damn, Moonah, zo lang al nietquote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:30 schreef Moonah het volgende:
Wij hebben trouwens net voor het eerst sinds ik zwanger ben ehm... geneukt.
We vinden dat allebei heel spannend, durven niet goed, eng, ook al weet je dat het geen kwaad kan, maar straks toch heel voorzichtig gedaan... Haha! Ik moest de hele tijd aan "Duik in je weeën" denken.
Ooooopen van onderen!!![]()
Maar het was wél leuk!
Wel geil, niet durven neuken.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:59 schreef milagro het volgende:
[..]
damn, Moonah, zo lang al niet![]()
geldt dat voor meer dames, en is dat dan geen zin, angst, ziekzwakmisselijk, je niet aantrekkelijk voelen?
Hier had ik in het begin trouwens wél last van. Wel dik worden, maar nog niet echt 'zwangerdik'. Nú vind ik mezelf wel mooi en aantrekkelijk!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 18:59 schreef milagro het volgende:
je niet aantrekkelijk voelen?
Wat bijzonder dat je helemaal voelt hoe het kindje zijn weg naar buiten voelt.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:42 schreef Belana het volgende:
snoop, kwa bv ben ik weer net zo onzeker, verder voelt het een stuk bekender idd![]()
pinquit, ik heb een enorme leuke kraamhulp! Helemaal top die meid!
vivi, wij hebben dus 2 weken geleden zo'n beetje tot deze naam besloten door jouw namenlijstje in het namentopic, dus heel erg bedankt voor de tipdat meen ik want ik vind het een prachtnaam
libel, tijdens de bevalling is hij met rug links gaan liggen en hij kwam ook netjes met gezichtje naar benedenpijnlijk, maar prachtig om te voelen hoe zo'n kindje de bocht om gaat
maar dat verhaal moet ik nog opschrijven.
ik denk aan jullie allemaal, wat is het weer warm he!
nog 1 toevoeging, ik ben sinds woensdagochtend bij de vk 11,5 kilo kwijt
Dat klinkt als zwangerschaps ischias. Heb ik vooral in het begin last van gehad. Door goed op te letten hoe ik ging zitten (vooral dus op rechte stoelen) en een buikband te dragen is het over gegaan bij mij.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 20:04 schreef linda856763 het volgende:
Even een vraagje: sinds een paar dagen heb ik aldoor pijnscheuten in mijn bil en er vlak onder. (is dat je hamstring) Is dat een zwangerschapskwaaltje? Het is nogal lastig, vooral bij traplopen en bukken...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |