abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_39723925
Vorige deel: Het grote kleine babietjes topic deel 80


Babietjes

25 augustus 2005: Sara Runé Catharina, dochter van Fuente en Buurvrouw_Rietman (papa)
*** 14 oktober 2005: Kady Máire, dochter van Elegantly Wasted en Digger***
18 oktober 2005: Jort, zoon van Quinny en chocobo
18 oktober 2005: Amber Sophie, dochter van Vicky
21 oktober 2005: Amber, dochter van Biebz en Xlarge
27 oktober 2005: Tobias, zoon van Saffier en Lautie
28 oktober 2005: Robin Thomas, zoon van Wennie
28 oktober 2005: Emma Sophie, dochter van Jelief en Mike Air
11 november 2005: Emma Salome, docher van Suzanna
***18 november 2005 Lucas, zoontje van FoN en Bierie ***
19 november 2005: Jasmijn, dochter van Bastard (papa)
6 december 2005: Kim Jessie, dochter van Ingrid19 en Djeez
27 december 2005: Merlijn, zoon van Randa_v en Magneet
*** 30 december 2005: Arwen, dochter van _evenstar_ en DarkManta ****
12 januari 2006: Aron Marick, zoon van Renegate
20 januari 2006: Randall, zoon van ladylike
17 februari 2006: Max, zoon van pinquit
10 maart 2006: Joey Luciano Miquel, zoon van Girly
18 april 2005: Tinka, dochter van Mammietje
24 april 2006: Fabian Willem, zoon van cheqy (papa)
7 mei 2006: Kai, zoon van Troma78
8 mei 2006: Nienke, dochter van kwipsel
9 mei 2006: Merlijn Jean Joseph, zoon van Icicle
20 mei 2006: Mahre Junah, dochter van Tazz (papa)
31 mei 2006: Romijn, zoon van Martineke
3 juni 2006: Finn, zoon van Tamea
20 juni 2006: Sara, dochter van CrazyMoon
20 juni 2006: Cas Anthony, zoon van Dutchie
22 juni 2006: Damiën, zoon van Vamperotica
23 juni 2006: Iris, dochter van LadyS
30 juni 2006: Dirk Daniel Fransiscus, zoon van nanalune en jojoja
5 juli 2006: Ive Lucas Tone, zoon van cattie
8 juli 2006: Kendahl Ro, zoon van Paradijsvogeltje
13 juli 2006: Ezra Sebastian, zoon van Belana
***18 juli 2006: Jetske Julia, dochter van Sjak en Schanulleke ***

*** vermeldingen zijn officiele fokbaby's***

[ Bericht 1% gewijzigd door E.T. op 18-07-2006 19:16:54 ]
pi_39723969
Staat Iris van LadyS niet in het rijtje? Of kijk ik niet goed?
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  dinsdag 11 juli 2006 @ 15:03:13 #3
62233 Jelief
ikke lief!
pi_39723974
Dooral dat geklets was ik een beetje de tijd vergeten, zie ik net dat Emma al drie ne een half uur op bed ligt, en ze slaapt nog steeds
onbenullige post tussendoor
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_39723984
Je hebt maar weinig geluk gehad met die dietiste he evenstar? Kan je nog bij een ander terecht wellicht?
Variety is the spice of life
pi_39723994
Die staat er idd niet bij, maar ik zie haar hier ook niet posten. misschien is het afgesproken?
pi_39724026
Ze heeft tijdelijk geen internet. Maar goed ik weet het verder ook niet hoor. Komt nog wel als ze er weer is denk ik.
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  dinsdag 11 juli 2006 @ 15:08:02 #7
116890 _evenstar_
Ba-dum-tisssschhh
pi_39724092
Uh gewoon de neocate 1 poemojn de opvolg is pas vanaf 1 jaar.

en nebelung, nee tis echt behelpen hier en zelf maar uitzoeken. De kinderarts is een goede arts, maar niet gespecialiseerd in bijvoeding. En ze heeft heel regio z limburg onder zich en is met zwangerschapsverlof en dus de vervangster weet wienig als wat in het boekje staat.

Denk dat de grootste frustratie nog wel is. Juist bij zoiets heb je gewoon wat meer begeleiding nodig en die is er gewoonweg bijna niet
Engaging Infinite Improbability Drive..
pi_39724180
zo heej Jelief, ook al een langslapertje daar...
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  dinsdag 11 juli 2006 @ 15:14:10 #9
62233 Jelief
ikke lief!
pi_39724253
Ze moet nog wat inhalen van vanacht denk ik,ze lag er om half twaalf pas in en was om zeven uur weer wakker door omweer.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_39724276
quote:
Op dinsdag 11 juli 2006 15:08 schreef _evenstar_ het volgende:


Denk dat de grootste frustratie nog wel is. Juist bij zoiets heb je gewoon wat meer begeleiding nodig en die is er gewoonweg bijna niet
Ja precies. Ik herken wel iets van wat je zegt in die zin dat mijn zus ook zo aan het tobben is met een zwaar allergisch kind dat ook vrijwel niets lust.

Bij niet-allergische kinderen kan je soms dingen nog wel eens 'verstoppen' in iets anders, maar dat gaat ook al haast niet zo.
Variety is the spice of life
pi_39724402
Kim "praat" in haar slaap. Grappig.

Ow, nu niet meer. Nu huilt ze zachtjes. Ga dr een lekker flesje geven.

[ Bericht 67% gewijzigd door Ingrid19 op 11-07-2006 15:43:15 ]
pi_39726008
Merlijn moet ook langzaam gaan leren om in zijn eigen bedje te slapen. Overdag sliep hij tussen de kussens in ons bed omdat ik hem in slaap had gevoed, maar nu moet het toch anders. Hij rolt ook het bed uit nu. 's Nachts slaapt hij nog bijons maar dat moet ook over niet al te lange tijd veranderen. Het eeft geen haast maar doordat hij zo slecht slaapt is het wel beter. Zit er wel een beetje mee wat ik hem nu aanmoet trekken in zijn bedje. Heb hem toch maar een zomerslaapzakje aangedaan omdat hij te veel gaat kruipen anders, nu schuift hij alleen een beetje omhoog. Nog drie minuten en zijn 15 minuten huilen zijn om. Jammer genoeg is zijn slaapzakje nu al doorweekt van het zweet, als hij zich te druk maakt is hij helemaal nat. Als hij gewoon slaapt is er ook altijd een natte plek onder zijn hoofd net zo groot als zijn hoofd. Het is wel echt een zweter.
pi_39726499
Toch maar weer in slaap gevoed, hij ligt nu wel in zijn eigen bedje. Kijken hoe lang hij het vol houdt.
pi_39726650
Nog bedankt voor jullie reacties op mijn 'regelmaat' vraagje Had niet eerder tijd om te reageren, en het topic gaat zo snel!
Ik merk dat jullie ook zoveel mogelijk naar je kindje luisteren, en zo hun eigen regelmaat aannemen. Denk dat ik dat ook het fijnste vind.

Zo'n slaapzak, mag je die vastleggen? Merlijn duwt zichzelf steeds omhoog in het bedje, totdat hij helemaal tegen het hoofdeinde aangedrukt ligt. Straks was het zo erg dat er zelfs een plek op z'n hoofd en bedje zat en het knuffelbeertje op z'n snoetje lag. Gelukkig drukte dat z'n neusje niet dicht. Zag net wel dat hij op het neusje van dat beertje had liggen sabbelen
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_39726754
Ik deed de slaapzak aan het voeteneind wat instoppen zodat Merlijn niet naar boven kon, dus ja dat mag.
pi_39726758
Heel toevallig sprak ik gister de wijkverpleegkundige over iets dergelijks en die raadde absoluut af om vast te leggen. Ook Stichting Wiegedood raadt het af. (althans met echte fixatiemiddelen zoals riemen enzo dus)
Variety is the spice of life
pi_39726820
Ze kunnen altijd los, met een beetje instoppen. Helemaal vastleggen zou ik niet doen. Moet ook zeggen dat instoppen nu niet meer werkt.
pi_39726999
Ik dacht inderdaad ook wel eens gelezen te hebben dat je je kindje niet 'vast' mag leggen. Maar snap eigenlijk niet waarom.. In zo'n slaapzak kan het toch geen kwaad?
Stomme vraag misschien hoor, maar ik heb er geen ervaring mee
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
pi_39727001
Hier ook niet meer nee
Variety is the spice of life
pi_39727177
quote:
Op dinsdag 11 juli 2006 17:39 schreef lcicle het volgende:
Ik dacht inderdaad ook wel eens gelezen te hebben dat je je kindje niet 'vast' mag leggen. Maar snap eigenlijk niet waarom.. In zo'n slaapzak kan het toch geen kwaad?
Stomme vraag misschien hoor, maar ik heb er geen ervaring mee
Ja maar het ligt eraan hoe je hem dan vast wil leggen? In een riem of band of zoiets is gevaarlijk vanwege het feit dat je kind verstrikt kan raken daarin en kan stikken. Je kan nog wel een lakentje stevig ingestopt over de beentjes en heupjes doen over de slaapzak. (maar dat is misschien wel erg warm ook momenteel)

http://www.wiegedood.nl/modules/content/index.php?section=25 en dan onveilige producten.
Variety is the spice of life
pi_39727368
heb even een tipje voor de moeders onder ons. Het is géén leuk verhaal om te lezen!

kennissen van ons die 9 maanden geleden een 2ling hebben gekregen zijn door een noodlottig ongeval 1 dochtertje van de 2ling kwijt geraakt.

afgelope week lag de 2ling lekker te slapen, toen 1 van de 2 zich probeerde op te trekken aan de rand van het bedje, ze is toen voorover gevallen met haar hoofdje precies in de standaard van het badje die naast het bedje stond. dat is zo'n gekruist standaardje, daar is ze met haar hoofdje precies ingevallen en is gestikt. Ze kon geen geluid maken omdat ze dus klem gevallen was! Het is echt verschrikkelijk en daarom wil ik iedereen ook waarschuwen. Het hoeft niet te gebeuren en komt waarschijnlijk ook bijna niet voor maar zet de standaard ver van het bedje vandaan en zet optijd het bedje laag.

Sorry als ik mensen geshockeerd heb met dit verhaal maar het is zó vreselijk dat iedereen gewaarschuwd moet worden vind ik.
pi_39728611
Echt een nachtmerrie Suuz_ ..

Ik kan me onze trappelzak van vroeger nog herinneren. Die had aan de onderste uiteinden 2 haakjes, waarmee je hem aan de bedbodem bij het voeteneinde vast kon maken. De baby kon dan heel z'n lijfje nog bewegen, alleen niet naar boven toe schuiven.
Heb even het verhaal bij wiegedood.nl gelezen, maar snap nog steeds niet hoe zo'n constructie als ik hierboven beschrijf gevaarlijk kan zijn

Maargoed, ik heb (nog) geen trappelzak en zal me gewoon netjes aan de adviezen houden. Wel zo veilig lijkt me
♥ ♥ Jij een beetje van mij, ik een beetje van jou. ♥ ♥
  dinsdag 11 juli 2006 @ 19:03:43 #23
62233 Jelief
ikke lief!
pi_39729590
quote:
Op dinsdag 11 juli 2006 17:19 schreef Randa_v het volgende:
Toch maar weer in slaap gevoed, hij ligt nu wel in zijn eigen bedje. Kijken hoe lang hij het vol houdt.
Emma valt nog regelmatig in slaap aan de borst, ik leg haar dan gewoon over in haar eigen bed. Er zit wel een soort van ritueel in, als ik voed op haar kamer of op ons bed gaat ze daarna naar bed of ze nu in slaap is gevallen of niet.
Is het een idee om niet te veel stapjes tegelijk te doen, dus voorlopig nog gewoon aan de borst in slaap vallen maar wel in zijn eigen bedje slapen? En dan van te voren al slaapzak aandoen zodat dat een herkenningspunt wordt?
Emma kan overigens ook zelf in slaap vallen in bed.
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
  † In Memoriam † dinsdag 11 juli 2006 @ 19:09:44 #24
81992 Githa
pi_39729808
quote:
Op dinsdag 11 juli 2006 18:29 schreef lcicle het volgende:
Echt een nachtmerrie Suuz_ ..

Ik kan me onze trappelzak van vroeger nog herinneren. Die had aan de onderste uiteinden 2 haakjes, waarmee je hem aan de bedbodem bij het voeteneinde vast kon maken. De baby kon dan heel z'n lijfje nog bewegen, alleen niet naar boven toe schuiven.
Heb even het verhaal bij wiegedood.nl gelezen, maar snap nog steeds niet hoe zo'n constructie als ik hierboven beschrijf gevaarlijk kan zijn

Maargoed, ik heb (nog) geen trappelzak en zal me gewoon netjes aan de adviezen houden. Wel zo veilig lijkt me
Hij kan gevaarlijk zijn omdat je kleintje wel gaat draaien maar het voeteinde dus niet meegaat en dan draait het zichzelf op tot het geen kant meer op kan.
Wel kun je het uiteinde achter het matrasje stoppen, dan ligt het vast tegen trappelen, maar mocht het echt gaan draaien dan trekken ze dat vanzelf los. Als ze eenmaal echt gaan draaien kun je ze toch niet meer stoppen en beter laten gaan.
pi_39729954
Wat een gruwelijk verhaal Suuz. Maar dit lijkt me echt zoiets dat een in de triljoen jaar voorkomt. Echt, aan zoiets denk je van te voren toch niet!
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  woensdag 12 juli 2006 @ 13:23:17 #26
56471 pinquit
oh my lama!
pi_39751332
he bah suuz_
ben blij dat t bedje van max nu omlaag staat.
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
  woensdag 12 juli 2006 @ 14:50:02 #27
96539 Wennie
Mama van Robin & Martijn
pi_39754688
Evenstar Trek je alle adviezen niet zo aan, alleen jij kent je kindje.
Ik heb toch zoiets van: als je kindje 6 maanden is "moet" je minder flessen geven, maar ze moeten toch ergens die extra energie vandaan halen Bij Arwen gaat het blijkbaar van haar reserves af, omdat ze verder weinig/niks binnen krijgt. Ik heb ook geen oplossingen voor je, hoop wel dat je ze snel vindt

De slaapzak stopte ik altijd bij het voeteind in. Nu heeft dat geen nut meer Robin z'n bedje (en de box ook) staat nog steeds hoog, omdat hij nog geen pogingen doet overeind te komen. Bij mijn schoonouders is het bedje wel omlaag, omdat hij daarin veel hoger ligt en z'n benen over de rand zwiepte
Verliefd, verloofd.. een prachtige knul, getrouwd en nog een mooi ventje erbij! *O*
Mijn afvalstrijd!
pi_39762006
Ik voel me schuldig.. We kwamen er gisteren achter dat de reden dat Saartje 's nachts telkens wakker wordt waarschijnlijk d'r oortjes zijn.
Ze plukte al wel vaker achter de oortjes, in d'r haren, dus ik dacht dat ze 'gewoon' met d'r haren speelde. Maar nu plukt ze echt aan d'r oortjes en met d'r vingertjes erin. Overdag heeft ze nergens last van, af en toe plukt ze dus wel aan haar oortjes, en 's nachts wordt ze telkens wakker en brullen en doen.
Morgenochtend hebben we een afspraak bij de HA voor het nakijken van d'r oortjes.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_39762029
met trots meld ik even dat Amber gisteravond zonder mokken is gaan slapen. Ze lag er om 22.00 uur in en vanmorgen om 7.00 uur moest ik haar wakker maken
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
  woensdag 12 juli 2006 @ 20:11:08 #30
45621 Suzanna
Mama van...
pi_39764672
Fuente, hier hebben we hetzelfde gehad met Emma. Voel je niet schuldig, jij kunt het toch niet weten? het is lastig te merken hoor...
pi_39764711
quote:
Op woensdag 12 juli 2006 20:11 schreef Suzanna het volgende:
Fuente, hier hebben we hetzelfde gehad met Emma. Voel je niet schuldig, jij kunt het toch niet weten? het is lastig te merken hoor...
i know, maar loop ik tijden te miepen dat ze zo slecht slaapt, heb me er zelfs ontzettend aan geergerd, en nu lijkt het haast alsof het van d'r oortjes komt Morgen maar meer duidelijkheid bij de dokter krijgen..
Thnx meis, in ieder geval..
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_39779465
Hier stonden we gisteren stil bij het sprongetje van Merlijn, wat kan hij veel. Sinds deze week heeft hij er ontzettend veel nieuwe vaardigheden bijgekregen. Zo kraait hij op alles, op de katten, op ons om duidelijk te maken dat hij iets wil. Hij kan al aardig loszitten, wel af en toe met wat steun van zijn handjes.En rustig met zijn tweetjes op bed liggen is er niet meer bij want Merlijn kruipt of nog mooier rolt zo het bed af. Hij heeft het rollen ook ontdekt als een goede manier van verplaatsen en het kruipen kon hij wel al, maar alleen als hij boos was. Nu kan hij het ook bewuster zonder boos te zijn. Jeeh wat gaat dat snel in een weekje tijd ......
  † In Memoriam † donderdag 13 juli 2006 @ 09:34:28 #33
43556 miss_dynastie
pi_39779819
Fuente, ik kan me voorstellen dat je je schuldig voelt
Maar bedenk je wel, die kleintjes worden nou eenmaal geleverd zonder gebruiksaanwijzing, je kunt niet alles gelijk weten/ doorhebben. Succes bij de dokter
pi_39779996
Nou we zijn weer terug. Sara heeft geen oorontsteking, wel heeft ze wat vocht achter d'r trommelvliezen, maar niet zodanig dat het pijn kan doen. Ze kan wel soms een drukkend gevoel ervaren, maar geen pijn.
De dokter zei ook, probeer eens om haar voor het slapen een zetpil te geven, of ze dan doorslaapt, heb ik dus gister al geprobeerd, omdat Sara om 10 uur nog voluit aan het brullen was zodra ik haar in bedje legde, en ze is vannacht weer 2 uur wakker geweest. Dus van pijn kan het niet komen.
De Ha zei, dat we gewoon moeten doorzetten met slapen. Niet meer 's nachts eruit halen voor drinken, maar onderdekken en weggaan, zoals de 5 minuten methode.
Dat gaan we dus komende nacht doen, dan maar ff flink doorbijten.
Ik lees hier vaker kindjes met slaapproblemen, hoe lang duurde het met deze methode voordat ze weer goed gingen slapen? Ik bedoel, ben je daar weken mee bezig of is het een kwestie van dagen?
Sara wou vannacht namelijk in ons bed wel slapen, maar dan doe ik nog geen oog dicht omdat Sara veel beweegt in haar slaap en alleen maar tegen mij aan wou liggen.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
pi_39780037
fuente, hier was/is het meer een kwestie van dagen, hooguit een paar, voor het weer een tijd goed gaat met slapen. fijn dat ze geen oorpijn heeft!
  † In Memoriam † donderdag 13 juli 2006 @ 09:47:38 #36
81992 Githa
pi_39780077
Jordy had na zijn ziekenhuis opname wat moeite met doorslapen. Toen hebben we idd ook de 5 min methode toegepast en die had na 1,5 uur ja 1,5uur is lang als ze zo huilen al effect en na 3 dagen werd hij niet eens meer wakker.
Maar het is zo verschillend per kind, ik kan alleen maar zeggen, hou vol en doe het samen.
pi_39780190
Amber is gisteravond en de avond ervoor zonder mkken in slaap gevallen.
Vanmorgen was ze om 6 uur wakker, heb haar in bed genomen, om half 7 sliep ze, tot 8 uur... En ik ook
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_39780284
Ok dus het is een kwestie van volhouden.
Idd, 1,5 uur huilen is vreselijk lang als je het moet aanhoren. Maar zoals het nu gaat is ook geen optie.
Dat gaan we dan proberen. Thnx meiden!
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  donderdag 13 juli 2006 @ 11:21:15 #39
108648 cattie
lieve moeder
pi_39782550
Ik kom me hier melden met mijn schitterende zoon Ive, maar mijn mannetje staat al in het lijstje! Wat leuk!
Ive is de allermooiste baby ooit en doet het gelukkig prima. Na wat drinkproblemen de eerste dagen groeit hij nu als kool. Hij is ook veel meer wakker dan de eerste dagen. Dan ligt hij wat om zich heen te kijken en pruttelt wat enzo, heel schattig.
  donderdag 13 juli 2006 @ 11:32:29 #40
45621 Suzanna
Mama van...
pi_39782866
Fuente, gelukkig niet haar oortjes! Da's zielig idd, bij Emma heeft het een tijdje geduurd voordat we het door hadden... (eigenlijk kwam m'n moeder ermee...) maar daarnaast heeft/had ze ook slaapproblemen dus ach...

Enne..ja, volhouden is de enige optie. Als je het een tijdje doet en niet volhoudt is het eigenlijk zieliger voor je kleintje, omdat ze dan voor niets gehuild heeft (zo zag ik het maar in ieder geval en dat hielp me wel). Sterkte!!!!

Cattie, welkom hier! Fijn dat het goed gaat en hij goed groeit! Geef je borstvoeding of flesvoeding?
pi_39783244
Cattie welkom! Hoe spreek je zijn naam uit? Fijn dat het zo goedgaat met jullie!

Suzanna, je hebt gelijk hoor, het is idd zielig om haar na het huilen alsnog eruit te halen. Het is eigenlijk sowieso zielig, want overdag is ze moe, ze slaapt nu alweer 2,5 uur.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  donderdag 13 juli 2006 @ 11:51:04 #42
62233 Jelief
ikke lief!
pi_39783507
Cattie welkom met je mooie mannetje Ive!

Fuente in Z&G had Cattie gezegd dat je het gewoon op zijn hollands uitspreekt, {ievuh} volgens mij
Begin maar gewoon, op hoop van zegen.
Begin maar gewoon,hier en nu.
Je kunt niet alles voorzien.
Begin er maar gewoon aan te werken.
pi_39784439
de naam van mijn dochter staat nog steeds fout in het lijstje het is Sarah ipv Sara.
En ons derde wonder Lucas!!
Onze zoon Kevin!
Sarah is al zo oud!!!
  donderdag 13 juli 2006 @ 12:34:46 #44
45621 Suzanna
Mama van...
pi_39784875
Dan heb ik ook nog een opmerking (des te makkelijker voor de modjes ) ... bij mij staat er 'docher' ipv dochter... zag ik pasgeleden staan maar niets over gezegd, zo erg is t namelijk niet maar als ze toch aan t veranderen zijn!
pi_39785191
Mooie naam Cattie is niet alledaags en daar hou ik wel van

Net mijn meiske naar het kdv gebracht. Daar hoorde ik dat Sara de volgende keer definitief in de peutergroep gaat. Ze hebben 2 babygroepen normaal gesproken, maar er zijn te weinig baby's om er 2 te vullen, en voor 1 zijn er net teveel baby's. Toen hebben ze besloten dat er 3 baby's die 'eraan toe zijn' naar de peutergroep gaan, 1 ervan is Sara. Sara is er al vaker geweest op rustige dagen, heeft het er heel erg naar de zin en is ook niet meer zo 'babyachtig' (want er zijn ook baby's van ruim een jaar die nog even op de babygroep blijven).
Aan de ene kant ben ik retetrots op mijn meiske , aan de andere kant moet ik flink slikken, want mijn miniSara is geen mini meer. Ook hier staat ze bijna bovenin de lijst...
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
  donderdag 13 juli 2006 @ 13:05:00 #46
56471 pinquit
oh my lama!
pi_39785783
max is vanochtend van mijn bed afgerold.

gvd!!! ik had hem op het midden gelegd!! maar hij kan dus meer dan ik denk ofzo.

hij moest even heel hard krijsen en toen was het eigenlijk al snel weer klaar.
hij beweegt gewoon goed verder nu, maar ik hoop niet dat er van binnen iets stuk is.

blerghhh *schuldig voelt*
erf de ogen van je kind - kijk erdoor
pi_39785852
jeetje pinquit, dat is ff schrikken!

Dikke !

Amber is gister aangevlogen door de hond van me schoonmoeder. Ze zat in de gang, ik had haar heel goed in de gaten, had de hond in de gaten. Schoonmoeder staat naast de hond om ze in de gaten te houden, schoonmams komt naar de keuken, amber trekt aan staart van de hond en de hond vliegt haar aan. Schrok me wezeloos. Gelukkig was er niets aan de hand. Ze huilde niet, ze had geen schram of wat dan ook.. Maar ben wel weer even gewaarschuwd..
♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
pi_39786114
oh wat rot pinquit. is mij (nou ja anna) ook wel eens overkomen. ze zijn gelukkig vrij flexibel, die kleintjes. hopelijk valt het mee met de schade.
pi_39786154
jee fuente dat is wel heel vroeg voor sara, nu al naar de peutergroep. klinkt meer als een gecombineerde/verticale groep. hoe groot is die groep?

anna gaat per 1 september naar de peuters en dat vind ik al vreselijk vroeg. maar ze is er echt aan toe volgens de juffen.
pi_39786561
quote:
Op donderdag 13 juli 2006 13:17 schreef bixister het volgende:
jee fuente dat is wel heel vroeg voor sara, nu al naar de peutergroep. klinkt meer als een gecombineerde/verticale groep. hoe groot is die groep?

anna gaat per 1 september naar de peuters en dat vind ik al vreselijk vroeg. maar ze is er echt aan toe volgens de juffen.
Ik begrijp dus zojuist pas dat ze naar de dreumesgroep gaat Ik was ff vergeten dat je na baby, eerst nog de fase dreumes hebt. Ze gaat dus naar de groep van 1 tot 2 jaar.
ik heb overigens geen idee hoe groot de groep is, het is wel een gezellige groep wat ik zo zag toen ze er laatst al was.
Quote papa: Sara gaat een paar keer in de week naar het kinderdagverblijf en daar leert ze voor blije peuter...
Sara
Merel
Ukje
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')