Komop joh, zelfs Ajax is twee keer kampioen gewoden met Koeman. Dan moet PSV daar helemaal in slagen.quote:Op woensdag 19 juli 2006 15:04 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Jullie hebben Koeman en zijn een vereniging![]()
![]()
Ik spreek je over 2 jaar wel, koeman maakt niemand beterquote:Op woensdag 19 juli 2006 15:07 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Komop joh, zelfs Ajax is twee keer kampioen gewoden met Koeman. Dan moet PSV daar helemaal in slagen.
We hebben nog een buffertje tov jullie.quote:Op woensdag 19 juli 2006 15:09 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ik spreek je over 2 jaar wel, koeman maakt niemand beter
*bookmarkt deze uitspraakquote:Op woensdag 19 juli 2006 15:09 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ik spreek je over 2 jaar wel, koeman maakt niemand beter
daarom staat er ook opkomende spelers......quote:Op woensdag 19 juli 2006 13:20 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Real speelt niet met buitenspelers.
Dat zeg ik ook niet. Dat hij beter is dan Lamey betekent niet per definitie dat het een goede keus is toch? Jullie kunnen beter een back met wat meer verdedigende kwaliteiten kopen denk ik.quote:Op woensdag 19 juli 2006 14:59 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Maar Kromkamp is toch niet minder dan Lamey verdedigend gezien? Aanvallend is ie zelfs beter, dus je gaat er sowieso niet op achteruit.
Ik weet het niet. PSV mist juist creativiteit van achteruit. Met Lee had je een halve linkeraanvaller, de rechterflank bleef vaak te weinig verrassend. Met Salcido en mogelijk Kromkamp heb je in ieder geval mee opkomende backs, Afellay en Cocu zijn spelers die ook graag naar de as trekken en dus ruimte geven aan deze backs.quote:Op woensdag 19 juli 2006 15:46 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Dat zeg ik ook niet. Dat hij beter is dan Lamey betekent niet per definitie dat het een goede keus is toch? Jullie kunnen beter een back met wat meer verdedigende kwaliteiten kopen denk ik.
Zit wel wat in ja. Maar dit impliceert wel dat jullie initiatiefrijk voetbal gaan spelen. Met de afgelopen seizoenen in mn achterhoofd en vooral met Koemans als trainer denk ik dat dit niet zal gebeuren. Dan is de toegevoegde waarde van een aanvallende back alweer een stuk minder.quote:Op woensdag 19 juli 2006 15:49 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Ik weet het niet. PSV mist juist creativiteit van achteruit. Met Lee had je een halve linkeraanvaller, de rechterflank bleef vaak te weinig verrassend. Met Salcido en mogelijk Kromkamp heb je in ieder geval mee opkomende backs, Afellay en Cocu zijn spelers die ook graag naar de as trekken en dus ruimte geven aan deze backs.
Ik zie het wel zitten in Kromkamp, maar kan me voorstellen dat er mensen zijn die het niet veel vinden. Het si wel een papkindje natuurlijk (al is ie gelukkig niet zo erg als Lurling ).
Wat is een papkindje?quote:Op woensdag 19 juli 2006 15:49 schreef Dylan Dog het volgende:
Ik zie het wel zitten in Kromkamp, maar kan me voorstellen dat er mensen zijn die het niet veel vinden. Het si wel een papkindje natuurlijk (al is ie gelukkig niet zo erg als Lurling ).
Initiatiefrijk voetbal, wat is dat? Ik heb het inderdaad al een jaar of drie niet gezienquote:Op woensdag 19 juli 2006 15:53 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Zit wel wat in ja. Maar dit impliceert wel dat jullie initiatiefrijk voetbal gaan spelen. Met de afgelopen seizoenen in mn achterhoofd en vooral met Koemans als trainer denk ik dat dit niet zal gebeuren. Dan is de toegevoegde waarde van een aanvallende back alweer een stuk minder.
Iemand die moeilijk elders kan aarden en het liefst thuis bij moeder karbonaadjes met jus eet.quote:
Oh zo.quote:Op woensdag 19 juli 2006 16:22 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Iemand die moeilijk elders kan aarden en het liefst thuis bij moeder karbonaadjes met jus eet.
Ja, denk ik ook. Lurling is een papkindje in extremis. Die vond Rotterdam te ver, verhuisde terug naar Den Bosch. Werd toen verkocht aan Köln maar daar kon vrouwlief niet aarden. Woont nu bij mij in de buurt, maar ik denk dat dat nog te ver weg is van de AA-wijk.quote:Op woensdag 19 juli 2006 16:24 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Oh zo.Zou je wel eens gelijk in kunnen hebben. Maar een terugkeer in Nederland zou dan voor Kromkamp juist gunstig zijn.
dat hoeft toch niet als ze zo door blijven voetballen als afgelopen seizoenquote:Op woensdag 19 juli 2006 15:09 schreef Doopy-X- het volgende:
[..]
Ik spreek je over 2 jaar wel, koeman maakt niemand beter
precies zoals je het zegt, geen leuke vervangerquote:Op woensdag 19 juli 2006 17:57 schreef cultheld het volgende:
Zou Anelka geen leuke vervanger van VOH zijn?
Nee, wat heeft hij nou laten zien bij Fenerbace?quote:Op woensdag 19 juli 2006 17:57 schreef cultheld het volgende:
Zou Anelka geen leuke vervanger van VOH zijn?
Blijft een uitstekende voetballer hoor.quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:31 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Nee, wat heeft hij nou laten zien bij Fenerbace?
quote:Op woensdag 19 juli 2006 17:57 schreef cultheld het volgende:
Zou Anelka geen leuke vervanger van VOH zijn?
in geld verdienen zeker?quote:Op woensdag 19 juli 2006 18:49 schreef cultheld het volgende:
[..]
Blijft een uitstekende voetballer hoor.
quote:Op woensdag 19 juli 2006 19:00 schreef Bombardier het volgende:
[..]
Zonnesteekje?
Wat denk je dat hij verdient bij Fenerbahce? Veel, hij heeft echter ook sportieve ambitie en gaat liever niet bij Bolton Wanderers of Portsmouth spelen als hij bij een club terecht kan die CL speelt en titelkandidaat is. Daarnaast, het is een enfant terríble pur sang.Ibrahimovic ook. Lijkt me geen versterking voor de teamgeist. Een team kan best goed draaien met één individualist in het elftal. En daar weer naast presteert Anelka al jaren ondermaats. Saviola ook: Daar hoopte men echter ook vurig op.
Nou Saviola speelde een aantal jaar geleden bij Barcelona echt goed. De tijd dat Anelka goed speelde was erg lang geleden in zijn Arsenal tijd.quote:
Het probleem is dat dit elftal volgens mij gewoon niet in staat is om dominant te spelen en toch de boel achterin droog te houden...quote:Op woensdag 19 juli 2006 16:21 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Initiatiefrijk voetbal, wat is dat? Ik heb het inderdaad al een jaar of drie niet gezien
Aan de andere kant: Kromkamp en Salcido zijn van nature aanvallende backs die niet veel anders kunnen, dus dat ram je er niet zo gemakkelijk uit. Verder hebben we al twee jaar controlerend en afwachtend gevoetbald dat ik zeker weet dat we dat wel beheersen. Misschien kan PSV vanuit die zekerheid wat dominanter gaan voetballen. Ook de jongelingen Afellay (waar ik veel van verwacht dit jaar) en Aissati kunnen controlerend spelen terwijl hun kracht toch speels en aanvallend ligt.
Maar goed, het sieozne is nog zó pril. Misschien gaan we weer in de vierde minuut scoren en dan uitspelen.
Waarom niet?quote:Op donderdag 20 juli 2006 09:12 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Het probleem is dat dit elftal volgens mij gewoon niet in staat is om dominant te spelen en toch de boel achterin droog te houden...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |