FOK!forum / Muziek / Tournament: Meest overschatte band allertijden: FINALE
TanteMathildevrijdag 2 juni 2006 @ 16:40
Welke bands trekken/trokken volle zalen, hoewel hun muziek eigenlijk niet om aan te horen is? Welke bands duiken om onbegrijpelijke redenen in elke top-zoveel allertijden op? Van welke bands zijn we het zat dat ze steeds maar weer door iedereen de hemel ingeprezen worden?

Kortom: welke bands (of artiesten) worden nou echt overschat?

In dit toernooi komen we uiteindelijk uit op de band (of artiest) die volgens de bezoekers van het muziekforum de meest overschatte band allertijden is.

Vorige topics:
Tournament: Meest overschatte band allertijden: nominaties
Tournament: Meest overschatte band allertijden: Ronde 1
Tournament: Meest overschatte band allertijden: Ronde 2
Tournament: Meest overschatte band allertijden: Ronde 3
Tournament: Meest overschatte band allertijden: Ronde 4
Tournament: Meest overschatte band allertijden: Ronde 5

En we zijn inmiddels alweer aangeland bij de finale!

Het principe is nu wel bekend denk ik: stemmen kan door de meest overschatte band/artiest vet te maken of de andere weg te halen, maar als je een creatievere manier weet om je keuze duidelijk te maken mag dat natuurlijk ook

Dubbele stemmen tellen nog steeds niet mee en als je een leuke motivatie voor je keuze hebt mag je die met iedereen delen

Stemmen kan tot vrijdag 9 juni
TanteMathildevrijdag 2 juni 2006 @ 16:41
* De Finale

Onze eerste finalist is DJ Tiësto



Tiësto (Tijs Verwest), drie keer verkozen tot beste DJ ter wereld, was zowel de eerste DJ die in z'n eentje een stadionconcert gaf als de eerste DJ die de Olympische Spelen mocht openen. Zijn grote internationale succes heeft hem een koninklijke onderscheiding en een 40e plaats in de verkiezing van de grootste Nederlanders allertijden opgeleverd.

In eerdere rondes versloeg hij:
  • Foreigner/The Doors (66-25/7)
  • Bryan Adams (20-37)
  • Linkin Park (43-26)
  • Bløf (32-15)
  • G-Unit (21-9)


    zijn tegenstander in de finale is Kane



    Deze Haagse band, die sinds 1998 actief is, heeft inmiddels al zo'n beetje alle prijzen en awards ontvangen die er in Nederland te winnen zijn en heeft daarbij 2 nummer 1 hits gescoord. Ook in België doet het collectief rond Dinand Woesthoff het vrij goed, maar de rest van het buitenland blijft vooralsnog op hun verlanglijstje staan.

    Tot nu toe hebben ze in dit toernooi de volgende bands verslagen:
  • The Beach Boys (10-98)
  • Metallica (9-49)
  • Coldplay (46-22)
  • Limp Bizkit (39-9)
  • Bon Jovi (18-13)


    kortom, de finale:

    DJ Tiësto - Kane
  • Zanderrrvrijdag 2 juni 2006 @ 16:44
    DJ Tiësto - Kane

    Ik hou ook niet zo van Tiesto's muziek, maar in ieder geval komt hij meestal op mij over als een vrij bescheiden kerel die het met hard werken en ook veel mazzel tot de top heeft geschopt. Dinand vind ik maar een blaaskaak met een gezwollen ego, dus van mij mag hij gerust winnen.
    Senecavrijdag 2 juni 2006 @ 16:47
    quote:
    Op vrijdag 2 juni 2006 16:44 schreef Zanderrr het volgende:
    DJ Tiësto - Kane

    Ik hou ook niet zo van Tiesto's muziek, maar in ieder geval komt hij meestal op mij over als een vrij bescheiden kerel die het met hard werken en ook veel mazzel tot de top heeft geschopt. Dinand vind ik maar een blaaskaak met een gezwollen ego, dus van mij mag hij gerust winnen.
    Eensch. Ze zuigen allebij, maar Tiesto vind ik dan nog wel een toffe peer. Dinand daarentegen is een omhooggevallen eikel. Ik stem Kane.
    splendorvrijdag 2 juni 2006 @ 16:53
    quote:
    Op vrijdag 2 juni 2006 16:47 schreef Seneca het volgende:

    [..]

    Eensch. Ze zuigen allebij, maar Tiesto vind ik dan nog wel een toffe peer. Dinand daarentegen is een omhooggevallen eikel. Ik stem Kane.
    Daar sluit ik mijn volledig bij aan.
    Kane is de winnaar wat mij betreft.
    Wint ie nog eens iets..
    belsenvrijdag 2 juni 2006 @ 16:57
    Tiësto, die heeft nog niet genoeg onderscheidingen, daar mag deze best bij.
    SuperUlivrijdag 2 juni 2006 @ 16:59
    Kane!
    ChOasvrijdag 2 juni 2006 @ 17:02
    Als ik mag meestemmen dan stem ik graag voor Kane
    tha_darkvrijdag 2 juni 2006 @ 17:03
    DJ Tiësto - Kane
    SevenWondersvrijdag 2 juni 2006 @ 17:03
    Kane 'was' een bandje. Vrienden die met elkaar muziek maakten, onder aanvoering van die Dinand. Er zijn bepaalde gasten uitgeknikkerd en vervangen door betaalde muzikanten. Kane is m.i. gewoon een geld- en marketingmachine van de platenmij. geworden.

    Tiesto, ik houd nietvan zijn 'ding', weet veel mensen op te zwepen met zijn intrepetatie van de muziek van anderen en daarmee groot succes te hebben.

    Ik stem voor Kane.
    Pulsyvrijdag 2 juni 2006 @ 17:07
    Kane it is.
    Stansfieldvrijdag 2 juni 2006 @ 17:10
    Tiesto
    metallicelmovrijdag 2 juni 2006 @ 17:19
    Kane sucks
    Philosoclesvrijdag 2 juni 2006 @ 17:26
    quote:
    Op vrijdag 2 juni 2006 16:44 schreef Zanderrr het volgende:
    DJ Tiësto - Kane

    Ik hou ook niet zo van Tiesto's muziek, maar in ieder geval komt hij meestal op mij over als een vrij bescheiden kerel die het met hard werken en ook veel mazzel tot de top heeft geschopt. Dinand vind ik maar een blaaskaak met een gezwollen ego, dus van mij mag hij gerust winnen.
    Daar sluit ik me bij aan. Dinand zal vast denken, jaja alleen omdat ik met me kop boven het maaiveld uitsteek maar zo werkt het nou eenmaal in ons kikkerlandje. Je mag best ergens goed in zijn (nou ja, 'goed'...), maar blijf gewoon rielekst, weet je.

    Tiësto ben ik ook niet kapot van, maar als strijker kan ik het stiekum toch wel waarderen als een DJ met een violist samenwerkt.

    In other words: Kane. Gaat deze ronde met straatlengte winnen denk ik.
    Boemanvrijdag 2 juni 2006 @ 17:32
    DJ Tiësto - Kane
    EJdeVikingvrijdag 2 juni 2006 @ 17:35
    ja maar... Tiesto kan niks. qua muziek maken. hij draait plaatjes. dus geeneens band of artiest. maar Kane is lekker irri, das zeker.
    (eh ik stem dus nie mee nee)
    knarsvrijdag 2 juni 2006 @ 17:36
    Kane omdat het gebakken lucht is, en zo klinkt de zang ook.
    Zvrijdag 2 juni 2006 @ 17:40
    DJ Tiësto - Kane
    Philosoclesvrijdag 2 juni 2006 @ 18:09
    quote:
    Op vrijdag 2 juni 2006 17:35 schreef EJdeViking het volgende:
    ja maar... Tiesto kan niks. qua muziek maken. hij draait plaatjes. dus geeneens band of artiest. maar Kane is lekker irri, das zeker.
    (eh ik stem dus nie mee nee)
    Ach, da's maar net hoe je het bekijkt. Beiden smeden bestaande dingen aaneen tot iets 'nieuws', alleen zijn dat bij Tiësto 'stukjes plaat' en bij Kane rock-akkoordenstructuren.

    Hoewel Tiësto d8 ik zo nu en dan wel eens een zelfverzonnen riedeltje over de beats heengooit, maar dat weet ik niet cker.
    morganevrijdag 2 juni 2006 @ 18:12
    eitje: Kane.
    kamagurkavrijdag 2 juni 2006 @ 18:19
    lastig lastig...

    Doe toch die janksmoel van een KANE maar. Dat daar al die mensen nog zijn ingestonken zeg
    dolle_hondvrijdag 2 juni 2006 @ 18:19
    kane
    Disordervrijdag 2 juni 2006 @ 18:24
    Tiësto. Kane beschikt over talent. Ik vind de muziek niet te pruimen, maar ze schrijven wel hun eigen muziek. Tiësto ook, maar dat vind ik zo verschrikkelijk simpel. En dat van iemand die van elektronische muziek houdt. Dus daar ligt het ook niet aan. Ik vind Tiësto gewoon zwaar overschat.

    Niet dat ik Kane leuk vind
    dolle_hondvrijdag 2 juni 2006 @ 18:25
    trouwens:

    terechte finale.
    echt absoluut de 2 grote favorieten tegen elkaar
    methodmichvrijdag 2 juni 2006 @ 18:55
    DJ Tiësto verliest dik van Kane!!
    Da.Rockvrijdag 2 juni 2006 @ 18:57
    KANE
    farfavourvrijdag 2 juni 2006 @ 18:57
    KANE
    Urquhartvrijdag 2 juni 2006 @ 19:04
    Kane
    Uzumaki_Narutovrijdag 2 juni 2006 @ 19:06
    Kane


    DaisyDukevrijdag 2 juni 2006 @ 19:36
    Hoe hard glijer Dinand het ook probeert, in het buitenland krijgt Kane geen voet aan de grond. In Nederland wordt de band verschrikkelijk overschat, in de ons omringende landen weten ze Kane blijkbaar wel prima op waarde te schatten.

    Thijs is, in tegenstelling tot Dinand, een ontzettend sympathieke kerel, maar z'n wereldwijde faam en z'n uitverkiezing tot beste DJ ter wereld, nekken 'm in dit spelletje:

    Tiesto
    Scummyvrijdag 2 juni 2006 @ 20:46
    Tiesto

    Omdat er gewoon veel betere DJ's in de wereld zijn.
    JeroenVvrijdag 2 juni 2006 @ 21:18
    quote:
    Op vrijdag 2 juni 2006 20:46 schreef Scummy het volgende:
    Tiesto

    Omdat er gewoon veel betere DJ's in de wereld zijn.
    Maar er zijn ook betere bands in de wereld dan Kane, al vindt Dinand zelf van niet.

    Kane dus.
    regularjoevrijdag 2 juni 2006 @ 21:22
    quote:
    Op vrijdag 2 juni 2006 17:36 schreef knars het volgende:
    Kane omdat het gebakken lucht is, en zo klinkt de zang ook.
    Ik had het niet beter kunnen verwoorden. ongeloveljik saai.
    Maar.. Tiesto vind ik dan weer niet overschat, zijn muziek heeft een eigen stijl die je niet bij zoveel andere DJ's terug vindt..luister eens naar Dellerium.= dat is goede muziek. het heeft iets authentieks..
    nipengvrijdag 2 juni 2006 @ 22:39
    DJ Tiësto - Kane

    Tiësto is geen band.
    Fiamavrijdag 2 juni 2006 @ 22:51
    Kane
    tong80vrijdag 2 juni 2006 @ 22:51
    Kane by far

    tong80vrijdag 2 juni 2006 @ 22:52
    Ik heb geen verstand van Techno. Ik sta wel te dansen 's nachts op Lowlands in een lekkere house tent. En wat ik van Tiesto hoor kan ie mij wel bekoren. Die jongenj is goed in wat ie doet.

    pfafvrijdag 2 juni 2006 @ 22:58
    Nipeng en DaisyDuke hebben beide goede punten. Toch ga ik voor Kane, hoewel ik die janksmoel natuurlijk ook weer geen prijs gun. Soit. Kane dus.
    Verdwaalde_99vrijdag 2 juni 2006 @ 23:08
    Kane

    Ik begrijp de boodschap van kane niet.

    Tiesto vind ik best goede muziek maken om af en toe te luisteren, hoewel de in search of sunrise cd die ik laatst gekocht heb, ook stress-verwekkend is, in search of sunrise slaat ook de plank muzikaal finaal mis, die cd is ook een miskoop te noemen, maar kane heeft totaal niets in zich, totaal gebrek aan uitstraling en muzikaal slaat het ook kant nog wal. Kane maakt herrie. En dan is herrie gewoon herrie. Harde muziek hoeft geen herrie te zijn. Maar herrie is muziek die totaal de plank mis slaat. En dan is het gewoon hoe het in het gehoor ligt, muziek ligt in het gehoor of niet in het gehoor. Als muziek niet in het gehoor ligt, dan klopt de muziek niet. En schijnbaar zijn de meningen op dat gebied gelijk te noemen. Dat mensen toch vaker dezelfde smaak hebben.

    kane begrijp ik dus totaal niet. En die zanger staat me niet aan. Op de een of andere manier heeft die zanger van kane een uitstraling die mijn maag doet laten draaien. Ik vind hem gewoon overkomen alsof hij wat over zich heeft dat niet in orde is.

    De kop van die zanger is niet in orde gewoon. Van alles is mis met zijn kop, dus zijn persoonlijkheid zal vast en zeker ook zo ziek zijn als maar zijn kan. Zijn persoonlijkheid wil ik niet eens leren kennen. Laat staan de muziek. Allebei dus niet.

    Het liefst hoor ik niets meer van die hele band. Dat ze in de verdoemenis verdwijnen ook. En nooit meer een poging wagen tot een come-back.
    pfafvrijdag 2 juni 2006 @ 23:11
    Dromenvanger.
    Verdwaalde_99vrijdag 2 juni 2006 @ 23:15


    Ik moest het even van mijn hart laten gaan. Ik vind kritiek leveren best okey. Ik wil geen bash doen. Maar als een band een wanprestatie leverd en daarmee beroemd is geworden onterecht, dan mag dat best gezegd worden. Ik bedoel, als een band beroemd is en in de lucht geprezen wordt. Terwijl ze niets voorstellen.

    Dan is kritiek nodig ook. Kritiek is goed. Kritiek is gezond. Zonder kritiek kom je niet vooruit.

    Maar die kop van Kane

    Zeur-kop heeft die. Alsof zijn hele denken zeuren is. En die muziek is ook zeuren. Zeur-muziek als het ware. Mensen die zeuren

    Mensen met een zeur-kop

    Dat die wat gaat doen aan zijn instelling. Misschien kan hij dan bij de supermarkt vakken vullen Als ze zo'n kop in het bedrijf willen hebben. Representatief ziet hij er totaal niet uit Zelfs een vakkenvuller moet goed voor de dag komen omdat hij anders de klanten weg jaagd. Snap niet dat al die fans Kane zo waarderen, je gaat toch niet tijdens een concert 2 uur naar die kop kijken??? En naar die muziek luisteren??? Ik heb dus ook gelukkig geen enkel nummer van Kane op de harde schijf staan. Nou, toevallig 1 per ongeluk. Toevallig ook nog met tiesto samen. Tiesto en kane in 1 nummer. Let it rain of zoiets. Toevallig of niet??? Kane in een tiesto jasje. Alsof ze voor de duivel werken

    Maar ik denk niet dat die kane een andere kop kan krijgen, hij heeft gewoon een zeur-kop. Je kunt van zo'n kop geen andere kop maken. Hij kan beter een zak over zijn kop trekken als hij over straat loopt. Staat beter. Gewoon een vuilniszak.

    Hebben andere mensen er geen last van

    Nog 1 opmerking.

    Dinand Woesthoff is geen artiestennaam. Echt niet. Je kunt Janssen heten en een grote artiest worden.

    Maar heet je Dinand Woesthoff, dan kun je onmogelijk artiest worden. Die naam zegt al genoeg.

    Janssen of Smeets, dat kunnen grote artiesten zijn. En dan is de voornaam nog van belang.

    Is je naam Dinand Woesthoff, dan ben je van nature een mislukking. Ik voel zulke zaken dus aan ook. Omdat het ook de details zijn. Het is de kop van die Dinand Woesthoff, in combinatie met zijn naam. En zo zal zijn geboortedatum en ouders er ook mee te maken hebben. Dat maakt hem geen artiest. Dat maakt hem een mislukking in de muziek. Omdat hij niet in de muziek thuis hoort.

    En nu stop ik voordat ik ga doordraven

    [ Bericht 6% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 02-06-2006 23:24:23 ]
    Verdwaalde_99vrijdag 2 juni 2006 @ 23:35
    Laatste bericht even nog.

    Over Tiesto dus. Die jongen kan een beetje met knopjes spelen en met de draaitafel. Dat kun je ieder kind bijbrengen, dat is geen echte muziek. Dat is met de blokker spelen zoals kleuters doen.

    Het is geen echte muziek. Er zit ook geen diepgang in op muzikaal gebied.

    Ik hou de laatste tijd meer van intelligente muziek eigenlijk. Ik heb 18,000 muziek-bestanden op de harde schijf staan. Ik ga alles nog eraf gooien wat overbodig is.

    Volgens mij hou ik weinig over. Klassiek luister ik vaker de laatste tijd. Ik ga vaker naar de bibliotheek ook om te zoeken in de bakken, en dan selecteer ik gewoon beter. Ik neem niet zomaar wat willekeurigs. Ik kijk ook naar de titel van de album en naar de namen van de nummers. En zeker ook naar de naam van de band. Hoewel dat ook niet alles hoeft te zeggen. Ik neem ook vaak totaal onbekende artiesten in de bibliotheek, artiesten waar ik nog nooit van gehoord heb, de artiesten die niet in de top 40 komen neem ik eruit. Artiesten die niet massaal geprezen worden ook. Waar de kudde zich massaal op gaat richten.

    Maar muziek moet raken, als muziek je niet raakt dan is het niet in orde. De muziek van Tiesto raakt me totaal niet. Het zegt me niets meer. Vroeger zei het me wel wat, maar toen was ik anders bezig met muziek.

    De muziek van Kane raakt wel, maar die raakt op een irritante manier. De muziek van Kane stoort dus. En dat is een negatieve manier van raken.

    En zo kun je muziek blijven selecteren en bekritiseren.

    Metallica vind ik nog steeds goed vaker, maar ga ik echt kieskeurig zijn, dan stap ik ook daar vanaf. En die neiging heb ik vaker ook.

    Daft Punk vind ik dan veeeeeel beter dan Tiesto.

    Maar zelfs Daft Punk kun je commentaar op leveren als je echt verder gaat met een oordeel.

    Wat blijft er dan over in de muziek???

    De echte artiesten!!!!!!!!

    Vandaag een boek geleend in de bibliotheek dat over boeken gaat. En in dat boek staan kritische uitspraken.

    Eentje ging een beetje als volgt...

    " Een bibliotheek kun je vergelijken met een berg afval, waar enkele juwelen in verborgen zijn".

    En zo kun je dat ook zien in de muziek. Duizenden artiesten en albums. Maar als je echt goed gaat selecteren kom je op slechts weinig juwelen uit.

    Als je echt je gehoor de kost geeft dus ook.

    Als je vaker luistert en goed luistert.
    Falcovrijdag 2 juni 2006 @ 23:35
    Kane
    Theloniousvrijdag 2 juni 2006 @ 23:55
    Natuurlijk is Tiesto de meest overschatte van de twee. Die heeft ook succes in het buitenland.
    KELDERzaterdag 3 juni 2006 @ 00:29
    nederlandse finale 0/

    echt een van de droomfinales, je zou eens moeten weten hoe vaak ik beide artiesten heb vervloekt in mijn functie als verkoper bij een CD winkel,, de keus is dan ook erg moeilijk. Ik heb een grotere hekel aan Kane (irritante eikel als zanger, matige liedjes, irritante fans), maar puur kijkend naar de vraagstelling van deze poll, namelijk de meest overschatte band allertijden, dan toch maar DJ TIESTO

    dance-muziek is sowieso hevig overgewaardeerd, en iemand die hele legioenen volgelingen heeft door enkel met zn armpjes wijd naast een draaitafel en computer hoeft te staan verdient deze titel met een gouden randje
    Litphozaterdag 3 juni 2006 @ 00:44
    Kane. Duh .
    ranjazaterdag 3 juni 2006 @ 01:15
    Tiesto is geen band, maar ook niet eens een artiest. Hij draat platen ja. So? Hij hoort dus gewoon niet in deze poll eigenlijk. En dus stem ik op Kane.
    Berkeryzaterdag 3 juni 2006 @ 01:31
    Doe mij ook maar een portie Kane
    GLOzaterdag 3 juni 2006 @ 01:53
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 01:15 schreef ranja het volgende:
    Tiesto is geen band, maar ook niet eens een artiest. Hij draat platen ja. So? Hij hoort dus gewoon niet in deze poll eigenlijk. En dus stem ik op Kane.
    Correctie: de dj Tiësto draait platen, de artiest Tiësto maakt al meer dan 10 jaar zijn eigen muziek
    methodmichzaterdag 3 juni 2006 @ 11:24
    Hij produceert geluid, GLO. Dat is heel wat anders.
    DaisyDukezaterdag 3 juni 2006 @ 11:36
    Wel opvallend dat er nog steeds mensen zijn die de uiterst simplistische stelling 'muziek uit computers = geen echte muziek' aanhangen...
    bartridzaterdag 3 juni 2006 @ 12:04
    quote:
    Op vrijdag 2 juni 2006 21:22 schreef regularjoe het volgende:

    [..]

    Ik had het niet beter kunnen verwoorden. ongeloveljik saai.
    Maar.. Tiesto vind ik dan weer niet overschat, zijn muziek heeft een eigen stijl die je niet bij zoveel andere DJ's terug vindt..luister eens naar Dellerium.= dat is goede muziek. het heeft iets authentieks..
    en dat komt omdat het origineel van Delerium erg goed is, niet door de remix talenten van tiesto.....

    Verder ben ik het wel met DD eens dat dat een erg simplistische stelling is. Veel electronsiche muziek zit knapper in elkaar dan het zoveelste gitaar bandje. En de mensen die roepen dat dj'en `plaatjes draaien' is, zou ik aan willen raden om het zelf eens te proberen, dan zie je vanzelf dat het iets moeilijker in elkaar steekt.

    Mijn stem gaat naar Kane
    Keileweg-ethicuszaterdag 3 juni 2006 @ 12:22
    De muziek van Tiësto vind ik eigenlijk nog best lekker om te luisteren. Kane daarentegen vind ik niks. De begeleidingsmuzak is soms nog best aardig, maar die stem van Dinand... hij heeft nog een ergere aardappel in de keel dan Anouk. Ik zet de radio altijd meteen uit als ik hem die geforceerde strotgeluiden door de boxen hoor persen.

    Kane dus!
    Mattievandezolderzaterdag 3 juni 2006 @ 14:16
    Tiësto toch maar, het eerste album van Kane was nog goed te pruimen en aan Tiësto had ik al vanaf het begin een grafhekel dus geef die klootviool de award maar!
    Litphozaterdag 3 juni 2006 @ 14:27
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 11:36 schreef DaisyDuke het volgende:
    Wel opvallend dat er nog steeds mensen zijn die de uiterst simplistische stelling 'muziek uit computers = geen echte muziek' aanhangen...
    Ik denk ook niet dat je aan het feit dat Kane voorstaat direct kan afleiden dat de meerderheid het wél begrepen heeft .
    VaderJacobzaterdag 3 juni 2006 @ 14:39
    Kane, duidelijk
    Kolkuszaterdag 3 juni 2006 @ 16:39
    KANE!
    bladibladiblazaterdag 3 juni 2006 @ 16:49
    Kane

    Ik vind Tiesto niet altijd geweldig qua muziek, maar hij is tenminste nog wel sympathiek. Niet zeiken, maar gewoon muziek maken die hij goed vindt.
    Dinand zit alleen maar te zeuren dat zijn muziek niet begrepen wordt. Gast, maak gewoon muziek en als er een supernummer tussen zit dat de rest van de wereld ook leuk vind breek je daar ook wel door.
    methodmichzaterdag 3 juni 2006 @ 18:56
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 11:36 schreef DaisyDuke het volgende:
    Wel opvallend dat er nog steeds mensen zijn die de uiterst simplistische stelling 'muziek uit computers = geen echte muziek' aanhangen...
    Dat mist vaak een ziel.
    snellejellezaterdag 3 juni 2006 @ 18:57
    wat een eitje voor Dinand en vrienden.

    Kane dus!
    Elandzaterdag 3 juni 2006 @ 19:00
    Tiësto. Gaat nergens over die muziek. Kane is tenminste nog een soort van band.
    DaisyDukezaterdag 3 juni 2006 @ 19:06
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 18:56 schreef methodmich het volgende:

    [..]

    Dat mist vaak een ziel.
    Dat is een totaal andere discussie. Er is net zoveel zielloze elektronische muziek als zielloze muziek in een standaard rockbezetting. Een ziel zit immers niet in het instrumentarium.

    Het ging mij om het feit dat er blijkbaar nog steeds mensen zijn de 'muziek uit computers' nog steeds als nepmuziek zien, en bandjes automatisch (of in ieder geval eerder) koppelen aan authenticiteit. Zie bijvoorbeeld bovenstaande post.
    Elandzaterdag 3 juni 2006 @ 19:09
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 19:06 schreef DaisyDuke het volgende:

    [..]

    Dat is een totaal andere discussie. Er is net zoveel zielloze elektronische muziek als zielloze muziek in een standaard rockbezetting. Een ziel zit immers niet in het instrumentarium.

    Het ging mij om het feit dat er blijkbaar nog steeds mensen zijn de 'muziek uit computers' nog steeds als nepmuziek zien, en bandjes automatisch koppelen aan authenticiteit. Zie bijvoorbeeld bovenstaande post.
    Ik heb niks met elektronische muziek. Bij een band stel ik me een groep mensen voor die live muziek maken door op een instrument te spelen. Niet een man achter een draaitafel die z'n dingetje doet. Dat het een artiest is, prima. Maar een band vind ik het niet. Overigens is iets al vrij snel te betitelen als muziek, dus daar zul je mij niet over horen verder.
    Gatalinzaterdag 3 juni 2006 @ 19:16
    Mijn stem gaat naar Kane!
    TanteMathildezaterdag 3 juni 2006 @ 19:45
    Kane
    Tiësto krijgt dan wel veel meer waardering, maar bij hem is het tenminste voor iets waar hij goed in is. Niet dat ik ook maar enigszins verstand heb van dat soort muziek, maar als hij door mensen die er wel verstand van hebben drie keer wordt verkozen tot beste dj, dan neem ik aan dat het wel goed zit met z'n muziek. Kane daarentegen is gewoon een middelmatig bandje dat klinkt als duizenden anderen, maar dat om de een of andere reden toch enorm populair is en serieus bedoelde muziekprijzen wint.
    Theloniouszaterdag 3 juni 2006 @ 20:10
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 19:45 schreef Nepthys het volgende:
    Kane
    Tiësto krijgt dan wel veel meer waardering, maar bij hem is het tenminste voor iets waar hij goed in is. Niet dat ik ook maar enigszins verstand heb van dat soort muziek, maar als hij door mensen die er wel verstand van hebben drie keer wordt verkozen tot beste dj, dan neem ik aan dat het wel goed zit met z'n muziek.
    Waarom vertrouwen op de mening van anderen, je hoeft er niet voor gestudeerd te hebben.
    Kane irriteert je waarschijnlijk meer omdat je daar meer mee geconfronteerd word.
    Brahimovzaterdag 3 juni 2006 @ 21:09
    Kane
    #ANONIEMzaterdag 3 juni 2006 @ 23:04
    Kane.
    Hoewel tiesto muziek ook niet mijn ding is, vind ik het onder de elektronische muziek altijd wel aan te horen. Kane daarentegen is zeer middelmatig, maar ligt blijkbaar goed bij radiostations.
    Captain_Redbeardzaterdag 3 juni 2006 @ 23:47
    Tiesto weet wat opbouwen naar een climax is. Weliswaar doet hij dat net als vele andere Nederlandse collega's te veel en te overduidelijk, maar het vervalt in ieder geval niet tot een modderpoel van derderangs poprock zonder bezieling. Als je gitaarmuziek maakt zonder bezieling wint computermuziek het met verve van je. Derhalve: KANE
    RCHYzondag 4 juni 2006 @ 13:06
    Tiësto - Kane
    iceblisszondag 4 juni 2006 @ 13:14
    Kane
    De attitude van Kane is zum kotschen, Tiësto is nog wel een aardige kerel als hij op TV komt.
    TanteMathildezondag 4 juni 2006 @ 13:57
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 20:10 schreef Thelonious het volgende:

    [..]

    Waarom vertrouwen op de mening van anderen, je hoeft er niet voor gestudeerd te hebben.
    Kane irriteert je waarschijnlijk meer omdat je daar meer mee geconfronteerd word.
    Dat ook misschien. Ik luister nooit het soort muziek dat Tiësto maakt, dus ik heb geen vergelijkingsmateriaal, maar ergens heb ik toch best wel bewondering voor wat hij allemaal heeft bereikt.
    Beathovenzondag 4 juni 2006 @ 14:15
    Kane

    Tiesto heeft het 'echt' gemaakt en is wereldwijd bekend. Dinand 'denkt' alleen dat ze te groot zijn voor Nederland, maar in het buitenland bakken ze er weinig van.
    _Yapser_zondag 4 juni 2006 @ 14:44
    kane
    spacemangraigzondag 4 juni 2006 @ 16:15
    quote:
    Op zaterdag 3 juni 2006 19:09 schreef Eland het volgende:

    [..]

    Ik heb niks met elektronische muziek. Bij een band stel ik me een groep mensen voor die live muziek maken door op een instrument te spelen. Niet een man achter een draaitafel die z'n dingetje doet. Dat het een artiest is, prima. Maar een band vind ik het niet. Overigens is iets al vrij snel te betitelen als muziek, dus daar zul je mij niet over horen verder.
    gelukkig is electronische muziek wel meer dan 'een man achter een draaitafel' .
    ScottTracyzondag 4 juni 2006 @ 17:03
    DJ Tiësto - Kane
    _Xbox_Master_zondag 4 juni 2006 @ 18:12
    Kane
    VASNDzondag 4 juni 2006 @ 18:59
    DJ Tiësto - Kane

    duidelijk.
    Venugopalanmaandag 5 juni 2006 @ 13:29
    DJ Tiësto - Kane
    Zwansenmaandag 5 juni 2006 @ 13:34
    Ik denk dat Tiësto nog musicaler is dan menigeen denkt. Hij maakt zijn eigen muziek, en ik zie niet in waarom muziek maken op een computer minder is dan op een raar uitziend ding als een gitaar.

    Ik had graag U2 en Kane hier gezien, maar dus toch maar Kane dan. Eigenlijk verschilt er ook niet veel aan die 2 bands.

    kane dus.
    MrFl0ppYmaandag 5 juni 2006 @ 17:59
    DJ Tiësto - Kane

    Kane heeft best goede muziek en ookal heeft dinand wel een erg grote ego betekend het nog niet dat hij overschat is. hoogstens door hem zelf. Tiesto's muziek is gewoon te makkelijk om zoveel aandacht te krijgen.. ik bedoel de olympische spelen
    ChicaneBTmaandag 5 juni 2006 @ 18:14
    Tiësto is geen band dus daar kun je niet opstemmen, dit betekend dat Kane automatisch de grootste loser band is . Tiësto maakt naar mij mening lekkere muziek en komt niet voor niks voor op alle top ranglijsten voor goede DJ´s .

    KANE
    GiSaEmaandag 5 juni 2006 @ 19:26
    Kane
    "Why?" you ask? Tiësto had vroegah nog wel goede muziek en lekkere mix albums, ook de ISOS reeks bevalt me wel, alleen zijn hedendaagse commerciele nummers zijn bagger. Daarbij is het wel een toffe gast. Kane was in het begin al bagger en is het altijd al geweest.
    warpoziomaandag 5 juni 2006 @ 23:49
    DJ Tiësto
    heiden6maandag 5 juni 2006 @ 23:59
    quote:
    Op maandag 5 juni 2006 13:34 schreef Zwansen het volgende:
    Ik denk dat Tiësto nog musicaler is dan menigeen denkt. Hij maakt zijn eigen muziek, en ik zie niet in waarom muziek maken op een computer minder is dan op een raar uitziend ding als een gitaar.

    Ik had graag U2 en Kane hier gezien, maar dus toch maar Kane dan. Eigenlijk verschilt er ook niet veel aan die 2 bands.

    kane dus.
    Hier sluit ik mij in het geheel bij aan. Kane...
    Flibblewoensdag 7 juni 2006 @ 18:27
    Coldplay

    Maar omdat die helaas uitgeschakeld is wordt het Kane
    GossoKingwoensdag 7 juni 2006 @ 18:34
    Hoewel ik een schijthekel aan Kane heb, kies ik toch voor Tiesto. Heb de dude drie keer gezien, maar alle keren was het godsgruwelijk saai. De allerslechtste keer was op Pinkpop een paar jaar terug, toen hij niet eens platen bij zich had, maar enkel CDs die hij in volgorde afspeelde en wat op en neer sprong. Mijn mening: OVERGEWAARDEERD!!
    Mobster273woensdag 7 juni 2006 @ 18:35
    Kane
    BdRwoensdag 7 juni 2006 @ 19:48
    DJ Tiësto

    De openenings-act van de Olympische Spelen, DJ solo concerten, ridder in de orde Van Oranje-Nassau, in de lijst met grootste Nederlanders allertijden... en dat allemaal voor een plaatjesdraaiert (even grofgezegd) Volgens mij heeft zijn naamsbekendheid een 'rondzoem effect', veel mensen denken alleen bij heet woord DJ al meteen aan hem. "beste DJ van de wereld..? erh.. ja, Tiësto?"

    Hij wordt eigenlijk door het publiek over het paard getild. Misschien valt hem dat niet echt te verwijten, maar dat maakt hem wel het meest overschat vind ik, en daar gaat het hier om.. Ik heb nou niet echt het idee dat het publiek wegloopt met Kane, buiten een handjevol fans dan.
    Aproposdonderdag 8 juni 2006 @ 15:04
    Hmmm......met mijn stem moet ik natuurlijk mijn persoonlijke mening weergeven, maar niets heft het feit op dat ik werkelijk nog nooit iemand de loftrompet heb horen steken over Dinand c.s. Dit in tegenstelling tot Tiesto.
    Daarom stem ik op Tiesto, met de aantekening dat Dinand een proleet is en Tiesto moet hangen voor z'n ''bewerking'' van het Adagio voor strijkers.

    [ Bericht 11% gewijzigd door Apropos op 08-06-2006 15:19:19 ]
    Elanddonderdag 8 juni 2006 @ 15:09
    quote:
    Op zondag 4 juni 2006 16:15 schreef spacemangraig het volgende:

    [..]

    gelukkig is electronische muziek wel meer dan 'een man achter een draaitafel' .
    Leg es uit? De muziek van Tiësto is voor mijn gevoel niet veel meer dan dat hoor?
    _alejandrodonderdag 8 juni 2006 @ 15:11
    KANE natuurlijk
    Frollodonderdag 8 juni 2006 @ 15:18
    Ja ja, ook ik ben van de generatie die vindt dat een paar plaatjes draaien iemand nog geen artiest maakt. En dus:

    Tiësto
    TanteMathildevrijdag 9 juni 2006 @ 12:26
    Wie nog wil stemmen kan dat tot 16.00 doen
    kamagurkavrijdag 9 juni 2006 @ 12:52
    quote:
    Op donderdag 8 juni 2006 15:09 schreef Eland het volgende:

    [..]

    Leg es uit? De muziek van Tiësto is voor mijn gevoel niet veel meer dan dat hoor?
    Inderdaad.
    schaap001vrijdag 9 juni 2006 @ 12:56
    Ondanks dat ik niet van zijn muzieksoort hou, komt Tiësto op mij toch oprechter over met waar 'ie mee bezig is. Alhoewel 'ie tegenwoordig behoorlijk zijn zakken vult, heb ik het idee dat dat in eerste instantie niet zijn uitgangspunt was. Kane (lees: Dinand) komt op mij over als een 'bandje' dat in het leven geroepen is als potentiele 'moneymaker' (wat je trouwens in díe opzet best geslaagd kunt noemen) en niet als een band met hartstochtelijke muzikanten met liefde voor muziek (getuige ook het meedogenloze 'personeelbeleid' in de begindagen).

    DJ Tiësto - Kane
    HVvrijdag 9 juni 2006 @ 13:10
    DJ Tiësto - Kane
    TanteMathildevrijdag 9 juni 2006 @ 16:02
    * De uitslag

    DJ Tiësto - Kane 18-55



    Kane wint met een straatlengte voorsprong van Tiësto en mag zich dus de meest overschatte band allertijden noemen!

    Hiermee zijn we aan het einde van dit toernooi gekomen. Iedereen bedankt voor het stemmen!
    (en Bog bedankt dat ik het van je mocht overnemen)
    Riverpoet-32zaterdag 10 juni 2006 @ 18:44
    Betekent dit dat ik Radiohead niet meer kan nomineren?
    TanteMathildezaterdag 10 juni 2006 @ 21:08
    quote:
    Op zaterdag 10 juni 2006 18:44 schreef Riverpoet-32 het volgende:
    Betekent dit dat ik Radiohead niet meer kan nomineren?
    Radiohead lag er in de eerste ronde al uit tegen U2
    Flibblezaterdag 10 juni 2006 @ 23:00
    En toch blijft Colplay voor mij de absolute nummer 1!
    methodmichzondag 11 juni 2006 @ 11:31
    Toch leuk voor Dinand, een prijsje.
    _Xbox_Master_zondag 11 juni 2006 @ 11:44
    Gefeliciteerd Dinand
    Frollozondag 11 juni 2006 @ 12:44
    quote:
    Op zaterdag 10 juni 2006 23:00 schreef Flibble het volgende:
    En toch blijft Colplay voor mij de absolute nummer 1!
    Helemaal mee eens!

    Maar Kane gun ik de overwinning ook van harte hoor.
    Lucjahzondag 11 juni 2006 @ 17:11
    ik heb dit hele ding jammer genoeg niet meegemaakt maar ik wil wel ff zeggen dat ik nirvana nummer 1 vind.. ze spelen per liedje 3 verschillende noten en de stem van hem is als een vogel die een noot in de keel heeft zitten... en toch zie ik om de 100 meter iemand met een shirt van hen..
    VaderJacobzondag 11 juni 2006 @ 17:51
    quote:
    Op zondag 11 juni 2006 17:11 schreef Lucjah het volgende:
    ik heb dit hele ding jammer genoeg niet meegemaakt maar ik wil wel ff zeggen dat ik nirvana nummer 1 vind.. ze spelen per liedje 3 verschillende noten en de stem van hem is als een vogel die een noot in de keel heeft zitten... en toch zie ik om de 100 meter iemand met een shirt van hen..
    Ga eens na hoe knap

    Dat je met zulke eentonigheid iets briljants kan creéren!
    Trouwens "die stem" dat had het hem nou net.

    ja ik ben ook fan

    Kane gefeliciteerd
    Lucjahzondag 11 juni 2006 @ 18:55
    t is niet briljant... het is gewoon makkelijk en zeer overrated...
    kamagurkazondag 11 juni 2006 @ 19:03
    quote:
    Op zondag 11 juni 2006 11:31 schreef methodmich het volgende:
    Toch leuk voor Dinand, een prijsje.
    Ik wil het hem wel hoogstpersoonlijk komen overhandigen namens fok!
    Dos37zondag 11 juni 2006 @ 20:11
    Kane
    dolle_hondzondag 11 juni 2006 @ 20:15
    bedankt nepthys
    Rens_Wilderszondag 11 juni 2006 @ 21:03
    Had Coldplay niet kunnen winnen?

    Anyway, Kane
    Flibblezondag 11 juni 2006 @ 21:34
    quote:
    Op zondag 11 juni 2006 21:03 schreef Rens_Wilders het volgende:
    Had Coldplay niet kunnen winnen?

    Anyway, Kane
    Wheheh we beginnen gewoon een nieuwe tournament waarvoor we alleen Coldplay nomineren!
    Paulinezondag 11 juni 2006 @ 23:08
    Kane
    #ANONIEMmaandag 12 juni 2006 @ 10:28
    Kane dan maar.

    DJ Tiesto is tenminste goed in zijn vak, terwijl Kane aan het hele genre rock echt niets toevoegt.
    Flibblemaandag 12 juni 2006 @ 16:27
    Kane heeft al gewonnen hoor!
    sound-stormmaandag 12 juni 2006 @ 19:55
    Gaan we 't nog een keer doen ?
    maar dan met andere bands!
    Flibblemaandag 12 juni 2006 @ 19:58
    Ja! Met alleen maar Coldplay!
    mien-moekemaandag 12 juni 2006 @ 20:55
    Kane is de terechte winnaar.
    Votzdinsdag 13 juni 2006 @ 10:24
    quote:
    Op zondag 11 juni 2006 17:11 schreef Lucjah het volgende:
    ik heb dit hele ding jammer genoeg niet meegemaakt maar ik wil wel ff zeggen dat ik nirvana nummer 1 vind.. ze spelen per liedje 3 verschillende noten en de stem van hem is als een vogel die een noot in de keel heeft zitten... en toch zie ik om de 100 meter iemand met een shirt van hen..
    Helemaal mee eens, ze werden populairder na de dood van Kurt, alsof het een afgod was. Onbegrijpelijk. Zo vernieuwend was de muziek van hen ook weer niet.
    Lonewolf2003woensdag 14 juni 2006 @ 01:07
    Terechte winnaar.
    Bastianwoensdag 14 juni 2006 @ 06:59
    Kane is zó commercieel ik hou echt niet van trance e.d maar van mij had Tiesto toch mogen winnen
    KaheemSaidwoensdag 14 juni 2006 @ 08:52
    Kane

    Niet dat ik Tiesto wat vindt, maar Kane
    knakworstjewoensdag 14 juni 2006 @ 19:54
    KANE helaas staat blof nie in de finale das pas een scheitband
    thaleiawoensdag 14 juni 2006 @ 19:57
    Ik vind Kane helemaal geen terechte winnaar, want afgaand op de negatieve dingen die ik over die band hoor in m'n omgeving wordt die gewoon op waarde geschat, hoor

    Coldplay was een goeie winnaar geweest, of inderdaad Nirvana: kijk wat betreft invloed die ze hebben gehad worden ze niet overschat, maar wb muzikale kwaliteiten wel, en zo'n ultiem geniale albums zijn Bleach en Nevermind nou ook weer niet (sprak zij met gevoel voor understatement)
    Antonwoensdag 14 juni 2006 @ 20:10
    Ok, nadat ik niet meer op Queen kon stemmen heb ik me even terug getrokken uit dit tournooi. Maar nu moet ik toch echt met volle overtuiging (en om een vriendin van me te zieken) op Kane stemmen!
    TanteMathildewoensdag 14 juni 2006 @ 20:15
    Joehoe
    Stemmen is niet meer nodig, want we zijn al klaar
    regularjoewoensdag 28 juni 2006 @ 20:38
    quote:
    Op woensdag 14 juni 2006 20:15 schreef Nepthys het volgende:
    Joehoe
    Stemmen is niet meer nodig, want we zijn al klaar
    Maar dan wilde ik nog heel offtopic even melden dat Keane ook een grote kutband is.. het zuigt minder dan kane.. maar toch
    zo.. dat voelt weer goed.
    sound-stormwoensdag 28 juni 2006 @ 20:56
    Keane is cool
    Ze hebben een heel cool geluid voor het aantal instrumenten dat ze hebben
    Laevidwoensdag 5 juli 2006 @ 22:01
    Terechte winnaar in de finale..........

    maar toch blijft U2 mijn favoriet voor de titel
    Flibblewoensdag 5 juli 2006 @ 22:05
    quote:
    Op woensdag 5 juli 2006 22:01 schreef Laevid het volgende:
    Terechte winnaar in de finale..........

    maar toch blijft U2 mijn favoriet voor de titel
    EIgenlijk moeten er een tournament komen tussen alleen Coldplay en U2.
    MauroPicottodonderdag 6 juli 2006 @ 00:36
    Duidelijk Kane.

    Waarom staan de Backstreet Boys eigenlijk niet in de finale?
    Megalomaniacdonderdag 6 juli 2006 @ 13:08
    quote:
    Op donderdag 6 juli 2006 00:36 schreef MauroPicotto het volgende:
    Duidelijk Kane.

    Waarom staan de Backstreet Boys eigenlijk niet in de finale?
    Omdat ze niet meer bestaan?
    PetRabbitdonderdag 6 juli 2006 @ 15:25
    Kane is zonder twijfel een terechte winner... wat een prutsers
    MauroPicottomaandag 10 juli 2006 @ 22:48
    quote:
    Op donderdag 6 juli 2006 13:08 schreef Megalomaniac het volgende:
    [..]

    Omdat ze niet meer bestaan?
    In welke tijd leef jij? Ze bestaan nog wel degelijk. Helaas.
    Megalomaniacdinsdag 11 juli 2006 @ 13:23
    quote:
    Op maandag 10 juli 2006 22:48 schreef MauroPicotto het volgende:

    [..]

    In welke tijd leef jij? Ze bestaan nog wel degelijk. Helaas.
    Nah! Heb eigenlijk heel lang niets meer van ze gehoord. Dus vandaar...
    cohendinsdag 11 juli 2006 @ 13:24
    kane is niet gegroeid in zijn muziek. tiesto heeft de hele wereld als het ware veroverd, en kane kan dat niet eens in belgie
    Megalomaniacdinsdag 11 juli 2006 @ 13:28
    quote:
    Op zondag 11 juni 2006 17:11 schreef Lucjah het volgende:
    ik heb dit hele ding jammer genoeg niet meegemaakt maar ik wil wel ff zeggen dat ik nirvana nummer 1 vind.. ze spelen per liedje 3 verschillende noten en de stem van hem is als een vogel die een noot in de keel heeft zitten... en toch zie ik om de 100 meter iemand met een shirt van hen..
    Ben blij dat er iemand is die er hetzelfde over denkt!!
    VonHintendonderdag 13 juli 2006 @ 11:53
    quote:
    Op woensdag 5 juli 2006 22:01 schreef Laevid het volgende:
    Terechte winnaar in de finale..........

    maar toch blijft U2 mijn favoriet voor de titel
    *lettertype 380 + vet + cursief + onderstreept* : AMEN TO THAT.

    U2 = grootste napenband ter wereld. (of laat ik het zo zeggen, ze hebben een paar leuke nummers, maar voor de rest klinkt alles hetzelfde en die albums van hun zijn zó niet-boeiend..)
    Sammy3000donderdag 13 juli 2006 @ 13:50
    Kane is terechte winnaar. Al snap ik niet waarom Oasis niet in de finale is gekomen...
    methodmichdonderdag 13 juli 2006 @ 18:52
    Ja en Radiohead dan?

    Gauw nog maar een toernooi houden!!
    Lonewolf2003donderdag 13 juli 2006 @ 19:00
    quote:
    Op donderdag 6 juli 2006 00:36 schreef MauroPicotto het volgende:
    Duidelijk Kane.

    Waarom staan de Backstreet Boys eigenlijk niet in de finale?
    Omdat er naast meisjes tussen de 8 en 15 er niemand is die hun hoog ins chat, dus ook niet overschat worden.
    DanseMacabredonderdag 13 juli 2006 @ 19:02
    DJ Tiësto - Kane
    Dinand kijkt alsof ie elk moment kan gaan schijten.
    Sammy3000vrijdag 14 juli 2006 @ 11:38
    quote:
    Op donderdag 13 juli 2006 18:52 schreef methodmich het volgende:
    Ja en Radiohead dan?

    Gauw nog maar een toernooi houden!!
    Stel voor dat we een nieuwe strijd aangaan: de grootste Britpop Zeepbel..