abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_38721425
Met piercen wordt bedoeld: een doorboring maken in de huid met de bedoeling er een sieraad in te hangen.


Ben je er van overtuigd dat een bepaalde piercing bij jou past wees er dan zeker van dat je je piercing laat zetten bij een betrouwbare zaak die hygienisch werkt.
Ga nooit alleen maar naar een goedkopere piercingshop omdat het 10 euro in de kosten scheelt.
Laat je van tevoren goed informeren over hoe ze te werk gaan met het steken en schat alvast in hoe jou omgeving op jouw nieuwe piercing gaat reageren (dit hoeft nl. lang niet altijd positief tezijn).
Als je piercing ontstoken is schroom dan niet terug te gaan naar de winkel waar je gepierced bent of ga naar je huisarts. Haal je piercing er niet uit. Laat het zitten totdat iemand die er meer verstand van heeft naar gekeken heeft.

De prijzen per piercingshop willen nog wel eens verschillen. De prijzen bedragen gemiddeld tussen de 25 euro (bijv. oorlel) en 70 euro (bijv. intiem). Deze prijzen kunnen dus best lager of hoger liggen in de zaak waar jij heen gaat.

Indien je je piercingsieraad wilt verwisselen dien je er zeker van te zijn dat de piercing geheeld is.
Hou er rekening mee dat als je op vakantie (bv. Turkije) een nieuw sieraad koop de metaalwaarden anders kunnen liggen (denk aan bv. Nederlands goud en Turks goud, totaal verschillende kwaliteit) en je piercing kan gaan irriteren indien het nog niet genezen is.


***Let op!***
- Een piercingshop mag geen (plaatselijke) verdoving toedienen. Geen zalf en ook geen spuitje. Dit is bij de wet verboden.
- Het dragen van piercings is een grondrecht volgens de vakcentrale FNV.
- Voor een piercing ga je nooit naar een juwelier maar naar een piercingshop. Laat nooit een gaatje in je bovenoor schieten als je een misvormd oor wilt voorkomen. De kans op infecties is een stuk groter omdat deze apparaatjes niet gesteriliseerd kunnen worden. Tevens kan je gaatje nooit exact geplaatst worden en doet het meer pijn.
- De tijd dat een piercing nodig heeft om te helen of om dicht te groeien is verschillend per persoon.
- Gebruik nooit producten met alcohol om je piercing tijdens het helen schoon te maken (tenzij aanbevolen door de piercer of arts).
- Maak je sieraden regelmatig schoon.
- De meeste piercingshops hanteren een minimale leeftijd van 16 jaar voor een navel- of gezichts- of oorpiercing Voor genitale piercings is dit meestal 18 jaar. In sommige gemeenten (zoals Amsterdam) is vastgesteld dat je minimaal 18 jaar moet zijn voor een tattoo of een piercing.


Links met informatie over piercing guns:
http://encyc.bmezine.com/?Ear_Piercing_Guns
http://www.bmeworld.com/heidi/guns.html


Enkele links naar websites waar je piercingsieraden kunt bestellen:
http://www.mariebelle.nl/
http://www.mypiercing.nl/
http://www.alloverpiercings.nl/ (Favoriet: niet duur, snelle levering, mooi en netjes verpakt)
http://www.piercingworld.nl/
http://www.jewelsoffantasy.nl/
http://www.coldsteel.co.uk/frames.html
http://www.wildcat.de/shop/index.php?view=shop_start2 (Favoriet: professioneel)
http://www.xs4all.nl/~aaj/index.html
http://www.roxy-shop.be/


Vorige Piercingdelen:
http://forum.fok.nl/topic/175371
http://forum.fok.nl/topic/371414
http://forum.fok.nl/topic/474686
http://forum.fok.nl/topic/551055
http://forum.fok.nl/topic/578210
http://forum.fok.nl/topic/592704
http://forum.fok.nl/topic/612882
http://forum.fok.nl/topic/651275
http://forum.fok.nl/topic/682294
http://forum.fok.nl/topic/694162
http://forum.fok.nl/topic/708073
http://forum.fok.nl/topic/719880
http://forum.fok.nl/topic/749808
http://forum.fok.nl/topic/809105
http://forum.fok.nl/topic/847399
Tap tap tap
pi_38721600
Nette OP, zouden we ook voor het tattoo-topic moeten hebben.

Het gaat bij mij nu wel erg jeuken om er nog 1 (of 2 of wat dan ook) te nemen. Ik zie overal zoooveeel moois opeens!
pi_38721774
Is er een land waar je wel verdoofd mag worden voor een piercing?
Tap tap tap
pi_38722250
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 13:57 schreef CherryLips het volgende:
Is er een land waar je wel verdoofd mag worden voor een piercing?
Volgens mij zo veel..
pi_38726038
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 11:59 schreef Lollifant het volgende:
Tering hee!!!!!! Oww jezus ik verga echt van de pijn!

Ja ik ben vast een mietje, maar ooooowww het doet zo veel auw!!

*gaat zitten huilen*


Maar goed. Ik heb ze. Jeej.
Het gaat inmiddels al wat beter hoor!
Het doet nu geen pijn meer gelukkig! Ik ga zo even douchen, voorzichtig met Sebamed een beetje wassen.

Whiii ze zijn wel mooi!!
pi_38731224
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 13:57 schreef CherryLips het volgende:
Is er een land waar je wel verdoofd mag worden voor een piercing?
Why? Of ben ik zo'n enorme sadist dat ik gewoon de pijn er graag voor over heb?
pi_38731455
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 20:04 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Why? Of ben ik zo'n enorme sadist dat ik gewoon de pijn er graag voor over heb?
Ik ben zo'n enorme schijtlijster Ik heb ook de pest aan de tandarts enzo. Als het er eenmaal in zit, prima. Maar die conch vind ik mooi maar schijnt verschrikkelijk pijnlijk te zijn
Tap tap tap
pi_38731654
Ik heb een bloedhekel aan die tandarts! Echt een schuft hekel.

Ik kan best tegen je liegen en zeggen dat ik het he-le-maal geen pijn vond doen. Maar ik ben ik en bij mij deed hij nou eenmaal pijn. Sommige mensen hebben helemaal nérgens last van. Trouwens; tegen de tijd dat je pijn hebt, dan is het alweer voorbij
pi_38736971
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 13:49 schreef ParanoidEv het volgende:
Nette OP, zouden we ook voor het tattoo-topic moeten hebben.

Het gaat bij mij nu wel erg jeuken om er nog 1 (of 2 of wat dan ook) te nemen. Ik zie overal zoooveeel moois opeens!
En wat gaat het dan worden ???
pi_38747229
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 23:14 schreef Speedski het volgende:

[..]

En wat gaat het dan worden ???
Nog niks, stage is nog bezig.
  zondag 11 juni 2006 @ 14:42:37 #11
32846 WaSTeiL
geele sneeuw....
pi_38748618
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 20:04 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Why? Of ben ik zo'n enorme sadist dat ik gewoon de pijn er graag voor over heb?
De pijn is niet dé reden dat ik het doe, maar het moet ook niet te makkelijk zijn om een piercing te nemen..
Groepssex is eigenlijk gewoon time-management!
Drugs are only for losers and sex maniacs!
pi_38749176
Oh god, nee. ZO een enorme sadist ben ik dan ook weer niet :p
  maandag 12 juni 2006 @ 10:59:27 #13
144251 anneVi
... die van ChrisVi, ja.
pi_38773202
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 17:07 schreef Lollifant het volgende:

[..]

Het gaat inmiddels al wat beter hoor!
Het doet nu geen pijn meer gelukkig! Ik ga zo even douchen, voorzichtig met Sebamed een beetje wassen.

Whiii ze zijn wel mooi!!
Gelukkig maar
Bij mij wilden ze geen twee tepelpiercings tegelijk zetten i.v.m. de aanslag die een piercing doet op je lichaam. Hebben ze het daar met jou niet over gehad?
pi_38773368
Hmm, zal ik morgen al een korte staafje halen voor mijn conch, of is dat echt de goden verzoeken?

Gaat prima met dat ding, zie niet in waarom korter niet kan? Aan de andere kant is hij nog maar een week of 3 (ofzo ) oud, dus ja...
pi_38773848
ik zou maar even wachten better safe than sorry enzo
Tap tap tap
pi_38773955
True.. Eigenlijk zit het me ook niet zo heel erg in de weg nu..

Ik wacht wel even.
  maandag 12 juni 2006 @ 11:30:27 #17
32846 WaSTeiL
geele sneeuw....
pi_38774044
quote:
Op maandag 12 juni 2006 10:59 schreef anneVi het volgende:

[..]

Gelukkig maar
Bij mij wilden ze geen twee tepelpiercings tegelijk zetten i.v.m. de aanslag die een piercing doet op je lichaam. Hebben ze het daar met jou niet over gehad?
Ik hbe ze destijds los van elkaar laten zetten, maar bij mijn vriendin zijn ze wel beide tegelijk gezet zonder dat er daar iets over gezegd is. Ik denk dat je lichaam wel wat meer moet doen, maar bij de gemiddelde schaafwond is het denk ik erger.
Groepssex is eigenlijk gewoon time-management!
Drugs are only for losers and sex maniacs!
pi_38777832
quote:
Op maandag 12 juni 2006 10:59 schreef anneVi het volgende:

[..]

Gelukkig maar
Bij mij wilden ze geen twee tepelpiercings tegelijk zetten i.v.m. de aanslag die een piercing doet op je lichaam. Hebben ze het daar met jou niet over gehad?
Nee daar hebben ze niks over gezegt!

Ze zei wel dat ze me heel stoer vond, omdat er wel vaker mensen komen voor 2 piercings, maar het merendeel wil na de eerste de tweede niet meer ivm de tegenvallende pijn
pi_38778864
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 12:10 schreef -Trinity- het volgende:

[..]

Ik had er een vriend bij die ik verder niet zo vaak zie. 't Was m'n eerste piercing dus ik had wel graag iemand mee . De piercer zelf was ook heel gezellig en spraakzaam verder hoor .
Mijn piercing is inmiddels helemaal genezen, ziet er netjes uit. Heb woensdag nieuw sieraad besteld bij MarieBelle, ze leveren echt heel snel . Ik denk dat mijn navelpiercing de enige blijft, misschien nog tong, maar ik denk het niet .

Enne Lollifant, bikkel !
Mja met je eerste piercing is het wel handig als er iemand meegaat, je weet natuurlijk niet wat je moet verw8en

Anywayz, goed om te horen dat je navelpiercing eindelijk goed genezen is
† The 3 Kings †
pi_38782146
Hey,

Ik heb laatst n piercing in mn oor laten piercen bij (Piercing & Tattoo Amsterdam dacht ik).

Ik heb deze laten piercen als test, ik wil namelijk ooit een piercing in mn gezicht. Hiervoor heb ik ooit gaatjes in mn oor laten schieten, in het kraakbeen, en dit is altijd gaan ontsteken.. Dus ik dacht, laat ik er een in mn oor piercen, kijken hoe dat verloopt..

Allemaal leuk en aardig, de piercing zit er nu al in sinds 1 mei, maar kom er nu achter dat die piercing helemaal schuin zit, voor zit hoger dan achter, dit klopt volgens mij niet helemaal..

Door dat hij schuin zit is het schoonmaken ook lastiger omdat ik hem niet normaal kan ronddraaien. Iemand enig idee wat ik hier nou verder mee aan moet?

xkim
pi_38784830
quote:
Op maandag 12 juni 2006 16:42 schreef daeri het volgende:
Hey,

Ik heb laatst n piercing in mn oor laten piercen bij (Piercing & Tattoo Amsterdam dacht ik).

Ik heb deze laten piercen als test, ik wil namelijk ooit een piercing in mn gezicht. Hiervoor heb ik ooit gaatjes in mn oor laten schieten, in het kraakbeen, en dit is altijd gaan ontsteken.. Dus ik dacht, laat ik er een in mn oor piercen, kijken hoe dat verloopt..

Allemaal leuk en aardig, de piercing zit er nu al in sinds 1 mei, maar kom er nu achter dat die piercing helemaal schuin zit, voor zit hoger dan achter, dit klopt volgens mij niet helemaal..

Door dat hij schuin zit is het schoonmaken ook lastiger omdat ik hem niet normaal kan ronddraaien. Iemand enig idee wat ik hier nou verder mee aan moet?

xkim
Lekkere goede piercer daar dan ...
† The 3 Kings †
pi_38784953
quote:
Op maandag 12 juni 2006 18:07 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Lekkere goede piercer daar dan ...
zeg dat ik laat daar dus ook geen piercing in mn gezicht plaatsen
pi_38784990
Daarom baal ik ervan dat de piercer bij Mick is ontslagen, waarom weet ik niet precies... Maar ik kon het goed vinden met die gast, zette altijd goede piercings.... En die nieuwe ken ik niet, maar ik wil nog wel 2 piercings in de toekomst......
† The 3 Kings †
pi_38785150
quote:
Op maandag 12 juni 2006 18:14 schreef TheSorrow het volgende:
Daarom baal ik ervan dat de piercer bij Mick is ontslagen, waarom weet ik niet precies... Maar ik kon het goed vinden met die gast, zette altijd goede piercings.... En die nieuwe ken ik niet, maar ik wil nog wel 2 piercings in de toekomst......
Eigenlijk heb ik ergens wel zin om terug te gaan om mn geld terug te eisen, maar dat neemt niet weg dat er een piercing schuin in mn oor zit....
pi_38785490
quote:
Op maandag 12 juni 2006 16:42 schreef daeri het volgende:
Hey,

Ik heb laatst n piercing in mn oor laten piercen bij (Piercing & Tattoo Amsterdam dacht ik).

Ik heb deze laten piercen als test, ik wil namelijk ooit een piercing in mn gezicht. Hiervoor heb ik ooit gaatjes in mn oor laten schieten, in het kraakbeen, en dit is altijd gaan ontsteken.. Dus ik dacht, laat ik er een in mn oor piercen, kijken hoe dat verloopt..

Allemaal leuk en aardig, de piercing zit er nu al in sinds 1 mei, maar kom er nu achter dat die piercing helemaal schuin zit, voor zit hoger dan achter, dit klopt volgens mij niet helemaal..

Door dat hij schuin zit is het schoonmaken ook lastiger omdat ik hem niet normaal kan ronddraaien. Iemand enig idee wat ik hier nou verder mee aan moet?

xkim
hey, heb je hem gewoon in je oorlel laten zetten, of...? Ik heb beide tragussen gepierct, zitten er allebei ook schuin in, ik denk dat dit zo hoort. (ze zijn in dezelfde shop gezet, maar door 2 verschillende piercers)


Verder begint het bij mij alweer een beetje te jeuken om m'n 5de piercing te zetten, zit te denken over een conch..iemand ervaringen mee?
pi_38786318
Conch.. Wat wil je weten?
pi_38786846
of het weer nachten lang op één oor slapen wordt? Mij lijkt het nogal meevallen aangezien het zeg maar aan je binnenkant van je oor zit en niet zeg maar de oppervlakte is zoals bij een industrial (heb een week lang niet op me linkeroor kunnen slapen:P) En valt de pijn ergens mee te vergelijken? (heb eskimo, 2 x tragus en industrial)
pi_38786980
Nee, dat wordt echt voorlopig op 1 oor slapen hoor Je oor wordt namelijk als je ligt tegen je hoofd aan geduwt. Waar je conch zit dat drukt zegmaar in. En dat doet pijn..

Ik kan niet zoveel over de pijn zeggen, ik heb een verdacht en bizar lage pijngrens. Deed niet meer pijn dan mijn navel, maar ja, toen wilde ik ook dood :p
pi_38787449
quote:
Op maandag 12 juni 2006 18:33 schreef Dudette1985 het volgende:

[..]

hey, heb je hem gewoon in je oorlel laten zetten, of...? Ik heb beide tragussen gepierct, zitten er allebei ook schuin in, ik denk dat dit zo hoort. (ze zijn in dezelfde shop gezet, maar door 2 verschillende piercers)
helix ^^
pi_38788342
Heb nu al ruim 5 maanden een tongpiercing, als ik die even uithaal voelt dat echt heel gek
Denk niet dat ik ooit nog een andere piercing laat zetten.
The only thing to fear, is running out of beer!
pi_38788381
quote:
Op maandag 12 juni 2006 19:55 schreef McFarmer het volgende:
Heb nu al ruim 5 maanden een tongpiercing, als ik die even uithaal voelt dat echt heel gek
Denk niet dat ik ooit nog een andere piercing laat zetten.
hoe bedoel je gek?
pi_38788966
quote:
Op maandag 12 juni 2006 19:55 schreef daeri het volgende:

[..]

hoe bedoel je gek?
Dan heb ik echt zo'n gevoel alsof er iets niet goed is in me mond..
Voelt zo leeg. Zal wel wennen zijn als ik hem er eens een keer niet meer in doe.

Mensen met een tongpiercing, wat is jullie record met het doorslikken van het balletje of hele piercing? Ik zelf heb al 2 balletjes doorgeslikt
The only thing to fear, is running out of beer!
pi_38788982
Dat had ik ook toen ik mijn tongpiercing er na 4 jaar uithaalde!
Je tong voelt dan zo raar en glad aan, heel apart, je bent gewoon altijd een bolletje gewend.
pi_38789013
Ik heb nog nooit een bolletje of de hele piercing doorgeslikt. Wel vaak genoeg heel hard op gebeten! Au!
pi_38794377
quote:
Op maandag 12 juni 2006 20:12 schreef McFarmer het volgende:

[..]

Dan heb ik echt zo'n gevoel alsof er iets niet goed is in me mond..
Voelt zo leeg. Zal wel wennen zijn als ik hem er eens een keer niet meer in doe.

Mensen met een tongpiercing, wat is jullie record met het doorslikken van het balletje of hele piercing? Ik zelf heb al 2 balletjes doorgeslikt
Ik heb de mijne bijna een jaar nu (27 juli ) en nog geen 1 x.... Pas 1 x losgegaan, en dat was 1,5 week geleden, omdat ik er weer een ijzer balletje op had gedaan, en die krijg je niet echt heel strak vast ofzo....

Maarja, nog geen 1 x dus
† The 3 Kings †
pi_38794406
quote:
Op maandag 12 juni 2006 20:13 schreef Lollifant het volgende:
Ik heb nog nooit een bolletje of de hele piercing doorgeslikt. Wel vaak genoeg heel hard op gebeten! Au!
Ik pas 1 x
† The 3 Kings †
pi_38900017


vandaag laten zetten. For the record, de meest linkse piercing (conch piercing). Ben er erg blij mee en pijn viel reuze mee!!!!
pi_38902687
Leuk!
pi_38903548
quote:
Op donderdag 15 juni 2006 22:06 schreef Dudette1985 het volgende:
[afbeelding]

vandaag laten zetten. For the record, de meest linkse piercing (conch piercing). Ben er erg blij mee en pijn viel reuze mee!!!!
fijn om te horen ik vind 'm namelijk erg gaaf.
Tap tap tap
  vrijdag 16 juni 2006 @ 00:10:17 #40
30488 coolbabe
My little pwny
pi_38905448
Mooi
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
pi_38908964
quote:
Op donderdag 15 juni 2006 22:06 schreef Dudette1985 het volgende:
[afbeelding]

vandaag laten zetten. For the record, de meest linkse piercing (conch piercing). Ben er erg blij mee en pijn viel reuze mee!!!!
Haha, goed werk!
  vrijdag 16 juni 2006 @ 08:49:51 #42
144251 anneVi
... die van ChrisVi, ja.
pi_38909381
die staan mooi!
pi_38912429
Ik heb 6 weken geleden een lipringetje laten zetten, nu blijft het nog een klein beetje rood...

Dat blauwe vloeistofje van de shop is op, is er iets anders wat ik erop kan doen?
Weet iemand wat ik het beste kan doen qua schoonmaken? Sterilon is te aggresief, wat kan ik dan gebruiken?
Un'altra te,
Dove la trovo io...
pi_38918349
quote:
Op maandag 12 juni 2006 16:42 schreef daeri het volgende:
Hey,

Ik heb laatst n piercing in mn oor laten piercen bij (Piercing & Tattoo Amsterdam dacht ik).

Ik heb deze laten piercen als test, ik wil namelijk ooit een piercing in mn gezicht. Hiervoor heb ik ooit gaatjes in mn oor laten schieten, in het kraakbeen, en dit is altijd gaan ontsteken.. Dus ik dacht, laat ik er een in mn oor piercen, kijken hoe dat verloopt..

Allemaal leuk en aardig, de piercing zit er nu al in sinds 1 mei, maar kom er nu achter dat die piercing helemaal schuin zit, voor zit hoger dan achter, dit klopt volgens mij niet helemaal..

Door dat hij schuin zit is het schoonmaken ook lastiger omdat ik hem niet normaal kan ronddraaien. Iemand enig idee wat ik hier nou verder mee aan moet?

xkim
iemand nog ideeën? Hij is nu ook behoorlijk ontstoken
  vrijdag 16 juni 2006 @ 16:10:46 #45
32846 WaSTeiL
geele sneeuw....
pi_38922280
quote:
Op vrijdag 16 juni 2006 14:27 schreef daeri het volgende:

[..]

iemand nog ideeën? Hij is nu ook behoorlijk ontstoken
Langs gaan bij de piercer en laat hem er naar kijken. Die kan het het beste zo beoordelen. Als je het niet met hem eens bent om wat voor een reden dan ook zou ik langs gaan bij een ander, maar dan moet je er wel rekening mee houden dat je dan misschien moet betalen.

Gaat om een piercing hoog in het oor door het kraakbeen heen? Ik weet van mijn vriendin dat die er ook maar last van bleef houden ondanks dat deze goed gezet is. De piercer raadde aan om zowel op de onder- als bovenkant met een Aspro bruistablet te hem een aantal keer te "deppen". (puntje van zo'n tablet natmaken tot het een klein beetje bruist en er dan tegenaan houden. Dat bleek uiteindelijk ook niet te helpen en hem er maar uitgehaald en binnen een week probleem opgelost.

Piercen is dus geen garantie dat het niet gaat ontsteken in je oor ondanks dat je het netjes schoonhoudt. In jouw geval zou ik gewoon langs de piercer gaan en om advies te vragen. Blijf er iig niet te lang mee lopen zodat je geen blijvende schade er aan overhoud. Dikke oren wilt (vrijwel) niemand.
Groepssex is eigenlijk gewoon time-management!
Drugs are only for losers and sex maniacs!
pi_38928216
quote:
Op vrijdag 16 juni 2006 16:10 schreef WaSTeiL het volgende:

[..]

Langs gaan bij de piercer en laat hem er naar kijken. Die kan het het beste zo beoordelen. Als je het niet met hem eens bent om wat voor een reden dan ook zou ik langs gaan bij een ander, maar dan moet je er wel rekening mee houden dat je dan misschien moet betalen.

Gaat om een piercing hoog in het oor door het kraakbeen heen? Ik weet van mijn vriendin dat die er ook maar last van bleef houden ondanks dat deze goed gezet is. De piercer raadde aan om zowel op de onder- als bovenkant met een Aspro bruistablet te hem een aantal keer te "deppen". (puntje van zo'n tablet natmaken tot het een klein beetje bruist en er dan tegenaan houden. Dat bleek uiteindelijk ook niet te helpen en hem er maar uitgehaald en binnen een week probleem opgelost.

Piercen is dus geen garantie dat het niet gaat ontsteken in je oor ondanks dat je het netjes schoonhoudt. In jouw geval zou ik gewoon langs de piercer gaan en om advies te vragen. Blijf er iig niet te lang mee lopen zodat je geen blijvende schade er aan overhoud. Dikke oren wilt (vrijwel) niemand.
Oke ik denk dat ik hem er dan maar binnenkort uit haal, en niet meer aan piercings ga beginnen

Snif
pi_38928464
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 13:42 schreef CherryLips het volgende:

- Gebruik nooit producten met alcohol om je piercing tijdens het helen schoon te maken (tenzij aanbevolen door de piercer of arts).
Weet iemand wat ik kan halen om m'n lipringetje schoon te maken?
Hij is nog niet helemaal genezen en dat blauwe vloeistofje is op van de shop.
Wat kan ik nu het beste gebruiken?
Un'altra te,
Dove la trovo io...
  vrijdag 16 juni 2006 @ 20:04:51 #48
30488 coolbabe
My little pwny
pi_38928601
Een nieuw blauw vloeistofje gaan kopen bij je shop
Of naar de apotheek gaan en vragen om hibicet of hibisol chloorhexidine
Aan de manier waarop zij op haar bezem zat, zag ik dat ik met een nymfomane heks te maken had.
  vrijdag 16 juni 2006 @ 20:37:37 #49
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_38929457
Ik heb jaren een navelpiercing gehad en dat ding er tijdens mijn zwangerschap twee jaar geleden uitgehaald.

Nu had ik sinds een paar maanden een zwart puntje aan de uiteindes van de gaatjes waar de piercing heeft gezeten. Toen ik het vorige week eens grondig ging bestuderen, bleek aan dat zwarte puntje een lang stuk wittig vleesachtig staafje te zitten . Met een beetje gepiel kon ik het er zo uittrekken, een stuk vlees met een lengte van ongeveer 5 mm .
En in mijn navel zat dus ook zo'n zwart puntje en toen ik daaraan ging pielen kreeg ik ook nog een staafje vlees te pakken, zo'n 2 mm lang . Het bloedde totaal niet bij het uithalen en deed ook geen pijn, het was alleen nogal goor

Herkent iemand dit bij een ex-piercing? Wat WAS dit in godsnaam??
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_38929654
quote:
Op vrijdag 16 juni 2006 20:04 schreef coolbabe het volgende:
Een nieuw blauw vloeistofje gaan kopen bij je shop
Of naar de apotheek gaan en vragen om hibicet of hibisol chloorhexidine
Noemen ze dat blauwe spul van de shop trouwens ook zo of is dat iets anders?
Thanks , ga volgende week ff langs de apotheek.

[ Bericht 2% gewijzigd door Noisekick op 16-06-2006 21:40:57 ]
Un'altra te,
Dove la trovo io...
pi_38930902
quote:
Op vrijdag 16 juni 2006 19:53 schreef daeri het volgende:

[..]

Oke ik denk dat ik hem er dan maar binnenkort uit haal, en niet meer aan piercings ga beginnen

Snif
heb m eruit, blijkt een heel abses te zitten..

nooit meer piercings voor mij
pi_38932217
quote:
Op vrijdag 16 juni 2006 20:37 schreef MaLo het volgende:
Ik heb jaren een navelpiercing gehad en dat ding er tijdens mijn zwangerschap twee jaar geleden uitgehaald.

Nu had ik sinds een paar maanden een zwart puntje aan de uiteindes van de gaatjes waar de piercing heeft gezeten. Toen ik het vorige week eens grondig ging bestuderen, bleek aan dat zwarte puntje een lang stuk wittig vleesachtig staafje te zitten . Met een beetje gepiel kon ik het er zo uittrekken, een stuk vlees met een lengte van ongeveer 5 mm .
En in mijn navel zat dus ook zo'n zwart puntje en toen ik daaraan ging pielen kreeg ik ook nog een staafje vlees te pakken, zo'n 2 mm lang . Het bloedde totaal niet bij het uithalen en deed ook geen pijn, het was alleen nogal goor

Herkent iemand dit bij een ex-piercing? Wat WAS dit in godsnaam??
Meeeter?
  zaterdag 17 juni 2006 @ 07:45:06 #53
115121 Arizona
Zeg maar Arißona
pi_38937884
quote:
Op vrijdag 16 juni 2006 22:35 schreef TheDenialTwist het volgende:

[..]

Meeeter?
Nee , het was echt vleesachtig.
You won't be lost, hurt, tired or lonely - Something beautiful will come your way
pi_38939535
Ik laat binnenkort voor de tweede keer een tongpiercing zetten. De vorige keer gingen ze er met een ontsmettend doekje overheen waarvan ze zeiden dat het ook licht verdovend was. Ik neem aan dat dat een leugen was? Verdoving is toch nergens voor nodig bij een tongpiercing want daar voelde ik echt niets van, net alsof het door dood vlees ging.

En welke piercer in Amsterdam is goed?

Nog een vraag: zijn die acryl balletjes makkelijk verkrijgbaar in de winkels? Ik wil onder een transparante en boven weet ik nog niet precies. Kun je dit ook direct in laten zetten? En zijn er ook acryl staafjes? Lijkt mij veel lichter te dragen namelijk.

[ Bericht 25% gewijzigd door Whoopsydaisy op 17-06-2006 11:13:12 ]
pi_38939954
Verdoving vind ik echt krankzinnige bullshit. Net zoiets als dat witte spul wat je als kind krijgt (of als volwassene, geen idee) voordat je een infuus in je hand krijgt. Het doet toch ontiegelijk veel zeer

Balletjes maken niet uit, maar genezen met een acrylstaafje is niet handig. Acryl is poreus, hoef verder niet uit te leggen waarom dat erg is? :p Plastic balletjes kun je overal vinden, van de Six tot aan je eigen shop.
pi_38940012
quote:
Op zaterdag 17 juni 2006 11:21 schreef Evil-Cherry het volgende:
Verdoving vind ik echt krankzinnige bullshit. Net zoiets als dat witte spul wat je als kind krijgt (of als volwassene, geen idee) voordat je een infuus in je hand krijgt. Het doet toch ontiegelijk veel zeer

Balletjes maken niet uit, maar genezen met een acrylstaafje is niet handig. Acryl is poreus, hoef verder niet uit te leggen waarom dat erg is? :p Plastic balletjes kun je overal vinden, van de Six tot aan je eigen shop.
Sterker nog: het is bij wet verboden. Ik vermoed dat de piercer het er destijds bijgezegd heeft omdat het wel een soort prikkelend gevoel gaf en om mij gerust te stellen of zo. Zijn acrylstaafjes uberhaupt wel goed bij tongpiercings? En brengt een acryl balletje wel schade toe aan je glazuur of niet?
pi_38940395
Verdoven met een prik is inderdaad alleen toegestaan als het gedaan wordt door iemand met een diploma.

Als mijn tong droog was en ze doen er alcohol op dan gaat die van mij ook prikken Maar het kan wel dat hij iets verdovend heeft gebruikt, maar het lijkt me sterk dat er ook maar iets van gewerkt heeft.

Zoals ik al zei, ik zou geen acryl gebruiken voor een nieuwe piercing. In principe kun je zoiets wel gebruiken als alles genezen is, maar niet iedereen vind het prettig. Als je licht en comfortable wilt, dan moet je voor PFTE gaan.

Mweoah, alle krachten die je op je glazuur uit oefent is slecht. Acryl lijkt me sowieso wel beter dan metaal. En het zal misschien iets minder pijn doen als je erop bijt

He, ik wil ook een tongpiercing. Helaas nog even wachten
pi_38945029
Minder leuk verhaal gehoord gister, maarja ik deel het maar ff

Maat van me ging gister een lippiercing halen bij Mick in Dordrecht... Afijn, het was 10 minuten voordat NL moest spelen, dus dat kon nog wel ff.... Hij zet die piercing, en hij trok helemaal wit weg Hij zag zichzelf overal (er hangen overal spiegels ) en hij werd echt he-le-maal para..... Mick zei tegen die maat van die gast die erbij was dat ie snel cola moest halen.... Die gast rennen naar de chinees, cola gekocht, en gegeven.... Hij kleurde gelijk weer helemaal bij, daarna shaggie gerookt en toen ging het weer goed Hij had van te voren ook niets gegeten, misschien dat dat het geweest is? Erg vreemd iig

Anywayz, ik vind het zeker wel top van Mick, ze zijn zeker een half uur nog met hem bezig geweest voordat ie eindelijk weer een beetje normaal was.... En dat terwijl ze dolgraag voetbal wilden kijken Zelfs de andere tattoeerder zei ook al van neeeeee je blijft zitten je gaat nergens heen.... Zekers tof
† The 3 Kings †
pi_38945281
quote:
Op zaterdag 17 juni 2006 15:30 schreef TheSorrow het volgende:
Anywayz, ik vind het zeker wel top van Mick, ze zijn zeker een half uur nog met hem bezig geweest voordat ie eindelijk weer een beetje normaal was.... En dat terwijl ze dolgraag voetbal wilden kijken Zelfs de andere tattoeerder zei ook al van neeeeee je blijft zitten je gaat nergens heen.... Zekers tof
ik vind het niet meer dan normaal dat de piercer ook voor een stukje (na)zorg zorgt. het zou wat zijn dat ie je mooi liet gaan en zelf hup naar t voetbal ging
toch ben ik bang dat het wel voorkomt, dus je maat heeft er zeker een goeie aan gehad.
pi_38946661
Ik had dat ook bij mij tongpiercing volgens mij. Ik wou meteen opstaan om in de spiegel te kijken, maar ik trok helemaal wit weg, dus die piercingmevrouw duwde me meteen weer terug in de stoel. Ik moest echt lang blijven zitten en kreeg glaasjes water enzo

Zal wel vaker gebeuren ja.
pi_38947084
quote:
Op zaterdag 17 juni 2006 11:40 schreef Evil-Cherry het volgende:

Zoals ik al zei, ik zou geen acryl gebruiken voor een nieuwe piercing. In principe kun je zoiets wel gebruiken als alles genezen is, maar niet iedereen vind het prettig. Als je licht en comfortable wilt, dan moet je voor PFTE gaan.
Wat is PFTE?
pi_38947144
quote:
Op zaterdag 17 juni 2006 15:30 schreef TheSorrow het volgende:

Anywayz, ik vind het zeker wel top van Mick, ze zijn zeker een half uur nog met hem bezig geweest voordat ie eindelijk weer een beetje normaal was.... En dat terwijl ze dolgraag voetbal wilden kijken Zelfs de andere tattoeerder zei ook al van neeeeee je blijft zitten je gaat nergens heen.... Zekers tof
Ik kreeg bij mijn conch direct erna een blikje cola, en ik was niet eens dizzy of wat. Alleen wat hyper en ik hing bijna aan het plafond van blijdschap. Had van te voren wel gezegd dat ik per se wilde liggen, anders zou ik van mijn stokkie gaan.

Kweenie, vind het wel prettig als ze zo goed voor je zorgen, ze maken immers wel je lijf kapot. Ik zou nooooooit van mijn leven meer terug komen als ze een wedstrijd belangrijker vinden.
pi_38947188
quote:
Op zaterdag 17 juni 2006 16:57 schreef Whoopsydaisy het volgende:

[..]

Wat is PFTE?
Soort flexibel siliconen spul ofzo. Ze noemen het ook wel eens "zwangerschapspiercings" voor navels. Omdat die zooi dus mee buigt en zo kun je een heel stuk uitbuiken zonder je piercing te verliezen. Tegenwoordig kun je ook gewoon de staafjes kopen, op maat knippen en een balletje erop zetten (zelftappend ). Maar dan moet hij eerst wel genezen zijn :p Ookal zijn daar de meningen over verdeelt.
  woensdag 21 juni 2006 @ 00:31:05 #64
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39059645
auw











Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39059735
quote:
heb ik ook gehad, alleen geen bloed erbij... ik vond het trouwens geen pijn doen ofzo..
  woensdag 21 juni 2006 @ 00:41:29 #66
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39059954
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 00:34 schreef daeri het volgende:

[..]

heb ik ook gehad, alleen geen bloed erbij... ik vond het trouwens geen pijn doen ofzo..

Ik wel dus
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39063727
Vet met die foto's erbij zo Ziet er mooi uit
† The 3 Kings †
  woensdag 21 juni 2006 @ 09:30:22 #68
32846 WaSTeiL
geele sneeuw....
pi_39064238
quote:
Op vrijdag 16 juni 2006 20:37 schreef MaLo het volgende:
Ik heb jaren een navelpiercing gehad en dat ding er tijdens mijn zwangerschap twee jaar geleden uitgehaald.

Nu had ik sinds een paar maanden een zwart puntje aan de uiteindes van de gaatjes waar de piercing heeft gezeten. Toen ik het vorige week eens grondig ging bestuderen, bleek aan dat zwarte puntje een lang stuk wittig vleesachtig staafje te zitten . Met een beetje gepiel kon ik het er zo uittrekken, een stuk vlees met een lengte van ongeveer 5 mm .
En in mijn navel zat dus ook zo'n zwart puntje en toen ik daaraan ging pielen kreeg ik ook nog een staafje vlees te pakken, zo'n 2 mm lang . Het bloedde totaal niet bij het uithalen en deed ook geen pijn, het was alleen nogal goor

Herkent iemand dit bij een ex-piercing? Wat WAS dit in godsnaam??
Ik heb dit alleen gehad bij een bestaande piercing. Mijn tepelpiercing draaide nogal moeilijk en bij wat pielen draaide hij in 1 keer wel en zat er aan het ringetje echt een kokertje van "vlees". Ging bijna van mijn stokkie toen ik het zag. Kon het er met moeite van het ringetje af krijgen.

Daarna kon het ringetje er weer netjes doorheen. Deed ook helemaal geen pijn ofzo. Wel erg vreemd. Later nog een keer gehad, maar daarna nooit meer.
Groepssex is eigenlijk gewoon time-management!
Drugs are only for losers and sex maniacs!
pi_39067061
quote:
ik ben nu stiekem toch blij dat ik de mijne heb laten schieten
Tap tap tap
pi_39067234
Want?
pi_39067817
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 11:00 schreef Evil-Cherry het volgende:
Want?
bloed
Het ziet er gewoon een beetje eng uit
Tap tap tap
pi_39068019
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 10:56 schreef CherryLips het volgende:

[..]

ik ben nu stiekem toch blij dat ik de mijne heb laten schieten
Schieten... slechte zaak
† The 3 Kings †
pi_39068479
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 11:22 schreef TheSorrow het volgende:

[..]

Schieten... slechte zaak
Maar dat wist ik toen niet
Tap tap tap
pi_39068767
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 11:16 schreef CherryLips het volgende:

[..]

bloed
Het ziet er gewoon een beetje eng uit
Je hoeft het bloed zelf niet te zien natuurlijk
pi_39069575
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 11:42 schreef Twisted_fok het volgende:

[..]

Je hoeft het bloed zelf niet te zien natuurlijk
Ik zou het sowieso knap vinden als je je eigen oor kunt zien zonder spiegel

En zie liever bloed dan iets laten schieten
  woensdag 21 juni 2006 @ 16:32:30 #76
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39080129
De piercer waar ik was zei ook dat hij nog nooit geschoten kraakbeenpiercings had gezien die goed bleven.. Ik heb daar zelf ook geschoten gaatjes gehad Jong en naief he en dat werd een enorme bobbel, hopen dat het met deze beter gaat
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39089125
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 16:32 schreef MissBliss het volgende:
De piercer waar ik was zei ook dat hij nog nooit geschoten kraakbeenpiercings had gezien die goed bleven.. Ik heb daar zelf ook geschoten gaatjes gehad Jong en naief he en dat werd een enorme bobbel, hopen dat het met deze beter gaat
Ja had ik ook, en toen een keer laten piercen, en toen ging het nog veel sneller mis....
  donderdag 22 juni 2006 @ 00:22:13 #78
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39098321
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 20:25 schreef daeri het volgende:

[..]

Ja had ik ook, en toen een keer laten piercen, en toen ging het nog veel sneller mis....
Oh

Ik moet zeggen dat schoonmaken nogal problematisch is Ik kan mezelf geen pijn doen Draaien lukt gewoon niet
Naja, op het papiertje staat dat na een paar dagen de pijn weg is... Daar hoop ik maar op...
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39101446
Als je niet kunt draaien, dan draai je niet MissBliss. Ik kon zelfs een paar dagen mijn normale oorbellen niet vervangen.

Wat niet gaat, dat gaat niet, en de ergste pijnen gaan er na een paar daagjes wel af

Uit US;
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 21:36 schreef Lieke_K het volgende:

[..]

Wow, die in je oorschelp is gaaf! Nog nooit eerder gezien eigenlijk, deed het erg veel pijn?
Jeuh, dat doet pijn. Zet je nagels maar eens hard op die plekken in je huid en je daarna voorstellen dat er een 1,6mm naald doorheen moet. Aan de andere kant; pijn hoort erbij, het is NIET fijn, maar het valt allemaal prima te overleven. Daarnaast heb ik een abnormaal lage pijngrens, dus eigenlijk moet je dat soort dingen ook niet aan mij vragen
  donderdag 22 juni 2006 @ 11:45:27 #80
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39106326
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 08:04 schreef Evil-Cherry het volgende:
Als je niet kunt draaien, dan draai je niet MissBliss. Ik kon zelfs een paar dagen mijn normale oorbellen niet vervangen.

Wat niet gaat, dat gaat niet, en de ergste pijnen gaan er na een paar daagjes wel af

Uit US;
[..]

Jeuh, dat doet pijn. Zet je nagels maar eens hard op die plekken in je huid en je daarna voorstellen dat er een 1,6mm naald doorheen moet. Aan de andere kant; pijn hoort erbij, het is NIET fijn, maar het valt allemaal prima te overleven. Daarnaast heb ik een abnormaal lage pijngrens, dus eigenlijk moet je dat soort dingen ook niet aan mij vragen
Nee, ik heb mn moeder het nog laten proberen, maar het ging echt niet. Naja, zal vanzelf wel komen
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39107069
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 00:22 schreef MissBliss het volgende:

[..]

Oh

Ik moet zeggen dat schoonmaken nogal problematisch is Ik kan mezelf geen pijn doen Draaien lukt gewoon niet
Naja, op het papiertje staat dat na een paar dagen de pijn weg is... Daar hoop ik maar op...
ik heb er helemaal geen pijn aan beleefd... tot het op het laatst zo erg ontstoken was dat ik een pusbult had zitten

draaien ging bij mij ook niet trouwens.. dus ik heb m maar geschoven... :-/
pi_39108656
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 11:45 schreef MissBliss het volgende:

[..]

Nee, ik heb mn moeder het nog laten proberen, maar het ging echt niet. Naja, zal vanzelf wel komen
Komt inderdaad vanzelf. Vond het zelf ook doodeng dat hij zo muurvast zat, maar hij gaan vanzelf "glijden".
  donderdag 22 juni 2006 @ 13:36:30 #83
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39110181
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 12:53 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Komt inderdaad vanzelf. Vond het zelf ook doodeng dat hij zo muurvast zat, maar hij gaan vanzelf "glijden".
De ene gleed net ja
De ander zit nog muurvast
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 12:04 schreef daeri het volgende:

[..]

ik heb er helemaal geen pijn aan beleefd... tot het op het laatst zo erg ontstoken was dat ik een pusbult had zitten

draaien ging bij mij ook niet trouwens.. dus ik heb m maar geschoven... :-/
Schuiven?
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39110404
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 13:36 schreef MissBliss het volgende:

[..]

De ene gleed net ja
De ander zit nog muurvast
[..]

Schuiven?
naar voren en naar achter, dr zit wat speling in maar ik had een staafje.. misschien is dat anders..?
  donderdag 22 juni 2006 @ 13:44:51 #85
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39110519
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 13:41 schreef daeri het volgende:

[..]

naar voren en naar achter, dr zit wat speling in maar ik had een staafje.. misschien is dat anders..?
Oh ok, mja komt op hetzelfde neer denk ik.
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39111223
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 13:36 schreef MissBliss het volgende:

[..]

De ene gleed net ja
De ander zit nog muurvast
Ik vind het echt een vreselijk gevoel Je voelt wel iets, maar niet wat het moet zijn. Zitten natuurlijk geen zenuwen in je kraakbeen.

Vind het echt heel naar Dus voorlopig laat ik het sieraad zo.
  donderdag 22 juni 2006 @ 14:22:44 #87
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39112010
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 14:03 schreef Evil-Cherry het volgende:

[..]

Ik vind het echt een vreselijk gevoel Je voelt wel iets, maar niet wat het moet zijn. Zitten natuurlijk geen zenuwen in je kraakbeen.

Vind het echt heel naar Dus voorlopig laat ik het sieraad zo.
Ja, niet echt een fijn gevoel Ik ga iig niks forceren, als het niet draait, dan niet
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
  donderdag 22 juni 2006 @ 23:02:58 #88
57571 -Mellow-
Hobo on the loose
pi_39131904
quote:
Op woensdag 21 juni 2006 16:32 schreef MissBliss het volgende:
De piercer waar ik was zei ook dat hij nog nooit geschoten kraakbeenpiercings had gezien die goed bleven.. Ik heb daar zelf ook geschoten gaatjes gehad Jong en naief he en dat werd een enorme bobbel, hopen dat het met deze beter gaat
Ik heb lang lang geleden een gaatje boven in mijn oor laten schieten. Heb er nog nooit last van gehad en kon er na minder dan voorgschreven 6 weken een ringetje in doen. Het gaat vaak mis, maar lang niet altijd. Heb t bij meerdere mensen gezien die het hebben laten schieten. Maar goed, het is natuurlijk niet zo verstandig.

Weet iemand wat precies de reden is dat ze je voor het piercen niet mogen verdoven?
'If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is, infinite.'
pi_39132006
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 23:02 schreef -Mellow- het volgende:


Weet iemand wat precies de reden is dat ze je voor het piercen niet mogen verdoven?
Hebben ze niet de goede opleiding voor geloof ik, die piercers
pi_39132282
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 23:04 schreef daeri het volgende:

[..]

Hebben ze niet de goede opleiding voor geloof ik, die piercers
Je moet een medische / verplegende opleiding daarvoor hebben gevolgd.
  vrijdag 23 juni 2006 @ 11:03:30 #91
111829 MissBliss
Godin van SHO
pi_39142153
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 23:02 schreef -Mellow- het volgende:

[..]

Ik heb lang lang geleden een gaatje boven in mijn oor laten schieten. Heb er nog nooit last van gehad en kon er na minder dan voorgschreven 6 weken een ringetje in doen. Het gaat vaak mis, maar lang niet altijd. Heb t bij meerdere mensen gezien die het hebben laten schieten. Maar goed, het is natuurlijk niet zo verstandig.

Weet iemand wat precies de reden is dat ze je voor het piercen niet mogen verdoven?
Nee naja, bij mij ging het dus ook mis, dus ik hoop dat het nu met piercen wel goed gaat.
Ziggy played guitar
Op donderdag 23 maart 2006 18:21 schreef Zhenar het volgende:
De gedachte alleen al om in de sig van MissBliss te staan maakt mij bronstig als een everzwijn bij volle maan :9~
pi_39142242
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 23:02 schreef -Mellow- het volgende:

[..]

Ik heb lang lang geleden een gaatje boven in mijn oor laten schieten. Heb er nog nooit last van gehad en kon er na minder dan voorgschreven 6 weken een ringetje in doen. Het gaat vaak mis, maar lang niet altijd. Heb t bij meerdere mensen gezien die het hebben laten schieten. Maar goed, het is natuurlijk niet zo verstandig.

Weet iemand wat precies de reden is dat ze je voor het piercen niet mogen verdoven?
ik heb er twee naast elkaar laten schieten, maar heb ook nergens problemen mee. in het begin wel, want eentje zit net op een 'knik' kraakbeen zeg maar, en dat was behoorlijk pijnlijk. heb hem er ook even uitgehaald, tijdje later per ongeluk weer doorgeprikt (ik wilde zonder spiegel een nieuw knopje in de ander doen, ik zat in het verkeerde gat te prikken, en toen ineens 'plop', was die weer door ranzig geluid). en sindsdien nergens last van.
Tap tap tap
  vrijdag 23 juni 2006 @ 11:33:58 #93
26467 raphidae
...antichrist...
pi_39143157
Ik heb 4 weken terug een snakebite laten zetten.

Filmpjes:
links: http://ra.phid.ae/gallery/v/party2k6/19may/IMG_0392b.AVI.html
rechts deel 1: http://ra.phid.ae/gallery/v/party2k6/19may/IMG_0398b.AVI.html
rechts deel 2: http://ra.phid.ae/gallery/v/party2k6/19may/IMG_0399b.AVI.html
quote:
Op donderdag 22 juni 2006 23:02 schreef -Mellow- het volgende:
Weet iemand wat precies de reden is dat ze je voor het piercen niet mogen verdoven?
Als de boel verdoofd is dan merk je het niet als er in een zenuw gepierced wordt. Komt zelden voor met de meer reguliere piercings, maar het is in het verleden wel voorgekomen, en dus is het bij wet verboden om het te vookomen.

Overgens kan je gewoon zelf bij je huisarts een recept voor lidocainezalf vragen, dat krijg je vrijwel altijd zonder problemen mee. De piercer mag niet verdoven, maar jijzelf wel. Zelf vind het wel een beetje te veel moeite voor die 2 seconden pijn, en het is niet voor niets verboden....
GENERATION 9: The first time you see this, copy it into your sig on any forum and add 1 to the generation. Social experiment.
محمّد هو خنزي | "All that we are is the result of what we have thought." [Buddha] | http://ra.phid.ae/
pi_39143696
Lidocaïne (zalf of vaseline) kun je ook gewoon bij de apotheek kopen hoor
  vrijdag 23 juni 2006 @ 11:53:08 #95
11458 ivetje
To infinity...and beyond!!
pi_39143892
Ik kreeg bij mijn tongpiercing destijds (4 jaar geleden) een bekertje mondspoeling. Moest daar 1 minuut mee spoelen en dan voel je je hele bek dus echt niet meer Daarna ging hij vanalles uitleggen en mijn tong bekijken of het allemaal kon enzo, toen ik een beetje het gevoel terug kreeg zette hij de piercing. Geen echte verdoving dus, maar ik vond het eigenlijk wel fijn dat het op die manier ging
To infinity…and beyond!
pi_39144883
Vraagje: wat is een goeie piercer in Amsterdam? Wil het vanavond laten doen!
pi_39144962
quote:
Op vrijdag 23 juni 2006 11:48 schreef Evil-Cherry het volgende:
Lidocaïne (zalf of vaseline) kun je ook gewoon bij de apotheek kopen hoor
dus dat zou ik dan in principe even op m'n oor kunnen smeren voor t piercen begint? want ik vind dat het engste gewoon, als het er eenmaal in zit maakt het me niet meer zo veel uit.
Tap tap tap
pi_39145488
quote:
Op vrijdag 23 juni 2006 12:23 schreef CherryLips het volgende:

[..]

dus dat zou ik dan in principe even op m'n oor kunnen smeren voor t piercen begint? want ik vind dat het engste gewoon, als het er eenmaal in zit maakt het me niet meer zo veel uit.
jezus, zon prikje is helemaal niet erg, ik voelde er zelf amper wat van... wees een bikkel en doe het gewoon en niet stom gaan doen over verdovingen voordat het begint.. je durft een piercing, of je durft het niet..
pi_39145584
quote:
Op vrijdag 23 juni 2006 12:40 schreef daeri het volgende:

[..]

jezus, zon prikje is helemaal niet erg, ik voelde er zelf amper wat van... wees een bikkel en doe het gewoon en niet stom gaan doen over verdovingen voordat het begint.. je durft een piercing, of je durft het niet..
dat maak ik zelf wel uit
Tap tap tap
pi_39145975
quote:
Op vrijdag 23 juni 2006 12:23 schreef CherryLips het volgende:

[..]

dus dat zou ik dan in principe even op m'n oor kunnen smeren voor t piercen begint? want ik vind dat het engste gewoon, als het er eenmaal in zit maakt het me niet meer zo veel uit.
Ik zou het niet doen, vaseline trekt niet zo best in en tegen de tijd adat het ingetrokken is, is de lidocaïne al lang en breed weg. Ik heb altijd vaseline omdat het zo lekker vet is en o-zo lekker is voor zonne-allergie Zalf zou je kunnen proberen. Lidocaïne verdooft alleen de huid een beetje, verder komt dat spul niet.

En als je alleen de prik eng vindt, dan helpt geen enkele pijnstiller, want dan is het volgens mij gewoon alleen het idee dat je pijn gaat hebben Aan de andere kant, als het je helpt, waarom niet.

Wat wil jij ook alweer? Conch?
pi_39146059
quote:
Op vrijdag 23 juni 2006 12:23 schreef CherryLips het volgende:

[..]

dus dat zou ik dan in principe even op m'n oor kunnen smeren voor t piercen begint? want ik vind dat het engste gewoon, als het er eenmaal in zit maakt het me niet meer zo veel uit.
Ik denk, beste CL, dat je er gewoon niet aan moet beginnen als je er echt zo schijterig (excuseer mij m'n taalgebruik) voor bent .
"It's hard to argue against cynics - they always sound smarter than optimists because they have so much evidence on their side."
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')