topquote:Op dinsdag 1 augustus 2006 16:37 schreef Alicey het volgende:
Weer gedaan Tuinhek..
Nou ik moest in elk geval lachen toen ik deze post van je las Wie schreef de bijbel eigenlijk?quote:Op maandag 31 juli 2006 10:53 schreef pmb_rug het volgende:
ik weet nooit of ik moet lachen of huilen als ik die FB van akker lees.
ik haar het vooralsnog maar op lachen
Kun je niet eens een keer iets zinnigs gaan doen?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 14:10 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Nou ik moest in elk geval lachen toen ik deze post van je las Wie schreef de bijbel eigenlijk?
Helaas is dat dan in eens weer niet toegestaan.![]()
Selectief modje dat dofje
Je bent dus al vergeten dat je ook mijn bijdragen zonder smileys hebt verwijderd ?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 14:25 schreef Doffy het volgende:
Reageren staat je vrij. Het is alleen wel de bedoeling dat er inhoudelijk gereageerd wordt, en niet slechts met denigrerende opmerkingen of louter smileys.
De openingspost is seculier:quote:Op woensdag 2 augustus 2006 14:22 schreef pmb_rug het volgende:
lijkt me heel verstandig
Derhalve mag ik toch best lachen om de bijdrage "maar natuurlijk zijn ze allemaal geinspireerd door God" en "profeten" lachen dus.quote:[wie heeft de bijbel geschreven]
Een imaginair? Een fantast? Een doortrapte familie? Of een voorhistoriesche familie van boeket-reeksjes schrijvers?
En waarom zijn er zoveel verschillende geloven die naar de bijbel grijpen?
Ja, ik ben een n00b en probeer niets uit te lokken.
Nee hoor, ik wis al je inhoudsloze posts, met en zonder smileys.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 17:16 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Je bent dus al vergeten dat je ook mijn bijdragen zonder smileys hebt verwijderd ?
En dat is dus bovenstaande postquote:Op woensdag 2 augustus 2006 17:23 schreef Doffy het volgende:
Nee hoor, ik wis al je inhoudsloze posts, met en zonder smileys.
Heb ik iets te veel gezegd dat Doffy, en jij trouwens, een selectieve mod is.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 14:28 schreef Alicey het volgende:
Kun je niet eens een keer iets zinnigs gaan doen?
Dat heb je goed gezienquote:Op woensdag 2 augustus 2006 17:38 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
En dat is dus bovenstaande post![]()
Als je dan toch flauwekul schrijft, zorg dan in ieder geval dat het tenminste grammaticaal kloptquote:Op woensdag 2 augustus 2006 17:39 schreef Akkersloot het volgende:
[..]
Heb ik iets te veel gezegd dat Doffy, en jij trouwens, een selectieve mod iszijn.
Je hebt nog niet gereageerd dat de openingspost een seculiere vraag was en PBRUG met religieze bagger kwam.quote:
Jijquote:Op woensdag 2 augustus 2006 18:30 schreef Akkersloot het volgende:
Dus wie schreef er nu eigenlijk onzin![]()
Dat is onzin, je kunt ze met een klik weer normaal laten zien.quote:Op woensdag 2 augustus 2006 21:23 schreef Doffy het volgende:
Dat is -wmb helaas- een feature van de centrale topics. Ik kan er helaas weinig aan doen
Anders gebeurt dat ook; als ze een tijdje niet gebruikt worden vergeet iedereen dat ze er waren, en worden er weer nieuwe aangemaakt. Daarmee gaat het idee van een 'centraal topic' een beetje verloren, vind je niet?quote:Op woensdag 2 augustus 2006 21:34 schreef Aslama het volgende:
Hmm, het lijkt mij een nonintelligent design. Zo verliezen centrale topics de aandacht.
WFL Feedback is om te klagen TEGEN Doffy en Alicey. Als je wilt klagen OVER Doffy en Alicey moet je ofwel een topic openen in Feedback ofwel mailen naar forum@fok.nlquote:Op woensdag 2 augustus 2006 21:34 schreef rudeonline het volgende:
Ik wil mij beklagen over de moderatie van Doffy en Alicey.
Ik tracht een discussie te voeren in WFL over het bewustzijn en de grens van het universum. Ik weet dat dit controversieele onderwrerpen zijn, maar WFL staat ook voor filosofie dus mag ik daar vrij over discuseren met andere gebruikers. Het lijkt er sterk op dat er door de moderatie en enkele gebruikers een hetze tegen mij wordt gevoerd, simpellweg omdat ik het niet eens ben met hun standpunten. Ik vindt dat ik het recht heb om mijn standpunten duidelijk te maken. En indien met met mij niet wilt discuseren kan men wegblijven uit mijn topic's. Ik beledig niemand maar ben slechts eigenwijs. Dat mag geen reden zijn om mijn topics te sluiten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |