Zoeken.fok.nl, doe je best mien jongquote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:06 schreef dodegod het volgende:
plaats de url van het eerste topic aub, dan ga ik daar heen
Mooi toch, marktwerking in actie. Als jij morgen Alton Towers afhuurt en alleen mensen met groen haar wilt toe laten dan mag en kan dat ook. Big deal.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:16 schreef dodegod het volgende:
Als mensen de bron maar niks vinden omdat het niet ''poltiek correct'' is heb ik hier de originele bron:
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-2006300314,00.html
haha denk je nou echt dat dat wel ineens mag ? het is altijd zo dat moslims meer rechten kunnen opeisen dan wie dan ook door die politiek correcte idioten, moet je eens een all-white-day proberen, krijg je gelijk de hele wereld op je nek.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:32 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mooi toch, marktwerking in actie. Als jij morgen Alton Towers afhuurt en alleen mensen met groen haar wilt toe laten dan mag en kan dat ook. Big deal.
is al volquote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:04 schreef NanKing het volgende:
Jaja, je leest het goed, hier is al een topic over.
Ja, dat kan. Je kunt een pretpark huren en alleen de mensen die je wilt binnen laten. Veel grote bedrijven doen dat wel eens.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:35 schreef dodegod het volgende:
[..]
haha denk je nou echt dat dat wel ineens mag ? het is altijd zo dat moslims meer rechten kunnen opeisen dan wie dan ook door die politiek correcte idioten, moet je eens een all-white-day proberen, krijg je gelijk de hele wereld op je nek.
Maar iedereen mag nog steeds komen, kijk maar naar die christelijke dagen in die pretparken, iedereen is nog steeds welkomquote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:39 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
Ja, dat kan. Je kunt een pretpark huren en alleen de mensen die je wilt binnen laten. Veel grote bedrijven doen dat wel eens.
Ja, ik weet wel zeker dat als ik een amusements park afhuur ik ook mag bepalen wie er die dag binnenmag.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:35 schreef dodegod het volgende:
haha denk je nou echt dat dat wel ineens mag ? het is altijd zo dat moslims meer rechten kunnen opeisen dan wie dan ook door die politiek correcte idioten, moet je eens een all-white-day proberen, krijg je gelijk de hele wereld op je nek.
Dat is hun keuze, degene die Alton Towers heeft afgehuurd heeft voor een andere insteek gekozen. Alweer dus, big deal.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:40 schreef dodegod het volgende:
Maar iedereen mag nog steeds komen, kijk maar naar die christelijke dagen in die pretparken, iedereen is nog steeds welkom
Niet altijd. Het pretpark kan opengesteld zijn voor een speciale groep. Geloof lijkt al een raar onderscheid, maar wat dacht je van wat je internetprovider is? De nederlandse provider @home heeft eens sixflags afgehuurd en alleen opgesteld voor abonnee'squote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:40 schreef dodegod het volgende:
Maar iedereen mag nog steeds komen, kijk maar naar die christelijke dagen in die pretparken, iedereen is nog steeds welkom
Niet-moslims mogen dus wel degelijk komen echter loopt de kaartverkoop via de organisatie die het park heeft afgehuurd.quote:Abid Hussan of Islamic Leisure insisted the day was open to all faiths, although Islamic laws would apply.
He added: “There will be no smoking, no alcohol and halal food only.
“We’re trying to get Muslims to go to this day because they wouldn’t normally go somewhere like Alton Towers. We’re trying to integrate Muslims into the wider community. People can come down and see the way we live. It will be a peaceful family environment.”
Alton Towers said any organisation could hire the park for a day.
A spokeswoman said “We make no distinction regarding sexuality, religious, ethnic or lifestyle choices.”
She confirmed tickets for the day were now available only through Islamic Leisure. And Alton Towers would promote the fact that the day had been booked.
She added: “As a general rule, there will be no admission on the day to guests who have not booked through the organisation in advance.”
hmz .. ik denk dat je met eisen niet ver komt ..quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:39 schreef dodegod het volgende:
Ik eis dan maar een alleen-Westers dag in pretparken in islamitische landen (als ze die daar hebben)
ohnee wacht, ik moet respect hebben voor hun landen en dus me gedragen en aanpassen, hun hoeven dat natuurlijk niet want bij hun is het maar een weg...
Ik weet zeker dat je heeeeel wat over je heen krijgt als je er een niet-moslimdag van maakt.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:41 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ja, ik weet wel zeker dat als ik een amusements park afhuur ik ook mag bepalen wie er die dag binnenmag.
Blijkbaar is je engels slecht. Iedereen is welkom alleen mag er niet gerookt en gedronken worden. En broodjes donner zijn echt lekker kan ik je zeggen. Als ik een zaal afhuur of een pretpark gelden mijn wetten en regels en bepaal ik wie er wel en niet komen. Ik vindt wat ze doen een prima idee. Het geeft mensen van verschillende culturen weer een kans elkaar te onmoeten. Ik snap niet wat de TS met het topic wil bereiken. En zou het zelfs goed vinden als de moslim gemeenschap hier het zelfde deed. Maar dan ben jij met je lonsdale kleding en dergelijke te bekrompen voor om dat te snappen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 08:35 schreef -IksRee- het volgende:
Fantastisch he? En maar zeuren dat ze gediscrimineerd worden maar ze doen zelf keihard hun best zich te onderscheiden.
Ik vind het prachtig, hoe meer van dit soort shit gebeurt, hoe meer ze hun eigen graf graven.
Blijkbaar beter als jouw kennis ervan:quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:01 schreef Megumi het volgende:
[..]
Blijkbaar is je engels slecht. Iedereen is welkom alleen mag er niet gerookt en gedronken worden.
quote:Unlike the Muslims' Day at Six Flags, this one really is for Muslims only. "Muslim-only Alton Towers," from The Sun (which cluelessly bills this as a "race row"), with thanks to all who sent this in:
BRITAIN’S biggest fun park has sparked a race row — with a MUSLIMS-ONLY day.
Non-Muslims phoning the Staffordshire park have been refused tickets.
Aha, verschillende culturen ontmoeten elkaar als niet-moslims niet binnen mogen?quote:Als ik een zaal afhuur of een pretpark gelden mijn wetten en regels en bepaal ik wie er wel en niet komen. Ik vindt wat ze doen een prima idee. Het geeft mensen van verschillende culturen weer een kans elkaar te onmoeten. Ik snap niet wat de TS met het topic wil bereiken. En zou het zelfs goed vinden als de moslim gemeenschap hier het zelfde deed. Maar dan ben jij met je lonsdale kleding en dergelijke te bekrompen voor.
Nee maar uit je uitspraak blijkt blijkbaar dat jij dus wel wat ervaring hebt met pedofilie. Maar het is vroeg. En heb geen zin in een discussie met racisten zoals jij.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:04 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Blijkbaar beter als jouw kennis ervan:
[..]
[..]
Aha, verschillende culturen ontmoeten elkaar als niet-moslims niet binnen mogen?
WIe is er hier nu bekrompen en wie draagt er Lonsdale?
Ga jij nu maar anime en manga bekijken, laat me raden, vooral de kleine meisjes vind je lekker zeker?
quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:01 schreef Megumi het volgende:
[..]
Als ik een zaal afhuur of een pretpark gelden mijn wetten en regels en bepaal ik wie er wel en niet komen
.quote:. Ik vindt wat ze doen een prima idee. Het geeft mensen van verschillende culturen weer een kans elkaar te onmoeten
Dat wat iedereen wil die een topic opent ?quote:Ik snap niet wat de TS met het topic wil bereiken..
Ik ben bang dat de reakties hier hetzelfde zouden zijnquote:En zou het zelfs goed vinden als de moslim gemeenschap hier het zelfde deed. Maar dan ben jij met je lonsdale kleding en dergelijke te bekrompen voor om dat te snappen
Ik ook. Grappig is wel vaak dat de meeste mensen die dit soort kritiek hebben niet op een plek wonen zoals Amsterdam waar de problemen spelen. Ik heb eigenlijk zelf geen slechte ervaringen met moslims. Zal een voorbeeld geven de Marokaanse groenteman daar kan ik ook al is hij bezig al om zeven uur binnen lopen en een boodschap doen. Zelfde geld voor de Turkse slager. Mensen werken dus hard en doen hun best. Denk dat mensen als Verdonk en Geert Wilders dat niet kennen. Iquote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:09 schreef Limburger_noord het volgende:
Ik ben bang dat de reakties hier hetzelfde zouden zijn![]()
Ja je hebt gelijk.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:08 schreef Megumi het volgende:
[..]
Nee maar uit je uitspraak blijkt blijkbaar dat jij dus wel wat ervaring hebt met pedofilie. Maar het is vroeg. En heb geen zin in een discussie met racisten zoals jij.
Midden in Den Haag. Lekker tussen de Murkenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:17 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ik ook. Grappig is wel vaak dat de meeste mensen die dit soort kritiek hebben niet op een plek wonen zoals Amsterdam waar de problemen spelen.
quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:57 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Ja je hebt gelijk.
Dat er letterijk staat dat het ALLEEN voor moslims is en niet-moslims geweigerd worden betekent natuurlijk niet dat er alleen moslims mogen komen.
Gelukkig is jouw Engels blijkbaar zo goed dat je niet opgeschreven tekst kan lezen!
Maar Den Haag is ook gewoon de kutste stad van Nederland. Waar ook de kutste mensen wonen. Wat jij maar eens weer bewijst.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:58 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Midden in Den Haag. Lekker tussen de Murken
Gelukkig ben ik bijna weg: ik laat m'n dochter niet tussen Mohammed en Rachid opgroeien.
En laat mijn afkeer van die religie nou in deze wijk (Laak) tot extreme hoogtes gegroeid zijn vanuit ervaring.
En jij noemt anderen 'bevooroordeeld 'quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:05 schreef Megumi het volgende:
[..]
Maar Den Haag is ook gewoon de kutste stad van Nederland. Waar ook de kutste mensen wonen. Wat jij maar eens weer bewijst.
Maar ik ben tenminste niet dik en lelijk. Dat is toch ook weer wat waard.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:05 schreef Megumi het volgende:
[..]
Maar Den Haag is ook gewoon de kutste stad van Nederland. Waar ook de kutste mensen wonen. Wat jij maar eens weer bewijst.
Ik ook niet.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:07 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Maar ik ben tenminste niet dik en lelijk. Dat is toch ook weer wat waard.
Het zou dus de integratie bevorderen. Omdat moslims normaal niet naar zulke parken gaan ? Waarom doen ze dat niet dan ? Waarom gaan ze alleen naar dat park als er alleen moslims naar toe gaan en niet ook andere 'soorten mensen'.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:02 schreef Megumi het volgende:
“We’re trying to get Muslims to go to this day because they wouldn’t normally go somewhere like Alton Towers. We’re trying to integrate Muslims into the wider community. People can come down and see the way we live. It will be a peaceful family environment.”
Maar ze hebben een goede PR want ze kunnen altijd verwijzen naar de tekst 'ook niet Moslims zijn welkom ' hoewel je weet dat je daar in de praktijk als niet-moslim niet binnenkomtquote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:11 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Het zou dus de integratie bevorderen. Omdat moslims normaal niet naar zulke parken gaan ? Waarom doen ze dat niet dan ? Waarom gaan ze alleen naar dat park als er alleen moslims naar toe gaan en niet ook andere 'soorten mensen'.
Dat lijkt mij juist nog beter voor de integratie. Wie zegt dat zij de volgende keer wél naar het park gaan want de volgende keer lopen er ook 'onreine' mensen daar. En dat kan niet.
Hoe zie je aan de buitenkant of iemand niet-moslim is?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:24 schreef Limburger_noord het volgende:
dat je daar in de praktijk als niet-moslim niet binnenkomt
Aan de buitenkant niet (hoewel sommige kledingvoorschriften wel een hint zijnquote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:49 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Hoe zie je aan de buitenkant of iemand niet-moslim is?
Psst? Volgende keer mischien ook de rest van het artikel lezen en niet alleen het deel wat je goed uitkomt?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:04 schreef -IksRee- het volgende:
Aha, verschillende culturen ontmoeten elkaar als niet-moslims niet binnen mogen?
WIe is er hier nu bekrompen en wie draagt er Lonsdale?
Ga jij nu maar anime en manga bekijken, laat me raden, vooral de kleine meisjes vind je lekker zeker?
quote:Abid Hussan of Islamic Leisure insisted the day was open to all faiths, although Islamic laws would apply.
She confirmed tickets for the day were now available only through Islamic Leisure. And Alton Towers would promote the fact that the day had been booked.
De twee stukjes die jij vetdrukt vertellen volgens mij alleen maar dat andere bevolkingsgroepen op een andere dag ook best een keer het hele park mogen "innemen".quote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:45 schreef Tijger_m het volgende:
Oh btw, volgende keer ook het ontbrekende deel posten he?
[..]
Niet-moslims mogen dus wel degelijk komen echter loopt de kaartverkoop via de organisatie die het park heeft afgehuurd.
Ze huren een park af. Wat is daar mis mee. Dit is zo een opgeblazen verhaal. Als een kerk hetzelfde zou doen en dat doen ze weet ik was er geen ophef.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:57 schreef Pracissor het volgende:
Gelukkig zien vele moslims in, dat dit niet de weg is om te bewandelen, dat figuren hier op Fok nog goed praten onder de noemer marktwerking en andere totaal irrelevante zaken, is natuurlijk lachwekkend, maar typisch Fok.
Over christenen-only day zou geen ophef zijn geweest?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:06 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ze huren een park af. Wat is daar mis mee. Dit is zo een opgeblazen verhaal. Als een kerk hetzelfde zou doen en dat doen ze weet ik was er geen ophef.
Hoe weet je dat nou?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:06 schreef Megumi het volgende:
[..]
Ze huren een park af. Wat is daar mis mee. Dit is zo een opgeblazen verhaal. Als een kerk hetzelfde zou doen en dat doen ze weet ik was er geen ophef.
Ach man, lul niet, Christelijke dagen in pretparken bestaan al jaren in de VS en UK. Maar oh wee als moslims een pretpark afhuren, dan is het gehuil niet van de lucht.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:57 schreef Pracissor het volgende:
Gelukkig zien vele moslims in, dat dit niet de weg is om te bewandelen, dat figuren hier op Fok nog goed praten onder de noemer marktwerking en andere totaal irrelevante zaken, is natuurlijk lachwekkend, maar typisch Fok.
Dagen, dat de kaarten alleen in kerken worden verkocht, harde 'onchristelijke' muziek, niet welkom is, evenals als drank en andere 'onchristelijke' zaken? Bron?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:08 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ach man, lul niet, Christelijke dagen in pretparken bestaan al jaren in de VS en UK. Maar oh wee als moslims een pretpark afhuren, dan is het gehuil niet van de lucht.
Hoe wil je dat controleren?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:53 schreef Limburger_noord het volgende:
Aan de buitenkant niet (hoewel sommige kledingvoorschriften wel een hint zijn) maar dat is ook niet nodig want zonder kaartje kom je er niet in
En waar koop je die kaartjes?
Via de website en daar zitten vast wel mensen die dat kunnen controlen of je Moslim bent of denk je van niet?![]()
Ik verhuis volgende maand weer terug naar Laakquote:Op zaterdag 15 juli 2006 09:58 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Midden in Den Haag. Lekker tussen de Murken
Gelukkig ben ik bijna weg: ik laat m'n dochter niet tussen Mohammed en Rachid opgroeien.
En laat mijn afkeer van die religie nou in deze wijk (Laak) tot extreme hoogtes gegroeid zijn vanuit ervaring.
Goh, een stel Christenen heeft laatst een stadion afgehuurd en daar een feest gehouden met de naam EO jongerendag. En groep Christenen heeft laatst een festivalterrein afgehuurd bij Biddinghuizen, en daar een feest gehouden met de naam Opwekking. Een accountantskantoor genaamd KPMG heeft ooit SixFlags afgehuurd.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:07 schreef Pracissor het volgende:
[..]
Over christenen-only day zou geen ophef zijn geweest?Dan was het land te klein geweest.
duh .. lezen is echt moeilijk blijkbaar .. alle geloven zijn welkom zolang ze zich maar aan de islamietische regels houdenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 10:11 schreef Dwaashaas het volgende:
[..]
Het zou dus de integratie bevorderen. Omdat moslims normaal niet naar zulke parken gaan ? Waarom doen ze dat niet dan ? Waarom gaan ze alleen naar dat park als er alleen moslims naar toe gaan en niet ook andere 'soorten mensen'.
Dat lijkt mij juist nog beter voor de integratie. Wie zegt dat zij de volgende keer wél naar het park gaan want de volgende keer lopen er ook 'onreine' mensen daar. En dat kan niet.
Sta je niet ingeschreven als Moslim dan ?quote:
het is toch ook irrelevant welk geloof je hebt, je hoeft alleen de regels die op die dag gelden te accepteren en te respecterenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:03 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Sta je niet ingeschreven als Moslim dan ?
Als katholiek sta je toch ook ingeschreven ?.
Kijk even op hun site (heb mijn vorige post even geupdate ) en ik zie daar toch duidelijk staan 'dag voor Moslims ' ? dus hoezo niet relevant ?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:11 schreef moussie het volgende:
[..]
het is toch ook irrelevant welk geloof je hebt, je hoeft alleen de regels die op die dag gelden te accepteren en te respecteren
Hoop dat ze daar aan gedacht hebben ...quote:wat ik me btw wel afvraag .. hoe gaan ze om met de diverse kledingvoorschriften binnen dat geloof .. zo mag de tunesische moslima nog niet eens een hoofddoek dragen terwijl anderen bestaan op tenten met kijkgaatje
Het verschil is dat bij de christenen iedereen welkom is , en bij de moslims niet .quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:34 schreef Toeps het volgende:
[..]
Goh, een stel Christenen heeft laatst een stadion afgehuurd en daar een feest gehouden met de naam EO jongerendag. En groep Christenen heeft laatst een festivalterrein afgehuurd bij Biddinghuizen, en daar een feest gehouden met de naam Opwekking. Een accountantskantoor genaamd KPMG heeft ooit SixFlags afgehuurd.
Gut, ik heb de ophef gemist!
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerdquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:12 schreef vosss het volgende:
Ik heb alleen de OP gelezen, ronduit schandalig.......als er een dag zou zijn dat alleen NIET moslims toegang kregen dan was het weer discriminatie!
zeg aandachtshoer, op dat terrein waren wel moslims welkom die mochten komen zoals ze dat willen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:34 schreef Toeps het volgende:
[..]
Goh, een stel Christenen heeft laatst een stadion afgehuurd en daar een feest gehouden met de naam EO jongerendag. En groep Christenen heeft laatst een festivalterrein afgehuurd bij Biddinghuizen, en daar een feest gehouden met de naam Opwekking. Een accountantskantoor genaamd KPMG heeft ooit SixFlags afgehuurd.
Gut, ik heb de ophef gemist!
Dat is netzo schandalig!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerd
Heb je de site van hun gelezen , daar wordt het toch wel iets anders neergezet hoor.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerd
EN je als Moslim kleedquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef moussie het volgende:
[..]
hallo .. iedereen is welkom .. alle geloven .. het is alleen maar een dag met streng islamitiesche leefregeles, geen drank, geen muziek, niet roken en halal voedsel .. that's all .. jij bent ook welkom zolang je die regels maar respecteerd
yup .. niet duidelijk omschreven maar wel aan gedacht ..quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:15 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Kijk even op hun site (heb mijn vorige post even geupdate ) en ik zie daar toch duidelijk staan 'dag voor Moslims ' ? dus hoezo niet relevant ?
Staat niets over 'als je de regels maar volgt ' en let wel dit is de site van de organisatie (dus geen partijdige website ofzo )
[..]
Hoop dat ze daar aan gedacht hebben ...
hehe .. idd, voor mij als vrouw tellen extra regels .. maar ja, als ze maar eens hun deur uitkomen en merken dat een achtbaan vetjes is neem je dat toch op de koop toe .. anything om die achterlijke status quo te doorbreken die we nu al jaren hebbenquote:
http://www.islamicleisure.co.uk/Page.aspx?Type=L&MenuId=8quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:26 schreef moussie het volgende:
[..]
yup .. niet duidelijk omschreven maar wel aan gedacht ..
http://www.islamicleisure.co.uk/Page.aspx?Type=L&MenuId=8
Hou daar rekening mee als je met je gezinnetje erheen wiltquote:Dress code
To maintain an Islamic and family friendly environment we request all guests to dress appropriately as Muslims.
Ride segregation
Designated adult ride areas will be rotated between men and women throughout the day.
Kan ik mee levenquote:No smoking policy
A no smoking policy will apply to the event.
Dus je vrouw even met de kinderen sturen gaat nietquote:Women travelling to the event
In keeping with Islamic regulations females of adult age must be accompanied by a male relative (Mahram) when journeying to the event.
Het heet niet Staffordshire Park maar Alton Towers. Het ligt in Staffordshirequote:Op zaterdag 15 juli 2006 01:03 schreef dodegod het volgende:
op 17 september hebben een islamitische organisatie het grootste pretpark van Engeland genaamd het Staffordshire pretpark
ja, dit is ook info die jij kreeg op de middelbare schoolquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:36 schreef Quickie_Butt het volgende:
[..]
Het heet niet Staffordshire Park maar Alton Towers. Het ligt in Staffordshire
Ga eerst zelf maar je middelbare school afmaken
wat zal die strikte moslimman balen .. geen excuus meer om niet te hoefen gaanquote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:29 schreef Limburger_noord het volgende:
Dus je vrouw even met de kinderen sturen gaat niet![]()
Klopt maar we hadden het hier over het feit dat ook 'niet Moslims welkom waren 'quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:40 schreef moussie het volgende:
[..]
wat zal die strikte moslimman balen .. geen excuus meer om niet te hoefen gaan![]()
Is die informatie, als die al bestaat, voor hun toegankelijk? In Nederland wordt de kerkelijke gezindte al jarenlang niet meer vastgelegd in het bevolkingsregister. Bovendien hebben kerken geen toegang tot het bevolkingsregister. Ik weet niet hoe dit in Engeland werkt, maar ik kan me zo voorstellen dat niet iedereen het bevolkingsregister mag doorspitten.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:03 schreef Limburger_noord het volgende:
Sta je niet ingeschreven als Moslim dan ?
Als katholiek sta je toch ook ingeschreven ?.
Ja, maar men beperkt zich tot het stellen van een aantal regels. Of men ook daadwerkelijk moslim is valt niet te controleren. Als een niet-moslim zich kleed als moslim en zich gedraagt als moslim, dan kan ie gewoon naar binnen.quote:BTW als je even op hun website kijkt staat daar iets wat volgens mij toch zegt dat alleen Moslims welkom zijn \verwacht worden ?
http://www.islamicleisure.co.uk/
Je hoeft niet te gaan schelden hoor.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:16 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
zeg aandachtshoer, op dat terrein waren wel moslims welkom die mochten komen zoals ze dat willen.
dat is het verschil even.
daar gaat het nu niet om. het gaat er wel om dat op die christelijke festijnen moslims van harte welkom waren, op wat voor manier dan ook.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:53 schreef Toeps het volgende:
[..]
Je hoeft niet te gaan schelden hoor.
Een ieder die een terrein afhuurt mag daarbij zijn eigen regels opstellen.
Nou en. Als zij dat nou willen... Als ik een zaaltje huur en ik wil graag dat iedereen daar komt een blauw ruimtepak aan heeft en de polka gaat dansen, so what?!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:00 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
daar gaat het nu niet om. het gaat er wel om dat op die christelijke festijnen moslims van harte welkom waren, op wat voor manier dan ook.
bij dit moslimfeestje zitten er allemaal regels aan verbonden waaraan je weer eens duidelijk kunt zien dat ze inderdaad nog steeds in een achterlijke cultuur leven.
meisje meisje, je kunt inderdaad maar beter niets zeggen en gewoon proberen mooi te zijn op die foto's van je.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:03 schreef Toeps het volgende:
[..]
Nou en. Als zij dat nou willen... Als ik een zaaltje huur en ik wil graag dat iedereen daar komt een blauw ruimtepak aan heeft en de polka gaat dansen, so what?!
Who cares? Het is hun feestje, als zij er maar plezier aan beleven. Ik begrijp werkelijk niet waar men zich druk over maakt. Stel dat er een groep naturisten het park had afgehuurd en er alleen naturisten welkom zouden zijn, zou er dan ook zoveel ophef over zijn? Nee, waarschijnlijk niet. Maar zodra er verband is met de Islam dan is het ineens wereldnieuws.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:00 schreef S1nn3rz het volgende:
bij dit moslimfeestje zitten er allemaal regels aan verbonden waaraan je weer eens duidelijk kunt zien dat ze inderdaad nog steeds in een achterlijke cultuur leven.
Jup. En elk argument wat je dan hebt, om te laten zien dat het gewoon marktwerking is, wordt weer afgedaan als een nog-argument, een dhimmi-gedrag, of wat dan ook. Men gaat er niet eens op in, want oeh! het is erg hoor. Verschrikkelijk, de dag erna wordt de sharia ingevoerd en geven we onze rechtsstaat op. Echt hoor. Verdoemenis en angst, Sodom en Gomorra.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:13 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Who cares? Het is hun feestje, als zij er maar plezier aan beleven. Ik begrijp werkelijk niet waar men zich druk over maakt. Stel dat er een groep naturisten het park had afgehuurd en er alleen naturisten welkom zouden zijn, zou er dan ook zoveel ophef over zijn? Nee, waarschijnlijk niet. Maar zodra er verband is met de Islam dan is het ineens wereldnieuws.
Ik ben het met je eens dat je aan de hoeveelheid regels wel af kunt lezen hoe achterlijk een cultuur is, en hoe slecht men elkaar vertrouwd. Alles voor het collectieve, en niets voor het individu. Maar daar gaat het nu ook niet om.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:00 schreef S1nn3rz het volgende:
[..]
daar gaat het nu niet om. het gaat er wel om dat op die christelijke festijnen moslims van harte welkom waren, op wat voor manier dan ook.
bij dit moslimfeestje zitten er allemaal regels aan verbonden waaraan je weer eens duidelijk kunt zien dat ze inderdaad nog steeds in een achterlijke cultuur leven.
Goed, mijn vraag dus nogmaals: waarom zou dit goed zijn voor de integratie.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:58 schreef moussie het volgende:
[..]
duh .. lezen is echt moeilijk blijkbaar .. alle geloven zijn welkom zolang ze zich maar aan de islamietische regels houden
het gaat erom dat die ouderwetse moslims er nooit zullen komen door de muziek, het roken etc, dat strookt niet met hun sobere leefregels .. nu kunnen de kids hun vaders en moeders wel meeslepen, pa heeft gen excuus meer, hij moet in de achtbaan ..
en wie weet vindt die het nog leuk ook .. bereikt dat ene daggie pretpark zonder muzek en drank toch heel wat meer dan zo'n droge discussie, al was het allleen maar begrip voor zijn kids, waarom die het wel zo leuk vinden
hehe .. wat een idee .. wel heel "tochtig"quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:13 schreef NewOrder het volgende:
[..]
Who cares? Het is hun feestje, als zij er maar plezier aan beleven. Ik begrijp werkelijk niet waar men zich druk over maakt. Stel dat er een groep naturisten het park had afgehuurd en er alleen naturisten welkom zouden zijn, zou er dan ook zoveel ophef over zijn? Nee, waarschijnlijk niet. Maar zodra er verband is met de Islam dan is het ineens wereldnieuws.
Maar daar mag je als niet-christen wel komen en dat is nu het grote verschilquote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:34 schreef Toeps het volgende:
[..]
Goh, een stel Christenen heeft laatst een stadion afgehuurd en daar een feest gehouden met de naam EO jongerendag. En groep Christenen heeft laatst een festivalterrein afgehuurd bij Biddinghuizen, en daar een feest gehouden met de naam Opwekking. Een accountantskantoor genaamd KPMG heeft ooit SixFlags afgehuurd.
Gut, ik heb de ophef gemist!
ten eerste, de achtergrond van moslimcommunity daar verschild van de onze, het merendeel is wat hier de antillianen/surinamers zijnquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:24 schreef Dwaashaas het volgende:
Goed, mijn vraag dus nogmaals: waarom zou dit goed zijn voor de integratie.
pff .. je mag er wel in zolang je je aan hun regels houdt .. moeilijk hé .. lezenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:47 schreef dodegod het volgende:
[..]
Maar daar mag je als niet-christen wel komen en dat is nu het grote verschil
bij die moslim dag kan jij er niet in, en daar gaat het hem er nu net juist om, dat het verboden is voor jouw en mij en iedereen
stel ik huur het park af voor alleen arische mensen, krijg je gelijk problemen met zowat iedereen, maar dit mag dan ineens wel ? lekker hypocriet weer
Non-Muslims phoning the Staffordshire park have been refused tickets.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:53 schreef moussie het volgende:
[..]
pff .. je mag er wel in zolang je je aan hun regels houdt .. moeilijk hé .. lezen
nog een verslaafde van het kapitalistische consumptie industriequote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:31 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik verhuis volgende maand weer terug naar Laak. Want bij die zelfde "Murken" kun je tot 's avonds laat boodschappies doen, en verkopen ze lekker brood en cake en alles.
Ja, ze moeten ook niet naar het park bellen maar naar de organisatie hè.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 14:09 schreef dodegod het volgende:
[..]
Non-Muslims phoning the Staffordshire park have been refused tickets.
moeilijk heh lezen
IEDEREEN die het park belt wordt geweigerd. Nogal logisch niet, je moet ze namelijk bij de organisatie kopen die het park heeft afgehuurd die dag.quote:Non-Muslims phoning the Staffordshire park have been refused tickets.
je hoeft niet te bellen hoor .. je kan gewoon online bestellen en daar wordt je ook niet gevraagd of je nou wel of niet moslim bent .. je moet je alleen aan de terms&conditions houdenquote:Op zaterdag 15 juli 2006 14:20 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ja, ze moeten ook niet naar het park bellen maar naar de organisatie hè.
Ik heb nog een leuk appartement voor je te koop!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 11:31 schreef Toeps het volgende:
[..]
Ik verhuis volgende maand weer terug naar Laak. Want bij die zelfde "Murken" kun je tot 's avonds laat boodschappies doen, en verkopen ze lekker brood en cake en alles.
Oh wat leuk zeg hehe leuk zeg extra regels he hequote:Op zaterdag 15 juli 2006 12:28 schreef moussie het volgende:
[..]
hehe .. idd, voor mij als vrouw tellen extra regels ..
Wat lul je? Als je een pretpark afhuurt mag je gediscrimineerd worden?quote:En als ze zich zo af willen zonderen doen ze het maar lekker, maar dan NIET janken dat ze ook anders behandeld gaan worden.
Is het weigeren van niet-moslims opeens geen discriminatie dan?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:11 schreef soylent het volgende:
[..]
Wat lul je? Als je een pretpark afhuurt mag je gediscrimineerd worden?
Och, als het allemaal nog een jaar of 10 a 20 zo doorgaat komt dat ook wel in het recht. Goedschiks of kwaadschiks.quote:Moet je per se in de rij lopen met de modale Nederlander om het recht te hebben op gelijke behandeling? Leuke mening. Komt gelukkig niet overeen met het recht.
Tja, dat krijg je in die achterbuurt van je.quote:Overigens zie ik hier vooral kaalkopjes janken eigenlijk...
Baarden vallen niet op.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:43 schreef -IksRee- het volgende:
Tja, dat krijg je in die achterbuurt van je.
met dat in het bold ben ik het roerend eens .. al die ellende die voort is gekomen uit de abrahamistische godsdiensten .. pffquote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:44 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Oh wat leuk zeg hehe leuk zeg extra regels he he
Gewoon een stel mongolen dit, klaar. En als ze zich zo af willen zonderen doen ze het maar lekker, maar dan NIET janken dat ze ook anders behandeld gaan worden.
Dat gezeik over dat spuugsprookjesboek genaamd knoran/bijbel/thora heeft al lang genoeg geduurd.
Maar goed, wel straks hypocriet gaan janken he moussie als de SGP weer eens van zich laat spreken.
Is achterhaald. Zelfs de SGP heeft dit aangepast. Kan je nagaan.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:59 schreef moussie het volgende:
en wat de SGP aangaat .. hmz .. er zijn momenten dat ik denk dat ze wel iets hebben met hun "geen vrouwen op bestuurlijke functies" ..
dat is niet verandert hoor .. ze mogen volwaardig lid worden, afgedwongen door de rechter door te dreigen met de stopzetting van de subsidie ..quote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:01 schreef -IksRee- het volgende:
[..]
Is achterhaald. Zelfs de SGP heeft dit aangepast. Kan je nagaan.
De enige oplossing. Eens kijken wat er overblijft..quote:Op zaterdag 15 juli 2006 19:04 schreef moussie het volgende:
stopzetting van de subsidie ..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |