Als ik het goed gevolgd heb vanachter mijn cameraatje schoot hij toch minstens 2x raak tijdens het partijtjequote:Op woensdag 5 juli 2006 20:40 schreef Pritt het volgende:
Lees ik het nou goed dat Harry flink op schot was tijdens de training vandaag?
dat was al heel wat voor de winterstop bij julliequote:Op woensdag 5 juli 2006 20:41 schreef BadRabbit het volgende:
[..]
Als ik het goed gevolgd heb vanachter mijn cameraatje schoot hij toch minstens 2x raak tijdens het partijtje
Willen ze nog meer van dat soort mensen in het stadion hebben??? Jullie hebben al zo veel van dat soort personen in het stadion zitten.quote:Op woensdag 5 juli 2006 19:21 schreef devv05 het volgende:
Word ook Ajacied
Ajacied word je niet. Laat die mensen lekker naar AZ gaan ofzo.
Blijkbaar, dus grijp je kans.quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:42 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Willen ze nog meer van dat soort mensen in het stadion hebben??? Jullie hebben al zo veel van dat soort personen in het stadion zitten.
ga aub nou eens ergens anders bashen ofzo...quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:42 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Willen ze nog meer van dat soort mensen in het stadion hebben??? Jullie hebben al zo veel van dat soort personen in het stadion zitten.
Niet gejat van ene Eus ofzoquote:Op woensdag 5 juli 2006 20:28 schreef SiemeN het volgende:
Hoi Ajacieden,
Na het lezen van het zeer overtuigende betoog op jullie website, ajax.nl, heb ik besloten Ajacied te worden.
Al deze jaren ben ik fanatiek Ado Den Haag supporter geweest, maar het denken, dromen en doen in rood-wit sprak me toch wel aan.
Bij deze heb ik 3 seizoenskaarten besteld, zodat ook mijn kinderen Ajacied kunnen worden. Samen zullen we juichen als Ajax wint!
Ik moet er alleen wel even bij zeggen, dat ik waarschijnlijk naar het rood-wit van AZ overstap als zij het leuker doen dit seizoen.
Groetsels,
Roderick-Jan,
Den Haag.
Gelukkig is het aantal echte supporters bij jullie ook op 1 hand te tellen, zo bleek tijdens de afgelopen playoffs.quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:42 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Willen ze nog meer van dat soort mensen in het stadion hebben??? Jullie hebben al zo veel van dat soort personen in het stadion zitten.
Gelukkig is daarna alles rechtgezetquote:Op woensdag 5 juli 2006 20:42 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
dat was al heel wat voor de winterstop bij jullie
dat wel natuurlijkquote:Op woensdag 5 juli 2006 20:45 schreef devv05 het volgende:
[..]
Gelukkig is het aantal echte supporters bij jullie ook op 1 hand te tellen, zo bleek tijdens de afgelopen playoffs.
[..]
Gelukkig is daarna alles rechtgezet
Serieus, ik heb geen flauw idee over wie/wat je het hebt.quote:
Ze waren toch allemaal een broodje halen voor in de rust, net zoals tegen RBC?quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:45 schreef devv05 het volgende:Gelukkig is het aantal echte supporters bij jullie ook op 1 hand te tellen, zo bleek tijdens de afgelopen playoffs.
Ah, zo, ok.quote:Op woensdag 5 juli 2006 20:53 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat is een of andere Feijenoorder die bekend is om zijn brieven, die hij overal naartoe stuurt, met een humoristische bedoeling.
Babel gaat niet verkocht worden, ten Cate ziet wel wat in die jongen denk ik (en terecht). Het salaris van Gabri ligt niet veel hoger dan dat van Sneijder, Charisteas, Stam en Roger dus daar hebben ze dat geld niet voor nodig. Voor de rest moet je niet alles geloven wat er gezegd wordt rondom transfer gelden, er wordt wat afgelogen (en gespeculeerd) in de voetbal wereldquote:Op woensdag 5 juli 2006 21:30 schreef hello_moto het volgende:
edankt.
Ik ben zelf erg benieuwd naar AJAX het komende seizoen. Maar misschien wordt het ook wel niks. Volgens mij kun je beter een paar spelers verkopen. Zoals Babel, Charisteas, Lindenbergh, Grygera Wat eigenlijk allevier hele goede voetballers zijn. Maar overbodig Dan heeft AJAX weer wat geld extra om dat salaris van Gabri te betalen Die hebben allemaal niet meer zo'n lang contract meer dus kan je nu ff geld spekken. Dan heb je volgens seizoen financiele zekerheid als je spelers wilt aantrekken.
Vertelquote:
Voetbalonline.nlquote:Kluivert moet weg bij Valencia; Ajax weer in beeld?
VALENCIA, 5 juli 2006 20:44 - Of het ooit nog goed komt met zijn carrière is maar zeer de vraag. Feit is echter wel dat Patrick Kluivert op zoek mag naar een nieuwe club. Trainer Quique Sanchez Flores van Valencia heeft de spits laten weten dat hij komend seizoen overbodig is. De oefenmeester neemt de geboren Amsterdammer ook niet mee naar een trainingskamp in Ermelo.
Eerder was er al sprake van een eventuele komst naar Ajax. Die ging niet door omdat Kluivert zich bij Valencia alsnog wilde bewijzen. Maar het besluit van de Spaanse club maakt alles weer anders. Er is zelfs sprake van geweest dat hij herenigd zou worden met Louis van Gaal bij AZ. Dat scenario kan ook weer uit de kast dus.
Kluivert stelde bij Valencia teleur. Mede door een knieblessure speelde hij slechts 202 minuten in de hoofdmacht. Daarvoor faalde de spits bij Newcastle United.
Vooruitlopend op een vertrek van Kluivert presenteerde Valencia woensdag alvast een nieuwe aanvaller. Fernando Morientes zette zijn handtekening onder een driejarig contract. De Spaanse club betaalt ruim zes miljoen euro voor de spits die bij Liverpool niet kon overtuigen. Morientes kwam eerder onder meer uit voor Real Madrid.
De dertigjarige Morientes moet een aanvalskoppel met David Villa gaan vormen. De spits maakte vorig seizoen 25 treffers voor de nummer drie van Spanje.
Vlucht naar duitsland, onderweg veel onweer en regen. Peter R de Vries zei dat ie dacht dat ie het niet zou halen en zelfs het personeel zei dat ze blij waren dat ze waren geland (nadat ze 3 keer de landing op het laatste moment moesten afbreken)quote:
Kluivert kan alleen maar tegenvallen bij Ajax. M'n gevoel zegt dat hij altijd welkom is, maar voetballend zal hij volgens mij niet meer brengen wat we verwachten...quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:33 schreef jorienvdherik het volgende:
willen jullie hem terug ?
Nee, maar ik zie 'm nog minder graag bij AZ komen.quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:33 schreef jorienvdherik het volgende:
willen jullie hem terug ?
Bankspeler dus.. Of naar Haarlem.quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:34 schreef Suijk het volgende:
[..]
Kluivert kan alleen maar tegenvallen bij Ajax. M'n gevoel zegt dat hij altijd welkom is, maar voetballend zal hij volgens mij niet meer brengen wat we verwachten...
Van mij mag het, alleen dan wel met een contract op basis van optredens en prestaties.quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:33 schreef jorienvdherik het volgende:
willen jullie hem terug ?
Eensquote:Op woensdag 5 juli 2006 23:36 schreef devv05 het volgende:
[..]
Nee, maar ik zie 'm nog minder graag bij AZ komen.
Als ie daar in de basis speelt gun ik hem dat meer dan een plek op de bank in Amsterdam...quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:36 schreef devv05 het volgende:
[..]
Nee, maar ik zie 'm nog minder graag bij AZ komen.
Ik gun het hem wel, maar AZ niet.quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:44 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Als ie daar in de basis speelt gun ik hem dat meer dan een plek op de bank in Amsterdam...
He Jasza, jij zei in een ander topic van Ajax dat je een maat van Marco van Duin had gesproken, toch? Wie was dat? Mvg, Vandoooorrr.quote:Op woensdag 5 juli 2006 11:21 schreef Jasza het volgende:
Sneijder zal wel spelen, maar voor Heitinga en Maduro verwacht ik het niet.
quote:Op woensdag 5 juli 2006 23:33 schreef jna het volgende:
[..]
Vlucht naar duitsland, onderweg veel onweer en regen. Peter R de Vries zei dat ie dacht dat ie het niet zou halen en zelfs het personeel zei dat ze blij waren dat ze waren geland (nadat ze 3 keer de landing op het laatste moment moesten afbreken)
kunnen we alsnog Braafheid aantrekken als back up voor Urbyquote:Op donderdag 6 juli 2006 09:43 schreef Pritt het volgende:
Verkoopplannen rondom Grygera moeten nou wel eens opschieten.
Hij loopt met een flink salaris rond en kan nu nog voor wat geld verkocht worden.
Als Tsjechië het niet zo hondsberoerd had gedaan op het W.K. dan was hij nu al verkocht. Ik vermoed een complot tegen Ajax.quote:Op donderdag 6 juli 2006 09:43 schreef Pritt het volgende:
Verkoopplannen rondom Grygera moeten nou wel eens opschieten.
Hij loopt met een flink salaris rond en kan nu nog voor wat geld verkocht worden.
Als hij volgend jaar gratis is zullen er genoeg clubs wel geinteresseerd in hem zijnquote:Op donderdag 6 juli 2006 10:56 schreef M0NTANA het volgende:
De enige concrete interesse in Zdenek Grygera kwam van Juventus en ook AC Milan leek even geïnteresseerd, maar beide clubs spelen volgend jaar niet in de Serie en dus lijkt een transfer uitgesloten. De overige Italiaanse clubs (Zdenek Grygera heeft aangegeven dat spelen in Italië een droom voor hem is) zullen juist profiteren van de straffen voor Juventus, Fiorentina, Lazio en AC Milan, dus zullen niet snel bij Zdenek Grygera uitkomen.
Zover zal het niet komen.quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:05 schreef PyTh het volgende:
[..]
Als hij volgend jaar gratis is zullen er genoeg clubs wel geinteresseerd in hem zijn
Link met Van Gaal lijkt me genoeg reden voor hemquote:Op donderdag 6 juli 2006 11:23 schreef twi het volgende:
Als Kluivert naar AZ zou gaan zou ik van binnen toch een beetje sterven...
Klopt, Ajax laat spelers ook liever transfervrij vertrekken, scheelt weer wat onderhandelingen.quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:05 schreef PyTh het volgende:
[..]
Als hij volgend jaar gratis is zullen er genoeg clubs wel geinteresseerd in hem zijn
Ik zie voor Ajax geen meerwaarde meer in Kluivert hoor....quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:23 schreef twi het volgende:
Als Kluivert naar AZ zou gaan zou ik van binnen toch een beetje sterven...
Dat zeg ik ook niet. Maar als jij Jozsef Kiprich in AZ shirt zou moeten aanschouwen zou je dat ook geen pretje vinden.quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:35 schreef DivineJester het volgende:
Ik zie voor Ajax geen meerwaarde meer in Kluivert hoor....
quote:Op donderdag 6 juli 2006 11:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Klopt, Ajax laat spelers ook liever transfervrij vertrekken, scheelt weer wat onderhandelingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |