M'n excuse als ik me vergalloppeerd heb.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 13:00 schreef slakkie het volgende:
[..]
Waarom zou ik het erg moeten vinden? Wellicht moet je voor de lol eens een kijkje nemen naar hun standpunten. Zitten erg leuke en ook erg controversiele punten tussen.
Niet alleen perk je hier de vrijheid van meningsuiting en vergadering in maar wil je ook nog mensen opsluiten voor het denken over iets zonder dat ze het hebben uitgevoerd en schuw je daarmee marteling niet. Dan heb ik nog bijna liever de pnvd in de kamer. Dat laatste zal nooit gebeuren het moet echter niet zo zijn dat aleen het hebben van een afwijkende mening al voldoende is voor het verbieden van partijen. Als de pnvd daadwerkelijk genoeg aanhang zou hebben om in de kamer te komen hebben we mischien een ander probleem.quote:Op zaterdag 8 juli 2006 11:04 schreef pieter_pontiac het volgende:
Tuurlijk, rijg je leuter aan een kleuter, doe maar waar je zin in hebt.
Ik dacht datde overheid het goede voorbeeld moest geven...
Verbieden dus, deze onzin, en die zielige mannetjes opsluiten bij een paar paringsdriftige negers.
Dat geloof ik nietquote:Op zaterdag 15 juli 2006 15:46 schreef BaajGuardian het volgende:
niet verbieden, niemand stemt er op.
probleem opgelost.
nouja dan stemmen mensen er toch op, dat heet volgens velen democratie(al bestaat democratie toch niet) waar maakt men zich druk om...quote:Op zaterdag 15 juli 2006 16:31 schreef Vriendelijk het volgende:
[..]
Dat geloof ik niet
http://www.sk-kultur.de/tanz/degas.jpg
Dit meisje heeft echt bestaan
Ze was de maitresse van Degas, en 14 jaar ten tijde van de relatie.
Ze was een ballerina bij het Parijse theater.
Het beeld is gekocht, per ongeluk zegt hij zelf, door de rijkste man van Engeland.
Dit is de man die Auto Trader heeft bedacht en hij is vrijgezel.
Het is ook een heel bekend beeltje bij ballerina's
Je bent toch niet echt zo naief tochquote:Op zaterdag 15 juli 2006 17:27 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
nouja dan stemmen mensen er toch op, dat heet volgens velen democratie(al bestaat democratie toch niet) waar maakt men zich druk om...
pedofilie is enkel het aangetrokken voelen tot door de wet gestelde minderjarigen.
vind ik vreemd dat dat verboden moet worden.
Ik denk dat er mbt de rechten en bescherming van kinderen er in nederland het een en ander aan schort. De rechten van het kind loopt altijd via een voogd, een van de ouders, een instelling of en andere volwassenen. Zo'n voogd hoeft niet altijd het belang van het kind het hoogste te vinden.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 20:49 schreef Suko het volgende:
Als het om kinderen gaat stopt bij mij elke democratie als het gaat om de 'rechten' van volwassenen t.o.v. die kinderen, je hebt maar het allerbeste voor álle kinderen voor ogen te hebben
Goed maar wat wil je daar mee zeggen dan?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:01 schreef Vriendelijk het volgende:
[..]
Ik denk dat er mbt de rechten en bescherming van kinderen er in nederland het een en ander aan schort. De rechten van het kind loopt altijd via een voogd, een van de ouders, een instelling of en andere volwassenen. Zo'n voogd hoeft niet altijd het belang van het kind het hoogste te vinden.
Bijvoorbeeld bij een echtscheiding. Lopen de ouders nog al eens te hakke takken over de rug van het kind.
Dit is niet bedoeld om je op je zenuwen te werken, maar door de discussie niet te voeren houd je dat soort praktijken instand. Denk aan de veroordelingen in Amerika tegen priesters. Daar was het eerst jaren lang stil.
Ja inderdaad, ik snap eigenlijk helemaal niet dat daar een discussie over bestaat.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 20:49 schreef Suko het volgende:
Als het om kinderen gaat stopt bij mij elke democratie als het gaat om de 'rechten' van volwassenen t.o.v. die kinderen, je hebt maar het allerbeste voor álle kinderen voor ogen te hebben en rot op met al die pedo-gevoelens en dat moet kunnen en weet ik veel wat voor argumenten er worden ge(mis)bruikt om maar aan je gerief te komen. Net als politici (alle gezindten) al zeggen, die mensen moeten behandeld worden en geen partij vormen (en rechten bevechten voor wat ze willen), punt uit, ben heel die discussie goed zat!![]()
ja dan ben je echt heeeeeel gek, en dan ben je mismaakt in je hoofd, geschift!quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:15 schreef Suko het volgende:
Die discussie speelt al zooooo lang aangaande pedofilie, al sinds de NVSH er mee begonnen is. Een groepje progressieve lui die begon met sexuele voorlichting en het verstrekken van o.a. condooms. Het is naderhand volkomen uit de hand gelopen waardoor het ledenbestand thans minimaal is, mede door de grote mate van tolerantie t.o.v pedofilie.
@ Vriendelijk. Het zou inderdaad nú moeten gaan over de rechten en bescherming van kinderen en daar moet, vind ik, de pedofilie helemaal buiten staan. Ondanks dat kinderen gevoelens voor volwassenen hebben is dat van een geheel andere orde dan volwassenen naar kinderen, maar die discussie is al gevoerd. Om het heel bot te forumuleren, ik vind het heel ziek als je voorkeur uitgaat naar kinderen en niet naar mede-volwassenen, dan schort er wat aan je. Kortom, a bunch of sicco's die al veel té lang hierover het woord mogen voeren alsof het heel normaal is. Not!![]()
Je hoeft niet net als iedereen te zijn en je hoeft ook niet de behoeftes te hebben die anderen hebben, maar op het moment dat je met jouw behoeftes anderen, en in dit geval nog kinderen ook, schaad moet je niet koste wat het kost je behoeftes willen vervullen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:31 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ja dan ben je echt heeeeeel gek, en dan ben je mismaakt in je hoofd, geschift!
want je moet normaal zijn, ja wij zijn normaal, dat moet iedereen zijn, wat wij zijn dus.
![]()
Heee jij ook hierquote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:57 schreef moussie het volgende:
tjeezes, het lijkt wel alsof jullie bang zijn dat die lui ineens 40+ kamerzetels halen of zo ..
of alsof het oprichten van een partij tot gevolg zou hebben dat er ineens massaal kleine kinderen te pakken worden genomen
of is dit het nimby syndroom aan het werk .. als je het duveltje terug stopt in het doosje kan je weer doen alsof het niet bestaat ?
Ik weet niet wat de beste oplossing is, maar het blijkt wel dat ouders niet altijd het belang van hun kind voor op hebben staan.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:08 schreef senesta het volgende:
[..]
Goed maar wat wil je daar mee zeggen dan?
Dat alle kinderen maar aan de staat toegewezen moeten worden?
Bij die scheidingen komt het zo mooi naar buiten dat ouders liever elkaar het leven zuur maken dan voor hun kind te zorgenquote:Wat hebben perikelen bij een scheiding in vredesnaam te maken met sex hebben met een kind willen hebben![]()
Ja wel dat doe je dan wel. Maar ik denk dat ouders in het algemeen drukker bezig zijn hun eigen macht te consolideren. Over hoe ze hun kind opvoeden, hoe laat naar bed, wat het eet, ingeent tegen polio? welke school, hoe veel het drinkt ect. Ik denk dat er veel ouders zijn die totaal geen invloed van buiten op de opvoeding van hun kinderen dulden.quote:Je wilt zeggen dat als je als ouder je kind wil beschermen tegen pedofielen je niet handelt in het belang van je kind?
Corrigeer me als ik het fout begrijp hoor.
nah .. dit hoort eigenlijk geen inhoudelijke discussie over pedofilie te zijn maar over het oprichten van een partij, en is dat acceptabel zelfs al ben je het niet eens met de beginselen van de partij ..quote:Op zaterdag 15 juli 2006 21:59 schreef senesta het volgende:
[..]
Heee jij ook hier![]()
Hmm ander topic, zelfde discussie![]()
Ja ben ik met je eens, is alleen lastig omdat het bestaansrecht van deze partij alleen ter discussie word gesteld vanwege de pedofiele punten die ze aandragen.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:09 schreef moussie het volgende:
[..]
nah .. dit hoort eigenlijk geen inhoudelijke discussie over pedofilie te zijn maar over het oprichten van een partij, en is dat acceptabel zelfs al ben je het niet eens met de beginselen van de partij ..
Eens, en alleen daarom al interresant.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:13 schreef senesta het volgende:
[..]
Ja ben ik met je eens, is alleen lastig omdat het bestaansrecht van deze partij alleen ter discussie word gesteld vanwege de pedofiele punten die ze aandragen.
Is dus lastig een discussie voeren zonder die punten aan te halen.
Ik denk dat er weinig aan te doen is dat er een partij word opgericht, ik vraag me wel eens af hoeveel pedofielen er eigenlijk zijn, in dat opzicht zou het wel intressant zijn om te zien hoeveel stemmen ze krijgen.
Op 22 november keihard niet op hun stemmen. Alsof die fucking demonstraties ooit boeien.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:13 schreef Vriendelijk het volgende:
Ja sorry hoor, jullie doen allemaal zo lekker verontwaardigt.
Er was een paar weken geleden een demostratie georaniseerd tegen de nvd. Daar kwamen precies anderhalve man en een paardekop. en natuurlijk een extreem rechtse splinter.
De rest van ons lag allemaal met zijn en haar priorietijten op het strand te bakken.
Tja, wettelijk hebben ze nog steeds geen poot om op te staan (met betrekking tot het uitoefenen van pedofilie) en daar verandert niet echt wat aan tot een dergelijke partij wetswijzigingen kan doorvoeren, dus ik zie eerlijk gezegd niet helemaal wat het risico is en wat het precedent nu is?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:17 schreef Vriendelijk het volgende:
ben alleen ban voor de precedent werking, omdat ze een partij hebben dat ze het ook mogen gaan doen.
zou de vraag niet eigenlijk moeten zijn of je een partij met welk beginsel dan ook zou mogen verbieden zolang ze nog niets verkeerds hebben gedaan ?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:13 schreef senesta het volgende:
[..]
Ja ben ik met je eens, is alleen lastig omdat het bestaansrecht van deze partij alleen ter discussie word gesteld vanwege de pedofiele punten die ze aandragen.
Is dus lastig een discussie voeren zonder die punten aan te halen.
idd .. daar ben ik dus ook benieuwd naar .. want als het er echt een boel zijn is er toch meer aan de hand dan je zo zou zeggen met het duveltje in het doosje, iets wat je moet weten imhoquote:Ik denk dat er weinig aan te doen is dat er een partij word opgericht, ik vraag me wel eens af hoeveel pedofielen er eigenlijk zijn, in dat opzicht zou het wel intressant zijn om te zien hoeveel stemmen ze krijgen.
woei wat een flashback .. dat zeiden ze ook over homo's, op de partij na bijna woordelijkquote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:17 schreef Vriendelijk het volgende:
ben alleen ban voor de precedent werking, omdat ze een partij hebben dat ze het ook mogen gaan doen.
Tabe
Ik vind het prima, meer dan prima zelfs, als ze zelf besluiten om geen politieke partij op te richten maar de democratie is er werkelijk op geen enkel punt bij gebaat als je partijen op grond van ideeën preventief gaat uitsluiten van het democratische proces. Waarbij uiteraard een uitzondering gemaakt wordt voor ideeën die strafbaar zijn om te uiten, zoals bijvoorbeeld Holocaustontkenning.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:04 schreef Suko het volgende:
je moet er niet aan denken dat ze werkelijk een polititieke partij worden, in het kader van de democratie.
Ik vind het absurd dat het uiten van welk idee dan ook strafbaar is. Als iemand graag de Holocaust wil ontkennen, dan doet 'ie dat toch lekker. Hij zet zichzelf gigantisch voor lul.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 23:08 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik vind het prima, meer dan prima zelfs, als ze zelf besluiten om geen politieke partij op te richten maar de democratie is er werkelijk op geen enkel punt bij gebaat als je partijen op grond van ideeën preventief gaat uitsluiten van het democratische proces. Waarbij uiteraard een uitzondering gemaakt wordt voor ideeën die strafbaar zijn om te uiten, zoals bijvoorbeeld Holocaustontkenning.
Niet zozeer het ontkennen van de holocaust is strafbaar, het is het zaaien van haat jegens het joodse volk wat strafbaar is.quote:Op zondag 16 juli 2006 10:08 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik vind het absurd dat het uiten van welk idee dan ook strafbaar is. Als iemand graag de Holocaust wil ontkennen, dan doet 'ie dat toch lekker. Hij zet zichzelf gigantisch voor lul.Zulke mensen moet je op argumenten bestrijden in plaats van ze de mond te snoeren (dan bevestig je hen alleen maar in hun complottheorieën).
quote:Op zondag 16 juli 2006 11:55 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Niet zozeer het ontkennen van de holocaust is strafbaar, het is het zaaien van haat jegens het joodse volk wat strafbaar is.
Het lijkt me dat Holocaustontkenning al gezien wordt als een vorm van haatzaaien tegen het joodse volk.quote:In België en Nederland is het bagatelliseren, ontkennen of goedpraten van de Holocaust verboden. In Nederland heeft de Hoge Raad in 1995 (in de zaak tegen Siegfried Verbeke) bepaald dat Holocaustontkenning valt onder het discriminatieverbod en dus strafbaar is volgens de artikelen 137c en 137e van het Wetboek van Strafrecht.
Nergens voor nodig.quote:Op zaterdag 15 juli 2006 15:20 schreef Vriendelijk het volgende:
M'n excuse als ik me vergalloppeerd heb.
Wellicht zoeken ze erkenning, zoals zovele bevolkingsgroepen dat zoeken momenteel. Ik mis je punt voor de rest een beetje.quote:Ik geef toe dat het puntje naasten liefde me wel aanstaat.
En dat ze weldegelijk goede punten hebben in het partij dingens.
Maar ik geloof ook dat ze heel erg hard opzoek zijn naar legitimering,
en dat ze zich in alle bochten zullen wringen om erkenning te krijgen.
Dit zijn lui die al jaren in de kast zitten, met een sterk verknipt verleden omtrend identiteit en sexualiteit. Ze komen door alle lagen van de bevolking voor met alle mogelijke IQ's.
Het geen poot mogen uitsteken naar kinderen lijkt me enigsinds overprotective.quote:En het aangetrokken voelen kan je moeilijk verbieden ... dat het verboden is en blijft om ook maar één vinger uit te steken naar kinderen, is op z'n zachtst gezegd een goede zaak.
Welke pedofiele punten dragen ze aan? Ik heb een deel van het partij programma alhier gepost, kan jij met argumenten aankomen dat ze pedofielen aansporen om achter kinderen aan te gaan middels hun partijprogramma? Ik zal je helpen, hier heb je het relevantie stukkie partij programma:quote:Ja ben ik met je eens, is alleen lastig omdat het bestaansrecht van deze partij alleen ter discussie word gesteld vanwege de pedofiele punten die ze aandragen.
Is dus lastig een discussie voeren zonder die punten aan te halen.
'Haat zaaien' is ook niet echt een objectief begrip... Als iemand wil zeggen dat alle negers stinken, dan vind ik dat prima. Als je dat soort dingen gaat verbieden, geef je wmb een verkeerd signaal af.quote:Op zondag 16 juli 2006 11:55 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Niet zozeer het ontkennen van de holocaust is strafbaar, het is het zaaien van haat jegens het joodse volk wat strafbaar is.
Weet je, ik heb helemaal geen zin in deze discussie, die heb ik namelijk al minstens vier keer gevoerd op fok.quote:Op zondag 16 juli 2006 15:54 schreef slakkie het volgende:
[..]
Nergens voor nodig.
[..]
Wellicht zoeken ze erkenning, zoals zovele bevolkingsgroepen dat zoeken momenteel. Ik mis je punt voor de rest een beetje.
@knnth
[..]
Het geen poot mogen uitsteken naar kinderen lijkt me enigsinds overprotective.
@senesta:
[..]
Welke pedofiele punten dragen ze aan? Ik heb een deel van het partij programma alhier gepost, kan jij met argumenten aankomen dat ze pedofielen aansporen om achter kinderen aan te gaan middels hun partijprogramma? Ik zal je helpen, hier heb je het relevantie stukkie partij programma:
http://pnvd.nl/prog_mei_2006.html#h9
http://pnvd.nl/prog_mei_2006.html#h19
Ik heb niet alle duscussies gevolgd waarin jij je standpunt(en) duidelijk maakt, wellicht even linken? En als je mij vraagt om met standpunten te komen die ik goed vond, dan vind ik dat je ook met een standpunten moet kunnen komen die jouw argumenten onderbouwen uit hun partijprogramma.quote:Op zondag 16 juli 2006 17:19 schreef senesta het volgende:
Weet je, ik heb helemaal geen zin in deze discussie, die heb ik namelijk al minstens vier keer gevoerd op fok.
Ik denk dat jij heel goed weet welke punten ik bedoel als ik het heb over pedofiele standpunten.
I really doubt that. Punt is dat mensen ervanuit gaan OMDAT het pedofielen zijn (ff kort door de bocht), dat ze met hun partij pedo's vrij spel willen geven. Dat is in mijn ogen een verkeerde conclusie, te meer omdat hun partijpunten daar helemaal niet over gaan. Die gaan ondermeer over 12-jarigen meer keuzes laten maken voor zichzelf en meer verantwoordelijkheid willen/gaan laten nemen. Wat mij betreft is dat net iets te jong, maar ze stellen de 18 jaar is volwassenheid aan de kaak en dat is iets waar ik wel mee kan leven. Dus als dat het enige slechte is in hun partijprogramma... In other words:quote:En dat zijn tevens de punten waarom mensen het bestaansrecht van deze partij willen betwisten, daar heb ik toch niets verkeerds mee gezegd?
Als deze punten niet in hun programma hadden gestaan hadden mensen er geen moeite mee gehad.
En welke grens is dat dan? Op basis waarvan verbied je het?quote:Op zondag 16 juli 2006 22:13 schreef Integrity het volgende:
Waar is de grens vraag je? De grens is nu overschreden.
Ja ze hebben toch ook rechten?quote:Op zondag 16 juli 2006 22:15 schreef knnth het volgende:
[..]
En welke grens is dat dan? Op basis waarvan verbied je het?
Inderdaad. Dadelijk komt er nog een partij die vrouwen stemrecht wil geven. Het idee alleen al, vrouwen met stemrecht als algemeen aanvaard denkbeeld.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:13 schreef Integrity het volgende:
Denkbeelden verbieden is iets anders als denkbeelden (proberen te) organiseren en als algemeen aanvaard denkbeeld te vormen. Niet dat het ooit zal gebeuren, maar wat als een stel psychopaten nu eens een partij op willen richten? Of een stel kannibalen?
Luister eens, wanneer jouw kind door zo'n viezerik wordt verkracht en die viezerik zou in een rechtszaal jou in je gezicht zeggen dat hij ook behoeften heeft en dat jouw dochtertje van 13 eigenlijk al geslachtsklaar is en het wel kan hebben... dat dit volgens de wet ook maar geregeld moet worden en dat de samenleving hier maar respect voor moet hebben. Zou jij dan nog om argumenten vragen? Jouw visie is puur theorie en buiten deze wereld.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:15 schreef knnth het volgende:
[..]
En welke grens is dat dan? Op basis waarvan verbied je het?
gvd wat lul je nou weer en loop je me dingen in de mond te leggenquote:Op zondag 16 juli 2006 22:23 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
Ja ze hebben toch ook rechten?
En de bruine anjer van een 8 jarige is vast veel strakker dan van een 18 jarige, je moet toch wat als je een klein pikkie hebt? (of als je het lekker vind om te horen hoe het uitscheurt als je bezig bent)
Shut up!quote:Op zondag 16 juli 2006 22:26 schreef Gio het volgende:
[..]
Inderdaad. Dadelijk komt er nog een partij die vrouwen stemrecht wil geven. Het idee alleen al, vrouwen met stemrecht als algemeen aanvaard denkbeeld.![]()
Je bent zelf puur hypothetisch bezig, want de samenleving gaat dit nooit respecteren en dus gaat het ook nooit toegestaan worden. Pedo's die aan kinderen komen blijven terecht uitschot.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:29 schreef Integrity het volgende:
Luister eens, wanneer jouw kind door zo'n viezerik wordt verkracht en die viezerik zou in een rechtszaal jou in je gezicht zeggen dat hij ook behoeften heeft en dat jouw dochtertje van 13 eigenlijk al geslachtsklaar is en het wel kan hebben... dat dit volgens de wet ook maar geregeld moet worden en dat de samenleving hier maar respect voor moet hebben. Zou jij dan nog om argumenten vragen? Jouw visie is puur theorie en buiten deze wereld.
Mja, die heb ik dan gemist, ik zal nog even opnieuw lezen.quote:Mijn grens is gekomen tot deze situatie, dit mag niet en dit kan niet. De argumenten heb ik gegeven.
Ik neem niets op voor die viezerikken, en die persoonlijke opmerking slaat helemaal nergens op.quote:Hou alsjeblieft je intellectuele mond als je het op wilt nemen voor zulke viezerikken, want als jij slachtoffer was geweest, piepte jij wel anders. Word wakker.
Dus je kind mag wel bij "die gezellige man die zo goed met kinderen om kan gaan" op bezoek?quote:Op zondag 16 juli 2006 22:31 schreef knnth het volgende:
[..]
gvd wat lul je nou weer en loop je me dingen in de mond te leggen
Voor trage mensen zoals jij nog een keer: zodra ze ook maar een vinger naar een kind uitsteken mogen ze van mij 100 jaar achter tralies.
Maar een mening hebben is een compleet ander verhaal. Ook al vind ik de mening verwerpelijk, de democratische manier is de beste manier om te laten zien dat je op dat soort meningen kotst. Niet door de monddood te maken.
Als je daarvoor al een grond kan vinden, want dat is dus mijn vraag: op welke grond wil je die partij verbieden? Over welke grens hebben we het?
Exactquote:Op zondag 16 juli 2006 22:34 schreef knnth het volgende:
[..]
Je bent zelf puur hypothetisch bezig, want de samenleving gaat dit nooit respecteren en dus gaat het ook nooit toegestaan worden. Pedo's die aan kinderen komen blijven terecht uitschot.
[..]
De voorbeelden psychopaten en kannibalenquote:Mja, die heb ik dan gemist, ik zal nog even opnieuw lezen.
[..]
Wat verwacht je nu, als je de schijn op houdt om het op te nemen voor hun standpunten in naam van vrijheid en zelf dit soort informatie achter houdt in je pleidooi tegenover mij?quote:Ik neem niets op voor die viezerikken, en die persoonlijke opmerking slaat helemaal nergens op.
Ik ben klaarwakker: ik zie een land dat deze standpunten uitkotst, geef haar de kans om dat op 22 november te laten weten.
En dat denk je af te kunnen leiden uit het aantal stemmen die ze krijgen?quote:Op zaterdag 15 juli 2006 22:13 schreef senesta het volgende:
[..]
Ja ben ik met je eens, is alleen lastig omdat het bestaansrecht van deze partij alleen ter discussie word gesteld vanwege de pedofiele punten die ze aandragen.
Is dus lastig een discussie voeren zonder die punten aan te halen.
Ik denk dat er weinig aan te doen is dat er een partij word opgericht, ik vraag me wel eens af hoeveel pedofielen er eigenlijk zijn, in dat opzicht zou het wel intressant zijn om te zien hoeveel stemmen ze krijgen.
Nee dat is niet hetzelfdequote:Op zondag 16 juli 2006 12:58 schreef Litpho het volgende:
[..]
[..]
Het lijkt me dat Holocaustontkenning al gezien wordt als een vorm van haatzaaien tegen het joodse volk.
Jij hebt het steeds over daden, ik heb het over de partij.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:35 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
Dus je kind mag wel bij "die gezellige man die zo goed met kinderen om kan gaan" op bezoek?
Wel "onschuldig" op schoot etc? (die erectie merkt ie toch niet), en jij zal het nooit weten.
Hmm, ik dacht dat ik dat hier al duidelijk gemaakt had. Maargoed, bij deze dan maar.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:36 schreef Integrity het volgende:
Wat verwacht je nu, als je de schijn op houdt om het op te nemen voor hun standpunten in naam van vrijheid en zelf dit soort informatie achter houdt in je pleidooi tegenover mij?
Ik heb je helaas te laat kunnen quoten om te laten zien hoe je op de man speelde, maar die zin en deze geweldige reactie van je zeggen genoeg.quote:
Die zeggen niet genoeg, het was slechts voldoende.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:52 schreef Gio het volgende:
[..]
Ik heb je helaas te laat kunnen quoten om te laten zien hoe je op de man speelde, maar die zin en deze geweldige reactie van je zeggen genoeg.
Beetje het martelaarsidee, vind je niet? Hier, leuke illustratie:quote:Ik wil alleen het punt duideljk maken dat wanneer iemand een ander denkbeeld erop nahoudt, dit geen reden is om hem de mond te snoeren. Zeker niet in een democratisch proces. Daar hebben mensen namelijk de vrijheid om iemand aan te wijzen, uit te lachen en verder te negeren zodat ze 0 zetels halen en in de vergetelheid raken.
En je was zo "ontoerekeningsvatbaar" dat de politie sneller ter plaatse was dan jij?quote:Op zondag 16 juli 2006 22:42 schreef knnth het volgende:
Jij hebt het steeds over daden, ik heb het over de partij.
Dat van die vinger bedoelde ik letterlijk. En als de politie niet ingrijpt ben ik opeens ontoerekeningsvatbaar als iemand aan kinderen komt (al eens bijna meegemaakt trouwens, politie was --gelukkig voor hem-- op tijd).
Hey ff offtopic he. Er staat: without order, there is no chaos. Maar is chaos niet gewoon het ontbreken van orde?quote:Op zondag 16 juli 2006 22:57 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
En je was zo "ontoerekeningsvatbaar" dat de politie sneller ter plaatse was dan jij?
Het ging om een auto-ongeluk, waarbij de bestuurder, met twee kinderen achterin, nogal wat sterke drank op had. Toen ik dat ontdekte, was de politie al aangekomen.quote:Op zondag 16 juli 2006 22:57 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
En je was zo "ontoerekeningsvatbaar" dat de politie sneller ter plaatse was dan jij?
En als jij was verkracht door Marokkanen zou je ook tegen een partij voor Marokkanen zijnquote:Op zondag 16 juli 2006 22:29 schreef Integrity het volgende:
want als jij slachtoffer was geweest, piepte jij wel anders. Word wakker.
Eng... pedo`s die in de vergetelheid raken.... tot....quote:Op zondag 16 juli 2006 22:52 schreef Gio het volgende:
Ik wil alleen het punt duideljk maken dat wanneer iemand een ander denkbeeld erop nahoudt, dit geen reden is om hem de mond te snoeren. Zeker niet in een democratisch proces. Daar hebben mensen namelijk de vrijheid om iemand aan te wijzen, uit te lachen en verder te negeren zodat ze 0 zetels halen en in de vergetelheid raken.
*** AWARD ***quote:Op zondag 16 juli 2006 23:01 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
En als jij was verkracht door Marokkanen zou je ook tegen een partij voor Marokkanen zijn
Grappig iets, zelfbewustzijn... naarmate je ouder wordt, sta je boven Gestallt en besef je hoe conditioneren op jezelf van toepassing is.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:01 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
En als jij was verkracht door Marokkanen zou je ook tegen een partij voor Marokkanen zijn
Na aanleiding van je TS uit dit topic: Gedoopt? Nee? Dopenquote:Op zondag 16 juli 2006 23:04 schreef Hansworst het volgende:
Uiteraard NIET verbieden. Anti PNVD is anti democratie. Heel simpel! Er is niets mis mee dat mensen een klankbord zoeken voor hun gevoelens.
Iets zegt me dat jij nog geen kinderen hebt, of ze "nog niet" kan maken.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:04 schreef Hansworst het volgende:
Uiteraard NIET verbieden. Anti PNVD is anti democratie. Heel simpel! Er is niets mis mee dat mensen een klankbord zoeken voor hun gevoelens.
Als ik jouw reaktie zie ben je mij al voor geweestquote:Op zondag 16 juli 2006 23:03 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
*** AWARD ***
ga niet langs start, ontvang geen herseninhoud.
Als je de vergelijking niet snapt BEN je al verlorenquote:Op zondag 16 juli 2006 23:03 schreef Integrity het volgende:
[..]
Grappig iets, zelfbewustzijn... naarmate je ouder wordt, sta je boven Gestallt en besef je hoe conditioneren op jezelf van toepassing is.Jij bent vermakelijk
Iets zegt mij dat jij al iemand neerschiet als je alleen al DENKT dat iemand naar jouw kinderen kijkt (mits je die hebt natuurlijk )quote:Op zondag 16 juli 2006 23:08 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
Iets zegt me dat jij nog geen kinderen hebt, of ze "nog niet" kan maken.
Jequote:Op zondag 16 juli 2006 23:09 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Als ik jouw reaktie zie ben je mij al voor geweest![]()
Maar heb ik gelijk of niet?quote:Op zondag 16 juli 2006 23:11 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Iets zegt mij dat jij al iemand neerschiet als je alleen al DENKT dat iemand naar jouw kinderen kijkt (mits je die hebt natuurlijk )
Wat heeft dit er mee te maken? Zou het feit dat ik kinderen heb ertoe leiden dat ik vind dat voor de meesten de democratie wel geldt, maar voor bepaalde mensen de democratie ontzegt mag worden? Wat is dat voor scheef denkpatroon?quote:Op zondag 16 juli 2006 23:08 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
Iets zegt me dat jij nog geen kinderen hebt, of ze "nog niet" kan maken.
Ik zou, als ik jou was, je eens verdiepen in de termen Gestallt en conditioneren. Je profileert je hier toch als een best slimme jongen, maar erg veel heb je niet in die pan van je zitten.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:09 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Als je de vergelijking niet snapt BEN je al verloren
Niet belangrijkquote:Op zondag 16 juli 2006 23:15 schreef Hansworst het volgende:
En voor de goede orde, ik heb twee kinderen.
Zeker nietquote:Op zondag 16 juli 2006 23:16 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
Niet belangrijk
Moet je bv Moslim zijn om een mening te hebben over Moslims ?
O ,briljante geest verlicht mij simpele zielquote:Op zondag 16 juli 2006 23:16 schreef Integrity het volgende:
[..]
Ik zou, als ik jou was, je eens verdiepen in de termen Gestallt en conditioneren. Je profileert je hier toch als een best slimme jongen, maar erg veel heb je niet in die pan van je zitten.
Eensch is. (hoe eenvoudig kan het soms zijnquote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:33 schreef skiczukie het volgende:
Nattuurlijk verbieden. Pedo's zijn ziek en zouden niet in onze maatschappij mogen rondlopen. En al helemaal niet hun ideeën verspreiden.
Hoezo eenvoudig? Dus u vindt dat een bepaalde groep niet over haar gevoelens mag spreken en daar begrip voor vragen? Bent u nu zo achterlijk of wat? Denkt u nu werkelijk dat het fenomeen pedofilie ophoudt, wanneer deze partij wordt verboden?quote:Op zondag 16 juli 2006 23:19 schreef HPoi het volgende:
[..]
Eensch is. (hoe eenvoudig kan het soms zijn)
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:18 schreef Limburger_noord het volgende:
[..]
O ,briljante geest verlicht mij simpele zielmet het antwoord op de vraag :
Wat snap je niet aan mijn opmerking ?
Of anders gezegt wat vind je niet kloppen
Loze opmerkingen maken (en dus GEEN antwoord geven ) kan iedereen
Dit doet me denken aan de Israel - Palestina Topic (intussen deel 20 geloof ik )quote:Op zondag 16 juli 2006 23:19 schreef HPoi het volgende:
[..]
Eensch is. (hoe eenvoudig kan het soms zijn)
Blijkt helaas toch heel moeilijk te zijn voor bepaalde delen van onze "samenleving"quote:Op zondag 16 juli 2006 23:19 schreef HPoi het volgende:
[..]
Eensch is. (hoe eenvoudig kan het soms zijn)
Partij van de Naastenliefde staat leuk op je stemkastje, als je niet weet wat je moet stemmen. Ik zie weinig naastenliefde in het mogen *piep* van kinderen, jij wel? Als dit een reclame was geweest, dan zou het misleiding geweest zijn.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:20 schreef Hansworst het volgende:
[..]
Hoezo eenvoudig? Dus u vindt dat een bepaalde groep niet over haar gevoelens mag spreken en daar begrip voor vragen? Bent u nu zo achterlijk of wat? Denkt u nu werkelijk dat het fenomeen pedofilie ophoudt, wanneer deze partij wordt verboden?
quote:Op zondag 16 juli 2006 23:21 schreef Hansworst het volgende:
[..]
Weet u zelf wel wat u bedoelt, halve gare?
Hehe, relnichtquote:Op zondag 16 juli 2006 23:21 schreef Hansworst het volgende:
[..]
Weet u zelf wel wat u bedoelt, halve gare?
Naastenliefde weerspiegelt een oprechte intentie die bij een persoon aanwezig is en niet de houding van externe lieden. Ergo: een pedofiel kan uit naastenliefde een kind seksueel benaderen, zelfs wanneer geen enkel ander mens het op die manier ziet.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:23 schreef Integrity het volgende:
[..]
Partij van de Naastenliefde staat leuk op je stemkastje, als je niet weet wat je moet stemmen. Ik zie weinig naastenliefde in het mogen *piep* van kinderen, jij wel? Als dit een reclame was geweest, dan zou het misleiding geweest zijn.
Houdt uw kop dicht!quote:Op zondag 16 juli 2006 23:24 schreef Integrity het volgende:
[..]
Hehe, relnicht![]()
![]()
Tuurlijk weet ik dat.
Jawel hoorquote:
En mogen wij u voortaan dan stalinist of nazist noemen?quote:Op zondag 16 juli 2006 23:25 schreef knnth het volgende:
Wat dat betreft zou het zeker zijn als ze gewoon echt pedopartij hadden geheten ... uitschot bij de naam noemen.
En welke partij verbieden we hierna ?quote:Op zondag 16 juli 2006 23:21 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
Blijkt helaas toch heel moeilijk te zijn voor bepaalde delen van onze "samenleving"
Als je dat graag wil moet je dat doen, ook al kom ik bij geen van beiden in de buurt (vooral dat laatste niet ... ik ben niet bepaald een Ariërquote:Op zondag 16 juli 2006 23:26 schreef Hansworst het volgende:
[..]
En mogen wij u voortaan dan stalinist of nazist noemen?
Wow ! ehh ad ben jij dat?quote:Op zondag 16 juli 2006 23:25 schreef Hansworst het volgende:
[..]
Naastenliefde weerspiegelt een oprechte intentie die bij een persoon aanwezig is en niet de houding van externe lieden. Ergo: een pedofiel kan uit naastenliefde een kind seksueel benaderen, zelfs wanneer geen enkel ander mens het op die manier ziet.
En wanneer die grens overschreden wordt, dan wordt het strafrechterlijk. De partij staat voor seks op het 12e levensjaar, daar dit nu strafrechterlijk vervolgd wordt, is wellicht de intentie niet strafrechterlijk, maar het uitvoeren van de zaak wel.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:25 schreef Hansworst het volgende:
[..]
Naastenliefde weerspiegelt een oprechte intentie die bij een persoon aanwezig is en niet de houding van externe lieden. Ergo: een pedofiel kan uit naastenliefde een kind seksueel benaderen, zelfs wanneer geen enkel ander mens het op die manier ziet.
Het is moeilijk voor u hè? Een diepere betekenis te doorgronden? Zielig om op deze manier te reageren.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:28 schreef El_Mariachi het volgende:
[..]
Wow ! ehh ad ben jij dat?
adje?....
Het is NU strafrechtelijk, maar de PNVD maakt er helemaal geen geheim van dat zij dat willen veranderen. De PNVD doet niets wat strafrechtelijk verboden is. U kunt er op stemmen, wanneer u wilt. U hoeft echter niets.quote:Op zondag 16 juli 2006 23:28 schreef Integrity het volgende:
[..]
En wanneer die grens overschreden wordt, dan wordt het strafrechterlijk. De partij staat voor seks op het 12e levensjaar, daar dit nu strafrechterlijk vervolgd wordt, is wellicht de intentie niet strafrechterlijk, maar het uitvoeren van de zaak wel.
De misleiding is dan ook strafrechterlijk, omdat het gaat om een communicatieve boodschap. Hierbij wordt de ontvanger in acht genomen. De persoon die misleid wordt, is de ontvanger. Om die reden is de partij van naastenliefde misleidend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |