abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 14 juli 2006 @ 23:05:46 #301
121310 venomsnake
El Saltador
pi_39836026
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 23:05 schreef Meki het volgende:

[..]

schip tjah dat is nou een goede doel en niet op huizen in Israel
idd een legetiem doel, maar de manier waarop..
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  Moderator zaterdag 15 juli 2006 @ 00:40:07 #302
14679 crew  sp3c
Geef me die goud!!!
pi_39838841
quote:
Op vrijdag 14 juli 2006 21:18 schreef superhero87 het volgende:

[..]

Alsof alle wegen en burggen zijn gebombardeerd...
alleen knooppunten neem ik aan
quote:
doe niet zo hypocriet en denk wat verder na.
hoe ben ik nu weer hypocriet????

denk zelf liever is wat verder na, Israel geeft zelf al aan dat ze alles wegschieten om te voorkomen dat de gevangen genomen militairen het gebied uit gevoerd worden, denk je nu echt dat ze dan openingen vrijlaten waar de burgers door kunnen ontsnappen???

Hezbollah gaat daar geen gebruik van maken natuurlijk, die gaan om de bevolking te sparen gewoon zelf bruggen bouwen over de bruggen die wel gebombardeerd zijn leggen en gebombardeerde kruispunten gaan ze eerst met de met de bulldozer en asfalteer machine overheen zodat het allemaal weer werkt en ze weer verder kunnen zeker??

natuurlijk niet, die gaan gewoon over de beschikbare wegen ... het zou wel erg stom zijn van Israelische kant als ze niet alle belangrijke bruggen en verkeersknooppunten wegschieten daarom worden die vliegvelden ook gebombardeerd.

die mensen in het Zuiden (Beiroet kun je misschien nog uit) zitten als ratten in de val, dan kun je pamfletten gaan droppen maar echt veel zin heeft het niet .. menslievende legers bestaan niet
Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')