Je kan tegenwoordig (en ik meen als sinds twee jaar) niet meer afrekenen zonder dat je boardingcard of Schipholpas gescand is. Daarop wordt namelijk de totale prijs gebaseerd.quote:Op donderdag 29 juni 2006 23:53 schreef Douwe het volgende:
Goed, wat ik dus zei, ik heb eens een memorycard voor mijn digitale camera gekocht bij aankomst, en niemand vroeg om mijn boardingpass. Hoe zit dat dan?
bron: http://www.nederlandveilig.nlquote:In welke landen is de identiteitskaart geldig als reisdocument?
In de volgende 33 Europese landen is de Nederlandse identiteitskaart een geldig reisdocument:
Andorra
België
Cyprus
Denemarken
Duitsland
Estland
Finland
Frankrijk
Griekenland
Groot-Brittannië
Hongarije
Noord-Ierland (inclusief de Kanaaleilanden)
Ierland
Italië
Letland
Liechtenstein
Litouwen
Luxemburg
Malta
Monaco
Noorwegen
Oostenrijk
Polen
Portugal (inclusief Madeira en de Azoren)
San Marino
Slovenië
Slowakije
Spanje (inclusief de Canarische eilanden)
Tsjechië
Turkije
IJsland
Zweden
Zwitserland
quote:Op vrijdag 30 juni 2006 15:55 schreef Hik het volgende:
Misschien snap ik de vraag niet, maar Praag/Budapest ís toch EU?![]()
Nu de Brazilianen er uit liggen moet het toch alsnog feest zijn in Buenos Airesquote:Op zaterdag 1 juli 2006 17:35 schreef flipsen het volgende:
Tja, op 2 paarden gegokt deze mundial en die ligger er nu beiden uit, da´s wel jammer...
De taxichauffeur was in ieder geval zeer verheugd jaquote:Op zondag 2 juli 2006 10:56 schreef DutchTrain het volgende:
[..]
Nu de Brazilianen er uit liggen moet het toch alsnog feest zijn in Buenos Aires
Siberië misschien een suggestie? Zal daar nu wel lekker koel zijnquote:Op maandag 3 juli 2006 11:54 schreef UIO_AMS het volgende:
Nu Zweden achter de rug is, moet ik eigenlijk op zoek naar een nieuwe mogelijke bestemming. Maar het is te warm om daar over na te denken.
In tegenstelling tot bij mensen zit de schoonheid van een gebouw vaak van buiten.quote:Op maandag 3 juli 2006 23:55 schreef k_man het volgende:
Zegt degene die niet wist hoe snel ie uit dé trendy winkel van Parijs moest komen...![]()
NOOT voor een ieder die het niet begrijpt: Colette is niet de vriendin van k_man en zijn opmerking slaat dus niet op 'mensen'.quote:
[insert over-bol-aai-smiley]quote:
Ik denk dat je geleerd hebt dat geduld en het beestje in elkaar laten zitten wellicht de beste oplossing is ?quote:Op donderdag 6 juli 2006 23:09 schreef Douwe het volgende:
Aaaaaaaaaargh, gooi ik eerst koffie over mijn laptop die hem doet overlijden, koop ik een andere laptop, gooi ik daar gisteravond bier overheen. Ik ben hem nu aan het reanimeren
En dat binnen 1 minuutquote:Op donderdag 6 juli 2006 23:37 schreef Douwe het volgende:
Ik denk dat we hier een kandidaat hebben voor de meest doordachte opmerking van het jaar
Had je je laptop bij je?quote:Op donderdag 6 juli 2006 23:44 schreef Douwe het volgende:
De display's stonden aan, maar het punt waar het treinstelnummer zou moeten staan was 'leeg'. Als ik de daadwerkelijke trein vergeleek met de schets op het perron zou ik in de restauratiewagen terecht zijn gekomen
quote:Op vrijdag 7 juli 2006 00:00 schreef Fogel het volgende:
Koop een laptop die voor industriele toepassingen bedoeld is en tegen water/stof/stoten/vallen kan, ben je meteen van het gezeur af.
mijn DEL knop doet het niet meer wegens bier
Zijn groepsreizen je ding? Kijk dan over een kleine 2 maanden op www.tipica-reizen.nlquote:Op vrijdag 7 juli 2006 23:29 schreef Douwe het volgende:
Zeg flipsen, hoe staat het met je 'reisbureau'? Kan ik al boeken?![]()
Le-zen... Ik zit in Viedma momenteelquote:Op zaterdag 8 juli 2006 19:34 schreef DutchTrain het volgende:
En de grote vraag van vandaag:
Heeft Flipsen weer internet thuis?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |