Ja, haal de instellingen bij je provider. (mms folders zijn normaliter wel geinstalleerd, via je ext. rom. Als je die niet hebt afgetrapt of een huisgebakken rom hebt, moet je even de cab van molski.biz draaien...)quote:
voor de mms instellingen enzo -->quote:Op dinsdag 19 september 2006 21:44 schreef Bond het volgende:
Ik heb ook vragen over de MDA, wel twee stuks.
1.
Kan je mms ontvangen erop? zo ja hoe moet ik dat instellen?
2. hoe moet ik gmail instellen, want ik kan wel ophalen, maar niet verzenden.
Hoop dat iemand mij hiermee kan helpen.
Als je je batterij eruit haalt ben je niet je sms-jes kwijt...quote:Op vrijdag 29 september 2006 12:16 schreef Stretto het volgende:
Het scherm is nu voor de zoveelste keer helemaal wit en hij reageert niet meer, wat kan ik eraan doen?
(Dus zonder de batterij eruit te halen en al mijn smsjes kwijt te raken.....)
Daarnaast gaat de mijne binnenkort richting T-mobile, ik ben het zat dat het scherm steeds wegvalt als ik 'm openklap :/
Ik heb alle smsjes die ik in de tussentijd had gekregen wel gewoon kwijt, en vorige keer toen ik de batterij eruit haalde was ik ze ook kwijt.quote:Op vrijdag 29 september 2006 14:44 schreef ToMaSZ het volgende:
[..]
Als je je batterij eruit haalt ben je niet je sms-jes kwijt...
Verder gewoon een soft-reset al geprobeerd?
Heb je vage today-screen-plugins? Ik heb weleens wat gedonder gehad met witte schermen i.c.m. magic-button achtige taskmanager/desktopverfraaisels.
Haha ja dat heb ik ook, er is 1 manier om hem uit te krijgen. Dat is klikken op andere gebruiker aanmelden.quote:Op vrijdag 29 september 2006 14:51 schreef PLAE@ het volgende:
Ik meld msn af 20.000 keer op rij en zet het programma ook uit, de verbinding met gprs uit etc. Maar hij blijft zichzelf maar aanmelden wtf slaat dat op.![]()
Standaard sluit windows mobile niet het programma af als je op het kruisje drukt. Installeer een progje als sbp Pocketplus (heel handig), met ondermeer een functie die dat WEL doet (als je op het kruisje drukt).quote:Op vrijdag 29 september 2006 14:51 schreef PLAE@ het volgende:
Ik meld msn af 20.000 keer op rij en zet het programma ook uit, de verbinding met gprs uit etc. Maar hij blijft zichzelf maar aanmelden wtf slaat dat op.![]()
heb ik ook als ik wil fokken met mijn qtekquote:Op dinsdag 3 oktober 2006 16:39 schreef PLAE@ het volgende:
Kunnen jullie wel topics lezen op dit forum met je vario?
Ik zie helemaal geen topicsvoor de rest heb ik met geen enkele site problemen.
Gebruik dan ook een andere browser dan aangeleverd in WM5, Opera is een goede.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 16:43 schreef Fugie het volgende:
[..]
heb ik ook als ik wil fokken met mijn qtek
Gebruik dan in iedere geval 'SmartSkey' dan worden de knoppen die standaard ingesteld zijn voor 'agenda' en 'contactpersonen' ook tegelijkertijd toegang tot het start menu en het alternatief voor 'ok' / afsluiten... werkt echt perfect...quote:Op woensdag 22 november 2006 12:58 schreef NrSiX het volgende:
maandschop.. ik haal zometeen deze telefoon op! nog ff uitzoeken hoe dat met wifi werkt... zal eerst ff zoeken alvorens ik dingen ga vragen
werkt hier primaquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 23:12 schreef Ar-Juan het volgende:
Kickje...
Gebruikt iemand dit toestel i.c.m. iGo 2006? Vind iGo persoonlijk prettiger dan TomTom & het zou fijn zijn als het goed werkt op de 9100.
Vergeet het maar. (tenzij t nu heel anders is dan een maand of 10 geleden...) Ik ben door op veel fora te posten een keer met iemand in contact gekomen die bij een servicecentre werkt. Die bood mij aan een kleppie op te sturen tegen kostprijs.quote:Op woensdag 22 november 2006 15:35 schreef PLAE@ het volgende:
Iemand een idee waar je batterijklepjes kan kopen?
kost me nu nog te veel geldquote:Op woensdag 22 november 2006 13:02 schreef Jerkmaine het volgende:
Was dan gelijk voor de MDAII gegaan
ga op zoek naar een defekte vario. heb je meteen een extra batterij, lader, en nog andere reserveonderdelen.quote:Op woensdag 22 november 2006 16:27 schreef PLAE@ het volgende:
Had het al op tweakers gevraagd. Nu nog maar een keer.
Jij gooit zulk soort gegevens/mailtjes weg?![]()
via USB? activesync installeren?quote:Op zondag 3 december 2006 17:57 schreef NrSiX het volgende:
even een vraagje, heeft iedereen hier een legale versie van windows? zo niet wil ik wel eens weten hoe je de mda kan aansluiten op de pc :S heb deze telefoon.. kan ik hem niet aansluiten op mijn pc :S
dat is het probleem.. ik kan de drivers niet installeren omdat hij activesync moet updaten.. doe ik dat via windows update krijg ik de melding dat windows illegaal is en ik dus niets kan installeren.quote:
De-installeren en er opnieuw opgooien lukt toch wel gewoon? Ik heb nooit wga-checks gezien bij activesync.quote:Op zondag 3 december 2006 21:17 schreef NrSiX het volgende:
[..]
dat is het probleem.. ik kan de drivers niet installeren omdat hij activesync moet updaten.. doe ik dat via windows update krijg ik de melding dat windows illegaal is en ik dus niets kan installeren.
En daar zit je dus met je kale telefoon
ik mag het vast niet zeggen, maar er zijn patches voor die WGA check.quote:Op maandag 4 december 2006 17:55 schreef NrSiX het volgende:
even een updatje.. het heeft niet geholpen, nu activesync gedownload maar krijg alsnog de melding:
ActiveSync 4.1 kan alleen worden geinstalleerd op computers met Windows Xp, Windows 2003 Server of Windows 2000 waarop de laatste service packs zijn geinstalleerd. Als uw computer eerdere versies van het besturingssysteem gebruikt, moet u dit upgraden voordat u ActiveSync 4.1 installeert.
Ga naar windows update om de laatste service packs voor windows te downloaden
^dat heeft dus geen nut, gaat ie zeuren om de legale versie
SP2 losse executable kun je hier downloadenquote:Op maandag 4 december 2006 17:55 schreef NrSiX het volgende:
even een updatje.. het heeft niet geholpen, nu activesync gedownload maar krijg alsnog de melding:
ActiveSync 4.1 kan alleen worden geinstalleerd op computers met Windows Xp, Windows 2003 Server of Windows 2000 waarop de laatste service packs zijn geinstalleerd. Als uw computer eerdere versies van het besturingssysteem gebruikt, moet u dit upgraden voordat u ActiveSync 4.1 installeert.
Ga naar windows update om de laatste service packs voor windows te downloaden
^dat heeft dus geen nut, gaat ie zeuren om de legale versie
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |