dat zie ik heel anders. Ik denk dat die levensvragen de mens ertoe drijven om op zoek te gaan naar wat is, en zichzelf op die manier ontwikkelen en bewust worden.quote:Op donderdag 13 juli 2006 16:19 schreef deedeetee het volgende:
Mensen hebben zich door de eeuwen heen afgevraagd : wie ben ik en wat doe ik hier.
Ik weet niet of dat nu echt nodig is. Volgens mij ben je beter af als je die vragen niet stelt. Daar schiet je in het algemeen weing mee op en je loopt de kans er door in de war te raken.
....
da's ook waar. Toch hebben dit soort vragen mij altijd al wel gefascineerdquote:Op donderdag 13 juli 2006 18:33 schreef nokwanda het volgende:
Ik stelde me die vragen helemaal niet. Maar het leven zelf douwt ze wel onder je neus. Of je dat wil of niet.
Jeezz, was jij er ook al zoeen. Ik was ook zo. Ook atheisten en ook wel bezig met dergelijke dingen.quote:Op donderdag 13 juli 2006 18:40 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
da's ook waar. Toch hebben dit soort vragen mij altijd al wel gefascineerd![]()
Toen ik nog maar heel klein was, opgroeiend bij nogal atheistische ouders, wilde ik al over 'God nadenken en hem vragen stellen'. En ging dan (ik was een jaar of 5 denk ik) met mijn hoofd onder het boekenkastje liggen, tot groot vermaak van mijn ouders![]()
quote:Op donderdag 13 juli 2006 18:54 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Jeezz, was jij er ook al zoeen. Ik was ook zo. Ook atheisten en ook wel bezig met dergelijke dingen.
Onder het boekenkastje. Als bron van wijsheid?
Ik trok me vanaf mijn 3de of zo soms terug en had dan hele gesprekken in die trant. Kan me nog herinneren dat ik 5 was en me vanalles afvroeg over de figuur Jezus.
jah, ik zou ook wel es een weekje in retraite willen in een klooster ergensquote:Ik ging wel nog bij de nonnen naar school, ook al werd ik verder thuis niet godsdienstig opgevoed. Ik was ook het enige kindje dat niet meedeed met het massale ochtendgebed. Maar ik vond het erg leuk in dat klooster.
Misschien moet ik dat dan toch nog maar es overwegen
Lijkt me een zeer veilige oplossing. Geen gezeik van kerels ook niet![]()
In retraite........ aan de ene kant.... maar ja... aan de andere...... Ik moet wel sociaal bezig kunnen zijn. Niet helemaal in stilte afgesloten. Ik zou gek worden. Of nog gekker, dan. Maar de rust van geen gelazer aan je kop. Als je op zo'n manier in God kunt geloven dan heb je maar een relatie en dat is die relatie. ik kan niet op die manier geloven. maar het zou wel makkelijk zijn.quote:Op donderdag 13 juli 2006 19:12 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
![]()
Heel herkenbaar! Toen ik als kleuter voor het eerst het kerstverhaal had gehoord, kwam ik diep onder de indruk thuis en heb het volgens mijn moeder nog weken over 'jesum, josum en maria gehad![]()
[..]
jah, ik zou ook wel es een weekje in retraite willen in een klooster ergens![]()
Mijn ouders waren anders, die vertelden me ook keihard dat God niet bestond en dat alles over was als je eenmaal dood ging. 't Grappige is, is dat ik dat dus nooit van ze heb willen aannemen.
Het heeft me wel aan het twijfelen gebracht later, maar daar ben ik ook weer overheen gegroeid![]()
Het lijkt mij wel lekker, voor een weekje ofzo. Maar ik mag dan ook graag alleen zijn en hou van rust.quote:Op donderdag 13 juli 2006 19:17 schreef nokwanda het volgende:
[..]
In retraite........ aan de ene kant.... maar ja... aan de andere...... Ik moet wel sociaal bezig kunnen zijn. Niet helemaal in stilte afgesloten. Ik zou gek worden. Of nog gekker, dan. Maar de rust van geen gelazer aan je kop.
Hoe bedoel je precies, 'op die manier in God geloven'?quote:Als je op zo'n manier in God kunt geloven dan heb je maar een relatie en dat is die relatie. ik kan niet op die manier geloven. maar het zou wel makkelijk zijn.
ik denk dat dat voor mij ook wel geldt...al heb ik ook momenten waarop ik denk te weten ipv geloven.quote:En dat laatste...... ik weet nog steeds niet of ik er op die manier in geloof. Het blijft bij geloven en komt niet tot weten. En geloven kan zo bedriegelijk zijn.
Als je daar mee uit de voeten kunt prima, maar als dat tot verwarring leid kun je 't maar beter ff uit je hoofd zetten.quote:Op donderdag 13 juli 2006 18:13 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
dat zie ik heel anders. Ik denk dat die levensvragen de mens ertoe drijven om op zoek te gaan naar wat is, en zichzelf op die manier ontwikkelen en bewust worden.
quote:Op donderdag 13 juli 2006 19:30 schreef Marietje_34 het volgende:
De bel!! Geen visite hoop ik
![]()
be back later
Wat voor werk doe je danquote:Op vrijdag 14 juli 2006 09:41 schreef senesta het volgende:
Goedemorgen.
Ik moet straks even naar de dokter, mijn handen zijn vreselijk opgezet, ze jeuken en branden en er zitten plekken op, voorgaande jaren moest ik hiervoor ook stoppen met werken bij de boer, nu ziet het er naar uit dat het me weer niet gegund is![]()
Het is echt heel vervelend, ik werkte eerst met handschoenen en ik dacht dat het misschien aan de poeder in de handschoenen lag maar blijkbaar ligt het toch aan de bollen of de chemicalien waar ze mee ingespoten worden.
Chemtrailsquote:Op vrijdag 14 juli 2006 11:03 schreef coz het volgende:
daar moet een of ander hersenspoelend complot achter zitten![]()
Gewoon bollen pellen bij de boer.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 09:46 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Wat voor werk doe je dan
Klinkt inderdaad niet gezond zeg..
Ik voor je dat het zalfje inderdaad helpt, want die werktijden zijn geweldig ja.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 11:44 schreef senesta het volgende:
[..]
Gewoon bollen pellen bij de boer.
Nou ja, ik heb nu een hormoonzalfje gekregen en even kijken hoe het gaat.
Ik probeer nog even met de zalf en handschoenen te pellen maar als dat niet gaat dan moet ik echt stoppen.
Het mooie van dit werk is dat ik geen oppas nodig heb, ik werk van 18.00 tot 21.00 en dan is mijngewoon thuis.
Dat ben ik met je eens.quote:Op donderdag 13 juli 2006 19:30 schreef deedeetee het volgende:
[..]
Als je daar mee uit de voeten kunt prima, maar als dat tot verwarring leid kun je 't maar beter ff uit je hoofd zetten.
Oeh, da's ververlend senesta.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 09:41 schreef senesta het volgende:
Goedemorgen.
Ik moet straks even naar de dokter, mijn handen zijn vreselijk opgezet, ze jeuken en branden en er zitten plekken op, voorgaande jaren moest ik hiervoor ook stoppen met werken bij de boer, nu ziet het er naar uit dat het me weer niet gegund is![]()
Het is echt heel vervelend, ik werkte eerst met handschoenen en ik dacht dat het misschien aan de poeder in de handschoenen lag maar blijkbaar ligt het toch aan de bollen of de chemicalien waar ze mee ingespoten worden.
Goeiemorgen DVquote:
Nou ik heb het nu in de tulpen en ik heb het zeker weten ook in de lelie's in de winter dus ik heb het vermoeden dat het de middelen zijn die ze gebruiken tegen ongedierte of schimmels of zo.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:17 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Oeh, da's ververlend senesta.
Ligt het niet aan bepaalde soorten bollen, of heb je het echt bij alles? Voor zover je weet dan?
Ik heb daar ook heel makkelijk last van, rode jeukende handen, kloven enz.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:32 schreef senesta het volgende:
[..]
Nou ik heb het nu in de tulpen en ik heb het zeker weten ook in de lelie's in de winter dus ik heb het vermoeden dat het de middelen zijn die ze gebruiken tegen ongedierte of schimmels of zo.
Ik hoop inderdaad ook dat het zalfje helpt want de volgende stap is altijd geweest dat ik hele pijnlijke kloven in mijn handen krijg en dat is echt erg vervelend.
Ik kijk het vandaag en van het weekend even aan en dan kijk ik maandag of ik verder ga met pellen, het moet niet ten koste van alles gaan, al kunnen we het extraatje wel gebruiken![]()
Ik hoop het ook voor jequote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:32 schreef senesta het volgende:
[..]
Nou ik heb het nu in de tulpen en ik heb het zeker weten ook in de lelie's in de winter dus ik heb het vermoeden dat het de middelen zijn die ze gebruiken tegen ongedierte of schimmels of zo.
Ik hoop inderdaad ook dat het zalfje helpt want de volgende stap is altijd geweest dat ik hele pijnlijke kloven in mijn handen krijg en dat is echt erg vervelend.
Ik kijk het vandaag en van het weekend even aan en dan kijk ik maandag of ik verder ga met pellen, het moet niet ten koste van alles gaan, al kunnen we het extraatje wel gebruiken![]()
quote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:36 schreef Lilith-Wicca het volgende:
[..]
Ik heb daar ook heel makkelijk last van, rode jeukende handen, kloven enz.
Ik kreeg een tip van een dermatoloog uit het Dijkzicht in R'dam, niet echt smakelijk, maar werkt perfect!
's Morgens over je handen plassen (ochtendurine dus), tien minuutjes laten zitten en dan gewoon je handen wassen.
Werkt bij mij echt perfect!
ik heb wel eens gelezen dat het volgens sommigen sowieso heel gezond zou zijn, ook om te drinken enzoquote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:42 schreef nokwanda het volgende:
[..]
Ik zie het helemaal voor me.
Maar het is wel zo. Ochtendurine werkt tegen een heleboel huidaandoeningen. Alleen prikt het wel als je al iets aan je huid hebt.
Goedemorgenquote:
Als een blok! Vannacht werd ik gelukkig es een keertje niet lastig gevallen door die zoemende pokkemuggen. Ik weet alleen niet meer wat ik gedroomd heb.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:47 schreef Dromenvanger het volgende:
[..]
Goedemorgen
Heerlijk geslapen. Ik zag mezelf in een universum liggen, een gekleurd universum waar ik aan het slapen was
Ben nu in de tuin aan het werken
Lekker is dat. Even helemaal uitleven op de tuin
Op mijn gemak de voortuin helemaal aanpakken. En dan zie ik resultaat ook. Dat is het voordeel van werken. Ergens aan werken waar je resultaat ziet. Dat is ook de reden dat ik wil werken. Resultaat zien van arbeid.
Af en toe in de voortuin en dan weer even binnen en zo ga ik de hele voortuin mooi maken
Heb jij goed geslapen ?
Nou anders ik wel inderdaad... zo voor de verandering.quote:
Ja, dat is zeker zo. Ik hou van zon hoor, maar het koelde een gegeven moment niet meer af op mijn slaapkamer 's nachts, en dan slaap ik toch niet echt lekker.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:57 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Nou anders ik wel inderdaad... zo voor de verandering.
Zelfs Jasmijn hele nacht niet gehoord.. scheelt wel paar graden koeler buiten.
Hej was jij niet een tijdje weg van Fok? Leuk dat je weer terug bent heur, daar niet vanquote:
Yup... ben der weer.quote:Op vrijdag 14 juli 2006 14:04 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Hej was jij niet een tijdje weg van Fok? Leuk dat je weer terug bent heur, daar niet van![]()
Mwoah, als ik iedereen moet missen die besluit om even weg te gaan dan blijf je bezigquote:
Trouwens, moet de vraag niet zijn: miste je fok zo erg?quote:
Als een blok slapenquote:Op vrijdag 14 juli 2006 12:55 schreef Marietje_34 het volgende:
[..]
Als een blok! Vannacht werd ik gelukkig es een keertje niet lastig gevallen door die zoemende pokkemuggen. Ik weet alleen niet meer wat ik gedroomd heb.
Lekker, een beetje in de tuin in de aarde en tussen de plantjes wroetenEn het is idd heel bevredigend als je resultaat ziet van je arbeid.
Dat heb ik altijd als ik de boel heb laten vertroepen en dan een mega-opruim moet doen. Vervelend klusje, maar zo heerlijk als alles dan weer netjes en fris is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |