Gebruik dan ook een andere browser dan aangeleverd in WM5, Opera is een goede.quote:Op dinsdag 3 oktober 2006 16:43 schreef Fugie het volgende:
[..]
heb ik ook als ik wil fokken met mijn qtek
Gebruik dan in iedere geval 'SmartSkey' dan worden de knoppen die standaard ingesteld zijn voor 'agenda' en 'contactpersonen' ook tegelijkertijd toegang tot het start menu en het alternatief voor 'ok' / afsluiten... werkt echt perfect...quote:Op woensdag 22 november 2006 12:58 schreef NrSiX het volgende:
maandschop.. ik haal zometeen deze telefoon op! nog ff uitzoeken hoe dat met wifi werkt... zal eerst ff zoeken alvorens ik dingen ga vragen
werkt hier primaquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 23:12 schreef Ar-Juan het volgende:
Kickje...
Gebruikt iemand dit toestel i.c.m. iGo 2006? Vind iGo persoonlijk prettiger dan TomTom & het zou fijn zijn als het goed werkt op de 9100.
Vergeet het maar. (tenzij t nu heel anders is dan een maand of 10 geleden...) Ik ben door op veel fora te posten een keer met iemand in contact gekomen die bij een servicecentre werkt. Die bood mij aan een kleppie op te sturen tegen kostprijs.quote:Op woensdag 22 november 2006 15:35 schreef PLAE@ het volgende:
Iemand een idee waar je batterijklepjes kan kopen?
kost me nu nog te veel geldquote:Op woensdag 22 november 2006 13:02 schreef Jerkmaine het volgende:
Was dan gelijk voor de MDAII gegaan
ga op zoek naar een defekte vario. heb je meteen een extra batterij, lader, en nog andere reserveonderdelen.quote:Op woensdag 22 november 2006 16:27 schreef PLAE@ het volgende:
Had het al op tweakers gevraagd. Nu nog maar een keer.
Jij gooit zulk soort gegevens/mailtjes weg?![]()
via USB? activesync installeren?quote:Op zondag 3 december 2006 17:57 schreef NrSiX het volgende:
even een vraagje, heeft iedereen hier een legale versie van windows? zo niet wil ik wel eens weten hoe je de mda kan aansluiten op de pc :S heb deze telefoon.. kan ik hem niet aansluiten op mijn pc :S
dat is het probleem.. ik kan de drivers niet installeren omdat hij activesync moet updaten.. doe ik dat via windows update krijg ik de melding dat windows illegaal is en ik dus niets kan installeren.quote:
De-installeren en er opnieuw opgooien lukt toch wel gewoon? Ik heb nooit wga-checks gezien bij activesync.quote:Op zondag 3 december 2006 21:17 schreef NrSiX het volgende:
[..]
dat is het probleem.. ik kan de drivers niet installeren omdat hij activesync moet updaten.. doe ik dat via windows update krijg ik de melding dat windows illegaal is en ik dus niets kan installeren.
En daar zit je dus met je kale telefoon
ik mag het vast niet zeggen, maar er zijn patches voor die WGA check.quote:Op maandag 4 december 2006 17:55 schreef NrSiX het volgende:
even een updatje.. het heeft niet geholpen, nu activesync gedownload maar krijg alsnog de melding:
ActiveSync 4.1 kan alleen worden geinstalleerd op computers met Windows Xp, Windows 2003 Server of Windows 2000 waarop de laatste service packs zijn geinstalleerd. Als uw computer eerdere versies van het besturingssysteem gebruikt, moet u dit upgraden voordat u ActiveSync 4.1 installeert.
Ga naar windows update om de laatste service packs voor windows te downloaden
^dat heeft dus geen nut, gaat ie zeuren om de legale versie
SP2 losse executable kun je hier downloadenquote:Op maandag 4 december 2006 17:55 schreef NrSiX het volgende:
even een updatje.. het heeft niet geholpen, nu activesync gedownload maar krijg alsnog de melding:
ActiveSync 4.1 kan alleen worden geinstalleerd op computers met Windows Xp, Windows 2003 Server of Windows 2000 waarop de laatste service packs zijn geinstalleerd. Als uw computer eerdere versies van het besturingssysteem gebruikt, moet u dit upgraden voordat u ActiveSync 4.1 installeert.
Ga naar windows update om de laatste service packs voor windows te downloaden
^dat heeft dus geen nut, gaat ie zeuren om de legale versie
Niet overclocked nee. Processor slaat zoals gezegd ook niet vast, want bijv. muziek blijft gewoon wel doorspelen.quote:Op dinsdag 9 januari 2007 20:21 schreef ToMaSZ het volgende:
Rotte verbinding tussen printplaat en scherm lijkt me meest voor de hand liggend...
Ding is niet overclocked?
Is inderdaad mijn Vario. Heb gisteren ook een topic aangemaakt op XDA-developers, zie hier.quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:25 schreef ToMaSZ het volgende:
(Zijn die foto's trouwens van jouw vario en heb je dit een hele tijd geleden ook op xda-dev gepost, of heb je die foto's daarvandaan getrokken omdat t probleem hetzelfde is? Ze komen me retebekend voor....)
Hmm dan heb ik gewoon eerder foto's van dit fenomeen voorbij zien komen ergens.... Kan alleen nu niet vinden waar.quote:Op woensdag 10 januari 2007 09:42 schreef 205_Lacoste het volgende:
[..]
Is inderdaad mijn Vario. Heb gisteren ook een topic aangemaakt op XDA-developers, zie hier.
Ik vermoed ook een hardware probleem, maar niet zozeer in het kabeltje eerlijk gezegd. Sinds ik het topic heb gepost is hij weer wat 'rustiger' geworden en heb ik het niet weer gehad. Erg vreemd in ieder geval.
Stom genoeg moet ik bekennen dat ik niet weet of de garantie eraf is of niet, zal dat moeten nakijken. Heb 'm namelijk via mijn broer gekocht.
Tipperdetip : Zoek op marktplaats naara een 2400mAh batterij! Deze hebben namelijk meteen een klepje er bij... Daarbij heb je nog eens een dubbel zo sterke batterij ook!quote:Op woensdag 22 november 2006 16:19 schreef ToMaSZ het volgende:
[..]
Vergeet het maar. (tenzij t nu heel anders is dan een maand of 10 geleden...) Ik ben door op veel fora te posten een keer met iemand in contact gekomen die bij een servicecentre werkt. Die bood mij aan een kleppie op te sturen tegen kostprijs.
Ik zie de vraag al aankomen... nope, ik heb z'n gegevens niet meer... Posten in GoT thread, draadje maken/zoeken op xda-dev en hopen dat er iemand bij zit die je aan zo'n ding kan en wil helpen.
En een nog veel dikker toestel. Nee dank je. Ik heb gewoon een kleppie hoor. En vermoedelijk de vraagsteller inmiddels ook al lang.quote:Op woensdag 10 januari 2007 12:30 schreef StonedKinG het volgende:
[..]
Tipperdetip : Zoek op marktplaats naara een 2400mAh batterij! Deze hebben namelijk meteen een klepje er bij... Daarbij heb je nog eens een dubbel zo sterke batterij ook!
linkje
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |