Je bent gewoon ongesteld, nepkerel...quote:Op dinsdag 13 juni 2006 19:41 schreef JoPiDo het volgende:
Sinds ik verhuisd ben van mijn ouders uit Friesland naar het centrum van Rotterdam, kreeg ik ernstig last van concentratie-problemen. Misselijkheid en hoofdpijn waren aan de orde van de dag. Mijn studie leed daar erg onder. Ik kon amper mee komen met de overige studenten van mijn opleiding en miste veel colleges omdat ik vaak hoofdpijn had.
Dan zou ik kerngezond zijn, en supergelukkig!quote:Op maandag 17 juli 2006 23:37 schreef Gauge het volgende:
..
Zelfdiagnose is nooit goed, zo zou ik schizofreen en manisch-depressief zijn.
..
Dat zit in je oor, hoor.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 19:41 schreef JoPiDo het volgende:
De straling werkt vooral in op het voorste deel van de hersenen (voorhoofdskwab), waardoor het evenwichtsorgaan uit balans raakt.
...And then?quote:Op zondag 2 juli 2006 11:49 schreef heiden6 het volgende:
Ik heb hier trouwens nog een continuum transfunctioner voor je liggen.
sweet!quote:
Nee, aan Deventer.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 09:43 schreef JohnDDD het volgende:
erg interessant topic
ik woon in deventer en ik heb al jaren last van straling en vermoeidheid
ik weet niet of het aan UMTS ligt
Ja allemaal economisch belang, want zonder mensen draait de economie veel beter en gezondheidsschandalen zijn ontzettend goed voor de economiequote:Op zondag 2 juli 2006 11:45 schreef Jonathon het volgende:
Ik wil niet alles wat ik weet op internet gaan zetten,maar ik weet uit ZEER betrouwbare bronnen dat UMTS echt ZEER slecht voor je is, je gaat er echt kapot aan!
Het is gewoon economisch belang, de mens doet er niet toe!![]()
Ik heb UMTS ook uit staan in m'n telefoon, ik zal ook nooit gebruik willen maken van die magnetron stralen.
Mijn handtekening TEGEN UMTS heb je bij deze!!!
Ik woon niet in een dichtbevolkte omgeving dus hier zal niet zo snel een UMTS mast komen maar als er 1 komt dan gaat ie echt omver!
Ook niet... Zelfde als VF, binnen hun portal genaamd Orange World.quote:Op vrijdag 15 september 2006 17:25 schreef JoPiDo het volgende:
dan is het fucking triest dus
bij Orange betaal ik voor onbeperkt GPRS, waarmee je in principe ook je laptop aan kunt sluiten, 6 euro per maand
Dat is inmiddels 25mb bij orange world voor 6 euro (abbo). Daarnaast kun je een proxy gebruiken waardoor het echt gratis is en onbeperkt. Nadeel is wel dat cookies er niet doorheen kunnen.quote:Op maandag 18 september 2006 22:09 schreef naamloos.txt het volgende:
[..]
Ook niet... Zelfde als VF, binnen hun portal genaamd Orange World.
Ga je buiten die portal, bijv. msn op je mobiel dan heb je daar voor die 6,- 2MB. Daarbuiten moet je gewoon dokken voor je datagebruik.
Mwoah, 60 euro per maand is het mij waard. Daarnaast is het helemaal niet traag. 200ms ping en 40-45 kb/sec download. Ik kan zelfs vrij relaxed ut2k4 spelen in de treinquote:Op maandag 18 september 2006 22:52 schreef Darkwolf het volgende:
UMTS heilig?
Boycotten die overrated dure troep.
Ik voel me echt genaaid met die onzin.
Het is traag, crap, traag, crap, traag, en crap!
Komt door al die zeikerds die het koste wat kost tegen willen houdenquote:Op donderdag 14 september 2006 19:47 schreef ThE_ED het volgende:
Weet je wat pas kut is aan UMTS; dat er nog niets handigs voor is, en dat bijna niemand het echt gebruikt. Ik heb nog niemand om mee te videobellen
quote:Op zaterdag 30 september 2006 00:51 schreef Barbossa het volgende:
Kijk, ik en mijn vrienden hebben ook van zulke hoedjes.
[afbeelding]
Ohnee... we waren onze haren aan het blonderen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |