Je zegt; "Omdat de toekomst straks de raadgever is."quote:Op dinsdag 13 juni 2006 14:43 schreef Dromenvanger het volgende:
Omdat de toekomst straks de raadgever is. Maar ik weet niet hoe ik het verder moet uitwerken met de toekomst en hoe de toekomst alles gaat bepalen. Ik weet alleen dat de toekomst zichzelf ook vormd. En vanzelf worden mensen gevormd door de toekomst. Ook machthebbers worden gevormd straks.
je kunt in kontakt komen met de mensen achter een verzetsvormquote:Op dinsdag 13 juni 2006 12:50 schreef Da_Ripper het volgende:
Eindelijk zijn mijn ogen geopend en zie ik welke donkere krachten en verborgen agenda's deze planeet langzaam naar de verdoemenis brengen.
Ik zie de scheve verhoudingen in (politiek) V.S.
Ik zie dat Nederland (Koningshuis - Politiek) zich ook bemoeid met deze ontwikkeling naar 'global control'.
Mijn eerste gevoel is zoveel mogelijk mensen proberen te informeren over wat er aan de gang is - freemasons - skull&bones - Bilderberg - illuminati -
Maar is dit het eniste wat een simpele 'burger' kan doen?
Zijn er groeperingen/partijen die zich bezig houden met het terugdringen/stoppen van deze New World Order?
Help mij, Nederland helpen:
Wat kan men doen..........?
nee het is niet terecht, ik kan het weten.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 15:28 schreef Da_Ripper het volgende:
Ik voel toch een remming wat betreft het inschakelen van officiele instanties/omroepen/politica of andere 'breekijzers'.
Is het terecht om op je hoede te zijn en zo untraceable als mogelijk te zijn?
dan ben ik iig niet slim bezig door te posten op FOK!![]()
aha, thankxquote:Op dinsdag 13 juni 2006 15:38 schreef BaajGuardian het volgende:
uitnodigingspost geedit, stond beetje verkeerd, hier een link naar de officiele uitnodiging :
Invitatie Rotg.
ja, sorry voor de verkeerde zin heh, stond inderdaad alsof het zei in contact te komen met de mensen ERachter.quote:
We moeten helemaal nietsquote:Op dinsdag 13 juni 2006 14:56 schreef Da_Ripper het volgende:
En bestrijden moeten we!!
nee shining, hij heeft gelijk.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 16:53 schreef The_Shining het volgende:
[..]
We moeten helemaal nietsen al helemaal geen strijd leveren! Als je dan toch wil strijden, stop dan met consumeren, trek je terug uit de wereld enzo dan doe je het spelletje niet mee. Zodra je dat wel doet doe je dat automatisch volgens hun regels, aangezien zij die zo opgesteld hebben. Niet dat ik in een "ze" of "hun" geloof btw
![]()
nietesquote:Op dinsdag 13 juni 2006 16:55 schreef BaajGuardian het volgende:
nee shining, hij heeft gelijk.
its all a form of dimension sir.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 16:55 schreef The_Shining het volgende:
[..]
nietes
Ik snap je wel maar er zijn belangrijkere dingen.
nou ik geef je gelijk op veel punten/ben het met je eens. Ik ben gewoon een beetje bang dat het verpreiden van informatie zoals veel conspiracy theoristen doen aanzet tot haat en geweld. Dat krijg je meestal met termen als "hun" vs "ons"quote:Op dinsdag 13 juni 2006 16:56 schreef BaajGuardian het volgende:
its all a form of dimension sir.
quote:Op dinsdag 13 juni 2006 16:58 schreef The_Shining het volgende:
[..]
nou ik geef je gelijk op veel punten/ben het met je eens. Ik ben gewoon een beetje bang dat het verpreiden van informatie zoals veel conspiracy theoristen doen aanzet tot haat en geweld. Dat krijg je meestal met termen als "hun" vs "ons"
Hoe zie jij dan die onvermijdelijke burgeropstand? Zo'n fluwelen revolutie of meer a lá Bastille?quote:
ala creamus pace vivequote:Op dinsdag 13 juni 2006 17:09 schreef The_Shining het volgende:
[..]
Hoe zie jij dan die onvermijdelijke burgeropstand? Zo'n fluwelen revolutie of meer a lá Bastille?
de maatschappij, dat ben jij!quote:Op dinsdag 13 juni 2006 17:18 schreef BaajGuardian het volgende:
burger zijn betekend bezit van de staat zijn
Maar de burger bepaald de wet niet.quote:
Ga dan zelf in de politiek. Dan kun je je mening ook nog ergens op baseren.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 19:33 schreef Dromenvanger het volgende:
Zuur verdiende centen stelen inderdaad.
Maar hoe moeten ze anders wegen aanleggen? Ze hebben toch geld nodig om uitgaven te doen. Alleen zijn de uitgaven niet altijd goed en zinnig.
Ik wil wel eens op de cent weten hoeveel geld verspild wordt.
Volgens mij weten ze daar totaal niet hoe het moet. Ze besteden miljarden euro's en wellicht besteden ze dat aan foute doeleindes.
Sowieso vind ik ze niet al te bijster intelligent overkomen daar in de 1e kamer. Alsof het ezels zijn allemaal.|
Ezels met zetels
Rijmt nog ook
Ezels met zetels. En hoe meer zetels, hoe groter de ezel![]()
Hebben ze de meeste zetels, dan kun je het slechtste verwachten van ze.
Voor mezelf houden?? Nix daarvan, there is no such thing as too much information.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 17:31 schreef Nee het volgende:
Het eerste wat je moet doen is deze theorieën voor jezelf houden.
Of het nou waar is of niet, voor 99% van bevolking is het niet mogelijk om deze dingen te accepteren.
Daarbij levert het voor jou niks op, vooral hier op Fok hoef je geen tips te verwachten omdat ze je niet serieus nemen.
quote:
Mag ik vragen hoe je tot dit inzicht bent gekomen?quote:Op dinsdag 13 juni 2006 12:50 schreef Da_Ripper het volgende:
Eindelijk zijn mijn ogen geopend en zie ik welke donkere krachten en verborgen agenda's deze planeet langzaam naar de verdoemenis brengen.
Ik zie de scheve verhoudingen in (politiek) V.S.
Ik zie dat Nederland (Koningshuis - Politiek) zich ook bemoeid met deze ontwikkeling naar 'global control'.
Mijn eerste gevoel is zoveel mogelijk mensen proberen te informeren over wat er aan de gang is - freemasons - skull&bones - Bilderberg - illuminati -
Maar is dit het eniste wat een simpele 'burger' kan doen?
Zijn er groeperingen/partijen die zich bezig houden met het terugdringen/stoppen van deze New World Order?
Help mij, Nederland helpen:
Wat kan men doen..........?
Lichtwerkers? Wie zijn dat?quote:Op woensdag 14 juni 2006 10:32 schreef RickySway het volgende:
[..]
De lichtwerkers van vandaag zijn in zekere zin de voorouders van Jedi te noemen.
Het fictieve deel is het feit dat de Jedi in Star Wars al voorbij hun initiele verlichting zijn en in staat zijn met hun concentratie de werkelijkheid te beïnvloeden.
Ik begon bij Google Video - Loose Change Edition 2quote:Op woensdag 14 juni 2006 10:46 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Mag ik vragen hoe je tot dit inzicht bent gekomen?
Damn, dus alleen door het zien van een paar video's op het godvergeten internet ben je tot dit 'inzicht' gekomen? Ik denk dat ik me maar beter uit de voeten kan maken hier, het is nog erger dan ik dacht....quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:38 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Ik begon bij Google Video - Loose Change Edition 2
Hierin wordt elke aanval tijdens 11-9 uit elkaar gehaald zodat de enigste mogelijkheid die overblijft is dat het een 'inside job' was.
Daaronder zag ik filmpjes staan over - David Icke - Illuminati - free masons - Bilderberg -
Ik stel voor dat je dus naar Google Video gaat en deze op termen gaat zoeken.
Be prepared to be amazed...
Als je enthousiast geworden bent, vertel je vrienden/familie over deze werkelijkheid.
Viva la revolucion!
Ik heb daar op dit subforum al genoeg over gelezen. Jij blijkbaar niet, anders had je dat wel geweten. En de negativiteit heb je goed opgemerkt.quote:Op woensdag 14 juni 2006 15:59 schreef Da_Ripper het volgende:
Heey, ik voel wat negativiteit in je post...
Ga je eerst informeren voordat je zulke uitspraken doet..
ik daag je uit om hier over een tijdje weer te posten nadat je weet wie/wat deze termen betekenen
![]()
daar begint het mee he, en daarna gaan mensen Nadenkenquote:Op woensdag 14 juni 2006 15:41 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Damn, dus alleen door het zien van een paar video's op het godvergeten internet ben je tot dit 'inzicht' gekomen? Ik denk dat ik me maar beter uit de voeten kan maken hier, het is nog erger dan ik dacht....
Ja, en daarom ben ik niet gaan 'geloven' zoals TS.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:16 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
daar begint het mee he, en daarna gaan mensen Nadenken
wel eens gedaan?
alles maar aannemen is ook niet wat men van je vraagt, denk eens na over hoe de wereld inelkaar zit, dan kom je er snel genoeg achter wat er niet klopt.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:18 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ja, en daarom ben ik niet gaan 'geloven' zoals TS.
Juist, de spijker op zijn kop: REGERINGEN! Wanneer je je mening alleen baseert op wat de regeringen zeggen, dan krijg je toch maar 1 kant van het verhaal.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:36 schreef Blue-eagle het volgende:
Nadenken over onbewezen, geromantiseerde, gemanipuleerde filmpjes op een onbetrouwbaar medium waartoe iedereen toegang heeft is bij voorbaat al niet de slimste bezigheid. Hier dan een mening over vormen die zo verschrikkelijk vergezocht is zonder ook maar enig bewijs is tegen het gestoorde aan. Hier verdere informatie over zoeken en like-minded x-files generation kiddo's tegenkomen die ongeveer hetzelfde beweren, eveneens zonder enige belemmering van feiten, want tja, feiten worden verdoezeld door de regeringen, is toch echt een indicatie dat je niet helemaal weet wat je doet.
Ik heb inderdaad niet door dat 'de hele wereld' tegen me is.... ga toch fietsen man, wie heeft er nu iets tegen mij (alleen omdat ik mensen motiveer om zich te laten informeren, I don't pass judgement)quote:En het leuke is nog dat jij denkt dat je het beter weet en niet doorhebt dat niet de hele wereld tegen je is, maar dat jij dingen ziet die er niet zijn. De reden van je wanhopige schreeuw om aandacht en de drang om maar wat "speciaals" te doen?
Ik weet al wat er niet klopt. Er zijn teveel mafkezen op de wereld.quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:42 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
alles maar aannemen is ook niet wat men van je vraagt, denk eens na over hoe de wereld inelkaar zit, dan kom je er snel genoeg achter wat er niet klopt.
klopt, en acht je dan de kans uitgesloten dat er ook veel mafkezen in de macht zitten?quote:Op woensdag 14 juni 2006 16:55 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Ik weet al wat er niet klopt. Er zijn teveel mafkezen op de wereld.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |