Aanvulling:quote:
quote:Defour naar Standard?
Standard is bereid een transfersom te betalen aan KRC. Een win-win situatie voor de 3 partijen : Standard versterkt zich, KRC trekt alsnog wat op voor zijn "enfant terrible" en Defour ontloopt een mogelijke FIFA-schorsing.
Deze morgen vergadert de Genkse clubleiding over het dossier. "In dit dossier is het best dat we niet te veel verklaringen afleggen", aldus WR. "Misschien dat we over enkele dagen met iets naar buiten komen." KRC beweert een sterk dossier in handen te hebben, mocht Defour elders onderdak vinden, het zou meteen klacht indienen bij de KBVB en de FIFA.
De Rouches informeerden vrijdag schriftelijk naar de situatie van Defour. Pierre François, AD van Standard, en Jos Vaessen zijn overeengekomen dat ze vandaag een afspraak vastleggen om te praten over de zaak.
Defour betaalde zijn opzegvergoeding van ca. 320.000¤ nog altijd niet. Hij zou twee concrete aanbiedingen op zak hebben. Keulen zou hem een lucratief contract voor 3 seizoenen met optie op 2 extra seizoenen bieden, maar Defour zou niet echt tuk zijn om in de Duitse 2de klasse te gaan spelen. Ook bij Feyenoord zou hij voor 3 jaar met bijkomende optie kunnen tekenen, maar dat voorstel zou financieel geen hoogvlieger zijn vanwege de weinig riante financiële situatie van de Rotterdammers. Geen van beide clubs meldde zich officieel bij Genk.
Tsja, wat wil je dan? Dat 'ie een jaar niks doet? Genk moet 'm niet meer.quote:Op maandag 10 juli 2006 16:05 schreef devv05 het volgende:
Zal wel niet naar Nederland komen dan. Lekker veel waard zo'n 'herenakkoord' en lekker standvastig die Defour. Of is Standard ook zo'n sportieve verbetering
quote:Op maandag 10 juli 2006 16:03 schreef stefmans het volgende:
ok bij Feyenoord zou hij voor 3 jaar met bijkomende optie kunnen tekenen, maar dat voorstel zou financieel geen hoogvlieger zijn vanwege de weinig riante financiële situatie van de Rotterdammers.
![]()
Hij heeft nog maar een contract voor een jaar en wil niet verlengenquote:Op maandag 10 juli 2006 17:00 schreef methodmich het volgende:
Toch zonde dat Ajax hem dan laat gaan
Precies, hij had van mij best nog mogen blijven, maar dan moet ie wel verlengen. Anders loopt er straks weer een goeie speler voor niets de deur uit.quote:Op maandag 10 juli 2006 17:05 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Hij heeft nog maar een contract voor een jaar en wil niet verlengen![]()
je zegt dus zelt *Het is een goeie speler* dus niet echt opvallend hequote:Op maandag 10 juli 2006 14:46 schreef Pritt het volgende:
Toch nog opvallend dat Grygera zo geliefd is bij Italiaans clubs terwijl hij bij Ajax nooit kon overtuigen.
Het is een goeie speler en ik wens hem veel geluk daar!
Bij het nationale elftal presteerde hij wel goed, bij Ajax net wat minder.quote:Op maandag 10 juli 2006 17:12 schreef OreO het volgende:
[..]
je zegt dus zelt *Het is een goeie speler* dus niet echt opvallend he
Net zoals er bij jullie gedroomd wordt over Saviola en al die namen die wel eens genoemd wordenquote:Op maandag 10 juli 2006 17:27 schreef PyTh het volgende:
Dat 50% van de ajacieden hier ook echt serieus geloofd dat Viera zou overwegen om in amsterdam te komen ballen vind ik behoorlijk lachwekkend
Ga dromen over Saviola of Tevez ofzoquote:Op maandag 10 juli 2006 17:27 schreef PyTh het volgende:
Dat 50% van de ajacieden hier ook echt serieus geloofd dat Viera zou overwegen om in amsterdam te komen ballen vind ik behoorlijk lachwekkend
Inderdaad, anders had je er niets voor gekregen.quote:Op maandag 10 juli 2006 17:50 schreef Nashje het volgende:
Goede zet van Ajax om Grygera te verkopen hoor. Die valt buiten de boot volgend seizoen. En met nog 1 seizoen contract kun je 'm dan net zo goed verkopen.
Ja want anders was ie geheid gratis naar Italie gewandeld!quote:Op maandag 10 juli 2006 17:50 schreef Nashje het volgende:
Goede zet van Ajax om Grygera te verkopen hoor. Die valt buiten de boot volgend seizoen. En met nog 1 seizoen contract kun je 'm dan net zo goed verkopen.
quote:'Timmer kon liefde Van Gaal voor Ajax niet waarderen'
10 juli 2006
Louis van Gaal AZ-doelman Henk Timmer heeft onlangs bij zijn trainer Louis van Gaal aangegeven dat hij zich ergert aan de wijze waarop de Amsterdammer keer op keer zijn liefde voor Ajax benadrukt. Tot afgrijzen van een groot deel van de AZ-aanhang noemt Van Gaal Ajax nog altijd steevast 'mijn club'. Timmer, nota bene zelf oud-Ajacied, zou zijn coach verteld hebben dat deze het uiten van zijn liefde voor Ajax maar beter achterwege kan laten.
Van Gaal liet zich vervolgens op tv-zender SBS6 enkele malen negatief uit over zijn doelman. Het meningsverschil tussen de AZ-coach en Timmer is volgens AZ Fanpage.nl een van de oorzaken van de breuk die tussen de twee is ontstaan. Inmiddels mag Timmer, die in de nadrukkelijke belangstelling van Feyenoord staat, vertrekken uit Alkmaar.
Denk dat Maxwell nog wel eerst voor Empoli speelt..als hij ooit fit wordtquote:Op maandag 10 juli 2006 18:15 schreef Nashje het volgende:
Had ik dit niet van Timmer verwacht.
Misschien kunnen we trouwens Maxwell huren van Inter. Die hebben Grosso toch aangetrokken.
nee hoor Boakye heeft een betere kop dan Kalouquote:Op maandag 10 juli 2006 18:20 schreef Devano het volgende:
Boakye lijkt trouwens verdacht veel op Salomon Kalou op die pasfoto in de OP.
Goeie linksback: Gewoon Tim de Cler terughalen, veel betere haalbare spelers zul je niet vinden voor die positie.
En hij speelt in een mooier shirt!quote:Op maandag 10 juli 2006 18:20 schreef WEST het volgende:
[..]
nee hoor Boakye heeft een betere kop dan Kalou![]()
Emanuelson behoort een basisplaats, en god zij dank zal De Cler niet komen voor de bank.quote:Op maandag 10 juli 2006 18:20 schreef Devano het volgende:
Boakye lijkt trouwens verdacht veel op Salomon Kalou op die pasfoto in de OP.
Goeie linksback: Gewoon Tim de Cler terughalen, veel betere haalbare spelers zul je niet vinden voor die positie.
Kan me er wel iets bij voorstellen. Ik had het ook niet tof gevonden als het andersom was (niet dat ooit zoiets zou gebeuren natuurlijk, maar hypothetisch gezien danquote:
Emanuelson beter dan De Cler?quote:Op maandag 10 juli 2006 18:23 schreef twi het volgende:
[..]
Emanuelson behoort een basisplaats, en god zij dank zal De Cler niet komen voor de bank.
Ja.quote:Op maandag 10 juli 2006 18:25 schreef Devano het volgende:
[..]
Emanuelson beter dan De Cler?
Urby is opbouwend natuurlijk een prima speler, maar kijk bijvoorbeeld eens hoe hij tegen Inter werd overlopen. Die jongen is verdedigend gewoon veel te zwak.
Waar zeg ik dat? Maar De Cler loopt al tegen de 30, waar Urby amper 20 is. Nog een seizoentje en je hoort niemand meer over De Cler in Oranje.quote:
Hij komt te kort voor Ajax, daarom moest hij ook weg.quote:Op maandag 10 juli 2006 19:45 schreef Pritt het volgende:
Ow de Cler is een prima kerel alleen te oud om nu nog in te investeren aangezien AZ er wel geld voor wil vangen.
Calciomercato, de doorgaans onbetrouwbare Italiaanse sportsite, komt met het gerucht dat Zdenek Grygera hoogstwaarschijnlijk naar AC Milan zal vertrekken. Eerdere geruchten gaven juist Juventus als belangrijkste kandidaat aan................quote:Op maandag 10 juli 2006 14:42 schreef SoA-Holic het volgende:
"Grygera waarschijnlijk naar AC Milan"
Volgens de Italiaanse geruchtenwebsite Calciomercato zal Zdenek Grygera niet naar Juventus verkassen, maar naar AC Milan. Waarschijnlijk wordt Milan vandaag op het proces lichter gestraft. Grygera maakt volgens de website een transfer voor ongeveer vijf miljoen euro. Daarmee zou hij de omgekeerde weg bewandelen die zijn 'opvolger' Jaap Stam beliep.
bron: ajax.netwerk.to
![]()
Hij kan zich toch onderhand ontwikkeld hebben.quote:Op maandag 10 juli 2006 20:13 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Hij komt te kort voor Ajax, daarom moest hij ook weg.
Alleen heeft Ten Cate daar geen reden voorquote:Op maandag 10 juli 2006 21:10 schreef Cordoba32 het volgende:
Timmer heeft toch gelijk? Ik zou het ook debiel vinden als Ten Cate zou roepen dat psv zijn cluppie is
Ach kom op zeg. Je weet toch dat Van Gaal z'n gloriejaren bij Ajax heeft meegemaakt.quote:Op maandag 10 juli 2006 21:10 schreef Cordoba32 het volgende:
Timmer heeft toch gelijk? Ik zou het ook debiel vinden als Ten Cate zou roepen dat psv zijn cluppie is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |