mooi designquote:Op woensdag 21 juni 2006 15:00 schreef jorienvdherik het volgende:
[[url=http://card.mygamercard.net/gel/blue/Mars+NL.png]afbeelding][/url]
quote:Op woensdag 21 juni 2006 14:06 schreef jorienvdherik het volgende:
hmm jammer die vga speelt niet af lijkt het op me laptop scherm
Waarschijnlijk omdat dit een uitgang is. De meeste laptops hebben geen ingang helaas...quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:36 schreef jorienvdherik het volgende:
hehe, gewoon met die kabel rechtstreeks in me laptop ( zie foto )
heb wel geluid omdat ik die afscheiding in me stereo heb gedaan,
[afbeelding]
hoe krijg ik nouw beeld op me laptop
ik kan wel gewoon andere schermen er op aansluiten via die ingang
Ik zeg ook niet dat het spel slecht is.quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:07 schreef NX het volgende:
[..]
Nou dat valt nog wel mee, soms is het wel lachen om als een gek een stuk of 100 auto's af te rammen
Zo slecht is het spel ook weer niet, het is best wel een kewl spel, maar enige minpunt is de laadtijd!
Ik kan het me voorstellen wat je bedoelt, na een tijdje het x50 te hebben gedaan, verveeld het ook... ben het ook met je eens...quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:44 schreef Gamedemon het volgende:
[bla bla bla... ]
Nee deze game moet het echt van het online gebeuren hebben wat wel weer lachen is
Wat gaan we eraan doen? Welke uitgever/ontwikkerlaar gaan we ontvoeren?quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:47 schreef twi het volgende:
SP gamen wordt echt waardelozer en waardelozer bij dit soort games.
Je merkt het sowieso sterk met race games dat ze weinig moeite doen om het intressant te houden.quote:Op woensdag 21 juni 2006 15:47 schreef twi het volgende:
Ach, dat merk ik sowieso bij de meeste games. Ik bedoel, heb net MotoGP "uitgespeeld", op wat niet (echt) offline gerelateerde achievements na. Daarvoor moet je gewoon 6 kampioenschappen x 17 races rijden, en dat is met die laadtijden in het echterhoofd ECHT geen pretje. Zeker niet op niveau's minder dan Legend, waar je echt met twee vingers in de neus doorheen komt.
En dan moet je nog een half seizoen extra doen omdat je geen motor kan aanschaffen voor dat laatste zwaarste kampioenschap
SP gamen wordt echt waardelozer en waardelozer bij dit soort games.
Dat crashen blijft ook volop leuk, vooral met je surround setje op hoog volume, en je subwoofer vol aanquote:Op woensdag 21 juni 2006 15:52 schreef NX het volgende:
[..]
Ik kan het me voorstellen wat je bedoelt, na een tijdje het x50 te hebben gedaan, verveeld het ook... ben het ook met je eens...
Maar de spel is voor de rest kicken wanneer je het met vrienden speelt (wat drank/drugs, tegelijkertijd vreten en maar als een gek racen...), dat is echt lachen en dat komt in de buurt van Online Play...
Deze ga ik op zeker aanschaffen. Damn.... een 360-game van de makers van System Shock 2.quote:
quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:09 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
Dat crashen blijft ook volop leuk, vooral met je surround setje op hoog volume, en je subwoofer vol aanDan krijg je pas explosies
Zit nu wel te twijfelen of ik MotoGP06 nog haal, via play-asia. Tis maar 35 eu incl. verzenden. Twijfel twijfel...
Ik zou het dan gewoon doenquote:Woensdag 21 juni 2006 - Vaak wordt veronderstelt dat alle games verbonden zijn aan een bepaalde regio. Zo heb je de bekende termen NTSC en PAL die het leven van mensen die games willen importeren zuur maken. Het hoeft echter niet altijd zo te zijn, bewijst de Aziatische versie van MotoGP 2006.
Het is bekend geworden dat Aziaten straks beschikken over een regiovrije MotoGP 2006. Heb je dus een Europese Xbox, dan kun je straks toch een Japanse versie importeren. Misschien vraag je jezelf nu af wat het voordeel is. Ten eerste zijn er gevallen dat mensen tijdens een kort verblijf in het buitenland een console hebben gekocht en hier alleen nog maar games voor moeten importeren. Dit hoeft dus niet per se nu blijkt dat region protection niet op een spel hoeft te zitten, net zoals bij de handhelds.
Een tweede voordeel is dat bijvoorbeeld bij MotoGP 2006 dit 20 dollar exclusief verzendkosten scheelt ten opzichte van de Amerikaanse versie. Door de hoge koers van de euro wordt dit verschil dus nog meer en ben je nog goedkoper uit. Ook inclusief de verzendkosten zul je het verschil in prijs nog merken.
Eurogamer geeft MotoGP een 8/10quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:09 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
Dat crashen blijft ook volop leuk, vooral met je surround setje op hoog volume, en je subwoofer vol aanDan krijg je pas explosies
Zit nu wel te twijfelen of ik MotoGP06 nog haal, via play-asia. Tis maar 35 eu incl. verzenden. Twijfel twijfel...
Virtua Tennis was destijds DE reden dat ik een Gameboy Advance SP heb gekocht. Nadat ik "uitgespeeld was" heb ik alles weer verkocht. De rest van de Gameboy games konden mij niet bekoren (hooguit Fifa).quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:44 schreef Bastard het volgende:
Virtua tennis
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Mja, ziet er beter uit dan Topspin 2 denk ik.. gameplay is beter wat ik zo las ook
KPN wil een borg aangezien de vorige bewoner gewoon nergens betaalde. Begrijpelijk. Het 0900 nummer wordt ik ook geen zak wijzer op trouwens. Het is alleen absurd dat het niet via BKR Tiel loopt op persoon ipv adres...quote:Op woensdag 21 juni 2006 08:15 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
[offtopic]![]()
Vordering staat toch niet op jou naam.
Als je verteld hebt dat die persoon er niet meer woont aan de deurwaarders kantoor, doen hun wel opnieuw een GBA.
Het kan toch niet zo zijn, dat jij een telefoon wil aanschaffen en dat dat niet kan dit door de vorige bewoner
[/offtopic]
.
Ik vind het prachtig?quote:Op woensdag 21 juni 2006 18:16 schreef jorienvdherik het volgende:
waarom zijn tennis games toch nog niet echt super super mooi
Dat vond ik de 3 minstequote:Op woensdag 21 juni 2006 17:11 schreef pdiscs het volgende:
Nog een paar Virtua Tennis 3 pictures:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Hmmm, ik zweer juist bij Gamespot. Ben het nog nooit met hen oneens geweest. Althans niet radicaal oneens. IGN daarentegen is een zootje puberale crap, IMO.quote:Op woensdag 21 juni 2006 16:37 schreef knater het volgende:
[..]
Eurogamer geeft MotoGP een 8/10
Misschien helpt dat, die gasten geven meestal eerlijke reviews, niet biased als ign dan wel niet gamespot.
Achievement:quote:Op woensdag 21 juni 2006 17:31 schreef wc-eend het volgende:
Ik hoop oh zo echt.. dat je bij dead rising.. als je na die 72 uur die heli mist dat je dan gewoon een sand box mode komt met als doel alle zombies dood te makenleuke achievement
quote:Op woensdag 21 juni 2006 20:18 schreef gijsje79 het volgende:
Ziet er leuk uit dat Virtua Tennis, dat komt toch op Live Arcade?
Heb hem nu op de 17" en dat bevalt me zeer goed, doet me idd verlangen naar een 19" breedbeeld scherm. Aangezien ik nog best wat vakantiegeld over heb en het nuttig wil besteden ga ik denk ik voor de Samsung 940 MW, maar wil niet té snel beslissen.quote:Op woensdag 21 juni 2006 11:50 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
bevalt me prima, misschien een 19 inch scherm halen voor 150 euro
nou ik vertrouw eurogamer ook niet helemaal hoor, vooral na een aantal 360 reviewsquote:Op woensdag 21 juni 2006 16:37 schreef knater het volgende:
[..]
Eurogamer geeft MotoGP een 8/10
Misschien helpt dat, die gasten geven meestal eerlijke reviews, niet biased als ign dan wel niet gamespot.
Dan zijn ze een keer positief...quote:Op woensdag 21 juni 2006 23:51 schreef kepler het volgende:
[..]
nou ik vertrouw eurogamer ook niet helemaal hoor, vooral na een aantal 360 reviews
en dat vertrouw ik dus ook nietquote:Op woensdag 21 juni 2006 23:56 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dan zijn ze een keer positief...
Voor welke ga jij?quote:Op donderdag 22 juni 2006 00:08 schreef jorienvdherik het volgende:
ik ga denk wat vaart achter zo beeldscherm zetten.
vandaag weer 280 euro studiefinanciering
ik weet het nog niet, ff kijken wat voor 19 inch scherm dat was van 150 euro via het werk van een maat van mequote:
ehm, die samsung heeft een resolutie van 1440 x 900, terwijl de 360 1280x720 uitpoept, niet echt een ideale combinatie lijkt mij.quote:Op woensdag 21 juni 2006 22:26 schreef Legendkiller het volgende:
[..]
Heb hem nu op de 17" en dat bevalt me zeer goed, doet me idd verlangen naar een 19" breedbeeld scherm. Aangezien ik nog best wat vakantiegeld over heb en het nuttig wil besteden ga ik denk ik voor de Samsung 940 MW, maar wil niet té snel beslissen.
Helemaal mee eens. Liever een grote 4:3 tv dan een 19" monitorquote:Op donderdag 22 juni 2006 00:12 schreef paarse_paashaas het volgende:
Ik snap dat niet, op een 17/19" schermpje gaan spelen. 't zal vast en zeker haarscherp zijn, maar 't haalt toch alle voordelen van console gaming onderuit? Want je zet zo'n scherm vast niet naast de tv om vervolgens op de bank 3 meter ervanaf te gaan zitten.
't wel 2006 hè.quote:Op donderdag 22 juni 2006 00:27 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Liever een grote 4:3 16:9 tv dan een 19" monitor
Mja het spel is meer voor de race freak en dan hebben we het niet over riiiiiiiiiidge racers-alike spellen.quote:Op woensdag 21 juni 2006 23:57 schreef kepler het volgende:
[..]
en dat vertrouw ik dus ook nietjuist omdat ik overal hoor dat MotoGP helemaal niet zo'n heel goed spel is
Op de bank onderuit zitten gamen is maar 1 voordeel van console gamen hoor, niet het enige. Het interesseert me weinig of ik op m'n bed lig, of dat ik er een stoel bij pak. Een bank heb ik sowieso toch niet, en als ik dan voor 3 tientjes kan kiezen voor haarscherp beeld op een 19" monitor, of een 20 jaar oude 55cm TV van zolder moet trekken dan is die keuze erg snel gemaakt. Natuurlijk wil ik liever een TFT met een doorsnee van 2 meter aan de muur, en natuurlijk zou ik ook best een 82cm breedbeeld TV willen. Maar het eerste vind ik te duur en het tweede vind ik zonde van m'n geld met het oog op de ontwikkelingen van HDTV e.d. Bovendien heb ik daar hier de ruimte niet voor.quote:Op donderdag 22 juni 2006 00:12 schreef paarse_paashaas het volgende:
Ik snap dat niet, op een 17/19" schermpje gaan spelen. 't zal vast en zeker haarscherp zijn, maar 't haalt toch alle voordelen van console gaming onderuit? Want je zet zo'n scherm vast niet naast de tv om vervolgens op de bank 3 meter ervanaf te gaan zitten.
De 360 poept via VGA 1366 x 768 uit. Al iets beter, maar ik durfde me dus ook niet aan een breedbeeld TFT te wagen. Al schijnt 'ie het wel perfect te doen, omdat het oprekken van dat beeld toch op een andere manier gebeurd dan wanneer je er een PC aan hangt.quote:Op donderdag 22 juni 2006 00:17 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
ehm, die samsung heeft een resolutie van 1440 x 900, terwijl de 360 1280x720 uitpoept, niet echt een ideale combinatie lijkt mij.
Kan Tamara mooi voor me downloadenquote:Op donderdag 22 juni 2006 08:06 schreef gijsje79 het volgende:
Ik hoop dat als ik straks thuis kom de demo van Prey te downen is.
Jij hebt een luxe vrouw/vriendin.quote:
Paar dagen uitgesteld las ik net.quote:Op donderdag 22 juni 2006 08:06 schreef gijsje79 het volgende:
Ik hoop dat als ik straks thuis kom de demo van Prey te downen is.
Van de 3D realms websitequote:We do not want 360 people waiting up for the demo or having false expectations. The 360 demo will not appear on Marketplace tonight.
I'm still waiting for specifcs, but I'm being told that it's still in testing at Microsoft. From what I understand this isn't Microsoft's fault, and is more likely just an issue of timing.
I'm hesitant to give any estimates for a release, but I've been told it should be reasonably soon after the PC release, but could be as long as a few days.
We will post an update as soon as we have more solid information.
Oh dan is die van mij beter afgericht.. als ik thuis kom heb ik dan een demo.. en mn eten staat klaarquote:Op donderdag 22 juni 2006 09:52 schreef Mystikvm het volgende:
[..]
Jij hebt een luxe vrouw/vriendin.
Die van mij heeft maar een 8bit geheugen, hetgeen inhoudt dat als ik haar vertel (lees: programmeer) die demo te downen ze niet genoeg geheugen meer over heeft om nog te koken.
Dus ik download hem zelf wel als ik thuis ben, dan hoef ik vandaag niet in de pannen te roeren.
En anders kan ik hem morgenvroeg wel pakken, dan is 'ie er vast.
Daar word je toch godverdomme niet goed van toch? Iedere keer hetzelfde gekut met die demo's.. afwachten tot ie er op staat.. en afwachten totdat iemand bij Microsoft op de knop wil drukken om dat ding op marketplace te zettenquote:Op donderdag 22 juni 2006 10:21 schreef Retuobak het volgende:
[..]
Paar dagen uitgesteld las ik net.
[..]
Van de 3D realms website
He bah, nu staat alleen je eten maar voor je klaar vanmiddag. Ik voel met je meequote:Op donderdag 22 juni 2006 10:24 schreef Bastard het volgende:
[..]
Daar word je toch godverdomme niet goed van toch? Iedere keer hetzelfde gekut met die demo's.. afwachten tot ie er op staat.. en afwachten totdat iemand bij Microsoft op de knop wil drukken om dat ding op marketplace te zetten![]()
![]()
Ochquote:Op donderdag 22 juni 2006 10:29 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
He bah, nu staat alleen je eten maar voor je klaar vanmiddag. Ik voel met je mee
Ik heb gister de eerste 2 levels nog gespeeld.quote:Op donderdag 22 juni 2006 10:52 schreef MMaRsu het volgende:
Hey Ninja Gaiden Classic is toch wel gewoon te spelen op die 360 he
IK heb hem besteld namelijk maar voordat ik hem afreken...
Ja bedankt hequote:Op donderdag 22 juni 2006 11:19 schreef Retuobak het volgende:
Voor de geinteresseerden overigens, Prey is tof, zeker als je fan bent van een wat lugubere alien sfeer (ik niet, daarom haal ik de game ook niet) en als je houdt van wat snellere shooters.
Maar de controls zijn soepel, game heeft echt een supergoed neergezette sfeer, de graphics zien er gelikt uit, de gameplay is lekker en de guns (iig de guns die ik tegengekomen ben) zijn tof.
PC/360 versie? Neem aan dat je m voor de fokgames review hebt? Oh, bij die stelling zeg ik het zelf alquote:Op donderdag 22 juni 2006 11:19 schreef Retuobak het volgende:
Voor de geinteresseerden overigens, Prey is tof, zeker als je fan bent van een wat lugubere alien sfeer (ik niet, daarom haal ik de game ook niet) en als je houdt van wat snellere shooters.
Maar de controls zijn soepel, game heeft echt een supergoed neergezette sfeer, de graphics zien er gelikt uit, de gameplay is lekker en de guns (iig de guns die ik tegengekomen ben) zijn tof.
Dankuquote:Op donderdag 22 juni 2006 11:05 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
Ik heb gister de eerste 2 levels nog gespeeld.
Denk nou maar gewoon aan je lekkere prakkie en bal gehakt van vanavondquote:
PC en niet voor review, gewoon de demo uitgespeeldquote:Op donderdag 22 juni 2006 11:22 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
PC/360 versie? Neem aan dat je m voor de fokgames review hebt? Oh, bij die stelling zeg ik het zelf alPC zeker?
Oh jaquote:Op donderdag 22 juni 2006 11:24 schreef GokuSFE het volgende:
[..]
Denk nou maar gewoon aan je lekkere prakkie en bal gehakt van vanavond![]()
ok, wie is er verrast?quote:
Had ik nog niet eens gezienquote:
quote:Op donderdag 22 juni 2006 00:37 schreef jorienvdherik het volgende:
zal wel laat zijn, of over 2 dagen ofzo
alle demos van marketplace kwamen erg laat
Hmmm... yummie en nog meer yummie...quote:Op donderdag 22 juni 2006 12:13 schreef Bastard het volgende:
http://media.xbox360.ign.com/media/744/744397/vids_1.html
Wel een zooi nieuwe filmpjes
VGAquote:Op donderdag 22 juni 2006 14:41 schreef jorienvdherik het volgende:
Ghost Recon weer gespeeld net, en nu ook bezig.
Moet nu General Martin bevrijden.
Missie er voor was moeilijk, daarna weer een heli shoot missie. heb lopen watertanden zo mooi met vga
gcshopquote:Op donderdag 22 juni 2006 17:25 schreef twi het volgende:
Waar heb je 'm besteld? Zag 'm laatst nog gewoon hier liggen bij de Dixons
weet je al waar je moet zitten trouwens ?quote:Op donderdag 22 juni 2006 17:09 schreef devv05 het volgende:
[..]
VGA
Maar ik zit bij precies dezelfde missie nu, net nog gespeeld
quote:Op donderdag 22 juni 2006 12:13 schreef Bastard het volgende:
http://media.xbox360.ign.com/media/744/744397/vids_1.html
Wel een zooi nieuwe filmpjes
Wat bedoel je precies, waar die gast zit? Heb je die snipers al uitgeschakeld op het dak vanaf die fabriek waar je naar binnen moet?quote:Op donderdag 22 juni 2006 17:59 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
weet je al waar je moet zitten trouwens ?
kom maar niet dichtbij dat gele punt
oke bedankt, ik wist niet dat je bij de fabriek al naar binnen moest, ben benieuwd waar die dan zitquote:Op donderdag 22 juni 2006 18:05 schreef devv05 het volgende:
[..]
Wat bedoel je precies, waar die gast zit? Heb je die snipers al uitgeschakeld op het dak vanaf die fabriek waar je naar binnen moet?
LOL, verkoop jem?quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:40 schreef Wessiej het volgende:
Hitman uitgespeeld, hele toffe game.
Alleen voor mij geen replay waarden meer.
Ik heb het laatste level gewoon op het eind iedereen geknald, al 100x geprobeerd die, ze kwamen altijd achter mijn id zonder een lichaam te vinden.
Toen maar 35 man gedood.
netjesquote:Op donderdag 22 juni 2006 18:40 schreef Wessiej het volgende:
Hitman uitgespeeld, hele toffe game.
Alleen voor mij geen replay waarden meer.
Ik heb het laatste level gewoon op het eind iedereen geknald, al 100x geprobeerd die, ze kwamen altijd achter mijn id zonder een lichaam te vinden.
Toen maar 35 man gedood.
En dan wachten totdat je geld teruggestort zal worden?quote:Op donderdag 22 juni 2006 17:38 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
gcshop
heb mijn bestelling geanuleerd duik morgen tilburg wel in.
beetje doorlullen tot 300quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:52 schreef twi het volgende:
Alleen is die foto knap nutteloos.
1 van de beste levels uit de game imoquote:
Ben blij dat je geen HDTV hebt, anders kregen we vast nog veel meer van dit soort plaatjes en opmerkingen de hele tijdquote:
Bezorg me geen enge dromen, alsjeblieft!quote:Op donderdag 22 juni 2006 18:58 schreef devv05 het volgende:
[..]
Ben blij dat je geen HDTV hebt, anders kregen we vast nog veel meer van dit soort plaatjes en opmerkingen de hele tijd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |