Ik ben er weer eens
![]()
Airport express train is 160 NOK (huidige koers ongeveer 7.8 NOK voor 1 EUR) enkele reis en duurt slechts 19 minuten en de trein gaat iedere 10 minuten. Een goedkopere optie is de lokale trein van NSB pakken, en dan ben je ongeveer de helft kwijt. Maar dan moet je wel opletten dat je niet de stoptrein pakt, want dan ben je ongeveer een uur kwijt! De 'intercity' doet er ongeveer 25 minuten over. (de prijs voor lokale treinen staat niet online, je koopt het ticket in de trein - of eventueel vantevoren op het station, maar dat is niet nodig)
Dan heb je ook nog de bus (http://www.flybussen.no/), en daar kan je voor 150 kroon (als ik het goed herinner) een retourticket kopen.
Het Anker hotel/hostel/studentencomplex ligt niet ver van centraal station af, op een ideale locatie als je drugs wil kopen
![]()
(bij Akerselva wordt er veel gedeald). Het zou zeer zeker niet mijn eerste keuze zijn, maar ik zou het in overweging kunnen nemen (het hotel deel, niet hostel).
Ik kan -wederom- Thon hotel Munch van harte aanbevelen, goed, relatief goedkoop en vrij centraal.
I'm surrounded by morons!
TRV plannen/geboekt 2025:Zuid-Amerika, Nederland, Chicago, Washington, Nederland, Kroatië, Slovenië, Parijs/Brussel/Nijmegen/Kopenhagen
TRV 2024:Nederland, UK, Nederland, Denemarken, UK, Nederland, Noord-Noorwegen, Nederland, Atlanta
TRV 2023: Bangkok, Los Angeles, Nederland/Belgie, Denemarken, Noord-Noorwegen, Londen, Thailand, Nederland, Gdansk, Nederland, Japan