Hehehe idd, van die nog lang niet opgedroogde verbaasd kijkende ET-gevalletjes met van die stijf dichtgeknepen vuistjesquote:Op maandag 19 juni 2006 10:05 schreef m@x het volgende:
Puffen meiden! Puffen! Ik wil vanavond foto's zien van verse, rozige, verfrommelde babietjes die met halfdichtgeknepen oogjes de wereld inkijken.
quote:Op maandag 19 juni 2006 10:08 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Hehehe idd, van die nog lang niet opgedroogde verbaasd kijkende ET-gevalletjes met van die stijf dichtgeknepen vuistjes![]()
Maar dit is toch heel simpel te regelen? Gewoon niet de familie bellen totdat jij er weer helemaal bij bent toch? Of iig niet langs laten komen...quote:[b]Op [url=http://forum.fok.nl/topic/872278/1/305#38994927]maandag 19 juni 2006 10:24 LIjkt me niks, als andere familie al het kindje ziet voordat jij er bent.
Maar ja kan toch ook gewoon zeggen "je hoort 't wel als het er is"quote:Op maandag 19 juni 2006 10:40 schreef Sugar het volgende:
Ja, BE. Maar er zijn altijd situaties waarin ouders of familie toch weten dat het begonnen is. Doordat je ineens toch moest bellen voor iets, of doordat je iets had afgesproken eigenlijk. Of doordat ze er een neus voor hebben.
Ja, maar dan nog... ik zou eerder mijn familie wat dat betreft instrueren dan het ziekenhuis. Met alle wisselingen van de wacht daar kan het nog wel eens verkeerd gaan met doorgeven.quote:Op maandag 19 juni 2006 10:40 schreef Sugar het volgende:
Ja, BE. Maar er zijn altijd situaties waarin ouders of familie toch weten dat het begonnen is. Doordat je ineens toch moest bellen voor iets, of doordat je iets had afgesproken eigenlijk. Of doordat ze er een neus voor hebben.
Better safe than sorry, dat is wel waar ja. Je weet maar nooit.quote:Op maandag 19 juni 2006 10:49 schreef Sugar het volgende:
ET, ik heb dat ook gewoon gezegd en mijn (schoon)familie zou ook nooit zoiets doen. Maar ik had het gelezen hier en daarom stond het in mijn plan.![]()
Ben het er dus ook niet mee eens.quote:Op zondag 18 juni 2006 23:05 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Dit is in mijn ogen dus ook niet waar heb nl geen druppel bv gehad en gelukkig dus ook geen stuwing.
Nou ja, het is iig een punt om over na te denken. En het is vast handig om op papier te hebben voor VK en partner. Want als het zover is denk je gewoon aan heel veel dingen niet.quote:Op maandag 19 juni 2006 11:10 schreef Brighteyes het volgende:
Ja, maar dan nog... ik zou eerder mijn familie wat dat betreft instrueren dan het ziekenhuis. Met alle wisselingen van de wacht daar kan het nog wel eens verkeerd gaan met doorgeven.
Ik zou iig ook gewoon heel duidelijk zijn tegen familie en vrienden 'jullie komen pas wanneer wij aangeven dat jullie welkom zijn'.
ik denk ook dat (in mijn geval) het vertragend werkt als er iemand zit te wachten op de gang ofzo. Als ik een bekende op de gang zou horen zouden, denk ik, spontaan alle weeen wegzakkenquote:Op maandag 19 juni 2006 11:10 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, maar dan nog... ik zou eerder mijn familie wat dat betreft instrueren dan het ziekenhuis. Met alle wisselingen van de wacht daar kan het nog wel eens verkeerd gaan met doorgeven.
Ik zou iig ook gewoon heel duidelijk zijn tegen familie en vrienden 'jullie komen pas wanneer wij aangeven dat jullie welkom zijn'.
[..]
Better safe than sorry, dat is wel waar ja. Je weet maar nooit.
hmmm... vanmorgen was mijn hele onderbroek nat, elke keer als ik naar de wc moet komt er eerst wat anders en daarna pas plas... heb nu maar maandverband ingedaan.. heb nog niet het gevoel dat ik weeën ofzo heb, wel wat krampjes. Weet nu niet wat ik moet doen. Zal het gewoon slijm zijn of is het vruchtwater??? Heb wel geroken, maar ja.. weet niet waar het naar moet ruiken hihiquote:Op zondag 18 juni 2006 16:22 schreef MarMar het volgende:
Vrijdagmiddag braken de vliezen, de rest van de dag had ik het gevoel alsof ik in mijn broek bleef plassen
hehehehequote:Op maandag 19 juni 2006 11:44 schreef Brighteyes het volgende:
Blaas eens op je hand CM? Komt er dan vocht uit? Uit je doos dan hè, niet uit je hand.
quote:Op maandag 19 juni 2006 11:44 schreef Brighteyes het volgende:
Blaas eens op je hand CM? Komt er dan vocht uit? Uit je doos dan hè, niet uit je hand.
Die roze wolk... Ik was er zo van overtuigd dat ik wel even de bevalling zou doen , tenslotte waren er al zoveel vrouwen me voor gegaan en dat ik daarna minimaal een half jaar en als het even kon veel langer borstvoeding zou geven....quote:Op maandag 19 juni 2006 11:35 schreef PM-girl het volgende:
Maar nogmaals, ik vind het erg fijn dat jullie zo eerlijk zijn, ik ben liever goed voorbereid dan achter van een roze wolk gevallen!
Zegt niks, bij mij kwam er ook niks met blazen op mijn hand maar toch waren mijn vliezen gebroken!quote:Op maandag 19 juni 2006 11:47 schreef CrazyMoon het volgende:
[..]
![]()
ff kijken..
*blaast*
nee, er komt niks..
ik moet nu weer naar de wc
Ik denk dat je het ook zo moet zien dat in een ideale situatie, fysiek gezien 99.9% van de vrouwen BV kan geven.quote:Op maandag 19 juni 2006 11:35 schreef PM-girl het volgende:
Pepper 961 en anderen,bedankt voor jullie eerlijke reacties. Ik ben me er van bewust dat een lactatiekundige het zo positief mogelijk schetst, daar wordt ze ook voor betaald.
Voor mij geldt ook, eerst zien, dan geloven. Maar het sterkte me wel te horen dat in principe iedereen het zou kunnen (uitzonderingen daargelaten dus) en dat pijn er niet zomaar bijhoort, daar was ik nl. bang voor.
Ik ben verder helemaal niet op de hoogte van jullie precieze verhalen, maar wat ze ook aangaf is dat het geven van een beetje thee (voor krampjes oid) of water al aanzienlijk kan schelen in het aanbod dat je hebt.
Maar nogmaals, ik vind het erg fijn dat jullie zo eerlijk zijn, ik ben liever goed voorbereid dan achter van een roze wolk gevallen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |