Ja dat herken ik wel... gewoon volhouden op een gegeven moment krijg je de tegenovergestelde reacties... scheer ik me een paar dagen niet dan krijg ik tegenwoordig juist opmerkingen van "hee moet je je niet scheren ?"of "wat wordt je haar lang!" (als er weer enigzins mini-stoppeltjes te zien zijn). Veel mensen houden nou eenmaal niet zo van (extreme) veranderingen: ben je eenmaal kaal, verwachten ze dat je dat ook blijft, heb je nou eenmaal (lang) haar, dan verwachten ze dat dat zo blijft... de afgelopen dagen scheer ik me dagelijks (ipv om de dag)... dus momenteel blijft het zoals het isquote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:37 schreef TrenTs het volgende:
Ik moet trouwens zeggen dat het mij perfect bevalt. Alleen vraag ik me af waarom nu ineens iedereen die ik ken me moet vertellen dat ik 'zulk mooi haar had'.
Zo klinkt het net of ik het pas een week kaal heb.quote:Op donderdag 10 augustus 2006 18:10 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
Ja dat herken ik wel... gewoon volhouden op een gegeven moment krijg je de tegenovergestelde reacties... scheer ik me een paar dagen niet dan krijg ik tegenwoordig juist opmerkingen van "hee moet je je niet scheren ?"of "wat wordt je haar lang!" (als er weer enigzins mini-stoppeltjes te zien zijn). Veel mensen houden nou eenmaal niet zo van (extreme) veranderingen: ben je eenmaal kaal, verwachten ze dat je dat ook blijft, heb je nou eenmaal (lang) haar, dan verwachten ze dat dat zo blijft... de afgelopen dagen scheer ik me dagelijks (ipv om de dag)... dus momenteel blijft het zoals het isEn ach het blijft wel grappig die reacties, de meeste mensen zien de lol er wel van in... zolang je dat zelf ook maar ziet...
..en het is al 2 weken ?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 22:36 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Zo klinkt het net of ik het pas een week kaal heb.
Sommige mannen hadden gewoon écht mooi haar. Maar vaak wordt het gewoon uitgekraamd door wat sufkutten die een kale kop niet vinden kunnen...quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:37 schreef TrenTs het volgende:
Alleen vraag ik me af waarom nu ineens iedereen die ik ken me moet vertellen dat ik 'zulk mooi haar had'.
Krijgen we er eigenlijk nog een foto van te zien ?quote:Op donderdag 10 augustus 2006 16:37 schreef TrenTs het volgende:
Ik moet trouwens zeggen dat het mij perfect bevalt. Alleen vraag ik me af waarom nu ineens iedereen die ik ken me moet vertellen dat ik 'zulk mooi haar had'.
..dus het is langer dan een halve mm ?quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 14:35 schreef Stansfield het volgende:
Ik heb het nu ook voor het eerste gedaan deze zomer en het is echt geweldig. Niks geen gezeik met gel en petjes na het zwemmen enz. Ideaal. Alleen zit ik nu op zo'n irritante lengte dat ik er niks mee kan en het toch te lang is om niks aan te doen.
Tijd om de tondeuse ten tweede male ter hand te nemen me dunkt.quote:Op dinsdag 15 augustus 2006 14:35 schreef Stansfield het volgende:
Ik heb het nu ook voor het eerste gedaan deze zomer en het is echt geweldig. Niks geen gezeik met gel en petjes na het zwemmen enz. Ideaal. Alleen zit ik nu op zo'n irritante lengte dat ik er niks mee kan en het toch te lang is om niks aan te doen.
Sterktequote:Op dinsdag 15 augustus 2006 15:32 schreef Stansfield het volgende:
Ik weet dat het vloeken in de kerk is maar ik ga het weer wat langer laten groeien. Volgend jaar zomer weer kaal.
Die laatste stap is ongeveer een halve mm.! (en zou dus eigenlijk voor een beetje "skinsoldier" geen probleem mogen zijn, toch ?quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:48 schreef skinsoldier het volgende:
Het is weer lekker rustig hier maar ik mag niks zeggen, ook deze zomer weer niet kaal gegaan maar wel een nieuw record zijkanten en achterkant standje 0 boven op 0,5, maar ja die laatste stap he
Ziet er weer netjes uitquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 14:32 schreef Tali-banaan het volgende:
Vandaag de tondeuse er weer s over heen gehad. Even wat foto's van gemaakt for y'all to enjoy
[afbeelding]
[afbeelding]
"Waarom kijkt ie zo boos? Vindt ie het toch niet zo mooi?"
Jawel, maar dat is GANGSTAAAA !!Dat hoort nou eenmaal zo. In het dagenlijks leven maak ik veel grappies en doe ik nog geen vlieg kwaad haha. Maar zo komt de kale kop nooit van zn tuig-imago af natuurlijk
Hahaha. Gluurderd!quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 17:55 schreef Noisekick het volgende:
[..]
Ziet er weer netjes uit"doggie"
![]()
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 14:32 schreef Tali-banaan het volgende:
Vandaag de tondeuse er weer s over heen gehad. Even wat foto's van gemaakt for y'all to enjoy
[afbeelding]
[afbeelding]
"Waarom kijkt ie zo boos? Vindt ie het toch niet zo mooi?"
Jawel, maar dat is GANGSTAAAA !!Dat hoort nou eenmaal zo. In het dagenlijks leven maak ik veel grappies en doe ik nog geen vlieg kwaad haha. Maar zo komt de kale kop nooit van zn tuig-imago af natuurlijk
quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:21 schreef vogeltje het volgende:
Gisteren is er bij mij ook een tondeuze over heen gegaan, de laatste keer is alweer jaren geleden![]()
Okeej is goed, maar er zat nog wel een opzetstukje op de tondeuse, dus ik ben nog wel een beetje te herkennenquote:Op zondag 27 augustus 2006 18:10 schreef Noisekick het volgende:
[..]
Zal het ff inprenten, anders herken ik je de volgende keer niet meer
Haha gek is dat he. Met zo'n korte kop voel je je meteen een stuk stoerder. Waarschijnlijk omdat er een boel mensen zijn die het niet durven. En het is de look van stoere soldatenquote:Op zondag 27 augustus 2006 17:44 schreef Nosh het volgende:
[..]!
Toen ik net m'n haar kort had (jaartje terug), ging mijn blik ook automatisch op standje '9 uur 's ochtends en de koffie moet nog gezet worden'.
[afbeelding]
Heb inmiddels al een tijd weer haar.quote:
idd hoe langer je haar des te leuker er een tondeuse (of erger) door te halen, al die geshockeerde mensen... ik ben geloof ik iets te verslaafd er aan... heb al tijden geen (lang) haar gehad... ('t zou bijna een reden zijn het eens te laten groeien) .quote:Op zondag 27 augustus 2006 22:03 schreef Nosh het volgende:
[..]
alleen al voor de verbaasde reactie's van m'n omgeving.
Staat je echt harstikke goed. Je hebt er wel een hoofd voor. Gefeliciteerd.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 14:32 schreef Tali-banaan het volgende:
Vandaag de tondeuse er weer s over heen gehad. Even wat foto's van gemaakt for y'all to enjoy
[afbeelding]
[afbeelding]
"Waarom kijkt ie zo boos? Vindt ie het toch niet zo mooi?"
Jawel, maar dat is GANGSTAAAA !!Dat hoort nou eenmaal zo. In het dagenlijks leven maak ik veel grappies en doe ik nog geen vlieg kwaad haha. Maar zo komt de kale kop nooit van zn tuig-imago af natuurlijk
Bedankt. Het doet me echt goed om dat te horenquote:Op donderdag 31 augustus 2006 13:14 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Staat je echt harstikke goed. Je hebt er wel een hoofd voor. Gefeliciteerd.![]()
Mijn hoofd glimt niet zo (gelukkig maar, want met zo'n biljartballetje val je al genoeg op zonder dat het lijkt alsof je hem ook nog eens hebt opgepoetst) maar er bestaat (echt waar) speciale anti-glans-aftershave voor je hoofd ! Trouwens ook speciale glans-aftershave... kijk eens op http://www.headblade.nl Gebruik dat psul zelf trouwens niet (gebruik gewoon nivea-aftershave balsem, werkt ook prima).quote:Op donderdag 31 augustus 2006 16:07 schreef BertV het volgende:
(Hoe) halen jullie die glans weg... en/of heb ik een vette kop?
k, dank, voor alles is een product...quote:Op donderdag 31 augustus 2006 17:36 schreef TeChNo2 het volgende:
[..]
Mijn hoofd glimt niet zo (gelukkig maar, want met zo'n biljartballetje val je al genoeg op zonder dat het lijkt alsof je hem ook nog eens hebt opgepoetst) maar er bestaat (echt waar) speciale anti-glans-aftershave voor je hoofd ! Trouwens ook speciale glans-aftershave... kijk eens op http://www.headblade.nl Gebruik dat psul zelf trouwens niet (gebruik gewoon nivea-aftershave balsem, werkt ook prima).
1 mm geeft bij sommige een crimi-look, bij anderen weer niet. Met scheermesje weer een chemo look, bij anderen weer niet. Het is een kweste van uitproberen.....quote:Op donderdag 31 augustus 2006 23:29 schreef NiTiN het volgende:
wordt tijd om er bij mij ook weer eens een tondeuse over te halen, liefst weer zonder opzetstuk dus 1 mm lang ofzois relax. Of scheermesjes, maar dat zie ik nog wel.
Inderdaad, het zit altijd goed. Je snijdt je niet en geen vette troep nodig. Ik heb nooit last van pluizenquote:Op vrijdag 1 september 2006 22:56 schreef Tali-banaan het volgende:
ik vind juist t voordeel van tondeuse-haar dat je niet meer hoeft te smeren met allerlei plaksels en voor de spiegel hoeft te staan enzo
Ik heb het in de zomer gedaan en dat is idd het grote voordeel ervan. Nadeel is dat wanneer mijn haar weer ietsje te lang is het bij mij wel erg gaat pluizen, maar dan moet ik er gewoon een heel klein beetje gel in doen en dan zit het perfect.quote:Op vrijdag 1 september 2006 23:10 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Inderdaad, het zit altijd goed. Je snijdt je niet en geen vette troep nodig. Ik heb nooit last van pluizen![]()
Je kan beter een duurdere kopen. Had ook eerst goedkope = 3 x niks.quote:Op zaterdag 2 september 2006 12:37 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Iemand nog tips/ervaringen mbt goede tondeuses trouwens?
Ik heb nu een extreem goedkope (5 euro @ blokker) maar als je die te snel over je hoofd haalt dan snijdt ie t haar niet meer maar gaat ie eerder 'happen' ofzo, dat t haar breekt zeg maar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |