Of bepaalde getallen combinaties 696969 of 110901 bijvoorbeeld.quote:Op maandag 12 juni 2006 08:46 schreef Milkmannetje het volgende:
21995651... Cijfers van 5 of korter zijn toch veel geld waard??
Het progje ICQ vind ik leuk. Daarom zou ik willen dat iedereen dat gebruikte. Ik heb er nu eentje waarmee je ook verschillende services tegelijk kunt gebruiken, maar ik wild dat nostalgische progje juist.quote:Op maandag 12 juni 2006 15:12 schreef Spacehamster het volgende:
Ik gebruik GAIM en zit op msn en icq en yahoo en aim....tegelijk!
Ik snap niet dat jullie denken dat er gekozen moet worden tussen het een of het ander.
mee eens zijnde...quote:Op maandag 12 juni 2006 16:01 schreef venomsnake het volgende:
ICQ![]()
![]()
![]()
MSN![]()
Echt enorm jammer dat MSN zo groot is geworden, het is grote rommel imo.
31415!quote:Op maandag 12 juni 2006 08:54 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Die zijn niet uitgegeven, behalve aan medewerkers en dergelijke. Een vriend van me heeft een getal met 5 cijfers, maar die heeft hij gekregen van iemand die bij ICQ werkt.
Trillian gaf bij mij problemen met iedere msn-update. Heb jij daar geen last van?quote:Op maandag 12 juni 2006 16:50 schreef Rockfire het volgende:
Ik gebruik Trillian voor MSN, ICQ en GTalk. Ooit probeerde ik om MSN niet te gebruiken, maar steeds meer kennissen hadden alleen maar MSN en geen ICQ, dus toen maar Trillian gaan gebruiken. Onlangs is GTalk aan mijn lijstje met messengers toegevoegd.
Nee geen enkel probleem, maar ik gebruik ook Trillian Pro.quote:Op maandag 12 juni 2006 19:18 schreef Sanne het volgende:
Trillian gaf bij mij problemen met iedere msn-update. Heb jij daar geen last van?
1-510-472quote:Op maandag 12 juni 2006 23:47 schreef static het volgende:
Heb ook nog zo'n oud en kort mastodonten nummer, is geloof ik eens een topic over geweest, even zoeken, dan weet ik mijn nummer ook weer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |