abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 6 juni 2006 @ 00:15:49 #101
27257 qwerty_x
Tudo jóia !!
pi_38578963
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 00:00 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

Feijoa als in die groene vrucht?
van feijão
ik neem trouwens aan dat dat spul wel groen is als het groeit
maar het is beter bekend als bruine bonen
zonnig Brasil
  dinsdag 6 juni 2006 @ 01:59:59 #102
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38580904
Gebruiken ze in Brazilië ook veel avocados? Mijn vrouw maakt van een stuk of 5 avocado's, en een zooi andere ingredienten een overheerlijke Guacamole!
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  dinsdag 6 juni 2006 @ 03:01:17 #103
111528 Viajero
Who dares wins
pi_38581434
quote:
Op maandag 5 juni 2006 19:36 schreef ErwinRommel het volgende:
Wat is voor jou het favoriete eten in het land waar je verblijft?

In Brazilië zou dat "Feijoada" moeten zijn, echter ik hou er niet van. (vraag mening van qwerty_x).

De Braziliaanse keuken vind ik niet bepaald verfijnd en bij restaurantbezoek moet men zich al snel wenden tot kilo-restaurants omdat de restaurants zoals we kennen in bv Europa vreselijk duur zijn.

Dus?.......jullie lokale lekkernijen en zaken welke jullie niet door de mond kunnen krijgen. En heeft het land een bepaalde eetcultuur?
Braziliaans eten is idd niet om over naar huis te schrijven. Of misschien juist wel, omdat het zo verrassend tegenvalt. Ik ben alleen in Fortaleza geweest, en dat schijnt dan ook wel de meest vette keuken van het land te zijn. Ze frituren daar echt alles, en een onsje gebakken kaas voor ontbijt is ook niet echt mijn ding.. wel heerlijk fruit trouwens en heerlijk bier, (Antartica )heerlijke Caipirinhas en heel gevaarlijke Cachaça..

Wat hier in Engeland echt lekker is is Sunday Roast. Ook pubfood is vaak erg lekker. Indiaas ga ik ff een tijdje niet meer doen, beetje op geoverdosed.. En hier in London heb je goede restaurants uit de hele wereld

Fish and Chips zou ik eigenlijk nog eens moeten proberen maar er hangt altijd zo'n misselijke lucht bij die plaatsen..
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
  dinsdag 6 juni 2006 @ 03:05:23 #104
111528 Viajero
Who dares wins
pi_38581450
quote:
Op maandag 5 juni 2006 10:55 schreef poohy het volgende:
Iedereen bedankt voor de lieve reacties

We hebben het inderdaad geprobeerd en dat is al heel veel waard!

Eigenlijk gaat het ons trouwens niet echt om het materialistische gedeelte. Als je naar Nieuw-Zeeland gaat, dan moet je niet de instelling hebben om veel te gaan verdienen. De salarissen liggen hier een stuk lager.

Ik zag ons dan ook niet na een jaar in een kast van een huis zitten met breedbeeld tv, jacuzzi en een bos als tuin. Maar het is wel zo leuk als er een beetje schot in zit. We zijn nu ruim een jaar verder, wonen samen in een beschimmeld 1-persoonshuisje en een van ons is werkeloos

Dus ja, dan kan je wel zeggen dat het niet goed gaat. En dan ook de vraag, hoeveel heb je er voor over om er nog wat van te maken? We zijn niet met de instelling weggegaan om voor altijd in NZ te gaan wonen. Dat is zo definitief en is helemaal niet nodig

Dus nog een paar maandjes en dan is het voorbij. Wel een opluchting hoor
Respect dat jullie het geprobeerd hebben, en respect dat jullie ook weer teruggaan als het niet lukt.

Ik heb het in Barcelona ook niet gered, na zes maanden weer terug met geen geld meer, lonen in Spanje zijn ook flink laag...

Nu in London, en dat gaat wel goed, dus mocht je alsnog naar het buitenland willen, blijf hoop houden
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
  dinsdag 6 juni 2006 @ 03:12:49 #105
111528 Viajero
Who dares wins
pi_38581484
quote:
Op maandag 5 juni 2006 20:14 schreef maartena het volgende:

[..]

Inderdaad.... geheel mee eens, het is in de VS ook niet koek-en-ei, en de Canadese regering is vorig jaar ook alweer gevallen door enorme politieke schandalen. Er zijn mensen, maar volgens mij zijn dat vooral jongeren, hier op Fok! die de "marokkanenproblematiek" een reden vinden om uit Nederland te vertrekken. Dat soort mensen raad ik vooral aan om het eens te proberen, want als je in Nederland al niet open kan staan voor andere culturen, dan zul je ook in andere landen enorme problemen ervaren.
hoeveel van die schreeuwers zie je ook echt gaan?
ze zijn na een week terug omdat ze het op verjaardagsfeestjes in een kring op buitenlanders zitten kankeren teveel missen..
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
  dinsdag 6 juni 2006 @ 03:16:14 #106
111528 Viajero
Who dares wins
pi_38581498
quote:
Op maandag 5 juni 2006 23:59 schreef StefanP het volgende:

[..]

Hier ben ik het niet mee eens. Ik sta open voor allerlei culturen en heb met niemand moeite, eet lekker bij de Mexicaan en de Griek, werk met Indiers, Chinezen en de helft van de mensen waar ik mee omga is op de een of andere manier allochtoon (zwart/Thais/Brits/Mexicaans/noem maar op) zonder dat dat me uberhaupt opvalt. Maar aan Marokkanen heb ik een grondige hekel (jaja, ik scheer alles over 1 kam, maar ik heb het helemaal gehad met dat volk door meerdere persoonlijke ervaringen). Of beter gezegd: aan de Islam en de opdringerige, agressieve, profiterende aanhangers ervan.
Hier sluit ik me bij aan, ken mensen uit veel culturen (ok Marokkanen), reis veel, maar ik heb idd ook een hekel aan Marokkanen. Dat is alleen niet echt de reden dat ik uit NL weg ben gegaan, dat was meer om de economische kans die ik kreeg.
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
  dinsdag 6 juni 2006 @ 03:18:16 #107
111528 Viajero
Who dares wins
pi_38581507
Sorry voor mijn lange lijst posts, jetlagged en kan niet echt slapen....
It really is just like a medieval doctor bleeding his patient, observing that the patient is getting sicker, not better, and deciding that this calls for even more bleeding.
  dinsdag 6 juni 2006 @ 14:18:53 #108
78918 SeLang
Black swans matter
pi_38590817
Mijn favoriet op dit moment is gerookte haai
Dat eet ik zo eens in de twee weken.

En alles met eend vind ik lekker. Vandaag weer eend-noodles als lunch gehad
Verder veel dumplings, allerlei soorten tofu, noodles, en alles wat uit de zee komt vind ik lekker, dus veel vis, garnalen en schelpdieren

Taiwanezen vinden eten echt ontzettend belangrijk en ze kunnen letterlijk urenlang praten over allerlei soorten eten (soms wordt ik daar weleens moe van )

Er zijn hier overal van die piepkleine restaurantjes waar ze zich meestal specialiseren op maar een paar gerechten die ze echt goed kunnen. Daar kun je dan voor 2-3 euro heerlijk eten. Aan inrichting wordt geen geld besteed (je zit op plastic tuinstoeltjes en je moet zelf de plakkerige tafel met servetjes schoonvegen ). Dat soort dingen vinden ze hier totaal onbelangrijk. Maar het eten is top
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  dinsdag 6 juni 2006 @ 14:28:07 #109
78918 SeLang
Black swans matter
pi_38591159
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 03:01 schreef Viajero het volgende:
Wat hier in Engeland echt lekker is is Sunday Roast. Ook pubfood is vaak erg lekker.
Ik vond het in de UK moeilijk om fatsoenlijk eten te vinden. Zelfs bij vrij dure restaurants vond ik het vaak tegenvallen. Om over dat pub food maar niet te spreken. Daarnaast is alles veeeel te duur voor wat je krijgt.

Maar goed, de UK heeft weer andere goede dingen. Alleen het eten is niet één van die goede dingen.

(bij een Indier, Thai of Chinees heb je gelukkig wel kans op lekker eten)
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_38591687
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 14:18 schreef SeLang het volgende:

Er zijn hier overal van die piepkleine restaurantjes waar ze zich meestal specialiseren op maar een paar gerechten die ze echt goed kunnen. Daar kun je dan voor 2-3 euro heerlijk eten. Aan inrichting wordt geen geld besteed (je zit op plastic tuinstoeltjes en je moet zelf de plakkerige tafel met servetjes schoonvegen ). Dat soort dingen vinden ze hier totaal onbelangrijk. Maar het eten is top
Klinkt bekend. Daar heb je er hier in Manila ook een hele hoop van .
Honey ! Take me drunk, i am home !
  dinsdag 6 juni 2006 @ 15:13:07 #111
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_38592800
quote:
Op maandag 5 juni 2006 23:36 schreef maartena het volgende:

[..]

Die kwartjes zijn ook goed om in het mandje te smijten op een tolweg, en om parkeermeters mee te vullen.

Gelukkig hoef ik alleen bij het strand voor het parkeren te betalen, (en soms ook niet) en neem ik de tolweg niet echt vaak.
Ik ben hier nog niet betaald parkeren tegengekomen. Volgens mij downtown wel, maar daar ben ik nog niet geweest. Ik vind het wassen irritanter.
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
  dinsdag 6 juni 2006 @ 18:40:30 #112
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_38598892
quote:
Op maandag 5 juni 2006 21:42 schreef qwerty_x het volgende:
alles wat ook maar enigszins op rijst en/of bonen lijkt, komt me behoorlijk de strot uit: volgens mij eten Brazilianen meer rijst per persoon dan Chinezen en Japanners samen ....

en verder mis ik gekruid eten; hier in het zuiden is alles erg flauw en vlak

w.b. al die schreeuwers over emigreren: laat maar waaien, want meestal moet eerst nog het gras gemaaid, de hypotheek afbetaald, de schoonmoeder overleden, de kat gecastreerd, de nagels gelakt of weet ik wat voor smoezen er uiteindelijk altijd zijn om niet te gaan

en ondertussen maar blijven kankeren
Rijst en bonen eet ik alleen bij hoge uitzondering. Maar elke dag rijst en bonen? No way!!!
Arroz, feijão e bife com alface.
Dat is het standaard eten en ik mag dan wel een vleesliefhebber zijn, maar vaak zit er smaak nog kraak aan

Veel vet idd zoals ook iemand anders al schreef, nee dank je wel. Liever een mals en sappig stukje vlees zonder vet, Filé Mignon bv.
Kruiden hier zijn over het algemeen zout en een heel klein beetje peper, vooral niet teveel.
Limoensap word ook vaak voor het vlees gebruikt.
Daarentegen de keuken van Bahia is wel weer wat gekruid, maar dat zal vooral te maken hebben met het verleden toen veel slaven aankwamen in Brazilië.
Maar het zuiden, waar ik dus woon, is het eten maar flauwtjes en laf.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  dinsdag 6 juni 2006 @ 18:42:15 #113
110987 ErwinRommel
De woestijnvos. Een legende.
pi_38598976
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 01:59 schreef maartena het volgende:
Gebruiken ze in Brazilië ook veel avocados? Mijn vrouw maakt van een stuk of 5 avocado's, en een zooi andere ingredienten een overheerlijke Guacamole!
ja hoor we hebben hier ook gewoon avocados, echter noemen we dat hier weer "abacates".
Wij eten het eigenlijk amper, soms wel eens in salades.
Vulneratus nec Victus The Spirit Will Never Leave Us.
  dinsdag 6 juni 2006 @ 21:16:16 #114
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38605679
quote:
Op dinsdag 6 juni 2006 00:15 schreef qwerty_x het volgende:

[..]

van feijão
ik neem trouwens aan dat dat spul wel groen is als het groeit
maar het is beter bekend als bruine bonen
Dat ja, dat hebben we hier ook. Heb ik nog een reclamelabel voor gemaakt. Avocado eet ik hier regelmatig op brood aangezien een heel salsa dipje maken te moeilijk is en ik geen Magic Bullet heb.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  vrijdag 9 juni 2006 @ 05:07:38 #115
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38681707
Poohy,


TV1 zend hier het WK uit. Ik hoop dat Sky Sports 1 het ook doet, kan ik mooi beneden kijken. Tis alleen wel weer op onmogelijke tijdstippen.

Eerste wedstrijd Duitsland - Costa Rica zal gespeeld worden om 04.00.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  vrijdag 9 juni 2006 @ 08:02:22 #116
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38682175
Ik mag zondag om 06:00 op om Nederland tegen Servie te zien spelen....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  vrijdag 9 juni 2006 @ 08:25:29 #117
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38682385
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 08:02 schreef maartena het volgende:
Ik mag zondag om 06:00 op om Nederland tegen Servie te zien spelen....
Die begint hier in de nacht van zondag op maandag om 01.00 Vannacht om 04.00 Duitsland kijken.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  vrijdag 9 juni 2006 @ 09:58:53 #118
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38684499
De eerste wedstrijd van Nederland is inderdaad een kansloze tijd Ik vrees dat ik die wedstrijd ook ga missen
pi_38684535
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 09:58 schreef poohy het volgende:
De eerste wedstrijd van Nederland is inderdaad een kansloze tijd Ik vrees dat ik die wedstrijd ook ga missen
Mwa, 9 uur ´s avonds vind ik een goede tijd
Honey ! Take me drunk, i am home !
  vrijdag 9 juni 2006 @ 10:04:29 #120
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38684657
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 10:00 schreef LangeTabbetje het volgende:

[..]

Mwa, 9 uur ´s avonds vind ik een goede tijd
Ohja bij jullie is het nog 4 uur eerder dan hier.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_38684689
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 10:04 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

Ohja bij jullie is het nog 4 uur eerder dan hier.
6 uur tijdsverschil met Europa. Ik geloof dat alleen tegen Argentinie op een beetje onmogelijke tijd is, dat is om 9 uur europese tijd.
Honey ! Take me drunk, i am home !
  vrijdag 9 juni 2006 @ 10:07:39 #122
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38684738
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 09:58 schreef poohy het volgende:
De eerste wedstrijd van Nederland is inderdaad een kansloze tijd Ik vrees dat ik die wedstrijd ook ga missen
01.00 is niet zo kansloos vind ik.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_38684904
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 10:07 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

01.00 is niet zo kansloos vind ik.
tis alleen kut als ze dan verliezen, je vreselijk laat je bed induikt en de volgende dag ook nog moet werken
Honey ! Take me drunk, i am home !
  vrijdag 9 juni 2006 @ 10:16:40 #124
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38684974
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 10:14 schreef LangeTabbetje het volgende:

[..]

tis alleen kut als ze dan verliezen, je vreselijk laat je bed induikt en de volgende dag ook nog moet werken
Gelukkig heb ik vakantie.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_38685049
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 10:16 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

Gelukkig heb ik vakantie.
Kijk, zo heb je het weer mooi bekeken.
Honey ! Take me drunk, i am home !
  vrijdag 9 juni 2006 @ 12:24:02 #126
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38689061
16-06 om 18.00 uur C Nederland – Ivoorkust (Stuttgart)

Deze wedstrijd ga ik wel kijken
Het is dan weekend en dan is 4.00 's ochtends niet zo heel erg
  vrijdag 9 juni 2006 @ 15:34:37 #127
78918 SeLang
Black swans matter
pi_38695650
Ik ga zo eens kijken of ik hier uberhaupt wedstrijden op TV kan zien...
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
pi_38699376
Ik ga geen voetbal kijken Boeit me echt voor geen meter. Jammer dat ik er nog steeds lastig mee word gevallen (bv het logo van google).

uit een ander topic over usb sticks van microsoft
quote:
Op dinsdag 7 maart 2006 01:21 schreef maartena het volgende:
*This offer is available in the U.S. only while supplies last. Limit one per customer. Please allow 6-8 weeks for delivery.

Ik heb em dus ingevuld. Ik laat het wel weten.....
Ik heb die toen ook ingevuld, maar nog niets gekregen. Jij wel Maarten?
  vrijdag 9 juni 2006 @ 17:38:41 #129
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38700119
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 17:14 schreef devzero het volgende:
uit een ander topic over usb sticks van microsoft

Ik heb die toen ook ingevuld, maar nog niets gekregen. Jij wel Maarten?
Ja, een mailtje van Microsoft een paar weken geleden dat uitlegde dat de actie zolang de voorraad strekt was, en de voorraad strekte niet meer.
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
pi_38725634
zo, hier nog even een tvp-tje. Over 24 dagen vertrek ik naar Indonesië, met dezelfde temperaturen als in Nederland zo'n beetje op dit moment.

in mijn sig staan twee topics met wat achtergrond info, voor de liefhebbers.
  zaterdag 10 juni 2006 @ 16:55:57 #131
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38725719
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 16:53 schreef indahnesia.com het volgende:
zo, hier nog even een tvp-tje. Over 24 dagen vertrek ik naar Indonesië, met dezelfde temperaturen als in Nederland zo'n beetje op dit moment.

in mijn sig staan twee topics met wat achtergrond info, voor de liefhebbers.
Voorgoed?

Succes.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_38725914
quote:
Op zaterdag 10 juni 2006 16:55 schreef popolon het volgende:

[..]

Voorgoed?

Succes.
da's wel mijn intentie idd.

dank je
  zondag 11 juni 2006 @ 09:31:04 #133
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38742597
Helaas TVNZ zendt geen rechtstreekse wedstijden uit tot de kwartfinales
Weet iemand of Servie - NL ergens op internet te volgen is?
  zondag 11 juni 2006 @ 09:34:38 #134
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38742622
TV1 had aangekondigd het uit te zenden, nu doen ze de hoogtepunten maandagmiddag van Nederland. Sky3 zend het wel uit. Daar kon ik het zaterdagnacht nog op kijken, nu is dat kanaal ineens geblokkeerd.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 09:42:25 #135
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38742687
Dat meen je niet Ben je er al achter gekomen hoe dat kan

Wat moeten we nu doen
  zondag 11 juni 2006 @ 09:51:12 #136
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38742789
Ben nu druk aan het zoeken, denk jij dat dit: http://www.voetbalinbeeld.nl/index.html
iets is?
  zondag 11 juni 2006 @ 10:10:31 #137
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_38743025
quote:
Op vrijdag 9 juni 2006 08:02 schreef maartena het volgende:
Ik mag zondag om 06:00 op om Nederland tegen Servie te zien spelen....
Da's vroeg opstaan op je vrije zondagochtend

't Is hier intussen 10.10 uur, en die wedstrijd begint nog lang niet.
(Un)masking for the greater good.
  zondag 11 juni 2006 @ 10:40:18 #138
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38743468
Ik heb nu via http://www.voetbalinbeeld.nl/sopcast.htm iets gevonden. Speelt Argentinie af van gister, matige kwaliteit.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 10:46:56 #139
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38743570
Ik kwam daar nog geen eens op Ben nu met TVU player bezig.

Als ik iets goeds heb gevonden, laat ik het je weten Heb je trouwens ook 'breedband' ?
  zondag 11 juni 2006 @ 10:50:17 #140
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38743634
Officieel zou het 1mbit moeten zijn maar daar komen we niet aan hier.

Sky Sports 3 blijft geblokt. Ze hebben wel 1 en 2 maar wat interesseert mij dat domme rugby nou.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 10:55:34 #141
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38743746
Inderdaad, rugby

Ik ben nu bezig met die TVU player en dat is op zich wel aardig. Vooral ESPN Sports doet het 'goed' (nu zijn ze er met paarden aan de gang). Nu maar hopen dat het daadwerkelijk wordt uitgezonden op dat kanaal En vannacht lig iedereen hier toch te slapen dus wie weet dat de verbinding dan nog wat 'sneller' is

Maar jee zeg wat enorm balen dat SKY3 is geblokkeerd

-edit- het wordt uitgezoden op ESPN sports en ik ben best wel blij met de kwaliteit

[ Bericht 11% gewijzigd door poohy op 11-06-2006 11:09:41 ]
  zondag 11 juni 2006 @ 11:15:10 #142
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38744131
Ik heb nu ESPN Sports. Om 01.00 begint het hier meende ik.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_38744496
Ik moet de finale in Indonesië kijken, volgens mij zoek ik dan gewoon een cafe op is daar ook middenin de nacht.. dus ach..
  zondag 11 juni 2006 @ 11:51:51 #144
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38745088
Poohy, kijk jij naar ESPN Sports of ESPN2? Want ik zie net op ESPN Sports dat het op ESPN2 zou zijn?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 12:44:45 #145
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38745665
Je hebt gelijk, ze hebben het ook in de programmering aangepast. Het is dus ESPN2 en de kwaliteit daarvan is een stuk slechter

Misschien is CCTV-5 nog een optie

Ik ga nog even een tukje doen

  zondag 11 juni 2006 @ 12:48:43 #146
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38745787
Lekker met dat Chinese gebrabbel.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:04:45 #147
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38749188
Present



Kan het alleen nauwelijks volgen, de kwalititeit is om te janken Doet SKY3 het bij jou alweer?
  zondag 11 juni 2006 @ 15:05:25 #148
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38749200
Dit werkt voor geen meter.

Stream van Radio 1 doet het ook slecht.

Kut internet.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:07:29 #149
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38749246
Sky Sports 3 doet het niet en gaat het ook niet doen.

Ik ga morgen klagen.

Waarom 2 van de 3 sportkanalen wel.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:07:51 #150
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_38749254
Goeiemorgen mijn buitenlandse vrienden
(Un)masking for the greater good.
  zondag 11 juni 2006 @ 15:11:58 #151
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38749342
Het commentaar op ESPN
Gelukkig loopt het steeds vast, dan hoef ik het niet de hele tijd het aan te horen

Als je iets beters hebt gevonden, zou je dan een gil kunnen geven
  zondag 11 juni 2006 @ 15:13:22 #152
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38749380
Goedennacht.

Ik heb nu de stream van Radio 1. Die werkt redelijk. Buffert regelmatig.

Ik luister de eerste helft, dan vind ik het wel mooi geweest.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:15:26 #153
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38749431
quote:
Op zondag 11 juni 2006 15:07 schreef Natalie het volgende:
Goeiemorgen mijn buitenlandse vrienden
Goeiemorgen
Denk dat ik er niet lang zal zal zijn, want het is heel slecht te volgen
  zondag 11 juni 2006 @ 15:17:16 #154
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38749498
3.35pm morgenmiddag zendt TV1 de hoogtepunten uit.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:18:13 #155
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38749549
1-0
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:19:14 #156
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38749591

Ik dacht ook al zoiets te zien
  zondag 11 juni 2006 @ 15:19:31 #157
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_38749605
Ik zag 'm
Heb voor de vorm zelfs een oranje topje aangetrokken
(Un)masking for the greater good.
  zondag 11 juni 2006 @ 15:23:35 #158
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38749733
quote:
Op zondag 11 juni 2006 15:19 schreef Natalie het volgende:
Ik zag 'm
Heb voor de vorm zelfs een oranje topje aangetrokken
Wij hebben een oranje aansteker
  zondag 11 juni 2006 @ 15:26:06 #159
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38749794
Ik heb een oranje vlag en een polo.

De kwaliteit is om te huilen. Ik ga slapen. Lees de uitslag morgen wel.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:28:06 #160
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38749847
Probeer ESPN nog eens, die loopt bij mij nu best goed
Anders.. truste en balen joh dat SKY niet meewerkte
  zondag 11 juni 2006 @ 15:30:20 #161
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38749924
ESPN of ESPN2?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 15:31:37 #162
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38749961
Sorry, ESPN2.
  zondag 11 juni 2006 @ 15:36:29 #163
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38750072
Die doet al helemaal niks.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  zondag 11 juni 2006 @ 17:25:57 #164
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38753655
In de Verenigde Staten worden alle wedstrijden uitgezonden door ESPN2 en enkele wedstrijden door ABC. Is het die ESPN die je doorkrijgt met sopcast, of is het die aziatische versie van ESPN?
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  zondag 11 juni 2006 @ 17:29:11 #165
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38753751
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  maandag 12 juni 2006 @ 05:13:38 #166
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38769970
quote:
Op zondag 11 juni 2006 17:25 schreef maartena het volgende:
In de Verenigde Staten worden alle wedstrijden uitgezonden door ESPN2 en enkele wedstrijden door ABC. Is het die ESPN die je doorkrijgt met sopcast, of is het die aziatische versie van ESPN?
Met TVU Player krijg ik ESPN2 en ESPN, de Amerikaanse.



We zijn er weer na een stroomuitval van minstens 7 uur.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  maandag 12 juni 2006 @ 05:20:02 #167
46960 StefanP
polemicist
pi_38769979
Ik ben gisteren van Chicago naar Dallas gereden, wat een zit... 13.5 uur. Nog een boete gekregen ook omdat ik te hard reed. Pennenlikkers...

Maar goed... ik heb er weer een auto bij. Nu nog een grotere garage.
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
  maandag 12 juni 2006 @ 05:24:03 #168
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38769990
Dan was je in de buurt, zo'n drie uur rijden toch nog.

Nog een Supra? Foto?
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  maandag 12 juni 2006 @ 05:30:27 #169
46960 StefanP
polemicist
pi_38770006
Ja, ik heb er nog aan gedacht maar toen ik vooraf de route plande heb ik het maar niet gedaan. Bijna 14 uur was al veel te lang

http://i6.tinypic.com/1428llz.jpg

Bijna identiek, onder de motorkap ligt het grootste verschil. Deze heeft bijna 800pk.
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
  maandag 12 juni 2006 @ 05:40:38 #170
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38770023
800 PK

Sweet, dat wel. Mooi spul.

Dat zijn auto's boven de 100K neem ik aan?
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  maandag 12 juni 2006 @ 06:09:53 #171
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38770062
Voor 100K kan ik wel wat mooiers vinden.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  maandag 12 juni 2006 @ 06:22:02 #172
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38770079
Ieder z'n ding.

En ik gok ook maar een eind weg. Ik heb geen verstand van auto's, daarom heb ik ook een door SteefP zo gehate kleine SUV.

Maar goed, ik vind het er wel strak uitzien zo in de garage.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  maandag 12 juni 2006 @ 07:32:57 #173
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38770284
quote:
Op maandag 12 juni 2006 05:13 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

Met TVU Player krijg ik ESPN2 en ESPN, de Amerikaanse.



We zijn er weer na een stroomuitval van minstens 7 uur.
Daardoor was het vandaag lekker rustig op mijn werk
  maandag 12 juni 2006 @ 07:34:56 #174
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38770297
quote:
Op maandag 12 juni 2006 07:32 schreef poohy het volgende:

[..]

Daardoor was het vandaag lekker rustig op mijn werk
Een andere Nederlander/Fokker hier mocht ook weer naar huis.

Het stormt nu nog, volgens de Herald/Newstalk 120km p/u.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  maandag 12 juni 2006 @ 07:36:12 #175
46960 StefanP
polemicist
pi_38770300
quote:
Op maandag 12 juni 2006 05:40 schreef popolon het volgende:
800 PK

Sweet, dat wel. Mooi spul.

Dat zijn auto's boven de 100K neem ik aan?
Als je er twee koopt wel ja
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
  maandag 12 juni 2006 @ 07:40:35 #176
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38770321
quote:
Op maandag 12 juni 2006 07:34 schreef Jaguarized het volgende:

[..]

Een andere Nederlander/Fokker hier mocht ook weer naar huis.

Het stormt nu nog, volgens de Herald/Newstalk 120km p/u.
Nou dat is inderdaad te merken, het is hier echt noodweer. Om 10.00 werd het pas licht en om 15.00 alweer donker En een winden regen hier.... niet normaal..

Je zal maar op de Interislander zitten met dit weer
  maandag 12 juni 2006 @ 09:12:47 #177
10864 maartena
Needs more cowbell.
pi_38771159
Ik hoor wat krekels chirpen hier, en het is de hele dat 30+ graden geweest....
Proud to be American. Hier woon ik.
"Beer is proof that God loves us" - Benjamin Franklin.
-
"Those who would give up Essential Liberty to purchase a little Temporary Safety deserve neither Liberty nor Safety" - Benjamin Franklin
  maandag 12 juni 2006 @ 09:37:43 #178
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38771525
Volgens mij is dat in Nederland ook zo

Leuk trouwens die foto Popolon, je hebt goed je best gedaan
  maandag 12 juni 2006 @ 09:45:51 #180
28442 Natalie
Borrelnootje
pi_38771670
En dat is het nog steeds.
Alleen vanaf morgen kans op onweer en regen.
(Un)masking for the greater good.
  maandag 12 juni 2006 @ 10:25:38 #181
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38772465
Poohy, hoe lang heb ik in Wellington nodig? 1 of 2 dagen?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
pi_38772470
Wil ik hier in de kroeg voetbal gaan kijken, willen die Filipino´s een of andere baskettball wedstrijd kijken, uiteraard was ik de enige Nederlander, kreeg wat hulp van wat Engelsen (en een paar bankbiljetjes ) zodat het grote scherm toch maar op voetbal ging
Honey ! Take me drunk, i am home !
  maandag 12 juni 2006 @ 11:02:54 #183
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38773290
quote:
Op maandag 12 juni 2006 10:25 schreef Jaguarized het volgende:
Poohy, hoe lang heb ik in Wellington nodig? 1 of 2 dagen?
Moeilijk hoor! Het lligt er ook aan wat je wilt gaan doen en wat je interesses zijn

Zelf zou ik denken aan:

- Cable Car
- Te Papa Museum
- uiteraard een fikse wandeling waarbij je
- gezellig in een cafeetje kan gaan zitten (Starbucks ofzo )
- en je kan bij de baai rondhangen

Dit kan natuurlijk allemaal in 1 dag, maar dan moet je je wel haasten

Dit is wel een aardige site over Wellington
  maandag 12 juni 2006 @ 13:21:41 #184
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38777113
Volgens mij planning nu:

24-6: Auckland - Rotorua
25-6: Rotorua, 's avonds nachtbus Wellington
26-6: 06.50 aankomst Wellington
27-6: Cook Strait Ferry - Picton - Blenheim

Dan heb ik dus een hele dag.

Museum wil ik sowieso zien en de Cable Car ook. Is iets als het Karori Wildlife Sanctuary nog interessant?

Mount Victoria? Of is dat waar je met de Cable Car ook komt? Of Eastbourne?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  maandag 12 juni 2006 @ 13:46:25 #185
78918 SeLang
Black swans matter
pi_38777823
quote:
Op maandag 12 juni 2006 05:30 schreef StefanP het volgende:
Ja, ik heb er nog aan gedacht maar toen ik vooraf de route plande heb ik het maar niet gedaan. Bijna 14 uur was al veel te lang

http://i6.tinypic.com/1428llz.jpg

Bijna identiek, onder de motorkap ligt het grootste verschil. Deze heeft bijna 800pk.
Lekker snobbistisch, in je eentje 2 dezelfde autos in de garage hebben staan
Hobby's roeleren
"If you want to make God laugh, tell him about your plans"
Mijn reisverslagen
  maandag 12 juni 2006 @ 17:06:43 #186
71919 wonderer
Hung like a My Little Pony
pi_38783110
Jaguarized, in Picton moet je zeker even naar de duikschool, die gerund wordt door mijn oom Meer info: http://www.godive.co.nz/
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."
  maandag 12 juni 2006 @ 19:04:08 #187
46960 StefanP
polemicist
pi_38786460
quote:
Op maandag 12 juni 2006 09:12 schreef maartena het volgende:
Ik hoor wat krekels chirpen hier, en het is de hele dat 30+ graden geweest....
Is het ook zo vies warm? Het is hier al weken 35 graden en ik ben gisteren uit ellende niet eens meer gaan hardlopen, iets wat ik normaal elk weekend doen. Ik wou het vanochtend doen in de hoop dat het koeler was (vandaag ben ik vrij) maar het was om 10 uur alweer 32 graden en kokend heet. Om dan een uur te gaan lopen... dan ben ik de hele dag kapot.

Het hoort een stuk koeler te zijn, maar de onafgebroken rij dagen met "100" is echt te veel van het goede aan het worden. Waar blijven de 80s?
"Welfare culture is bad not just because, as in Europe, it's bankrupting the state, but because it enfeebles the citizenry, it erodes self-reliance and resourcefulness."
-Mark Steyn
  maandag 12 juni 2006 @ 22:15:30 #188
27257 qwerty_x
Tudo jóia !!
pi_38794127
hier, in het goede deel van Amerika (..) is het vandaag echt koud: 18 graden
gelukkig dat dat maar een paar weken per jaar duurt ....
zonnig Brasil
  dinsdag 13 juni 2006 @ 11:25:21 #189
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38806148
quote:
Op maandag 12 juni 2006 13:21 schreef Jaguarized het volgende:


Museum wil ik sowieso zien en de Cable Car ook. Is iets als het Karori Wildlife Sanctuary nog interessant?

Mount Victoria? Of is dat waar je met de Cable Car ook komt? Of Eastbourne?
Met de Cable Car ga je naar de botanische tuinen. Dat treintje vertrekt in het centrum. Voor de rest weet ik eigenlijk weinig over Wellington, want ik heb mijn interesse wel zo'n beetje verloren
  dinsdag 13 juni 2006 @ 11:29:02 #190
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38806263
quote:
Op dinsdag 13 juni 2006 11:25 schreef poohy het volgende:

[..]

Met de Cable Car ga je naar de botanische tuinen. Dat treintje vertrekt in het centrum. Voor de rest weet ik eigenlijk weinig over Wellington, want ik heb mijn interesse wel zo'n beetje verloren



Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  dinsdag 13 juni 2006 @ 11:32:02 #191
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38806359


Vandaag kreeg mijn vriend van een werkgever te horen dat hij hier de universiteit moest gaan doen. Dan worden zijn talenten volgens die man wel geaccepteerd
  dinsdag 13 juni 2006 @ 11:33:26 #192
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38806397
En zo duur is dat helemaal niet...
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  dinsdag 13 juni 2006 @ 11:36:13 #193
129759 poohy
gelegenheidsfokster
pi_38806483
Nee inderdaad.. nog duurder dan in Nederland volgens mij. En het niveau ligt ook een aardig stuk lager. En bovendien kan je hier helemaal geen universitaire graad halen in meubelontwerpen- en maken. Alleen een diploma in landscape deisgn is mogelijk
  dinsdag 13 juni 2006 @ 15:02:37 #194
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38813315
Ik neem het overigens mee naar achteren van de duikschool. Duiken in juni lijkt me een beetje koud overigens.
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  dinsdag 13 juni 2006 @ 15:13:43 #195
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38813740
Hier al een tijdje een graad of 25, heerlijk.

Als het te warm wordt dan spring ik met een biertje op m'n luchtbed, ff lekker dobberen.

Zelfs in Nederland is het warmer dan hier. Heb trouwens alweer bezoek uit Nederland, m'n moeder komt weer eventjes langs.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
  dinsdag 13 juni 2006 @ 15:21:28 #196
110962 Jaguarized
Globetrotter
pi_38814013
Ben je er blij mee dat ze er is? Komt ze vaak?
Travelling in 2015: Parijs // Luxemburg // Verenigde Staten // Frankfurt (?)
  dinsdag 13 juni 2006 @ 15:40:48 #197
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38814693
quote:
Op dinsdag 13 juni 2006 15:21 schreef Jaguarized het volgende:
Ben je er blij mee dat ze er is? Komt ze vaak?
Tuurlijk.

Derde keer al in 15 maanden tijd.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
pi_38814720
quote:
Op dinsdag 13 juni 2006 15:40 schreef popolon het volgende:

[..]

Tuurlijk.

Derde keer al in 15 maanden tijd.
Lijkt me wel leuk af en toe familie over de vloer. In November komen m'n ouders ook, terwijl ik er nu nog niet eens ben.
  dinsdag 13 juni 2006 @ 15:43:20 #199
19840 Libris
Live from Singapore
pi_38814767
Mijn moeder komt 1 keer per jaar, een weekje in SIngapore en dan gaan we samen nog een weekje weg, dit jaar naar Hanoi, Vietnam.
  dinsdag 13 juni 2006 @ 15:44:33 #200
10763 popolon
Fetchez la vache!
pi_38814814
We moeten zuinig zijn op onze moeders.
Patience is not one of my virtues, neither is memory. Or patience for that matter.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')