Ja, maar dat komt vooral omdat op de DVD de nummers op diverse locaties zijn opgenomen. De liedjes zijn niet heel veel anders.quote:Op woensdag 4 april 2007 15:07 schreef methodmich het volgende:
Ah, klinkt goed. Een beetje zoals de vorige dus wel, alleen dan met meer verschil tussen de CD en DVD versie?
Ik hoorde juist via via dat de sfeer wat minder was tussen de bandleden onderling... Ze zouden later ook bij hotel Lloyd optreden maar de helft van de band kwam maar opdagenquote:Op vrijdag 6 april 2007 16:15 schreef Diaan73 het volgende:
Ik heb een aantal nummers nu meerdere keren gehoord. Tot nu toe vind ik de eerste twee nummers nog het mooist klinken. Maar komt misschien ook omdat ik die andere nog niet genoeg heb gehoord.
Veel plezier ermee Methodmich! Goede aankoop gedaan hoor.
Ik hoorde dat het concert afgelopen zondag in Paradiso helemaal geweldig moet zijn geweest. Wij konden helaas niet.![]()
achteraf gezien had het wel gekund....
Nou ja dat was een grote fan, dus misschien valt die het meer op dan iemand die de band bijvoorbeeld wat minder kent.quote:Op vrijdag 6 april 2007 16:33 schreef Diaan73 het volgende:
Zo beleeft iedereen het anders dus.... hmm vreemd. Dat zou je toch moeten kunnen merken.
Ik heb hier ook helemaal niets van gemerkt. Ik vond de chemie tussen de band heel erg goed, alles was juist heel erg strak gespeeld en er was heel goed samenspel en erg veel contact tussen de bandleden voor de timing en dergelijke, en bij het bedanken van het publiek stonden ze eensgezins omarmd als, jawel, een grote familie.quote:Op vrijdag 6 april 2007 16:27 schreef MaJo het volgende:
[..]
Ik hoorde juist via via dat de sfeer wat minder was tussen de bandleden onderling... Ze zouden later ook bij hotel Lloyd optreden maar de helft van de band kwam maar opdagen
Ik ken het origineel overigens niet. Ik denk dat ik die maar eens ga downloaden. Ben wel benieuwd geworden na deze mooie cover.quote:
Ongelooflijk inderdaad.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 10:02 schreef peaceman het volgende:
OOR heeft Big City uitgeroepen als 1 van de flops van 2007. Heb je ooit gedacht dat ze daar wel verstand hadden van muziek, dan weet je dus nu wel beter. De sukkels!
Bizar. Gewoon een hele goede, solide plaat en ik heb vrijwel alleen positieve dingen gelezen.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 10:02 schreef peaceman het volgende:
OOR heeft Big City uitgeroepen als 1 van de flops van 2007. Heb je ooit gedacht dat ze daar wel verstand hadden van muziek, dan weet je dus nu wel beter. De sukkels!
Bron: Stubru.bequote:Tom Pintens verlaat Zita Swoon
De lopende tournee 'A Band In A Box' van Zita Swoon wordt de laatste met Tom Pintens. Daarna zullen Stef Kamil Carlens en de zijnen het zonder hun eerste luitenant moeten stellen.
Pintens blijft nog tot eind maart op de concerten van Zita Swoon meespelen. Hij wil niet van een definitief afscheid spreken: "Stef en ik waren na een samenwerking van 15 jaar muzikaal wat uit elkaar gegroeid. Dat is logisch. Dan is het beter om uit elkaar te gaan met de kans om ooit opnieuw op elkaar verliefd te worden".
Nee heb m niet gekocht. Vond het teveel dubbelen eigenlijk.quote:Op donderdag 5 juni 2008 16:32 schreef methodmich het volgende:
Al mensen die ook Big Blueville hebben aangeschaft? Dubbelt wel wat nummers met Big City, maar die hebben ze toch enigszins veranderd her en der. Wat subtiele dingetjes.
En Josieanna, een nieuw nummer, is echt top!
Heb je ook wel gelijk in, zie de review.quote:Op donderdag 12 juni 2008 20:35 schreef peaceman het volgende:
[..]
Nee heb m niet gekocht. Vond het teveel dubbelen eigenlijk.
Band in a box blijft briljant!
Met Band in a Box krijg je iedereen overstag!quote:Op vrijdag 13 juni 2008 09:16 schreef Diaan73 het volgende:
Onze buurvrouw heeft bij ons band in a box gezien, ze kende Zita Swoon nog niet. Vond ze hartstikke leuk. Heb haar een cd gegeven en ze draait hem grijs, ze vindt het geweldig. Dus weer een fan erbij
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |