mee ben? Dat je je wel uitgedachte bijdrage zo goed weet te onderbouwen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:04 schreef rednajt het volgende:
het wordt komend seizoen weer helemaal niks met ajaks
Stam scoort af en toe bij corners. Verbaast me niets.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:37 schreef sjimz het volgende:
Het moet niet gekker worden. Stam die scoort!(of was het een penalty?)
http://www.vi.nl/vi/show/(...)page=40054/sc=58dba2quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:14 schreef Pritt het volgende:
Stam scoort toch meestal wel een doelpunt of 4 per seizoen?
In de Nederlandse competitie pikte hij idd af en toe zijn doelpuntje mee.. In Engeland en Italie eigenlijk niet echtquote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:14 schreef -Wolf- het volgende:
[..]
http://www.vi.nl/vi/show/(...)page=40054/sc=58dba2
Ja, een aantal mensen vind het echter leuk om een bepaalde speler bij voorbaat al af te schrijven en te bestempelen als blessuregevoelig ondanks dat ze er maar weinig inzicht in hebben hoe het seizoen van die speler is verlopen en wat de toedracht van de blessures is geweestquote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:16 schreef -Wolf- het volgende:
Stam heeft vorig seizoen toch nog 25 wedstrijden meegepikt. Wel met CL erbij natuurlijk.
En BadRabbit natuurlijk.quote:
Tja, AC Milan staat bekend om het Milan Lab. De gezondheid van spelers heeft de hoogste prioriteit. Blessures vallen daar over het algemeen ook minder en spelers gaan langer mee.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:22 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Ja, een aantal mensen vind het echter leuk om een bepaalde speler bij voorbaat al af te schrijven en te bestempelen als blessuregevoelig ondanks dat ze er maar weinig inzicht in hebben hoe het seizoen van die speler is verlopen en wat de toedracht van de blessures is geweest(ik wil hiermee trouwens niet zeggen dat ik dat inzicht wél heb, volg de Italiaanse competitie ook niet op de voet)
quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:33 schreef raptorix het volgende:
Misschien dat ik nog wel seizoenkaart koop, ben welliswaar AZ fan maar dat is te ver reizen voor me, en af en toe naar Ajax vind ik wel leuk.
Dat is natuurlijk wel weer zo jaquote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:37 schreef Trancelocator het volgende:
En ja, bij Ajax.... ach laat ook maar zitten.![]()
Mjah als je van OV afhankelijk bent valt het toch tegen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:38 schreef Mr.Mills het volgende:
[..]Alkmaar ver vanaf Amsterdam, tsssk, je weet niet wat ver reizen is kerel.
![]()
Als ik naar Ajax ga zit ik 2,5 uur in de trein.....van A'dam naar Alkmaar iets van 3 kwartier, da's echt niks als je dat 1x in de twee weken doet.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:40 schreef raptorix het volgende:
[..]
Mjah als je van OV afhankelijk bent valt het toch tegen.
Laat dit Dirk Scheringa niet lezen!!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:33 schreef raptorix het volgende:
Misschien dat ik nog wel seizoenkaart koop, ben welliswaar AZ fan maar dat is te ver reizen voor me, en af en toe naar Ajax vind ik wel leuk.
??quote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:11 schreef Eightball het volgende:
Eightball 422.
Hij wil duidelijk maken dat hij in vak 422 zit, zodat zijn naam erbij geplaatst kan worden in het plaatje van de Arena.quote:
ah, op die manier.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:15 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Hij wil duidelijk maken dat hij in vak 422 zit, zodat zijn naam erbij geplaatst kan worden in het plaatje van de Arena.
quote:
Inderdaad.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:57 schreef The_Hives het volgende:
Om te bepalen wie de eerste vervangers zijn
Boakye en Verthongen maken wel een aardige kans denk ik, en Sarpong ook wel omdat we toch al niet al te veel middenvelders hebbenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 20:04 schreef JeroenV het volgende:
Wat denken jullie dat er met de jeugdspelers gaat gebeuren? Volgens mij maken ze allemaal wel een aardig goede indruk, met name Schilder. Die gaat back-up worden voor Urby als ik het goed begreep. Ben benieuwd wie er verder bij blijft.
Boakye scheen een beetje nonchalant te spelen in de afgelopen potjes.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 20:30 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Boakye en Verthongen maken wel een aardige kans denk ik
Hij heeft nog even de tijd om dat recht te zetten danquote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:11 schreef Pritt het volgende:
[..]
Boakye scheen een beetje nonchalant te spelen in de afgelopen potjes.
010 - AJAX (bar slechte wedstrijd)quote:
Frank stond in de basis en Ronald op de bank.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:14 schreef jna het volgende:
[..]
Ik had Frank en Ronald de Boer ook bij FM 2006![]()
Wanneer tegen Borussia?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:26 schreef -Wolf- het volgende:
Tegen Borussia Dortmund is toch wel een redelijk testcase?
Deze heb ik speciaal voor #400 gemaakt natuurlijk, de banner die er normaal staat is toch mooi genoeg?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:35 schreef Ordinair het volgende:
Wil je nu trouwens elke keer het eerste plaatje gaan aanpassen?
zit Stam er al in?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:40 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Deze heb ik speciaal voor #400 gemaakt natuurlijk, de banner die er normaal staat is toch mooi genoeg?
Natuurlijk, die miste ik ook eigenlijk al..quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:40 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Deze heb ik speciaal voor #400 gemaakt natuurlijk, de banner die er normaal staat is toch mooi genoeg?
Ajax.nlquote:
'De ploeg maakt behoorlijk wat progressie'
Bennekom, 15 juli 2006
Henk ten Cate maakte een tevreden indruk na de 8-0 overwinning van zijn Ajax op VV Bennekom. ,,Dit was de beste wedstrijd tot nu toe'', sprak de Amsterdammer dan ook. ,,We hebben uitstekend afgejaagd, de tactische discipline was groot en er werden mooie goals gemaakt. Ik denk dat we op de goede weg zijn.''
De Ajax-trainer kon tot zijn genoegen constateren dat zijn elftal tijdens het trainingskamp in De Lutte veel progressie had gemaakt. ,,Wel heb ik een beetje een dubbel gevoel. Het is een goed trainingskamp geweest, maar de blessure van Nicolae Mitea vormt wel een smet op de week. Ik heb echt medelijden met die jongen. Hij heeft zo hard gewerkt om terug te komen van zijn knieblessure en hij deed het fantastisch. Ik hoop dat hij snel van deze blessure terugkomt. Hij kan een heel belangrijke speler voor Ajax worden.´´
Toch overheerste ook bij Ten Cate het goede gevoel nadat zijn team Bennekom volledig had overklast. Vanaf het begin werd de opbouw van de thuisclub ontregeld en kwam Ajax snel in balbezit. Precies de speelstijl die Ten Cate voor zijn ploeg voor ogen heeft. En eenmaal in het bezit van het speeltuig toverden de Amsterdamse raspaardjes prachtige combinaties tevoorschijn.
Met stijlvolle voetballers als Edgar Manucharyan, Kenneth Perez, Roger en Tom de Mul als smaakmakers voor rust liet Ajax de 4.500 toeschouwers bij de goede gastheer VV Bennekom genieten. De Mul opende na zeven minuten de score door uit een goed doorgekopte bal van spits Angelos Charisteas uit de draai toe te slaan. Jaap Stam kopte hard een corner van Roger tegen de touwen (0-2) en Charisteas schoof een voorzet van Urby Emanuelson langs de keeper.
Rydell Poepon was een van de verse krachten in de tweede helft en de jonge spits liet zien zijn lesje geleerd te hebben van de strafwissel die Ten Cate voor hem in petto had in het duel tegen HHC. Poepon maakte de 0-5 -Mauro Rosales tekende in de 62ste minuut voor de 0-4- en de aanvaller liep zich in de hem toebedeelde 45 minuten de longen uit het lijf.
,,Rydell heeft het geweldig opgepakt´´, zei Ten Cate trots. ,,Hij heeft gejaagd, gewerkt, echt uitstekend. Soms moet je iemand even prikkelen, maar als het dan goed gaat, moet je dat ook zeggen. Ik heb hem tegenover zijn collega´s in de kleedkamer een compliment gemaakt.´´
Na de goal van Poepon brak het tijdperk Klaas Jan Huntelaar aan. De onwaarschijnlijk populaire spits kwam in het veld voor Tom de Mul en maakte zijn faam waar door eerst uit een vrije trap de 0-6 en later, na de diepte ingestuurd te zijn, de 0-7 te maken. Het slotakkoord was voor Jeffrey Sarpong die een prachtige actie maakte en van dichtbij inschoot.
,,Het werd 8-0, het had ook nog veel meer kunnen zijn´´, zei Ten Cate. ,,Tactisch hebben we de eerste stap gezet. De groep heeft elkaar bovendien goed leren kennen tijdens het trainingskamp. Het is een eenheid geworden. Nu gaan we vanaf maandag weer zes nieuwe mensen inpassen en hopelijk verloopt die integratie snel en soepel. De basis is hier in ieder geval gelegd.´´
Valt wel mee, ik vind het altijd wel fijn lezen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:48 schreef Ordinair het volgende:
[..]
Natuurlijk, die miste ik ook eigenlijk al..
[..]
Ajax.nl
De opmaak bij Ajax.nl is trouwens bizar slecht.
Een beetje ongefundeerd je mening spuien wordt niet echt gewaardeerd. Leg eens uit, waarom zijn ze 'in alles slecht'?quote:Op zondag 16 juli 2006 09:20 schreef rednajt het volgende:
[..]
dat is logisch...ze zijn in alles slecht![]()
En dat moet ik gaan uitleggen aan een ajaks supporter die heel slecht tegen kritiek kan? Moeilijk he een topic open laten die over je club gaat?quote:Op zondag 16 juli 2006 09:56 schreef Suijk het volgende:
[..]
Een beetje ongefundeerd je mening spuien wordt niet echt gewaardeerd. Leg eens uit, waarom zijn ze 'in alles slecht'?
ik vond dit wel gefundeerd trouwens:quote:Op zondag 16 juli 2006 09:56 schreef Suijk het volgende:
[..]
Een beetje ongefundeerd je mening spuien wordt niet echt gewaardeerd. Leg eens uit, waarom zijn ze 'in alles slecht'?
Ik kan prima tegen kritiek, maar ik begrijp je voorgaande stelling niet, dus ik vraag je om hem even uit te leggen. Misschien dat ik dan enigszins je verwarde denkwijze begin te begrijpen.quote:Op zondag 16 juli 2006 10:00 schreef rednajt het volgende:
[..]
En dat moet ik gaan uitleggen aan een ajaks supporter die heel slecht tegen kritiek kan? Moeilijk he een topic open laten die over je club gaa
Sorry, maar volgens mij poneer jij hier een stelling die ik je vraag te onderbouwen, ik heb geenszins beweerd dat Ajax dan maar goed is.quote:vertel jij maar eerst waar ze goed in zijn dan?
Gloryhunters heb je overal hoor, ook bij jouw heilige Feyenoord. Bij Ajax gaat het al 2 jaar slecht en nog zijn de seizoenskaarten niet aan te slepen...quote:Op zondag 16 juli 2006 10:03 schreef rednajt het volgende:
[..]
ik vond dit wel gefundeerd trouwens:
Ik las hier ergens op dit forum dat ajaks de meest populaire club van Nederland zou zijn....proest
Als Ajaks slecht presteert is het halve stadion gelijk leeg terwijl er bij andere clubs in Nederland zoals Feyenoord de toeschouwers gewoon blijven komen.....
Mijn stelling is dan ook dat Ajax een gloryhunters club is van supporters die alleen op komen dagen als het goed gaat om er maar bij te kunnen horen
Ik ben niet voor Feyenoord..quote:Op zondag 16 juli 2006 10:05 schreef Suijk het volgende:
[..]
Gloryhunters heb je overal hoor, ook bij jouw heilige Feyenoord. Bij Ajax gaat het al 2 jaar slecht en nog zijn de seizoenskaarten niet aan te slepen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |