je had er een lijstje omheen kunnen hangenquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:02 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ja, er loopt nog iemand in huis, die wist wel dattie giftig was... pats boem met de stok dat beessie helemaal aan gort geslagen, ik moest bijna de muren opnieuw sausen![]()
Ja, ik heb nog geen kunst aan de muur, maar dat topic open ik dan nog wel eens in Klussen & Wonenquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:02 schreef zhe-devilll het volgende:
[..]
je had er een lijstje omheen kunnen hangen
Grote spin dusquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:02 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Ja, er loopt nog iemand in huis, die wist wel dattie giftig was... pats boem met de stok dat beessie helemaal aan gort geslagen, ik moest bijna de muren opnieuw sausen![]()
Niets mis mee dus,quote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:06 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
centimetertje of 10 van teen tot teen, dus valt het nog wel mee![]()
heb ik niet, ik wilde die harige op de foto zetten, maar voor ik terug was, wassie al foetsie *ril*quote:
Niet meer je toestel vergeten dan hequote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:14 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
heb ik niet, ik wilde die harige op de foto zetten, maar voor ik terug was, wassie al foetsie *ril*
ik ga meestal niet douchen met mijn cameraquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:16 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Niet meer je toestel vergeten dan he
Vanaf nu dus wel, alleen even kijken waar je op richt jaquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:16 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
ik ga meestal niet douchen met mijn camera![]()
Binnenkort wel, mits dierenbezoek.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:16 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
ik ga meestal niet douchen met mijn camera![]()
zo eng zijn ze niet hoor.. je schrikt alleen als er ineens een zwarte spin op je nieuwe witte tegeltjes zitquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:51 schreef Grobbenkuiken het volgende:
[..]
Binnenkort wel, mits dierenbezoek.![]()
Nah, je snapt het wel. Piccies wil ik zien van alle beestjes en je tuin. Jah, ook de douche-beestjes!![]()
tsskquote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:51 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Vanaf nu dus wel, alleen even kijken waar je op richt ja
?quote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:02 schreef K33T het volgende:
@indahnesia, even een vraagje: wat heb je eigenlijk persoonlijk met Indonesië? Waarom trekt het land en het volk jou zo aan?
Wel wat losse pannen, maar de rest van de stad is er erger aan toe. Ik krijg veel foto's binnen nu: impressies komen hieronder.. en worden op dit moment verwerkt.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 19:42 schreef remcov het volgende:
Geen schade gehad van die aardbeving?
Verschrikkelijkquote:Op zaterdag 27 mei 2006 19:47 schreef indahnesia.com het volgende:
Wel wat losse pannen, maar de rest van de stad is er erger aan toe. Ik krijg veel foto's binnen nu: impressies komen hieronder.. en worden op dit moment verwerkt.
http://indahnesia.com/photobook/36/central_java_earthquake.php
Jep, als deze beving 50 km naar het noorden was, onder de rommelende vulkaan, dan had ik niet hoeven te vertrekken op 4 juli.quote:Op zondag 28 mei 2006 01:14 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Verschrikkelijk![]()
Je topic is super, daar niet van... maar wat heb jij geluk gehad
Jah, zeg dat wel.. nog ruim 5 weken en ik ga weer eens snoeien denk ik.quote:Op zondag 28 mei 2006 07:47 schreef SeLang het volgende:
Cool zo'n tropische tuin !
Maar wel veel werk om bij te houden. In zo'n klimaat groeit alles als een gek
quote:Op zondag 28 mei 2006 12:12 schreef K33T het volgende:
Indahnesia, waarom wil je niet reageren op mn eerdere reply.
Ik had persoonlijk niets met het land, geen familie, geen vrienden. Ik ben er na mijn eindexamen 3 weken heen gegaan en feitelijk verliefd geworden op het land. Inmiddels reeds 9 keer geweest, en de tiende keer komt er dus aan, voor langere tijd dus.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 22:02 schreef K33T het volgende:
@indahnesia, even een vraagje: wat heb je eigenlijk persoonlijk met Indonesië? Waarom trekt het land en het volk jou zo aan?
Jep, ik ga er denk ik maar een vijver overheen leggen, misschien maakt dat iets uitquote:Owjah, of de tectonische platen even hun gemak willen houden.
hoi indah!!quote:Op zondag 28 mei 2006 12:36 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Nog helemaal niet gezien! Beetje druk met aardbevingen en zoBij deze dan alsnog
[..]
Ik had persoonlijk niets met het land, geen familie, geen vrienden. Ik ben er na mijn eindexamen 3 weken heen gegaan en feitelijk verliefd geworden op het land. Inmiddels reeds 9 keer geweest, en de tiende keer komt er dus aan, voor langere tijd dus.
Het boeit me wel om te zien dat deze mensen totaal anders zijn dan Nederlanders, en tezamen met het klimaat, het rustigere leven en dergelijke, moet het toch aangenaam toeven zijn.
Natuurlijk zijn er ook nadelen, maar die heb je overal. Corruptie is er veel, alsmede echte armoede (niet de semi-armoede die we in Nederland kennen).. zo zijn er voor beide punten veel meer op te noemen natuurlijk.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |