Ik hoop het ook niet maar meestal als er iemand tijdelijk is hoor je dat van te voren.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 18:26 schreef farfavour het volgende:
mooi gedaan
[..]
Ik hoop dat dat niet waar is.
De schutter is Janinequote:Op dinsdag 20 juni 2006 19:21 schreef DeTolk het volgende:
Bing valt af, Er wordt geschoten door een persoon met een blanke arm
Ja dat was mij dus opgevallen ik post het op fok en die kneuzen nemen het over zonder mijn naam te noemenquote:Op dinsdag 20 juni 2006 20:35 schreef fleur22 het volgende:
Canisfire (Oranjefan) - dinsdag 20 juni 2006 @ 17:46 Creator of my own little world
Trouwens die vlegels van een gtst club
De verkrachting van Sjors
Charlie vertelde gisteren aan Anita Dendermonde dat Jack niet te vertrouwen is. Hij heeft Nick namelijk bedreigd. En waarom? Nick heeft Sjors namelijk op kerstavond 2003 verkracht. In deze aflevering was te zien hoe Milan zijn grote liefde Charlie ten huwelijk vroeg én hoe Sjors verkracht werd door Nick Sanders. Een jaar later, kerstavond 2004, kwamen Rik en Anita voor één keer nog even terug naar Meerdijk. Tijdens een gezellig kerstfeest besloten Sjors en Nick het weer bij te leggen. Charlie vertelt echter dat de verkrachting zich in 2004 heeft afgespeeld, terwijl Anita en Rik op het feest van Laura waren. Hier is echter helemaal niets van waar. De verkrachting speelde zich namelijk een jaar eerder af. Een kleine fout dus van de makers van Goede tijden Slechte tijden!
( Stond in het vorige deel. Ben benieuwd naar het antwoord.)
Jack blijft opvallend genoeg buiten schot. Het zou me niks verbazen als onze meestercrimineel in wording de kogels heeft verwisseld, Nick ervoor op laat draaien en op die manier wraak neemt op de schoft die zijn zusje heeft verkracht.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 19:38 schreef SuperrrTuxxx het volgende:
Het ligt er wel erg dik bovenop dat er nu veel mensen een motief hebben.![]()
Hmm, zit wat in.quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:01 schreef Iwan1976 het volgende:
[..]
Jack blijft opvallend genoeg buiten schot. Het zou me niks verbazen als onze meestercrimineel in wording de kogels heeft verwisseld, Nick ervoor op laat draaien en op die manier wraak neemt op de schoft die zijn zusje heeft verkracht.
Doet je aan ons denken hequote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:20 schreef -Marlii- het volgende:
Ik krijg steeds helemaal de kriebeltjes in mn buik als ik Jack & Anita samen zie![]()
Om Jack of beidequote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:20 schreef -Marlii- het volgende:
Ik krijg steeds helemaal de kriebeltjes in mn buik als ik Jack & Anita samen zie![]()
Ik vind h'm *vooralsnog*quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:35 schreef liefkleinmeisjuh het volgende:
Heerlijke stoute jongen die Jack....![]()
Om Jack én om die twee samenquote:
Misschien een kinky seks-lijntje wording? Laura + Doro en Sjef filmen?quote:Op dinsdag 20 juni 2006 21:46 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Mooie OP Canisfire
Trouwens ik zie nu alleen wat het irritante lijntje tussen alle spannende gaat worden, namelijk het Jef/Dorothea/Laura-lijntje![]()
ik heb de hoop al opgegeven dat Martine terugkeert.quote:
Sorry voor de lange quote, maar je slaat iemand overquote:Op dinsdag 20 juni 2006 18:22 schreef Canisfire het volgende:
Bijna heel televisieland is op zomervakantie, maar GTST gaat vooralsnog stug door. Toch is het einde van dit 16de seizoen in zicht. En het belooft een heel spannende laatste aflevering te worden. Zoals altijd is er een aantal verhaallijnen dat een climax bereikt. Vorig jaar moesten we ons de hele zomer afvragen of Nick Sanders en Yasmin het auto-ongeluk zouden overleven. Als de voortekenen niet bedriegen, moet dit jaar Ludo Sanders er aan geloven.
Want in een dronken bui beraadt een aantal jonge inwoners van Meerdijk zich over een samenzweringsplan om Ludo uit de weg te ruimen, zo valt te lezen in de tv-gids van volgende week. In nuchtere toestand lijken sommigen van hen het plan te willen doorzetten.
Verder loopt het spaak tussen Dorothea en Jef, en zit Dian min of meer vast aan de ouwe Donald. Daarnaast is er nog de uit de hand lopende dronkenschap van Dennis.
De laatste aflevering van GTST van dit seizoen is op vrijdag 23 juni. Op maandag 28 augustus keren de inwoners van Meerdijk dan weer bij ons terug. Zal Ludo er dan nog bij zitten?
En dan nu de hoofd verdachten
1 Nick Sanders
[afbeelding]
Motief
Ludo gaat zijn eigen zoon waarschijnlijk ontslaan omdat hij een zondebok nodig heeft voor het ophelderen van het imago van zijn bedrijf. Ook is hij hem al een halfjaar aan het kleineren
2 Nina Sanders
[afbeelding]
Motief
Ook Ludo zijn andere vlees en bloed is hem helemaal zat.
Ludo is van af het begin namelijk al tegen de relatie van zijn dochter en *halve homo* Morris en Nina krijgt vlak voor de cliff te horen dat hij Morris heeft bedreigt met de dood.
3 Vito
[afbeelding]
Motief
Oude vriend van Ludo die nu in de cell zit wegens smokkel.
Heeft Ludo al eens eerder bedreigt en is boos omdat Ludo hem niet uit de gevangenis kon krijgen.
4 Dennis Tuinman/Alberts
[afbeelding]
motief
Dennis probeert van zijn drank af te komen maar zinds dat hij Nina heeft aangereden word hij door Ludo ernstig tegen gewerkt
5 Morris Fischer
[afbeelding]
Motief
Zie Nina
6 Sjors Langeveld/Hafkamp/Van Houten
[afbeelding]
Motief
Haat Ludo nog steeds om zijn ruzie met Martine.
En kwam laatst met het idee op te proppen om Ludo te vermoorden
7 Bing Maurisius
[afbeelding]
Motief
Houdt Ludo verandwoordelijk voor het feit dat Patrica verkracht is.
Omdat Bing door toedoen van Ludo werd opgepakt en haar dus niet kon redden ook eist Ludo vlak voor het einde van het siezoen dat Bing zijn schuld terug betaalt.
8 Robert Alberts
[afbeelding]
Motief
Was de enige op het space cake incident die geen recente motieven heeft om Ludo te vermoorden maar Ludo heeft al drie keer een vrouw van hem afgepikt. Ook is hij de vader van Dennis die door Ludo maar niet van de drank af komt
9 Laura Selmhorst
[afbeelding]
Motief
Is de moeder van Dennis en nam het al eens eerder voor haar zoon op toen Ludo probeerde zijn leven kapot te maken.
10 Dian Alberts
[afbeelding]
Motief
De vrouw die ooit moest vluchten voor haar leven voor Ludo is zinds een halfjaar terug in Meerdijk.
Eerst wou Ludo haar geen baan geven en nu ze die heeft neemt ze al weer ontslag om het bedrijf van verlept lijk Donald over te nemen als hij sterft. Mischien wil ze de wraak van Ludo voor zijn..
11 Charlie Sanders
[afbeelding]
Motief
Is de vrouw van Nick Sanders en wordt langzaam gek van het gedrag van Ludo tegen over zijn zoon. Vocht ook maanden lang voor herkening van Ludo en heeft die toch gekregen.
De rest van de cast
Donald
Stanley
Patrica
Anita
Florien ( op vakantie)
Fos (op vakantie)
Jack
Jeff
Dorothea
Barbara
Janine
Rosa (op vakantie)
quote:Op woensdag 21 juni 2006 10:42 schreef bravo het volgende:
En op IMDB (uitgezocht voor mijn zusje) staat dat niemand dood gaat. dus. Veel plezier!
jij hebt een snufje haaibaaike in jequote:Op woensdag 21 juni 2006 11:08 schreef Sander170 het volgende:
Gisteren dan Morris vs Ludo !
Morris is niet meer bang voor Ludo liet hij duidelijk merken gisteren !
Morris zo tegen Ludo, ''zo heb je nu je zin''.
Leuke strijd tussen die twee![]()
Gek genoeg hoor ik dat wel vaker !quote:Op woensdag 21 juni 2006 11:21 schreef Liquidist het volgende:
[..]
jij hebt een snufje haaibaaike in je
Wat ik er van begrijp: Op het personeelsfeest van Sanders Inc. zal er een moordspel gespeelt gaan worden. Het is dan de bedoeling dat Ludo Sanders het lijk gaat spelen en dat de rest van de aanwezigen moet gaan uitzoeken wie hem heeft vermoord. Om het allemaal echt te laten lijken gaat de ´dader´ Ludo neerschieten met wat hij of zij denkt losse flodders. Echter, iemand heeft deze losse flodders verwisseld voor échte kogels. De vraag is niet zozeer wie Ludo straks gaat neerschieten, maar wie die kogels heeft verwisseld.quote:Op woensdag 21 juni 2006 10:29 schreef Mr.Trelawney het volgende:
Even een vraagje hoor... Ik heb GTST niet meer gezien sinds Frits opeens terug was met oudjaar, dus ik ben niet helemaal op de hoogte
Hoezo kogels verwisselen? Ik begrijp 'm even niet
Niet iedereen is martine vergeten, ik was je voor.quote:Op woensdag 21 juni 2006 10:36 schreef J-net het volgende:
Iedereen vergeet Martine, ik bedoel ze is niet dood ofzo dus het kan zomaar dat ze haar slag gaat slaan!!!!
Tis echt waar....quote:
IMDB is zo betrouwbaar als Ludo Sanders.quote:Op woensdag 21 juni 2006 13:34 schreef bravo het volgende:
Tis echt waar....
* leest het nu na....
Hmmm
quote:Op woensdag 21 juni 2006 14:02 schreef Canisfire het volgende:
Because you want it :
naam
Stud
[afbeelding]
Motief
Moest van Ludo ophouden met blaffen !!
![]()
quote:er wordt gezegd dat ludo ook voor het nieuwe seizoen zijn contract heeft getekent de man die overlijd is de man waar dian mee gaat trouwen (donald)
waneer hij zijn ja woord geeft aan dian overlijd hij en dian erft zijn geld en gaat wraak nemen op ludo nu ze zoveel geld heeft
Ik weet hetquote:Op woensdag 21 juni 2006 14:41 schreef Canisfire het volgende:
Erg slordig geschreven dat stukje.
quote:Op woensdag 21 juni 2006 14:02 schreef Canisfire het volgende:
Because you want it :
naam
Stud
[afbeelding]
Motief
Moest van Ludo ophouden met blaffen !!
![]()
Iddquote:
Dennis is een verademing voor GTST sinds ie aan de alcohol is.quote:
Ik dacht: die verandert in een weerwolf.quote:
Er zit nog net genoeg leven in Donald om morgen het ja-woord te geven.quote:Op woensdag 21 juni 2006 20:36 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
Dat hij nu al de pijp uit gaat snap ik niet helemaal, hoe erft Dian dan al zijn miljoenen?
Of hebben ze al vastgelegd dat ze zijn opvolger wordt?
quote:Op woensdag 21 juni 2006 20:44 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ach jee, dat klinkt niet goed
kom op oom govert !
Hij is helemaal niet zo oud als hij eruit ziet, toen hij de serie in kwam was hij pas 47 en zag er al oud als gepensioneerde.quote:Op woensdag 21 juni 2006 21:05 schreef pberends het volgende:
Die Wik is nog jong he, het lijkt wel of ie in een tijdmachine heeft gezeten.
die is ook in het echt zwangerquote:Op woensdag 21 juni 2006 20:18 schreef Cheesecake het volgende:
Wat is Charlie mooi zwanger trouwensGeen neppig buikje ofzo.
Toen vond ik het pas echt lachen toen die Nick aan de drugs zat hahahaquote:Op woensdag 21 juni 2006 23:35 schreef DaMart het volgende:
Mooie OP!
Alleen was het Stefano en niet Nick die vorig jaar in de auto bij Yasmin zat.
Toen ging hij ook hallicunieren dat hij een dwerg was en dat Ludo en Stefano hem bespotten en een andere keer kwam Stefano met een 'waaaaaaaaaaaaah!' onder een laken vandaanquote:Op woensdag 21 juni 2006 23:41 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Toen vond ik het pas echt lachen toen die Nick aan de drugs zat hahaha
Hij had toen wel een beetje weg van Dennis, ook dat knettergekke gedoe![]()
Ja die Stefano ook he, hahaha zelfs ik schrok ervan.quote:Op donderdag 22 juni 2006 00:00 schreef Heer_van_Bartolhoven het volgende:
[..]
Toen ging hij ook hallicunieren dat hij een dwerg was en dat Ludo en Stefano hem bespotten en een andere keer kwam Stefano met een 'waaaaaaaaaaaaah!' onder een laken vandaan![]()
Dat denk ik dus ook !quote:Op donderdag 22 juni 2006 11:06 schreef waterreus23 het volgende:
Denk niet dat Robbert de kogels verwisseld, want:
- Robbert heeft een torenhoge schuld bij die Amerikaan van Antie Anne. Die moet hij aflossen door voor Sanders Inc te werken. Als hij Ludo neer schiet / dood schiet dan raakt hij zijn baan kwijt, en zit hij met die torenhoge schuld in zijn maag
hij kan het doen 'voor' Dennis?quote:Op donderdag 22 juni 2006 11:14 schreef Sander170 het volgende:
[..]
Dat denk ik dus ook !
Robert zou dat dus precies om deze reden nooit doen,
heeft hij geen reden voor hij heeft tot nu toe eigenlijk vrij weinig met Ludo te maken behalve dat hij voor hem werkt.
Stel Robert heeft ze verwisseld, dan zou ik raar staan te kijken maar ja met GTST weet je het maar nooit he het kan tenslotte alle kanten opgaan net als met voetbal![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |