Juist met volop ervaring in asielzaken e.d.quote:Op donderdag 18 mei 2006 10:30 schreef sigme het volgende:
Britta Bohler is een specialist is moeilijke zaken tegen overheden. Lijkt me geen vreemde keus.
Ze is zeker specialist in moeilijke zaken, maar ze staat wel te boek als advocaat in de extreem linkse hoek, en daar zit Ayaan nu niet bepaald.quote:Op donderdag 18 mei 2006 10:30 schreef sigme het volgende:
Britta Bohler is een specialist is moeilijke zaken tegen overheden. Lijkt me geen vreemde keus.
Misschien kijkt zij wel iets verder dan haar neus lang is?quote:Op donderdag 18 mei 2006 10:34 schreef Marc070 het volgende:
[..]
Ze is zeker specialist in moeilijke zaken, maar ze staat wel te boek als advocaat in de extreem linkse hoek, en daar zit Ayaan nu niet bepaald.
Bij jou misschien. Bij velen staat ze te boek als extreem bekwaam en een high profile zaak niet schuwend.quote:Ze is zeker specialist in moeilijke zaken, maar ze staat wel te boek als advocaat in de extreem linkse hoek,
Pfffrt... dus als een advocaat gespecialiseerd is in moordzaken is het ook een moordenaarquote:Op donderdag 18 mei 2006 10:34 schreef Marc070 het volgende:
[..]
Ze is zeker specialist in moeilijke zaken, maar ze staat wel te boek als advocaat in de extreem linkse hoek, en daar zit Ayaan nu niet bepaald.
Dat hoor je mij niet zeggenquote:Op donderdag 18 mei 2006 11:31 schreef Verbal het volgende:
[..]
Pfffrt... dus als een advocaat gespecialiseerd is in moordzaken is het ook een moordenaar
V.
Dat zij een indrukwekkende staat van dienst heeft men een bijzondere klantengroep, en dat ik niet had verwacht dat Ayaan Hirsi Ali tot deze klantengroep zou behoren..quote:
Je weet dat je dit heel goed moet kunnen onderbouwen en bewijzen omdat je anders de kans loopt een proces wegens smaad en laster aan je broekje te krijgen?quote:Op donderdag 18 mei 2006 11:55 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Britta is een ex-RAF'er. Zegt genoeg.
Sjongejonge... liggen de uitgewoonde-stupide-platitude-boekjes ineens massaal in de uitverkoopquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:02 schreef wunderbaum het volgende:
Sinds wanneer hebben advocaten principes. Die zijn alleen maar uit op geld. Of je nu links, rechts, midden bent of OBL heet.
Voor luierbroekjes bestaan volgens mij wel verzachtende omstandighedenquote:Op donderdag 18 mei 2006 13:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
omdat je anders de kans loopt een proces wegens smaad en laster aan je broekje te krijgen?
Nou en?quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:03 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Je weet dat je dit heel goed moet kunnen onderbouwen en bewijzen omdat je anders de kans loopt een proces wegens smaad en laster aan je broekje te krijgen?
Ja, bij de Slegte, 2e schap van boven, tegenover de rij voor pseudo-intellectuelen. Rara hoe weet jij van het bestaan van "uitgewoonde-stupide-platitude-boekjes"quote:Op donderdag 18 mei 2006 13:25 schreef Verbal het volgende:
[..]
Sjongejonge... liggen de uitgewoonde-stupide-platitude-boekjes ineens massaal in de uitverkoop
V.
Ik daag je uit om nóg dommer uit de hoek te komen.quote:Op donderdag 18 mei 2006 14:35 schreef wunderbaum het volgende:
Als advocaten wel principes hadden, dan zou het voor de gemiddelde crimineel bijzonder lastig zijn om nog vrij te komen.
'Onschuldig totdat het tegendeel bewezen is' schijnt zo'n principe te zijn.quote:Op donderdag 18 mei 2006 14:35 schreef wunderbaum het volgende:
[..]
Ja, bij de Slegte, 2e schap van boven, tegenover de rij voor pseudo-intellectuelen. Rara hoe weet jij van het bestaan van "uitgewoonde-stupide-platitude-boekjes"
Als advocaten wel principes hadden, dan zou het voor de gemiddelde crimineel bijzonder lastig zijn om nog vrij te komen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |