Leuk programma was het, leuk duo ook.quote:Gaat Sophie Hilbrand kussen met Balkenende?
!Leuk nieuwtje in de Volkskrant van vandaag: BNN keert dit najaar terug met een programma in de traditie van Lijst 0. Bij voorgaande verkiezingen rukten Bridget Maasland en Katja Schuurman er voor de omroep op uit om alle politici in het speelveld aan de tand te voelen. Legendarisch is natuurlijk de kus tussen Katja, Bridget en Balkenende, dat zal het CDA heel wat stemmen hebben opgeleverd Maar Bridget vertrok naar Talpa en daardoor ontstond een breuk tussen het gouden presentatiekoppel. BNN denkt in Spuiten & Slikken-duo Sophie Hilbrand en Filemon Wesselink de opvolger te hebben gevonden.
Het programma moet in september al te zien zijn bij BNN. Volgens voorzitter Laurens Drillich wordt het programma niet links en niet rechts, waarmee hij reageert op de bewering dat verkiezingsprogramma’s te links zouden zijn.
Wat wij ons afvragen: waagt Jan-Peter Balkenende zich aan een kus met het nieuwe presentatieduo? Of zullen ze iets spannenders in gedachten hebben, gezien de twee seizoenen Spuiten & Slikken die ons zijn voorgeschoteld?
Filemon is in zijn eentje al grappiger dan Katja en Bridgetquote:Op maandag 10 juli 2006 17:05 schreef crossover het volgende:
Ze zijn er wel op achteruit gegaan met Sophie en Filemon..
quote:Op maandag 4 september 2006 21:35 schreef BliksemSchigt het volgende:
Mooi hoor, met z'n zus en moeder naar Putten
quote:Lijst 0 is terug! Net als bij de vorige Kamerverkiezingen zal BNN op eigen wijze verslag doen van de verkiezingscampagnes. Sophie Hilbrand en Filemon Wesselink hebben het stokje overgenomen van Katja Schuurman en Bridget Maasland. Lijst 0 duikt tot aan de verkiezingen van 22 november weer in het Haagse. Zo geeft Sophie vakantiepaketten weg aan de lijsttrekkers en stort Filemon zich in het campagnegeweld van de partijen.
# Geert Wilders neemt zijn bodyguards mee op vakantie.
# - Wat gebeurt er na een bommelding?
# De Partij van de Waarheid over 9/11.
# Filemon op bezoek bij Frans Weisglas.
# Andre Rouvoet met de politieke billen bloot
sp zei aan het einde dat ze het wel doorhaddenquote:Op maandag 11 september 2006 22:02 schreef Tomatenboer het volgende:
Is Filemon ook nog op sollicitatie bij de SP geweest, en hoe ging dat dan? Want dat is net de sollicitatie die ik heb gemist.
Dat ze niks doorhadden ook trouwens en nog schijnbaar serieus geinteresseerd ook![]()
Yup, Maartje had het niet helemaal door.quote:Op dinsdag 19 september 2006 16:46 schreef boneyard het volgende:
heb je die vliegtuigjes hoed ook nog gezien?
Ook met die megafoon erbijquote:Op maandag 25 september 2006 22:20 schreef BliksemSchigt het volgende:
Die partijen snachts wakker maken voor zendtijd
Ben jij zo'n iemand die hysterisch begint te roepen als je iemand ziet die wel eens op tv is?quote:Op maandag 25 september 2006 22:24 schreef CSI_MIAMI het volgende:
die filemon is echt een kneus, was em laatst tegengekomen in amsterdam.. wat een arrogante lul zeg.. bah
Sophie daarentegen groet je gewoon terug.. hulde
Nou ja zeg, schandalig!quote:Lodiers denkt dat hij het politieke programma Lijst 0 niet mocht presenteren vanwege zijn politieke kennis. BNN koos voor Sophie Hilbrand en Filemon Wesselink. “Ze vinden dat ik te veel van politiek weet.
Ik vind het niet kunnen zolang hij Lijst Lul presenteert. Hij moet opdoeken en plaats maken voor Lodiers.quote:Op zaterdag 30 september 2006 17:09 schreef BliksemSchigt het volgende:
Haha, Filemon staat gewoon op de lijst van D66#30
Vanaf 20:24 tot 22.00 op NED3 dus.quote:
Wie wordt onze first lady?
Eenderde van de Nederlandse kiezers heeft nog geen idee welke knop ze 22 november gaan indrukken. Dus krijgen de lijsttrekkers nog een laatste kans van BNN om uit te leggen wat ze nou eigenlijk willen in de Lijst 0: De Stemmen Doe Je Zo Show. Jan-Peter Balkenende, Femke Halsema, Jan Marijnissen, Mark Rutte en Nebahat Albayrak (onder voorbehoud) nemen het in deze `show` tegen elkaar op. Het programma bestaat uit vijf rondes en elke ronde staat een ander thema centraal, namelijk de thema’s die jongeren het belangrijkst vinden in de verkiezingen: werkgelegenheid, onderwijs, integratie, veiligheid en milieu.
Koekjes bakken
Maar alleen maar een debat zou te saai en te makkelijk zijn en dus is er ook nog wat leuks om naar te kijken: In Lijst 0: Holland’s Next Top Politician bekijkt BNN wie er het meest geschikt is om straks minister-president van Nederland te zijn, Wouter Bos of Jan-Peter Balkenende. In wat voor auto rijden de heren eigenlijk? En wie heeft de beste first lady aan zijn zijde? Niet onbelangrijk, want in Amerika spelen first ladies zoals Laura Bush en Hillary Clinton een hele belangrijke rol. Is Bianca Balkenende of juist Barbara Bos beter in dingen als lintjes doorknippen, koekjes bakken en lachen naar de fotograaf?
Ezel
Volgens de laatste peilingen zou de race ook wel eens tussen Jan-Peter en SP’er Jan Marijnissen kunnen gaan: de SP staat op het moment van dit schrijven namelijk op 29 zetels en de PvdA heeft er maar 32: wie weet wat er allemaal nog kan gebeuren. Als de SP de tweede partij van Nederland wordt, dan zou dus ook Jan Marijnissen een gooi kunnen doen naar de premierstitel. Wat voor auto Jan rijdt weten we niet (in de SP-reclamespot rijdt hij in een aftands busje), maar qua first lady zit het wel snor: Mari-Anne Marijnissen (links op de foto) is in het dagelijkse leven leerkracht op de basisschool Sterrebos. Waar Jan-Peters Bianca graag op de achtergrond blijft, zit mevrouw Marijnissen zelf voor de SP in de gemeenteraad in Oss. Ze is daar lid van de raadscommissie Maatschappelijke Participatie (cultuur, sport, media, onderwijs, jeugd enz). Mari-Anne houdt, volgens de SP-site, niet van koken, gaat het liefst op vakantie naar Terschelling en als ze morgen de loterij wint koopt ze een ezel. Dat kan een hele interessante first lady worden…
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |