Je hebt zelf nog geen DS?quote:Op zaterdag 10 juni 2006 08:00 schreef Maraca het volgende:
Wat is eigenlijk de kwaliteit van de spellen (grafisch gezien). Want ik stond laatst bij de intertoys en op de doosjes (achterkant) leek het wel alsof sommige spellen grafisch gezien erg verouderd zijn.![]()
Nog maar 13 dagen![]()
Nee, ik heb zelf nog geen DS. Ik wacht geduldig *ahem* op de DS Litequote:Op zaterdag 10 juni 2006 23:30 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Je hebt zelf nog geen DS?
De kwaliteit verschilt idd erg per spel. Als de developers er tijd in steken dan kan het er behoorlijk tof uit zien. Maar verwacht geen psp achtige graphics. En sowieso geen EA games kopen.
Maar het is echt een hele vooruitgang ten opzichte van de GBA. Zelf vind ik de DS erg leuk omdat het een mooie brug slaat tussen de nieuwe, grafische krachtpatsers en games met het (nostalgische) gevoel van vroeger.
Spel ziet er overings op het juiste formaat, in beweging en op de DS een stuk beter uit.quote:Op zondag 11 juni 2006 08:43 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nee, ik heb zelf nog geen DS. Ik wacht geduldig *ahem* op de DS Lite![]()
Maar ben blij met je antwoord!
Als dit ongeveer de kwaliteit is dat je kan verwachten:
[afbeelding]
Dan is het zeker een verbeterting t.o.v de GBA/GBC
¤149.99quote:Op zondag 11 juni 2006 10:04 schreef Maraca het volgende:
Ik dacht ¤ 150,00
150 euro.quote:Op zondag 11 juni 2006 10:01 schreef tonks het volgende:
Hoe duur word ie?
Even duur als 'n MarioKartDS+DS-Pack.quote:Op zondag 11 juni 2006 10:12 schreef tonks het volgende:
Niet echt duur!
Da's meestal maar 2 of drie euroquote:Op zondag 11 juni 2006 11:05 schreef __Saviour__ het volgende:
de mediamarkt zal het misschien wel iets goedkoper hebben. dat was bijv. bij de psp ook zo.
Ja het is echt een stuk beter. En de displays zijn iets groter.quote:Op zondag 11 juni 2006 08:43 schreef Maraca het volgende:
[..]
Nee, ik heb zelf nog geen DS. Ik wacht geduldig *ahem* op de DS Lite![]()
Maar ben blij met je antwoord!
Als dit ongeveer de kwaliteit is dat je kan verwachten:
[afbeelding]
Dan is het zeker een verbeterting t.o.v de GBA/GBC
foto! vertel! Maak ons gek!quote:Op maandag 12 juni 2006 08:25 schreef Strolie75 het volgende:
Waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaah![]()
![]()
![]()
![]()
Ik heb een dooie pixel.
Het is een rood stipje op het bovenste scherm. Maar gek genoeg zie je het alleen bij zwarte laadschermen. Er valt dus wel mee te leven.quote:Op maandag 12 juni 2006 09:24 schreef BMH het volgende:
foto! vertel! Maak ons gek!
Grappig dat je er pas na 4-5 dagen achter komt
Import-DS = geen garantie. Zo simpel is het.quote:Op maandag 12 juni 2006 09:26 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Het is een rood stipje op het bovenste scherm. Maar gek genoeg zie je het alleen bij zwarte laadschermen. Er valt dus wel mee te leven.
Hoe zijn de garantiebepalingen van Nintendo m.b.t. dode pixels?
Maar eens een mailtje naar lik-sang sturen dan maar.quote:Op maandag 12 juni 2006 09:28 schreef Thomper het volgende:
Import-DS = geen garantie. Zo simpel is het.
Good luck with that, then.quote:Op maandag 12 juni 2006 09:29 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Maar eens een mailtje naar lik-sang sturen dan maar.
Je geen dode, maar een stuck pixel.quote:Op maandag 12 juni 2006 09:29 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Maar eens een mailtje naar lik-sang sturen dan maar.
De EU/AUS versie iig niet.quote:Op maandag 12 juni 2006 12:44 schreef turkish_n3z het volgende:
Zijn er al mensen die de DS lite in de winkel hebben zien liggen?
Staat het woord 'pixelneurose' eigenlijk al in de Van Dale? Dat mag er wel in na de introductie van de DS en de PSP.quote:Op maandag 12 juni 2006 18:43 schreef __Saviour__ het volgende:
Juist als je er op gaat letten is het erg irritant. En dan kun je het niet negeren.
Gaat zich om het idee inderdaad...moeten ze maar strengere kwaliteitscontroles uitvoeren.quote:Op maandag 12 juni 2006 18:41 schreef Wepeel2 het volgende:
Ach die dode pixels zijn toch niet zo'n ramp? Een zo'n lullig puntje.Mijn psp heeft ook een dode pixel die je tijdens zwarte schermen ziet. Ik heb me er nooit druk om gemaakt.
weer 10 seconden van m'n leven verspild met selecterenquote:
dan is het gewoon ff afwachtenquote:Op maandag 12 juni 2006 20:57 schreef Strolie75 het volgende:
Ik vond de prijzen van elektronica in Hong Kong vorig jaar nogal tegenvallen. Scheelt wel iets, maar niet zoveel. Al had het halve vliegtuig op de terugweg wel een PSP.
Ja, gister gespot bij MM Rotterdam Alexander.quote:Op dinsdag 13 juni 2006 00:10 schreef __Saviour__ het volgende:
Heeft de mediamarkt al lite demopods?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |