Geeft niet Ratelslangetje, dan leggen we het gewoon nog een keer uitquote:
The_stranger heeft eigenlijk alles al gezegd en uitgelegd hoe contrails langzaam van vorm veranderen nadat ze ontstaan zijn. Het blijven ijsdeeltjes die onder invloed van de atmosfeer aan het bewegen zijn.quote:Dus dit vliegtuig is van het één op het andere moment van hoogte veranderd,.(lekker voor de passagiers),of toevallig alleen dat ene stukje (omcirkeld) is warmer dan de rest?Dat gaat er bij mij niet in,hoe graag ik het ook zou willen.
Kijk hoe dik die trail is.![]()
[afbeelding]
Ik belandde vannacht op een site waar ik jou tegenkwam.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 06:10 schreef The_stranger het volgende:
[..]
Weet je het zeker, aangezien het volgende stukje aangeeft van niet
[..]
Het is je gegund hoor.quote:Het geeft wel een leuk gesprek in de cockpit als je weer eens op FL nogwat een chem/contrail ziet verschijnen
quote:Op dinsdag 23 mei 2006 07:35 schreef Circle het volgende:
[..]
Geeft niet Ratelslangetje, dan leggen we het gewoon nog een keer uit![]()
[..]
Beste Circle, deze foto's heb ik vanuit mijn woning in de binnenstad van Almelo (twente) gemaakt.quote:Dan zijn er nog contrails die gemaakt worden door jachtvliegtuigen die in de hogere luchtlagen eigen oefengebieden hebben (Temporary Reserved Areas, TRA's ten Noorden van de Waddeneilanden). In deze TRA's worden bijna dagelijks air combat trainingen gedaan, waarbij meerdere vliegtuigen wel snel van hoogte en snelheid wisselen. Dit soort contrails blijft extreem lang hangen en de resultaten kunnen dagen later nog in andere delen van Europa waargenomen worden. Jouw plaatje lijkt daarvandaan te komen, te zien aan het 'vraagteken-achtige' contrail dat te zien is. Verkeersvliegtuigen vliegen bijna nooit de grote bochten (meer dan 180 graden) die je op jouw foto kunt zien.
Circle
Luchtvaartcirrus is niet 'onschuldig'quote:Op dinsdag 23 mei 2006 10:29 schreef Circle het volgende:
Contrails zijn niet gevaarlijk en kunnen zelfs nu en dan mooie foto's opleveren.
Ik had gehoop dat je me hierop zou wijzen;quote:Op maandag 22 mei 2006 22:26 schreef Circle het volgende:
Ik kijk uit naar je volgende response, maar dan zonder de klassieke samenzweringselementen,
Kortom, waarmee een vakdeskundige zelf al aangeeft dat er mechanismen zouden kunnen bestaan, maar dat het beperkt voorkomt en zelfs dan nog een onbekend effect heeft, Let wel, ik ben er van overtuigd dat ook uitlaatgassen van vliegtuigen bijdragen aan klimaateffecten maar dat gaat op dezelfde wijze als dat auto’s en fabrieken e.d. op de grond hieraan bijdragen.quote:There may be changes in (non-contrail) upper level clouds: Most contrails decay after minutes to hours, but some continue to exist and are then not distinguishable anymore from natural cirrus clouds (thin upper level clouds) for the human eye. The climate effect of changes in cirrus cloud cover due to aviation are not well known.
Greetz,quote:On your way towards becoming a bad theoretician, take your own immature theory, stop checking it for mistakes, don't listen to colleagues who do spot weaknesses, and start admiring your own infallible intelligence. Try to overshout all your critics, and have your work published anyway. If the well-established science media refuse to publish your work, start your own publishing company and edit your own books. .... Accuse all your critics of the short-sightedness that you actually suffer too much from yourself. It is easy and pleasant, it does not require the hard work of checking and re-checking your results, and if you are sufficiently eloquent, you might even gather some admirers
Robert? Wat je wil Jan Klaas(en).quote:Op dinsdag 23 mei 2006 15:37 schreef Circle het volgende:
Tja Resonancer (of Robert ?),
PS zag net je bijdrage over het Open Skies verdrag. Ik begrijp serieus niet waarom je dat te berde brengt en dat verklaart ook waarom ik je er niet op gewezen heb. Heeft niets met de NATO te maken,
Ik herhaal: teveel samenzweringspilletjes zijn echt niet goed voor een mens…..
3)quote:Op dinsdag 23 mei 2006 19:05 schreef Boswachtertje het volgende:
Ik vind het prachtig.. Junkie is hier de enige die daadwerkelijk gelooft in chemtrails en ik sluit me er bij aan.. de wetenschap kan nog met zoveel mooie oplossingen komen, het bewijst voor mij NIETS!
De waarheid weet ik niet, maar ga bv eens op zoek naar wat er tegenwoordig allemaal in benzine zit (en dan ook JP-5 of JP-8).. en dan zul je zien dat dit geheim is. En als je op chemtrails zoekt, kom je alleen maar 2 soorten bronnen tegen: 1) conspiracies 2) sceptische (wetenschappelijke) verhalen die alles ontkrachten.
Dit heeft niets met wetenschap te maken, maar met politiek.quote:Nou is dit voor mij slechts een onderdeel binnen een groter geheel. De farmaceutische industrie bijvoorbeeld, het militair-industriëel complex.. allemaal in handen van enkele grote firma's.
Maar dat is plain and simple marktwerking, of niet?
Pas als je alles in verband met elkaar brengt, dus bv 9/11, madrid, londen, de ingevoerde wetten, de oorlogen in irak en afghanistan, de huidige staat in de wereld enz.. kun je pas wat zeggen over de ware toedracht. Zolang mensen zich beperken tot een enkele bron (wat zowel voor de conspiracies als de wetenschappelijke bronnen geldt), blijft men in een cirkel zoeken...
Bij wetenschap kun je altijd zelf nadoen wat er onderzocht is. Is iets wetenschappelijk bewezen, dan is er een theorie of een praktijk test beschreven. En een ieder die dat nadoet moet tot dezelfde conclusie komen. Zolang dit zo is, en niemand komt met een betere theorie en test, dan is dit de waarheid. Vandaar ook dat waarheden wel eens kunnen veranderen.quote:Mijn wereld is al een stuk groter en interessanter geworden, maar wanneer ik dit zal uitleggen.. word ik waarschijnlijk niet begrepen. Dat is niet erg. Er zijn er enkelen als junkie hier in het topic, die dezelfde weg als ik hebben gekozen. Niet altijd makkelijk, niet altijd de beste keuze, maar het is in ieder geval onze eigen keuze geweest. Of dat van alle wetenschappers te zeggen valt laat ik in het midden..
Wie zijn de grootste na-apers; De wetenschappers of de conspiracy-denkers?
volgens de "vakdeskundige" Velthovenhuizen? is het effect onbekend en tegelijkertijd beperkt?quote:Op dinsdag 23 mei 2006 15:37 schreef Circle het volgende:
KNMI/Peter van Velthoven, Dr. van Velthuizen geeft juist aan dat e.e.a wel zou kunnen voorkomen, maar dat het effect daarvan beperkt is:
[..]
Kortom, waarmee een vakdeskundige zelf al aangeeft dat er mechanismen zouden kunnen bestaan, maar dat het beperkt voorkomt en zelfs dan nog een onbekend effect heeft.
ja hoor Knarfje, en iedereen heeft de vrije beschikking over zo'n apparaat?quote:Dit heeft niets met wetenschap te maken, maar met politiek.
Als je wilt kun je zelf meten wat er in de lucht gebeurd. Daar heb je spectrofotometers voor, je hoefd niet eens naar 10 km te vliegen om te weten wat de samenstelling van de lucht is.
Hoe zouden ze anders weten wat de samenstelling van de zon/sterren is.
Klopt. Het zat in benzine, nu niet meer.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 20:21 schreef Resonancer het volgende:
[..]
volgens de "vakdeskundige" Velthovenhuizen? is het effect onbekend en tegelijkertijd beperkt?
Ik heb bronnen die n heel andere mening zijn toegedaan, onbekend o.k maar beperkt lijkt me 'n voorbarige uitspraak.
NASA scientists have found that cirrus clouds, formed by contrails from aircraft engine exhaust, are capable of increasing average surface temperatures enough to account for a warming trend in the United States that occurred between 1975 and 1994.
http://www.nasa.gov/home/(...)_clouds_climate.html
Maar ben het met je eens hoor, niks is zeker, helemaal als je iets 100% zeker wilt weten.
Aircraft produce up to 4 percent of the annual global CO2 emissions from fossil fuels near the Earth's surface as well as at higher altitudes (25,000 to 50,000 feet). Scientists are still studying the effects of increased amounts of CO2 near the Earth's surface and in the upper atmosphere.
http://www.nasa.gov/centers/glenn/about/fs10grc.html
Maar laten we maar gewoon lekker zo doorgaan tot we zeker weten dat het ernstig is.
n ingredientje wat niet meer in Benzine zit maar nog wel in Jet Fuel
http://www.atsdr.cdc.gov/tfacts37.html
(Klein foutje, geen fotospectrometer, spectrometer)quote:Op dinsdag 23 mei 2006 20:35 schreef Resonancer het volgende:
Op dinsdag 23 mei 2006 20:09 schreef Knarf het volgende:
[..]
ja hoor Knarfje, en iedereen heeft de vrije beschikking over zo'n apparaat?
Waarom zou men van die dure apparaten in o.a. Cessna's laden om metingen aan Aerosolen te doen?
http://www.cmdl.noaa.gov/(...)ap/aerosol_syst.html
Some people claim they got sick.quote:VERS van de Pers.
Channel 4 news @ 11pm
Tuesday, May 23 rd
It will be covering a small town in Northern California and how everyone is getting sick from this aerial spraying that is actually going across the country and globe.
http://mfile.akamai.com/1(...)519/9246197.200k.asx
sorry Knarf. ik zal het je weglaten, was niet mijn bedoeling je te beledigen, iets waar anderen hier duidelijk wel op uit zijn. nogmaals sorry dat ik me verlaag tot hun niveau.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 20:48 schreef Knarf het volgende:
[..]
(Klein foutje, geen fotospectrometer, spectrometer)
Omdat je aerosolen niet meet met een spectrometer.
Aerosolen zijn 'vloeistof' deeltjes. (soort regen, maar dan van een willekeurige vloeibare stof).
Met een spectrometer, meet je moleculen.
[..]
Some people claim they got sick.
En doe eens niet zo neerbuigend.
Dat zal altijd gissen blijven. Wie weet hoe gezond iedereen had kunnen zijn zonder die chemische troep?quote:Op dinsdag 23 mei 2006 20:37 schreef Knarf het volgende:
Mijn vraag is dan, hoe erg is dit voor de mensheid geweest. Zijn wij als mensheid veranderd?
. Een strakke spijkerbroek is ook slecht voor je sperma, ga je je daar ook zo druk over maken?
Mooi he, geloven.... Hoef je je niets meer aan te trekken van de feiten en van de bewezen theorieen. Lijkt zo wel een beetje op spookrijden: 'hoezo spookrijder gesignaleerd... ik zie er hier wel tientallen...'quote:Op dinsdag 23 mei 2006 19:05 schreef Boswachtertje het volgende:
Ik vind het prachtig.. Junkie is hier de enige die daadwerkelijk gelooft in chemtrails en ik sluit me er bij aan.. de wetenschap kan nog met zoveel mooie oplossingen komen, het bewijst voor mij NIETS!
Ja, is simpel: onbekend zegt iets over het mechanisme erachter, terwijl beperkt aangeeft dat de gevolgen nagenoeg nihil zijn. Kan dus erg eenvoudig tegelijkertijd bestaan en sluit elkaar niet uit. Oh ja... niet helemaal goed opgelet bij het spellen van de naam Van Velthoven. Dank voor je correctie.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 20:21 schreef Resonancer het volgende:
[..]
volgens de "vakdeskundige" Velthovenhuizen? is het effect onbekend en tegelijkertijd beperkt?
Ik heb bronnen die n heel andere mening zijn toegedaan, onbekend o.k maar beperkt lijkt me 'n voorbarige uitspraak.
quote:NASA scientists have found that cirrus clouds, formed by contrails from aircraft engine exhaust, are capable of increasing average surface temperatures enough to account for a warming trend in the United States that occurred between 1975 and 1994.
http://www.nasa.gov/home/(...)_clouds_climate.html
Maar ben het met je eens hoor, niks is zeker, helemaal als je iets 100% zeker wilt weten.
quote:Aircraft produce up to 4 percent of the annual global CO2 emissions from fossil fuels near the Earth's surface as well as at higher altitudes (25,000 to 50,000 feet). Scientists are still studying the effects of increased amounts of CO2 near the Earth's surface and in the upper atmosphere.
http://www.nasa.gov/centers/glenn/about/fs10grc.html
quote:Maar laten we maar gewoon lekker zo doorgaan tot we zeker weten dat het ernstig is.
Ratelslangetje... jij bent ECHT goed bezig !quote:Geintje.![]()
Hierin geef ik je ook 100% gelijk, contrails blijven uitlaatgassen en zolang een vliegtuig niet op waterstof "loopt", zullen er tussen de waterdeetjes ook andere verbrabdingsresten zitten.quote:Op dinsdag 23 mei 2006 10:52 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Luchtvaartcirrus is niet 'onschuldig'
http://www.contrails.nl/c(...)dse%20tekst%2001.htm
Contrails zijn niet zo onschuldig als men denkt (áls men denkt). In vliegtuigwolken vinden chemische reacties plaats, waar nog weinig over bekend is. De eind- en afvalprodukten zijn echter ongewenst. Deze chemische industrie hoog in de de ooit blauwe lucht wordt met subsidies en fiscale faciliteiten in stand gehouden.
De luchtvaart moet groeien, vindt ook onze regering. Vliegen moet goedkoop blijven, vindt bijna iedereen. Onze economie en onze levensstijl zijn daarvan afhankelijk. Zo ging het ook met de bio-industrie van varkens en kippen, ondanks mest, stank, verzuring en watervervuiling. En ondanks alle waarschuwingen en protesten.
OMG... is dit nou nodig Circlequote:Op woensdag 24 mei 2006 10:37 schreef Circle het volgende:
Mooi he, geloven.... Hoef je je niets meer aan te trekken van de feiten en van de bewezen theorieen. Lijkt zo wel een beetje op spookrijden: 'hoezo spookrijder gesignaleerd... ik zie er hier wel tientallen...'
Dream on my friend en laat je door de wetenschap niets wijsmaken, Als het je uitkomt, verzin je er gewoon weer een kaboutertje bij dat al die smerige chem-deeltjes zomaar uit de lucht opveegt. Alleen jammer dat het militair-industrieel complex die kaboutertjes telkens laat ontvoeren door de CIA
...of gooi ik nu alles door elkaar![]()
Tot nu toe kan ik niet anders zeggen dat je inderdaad alles "fantaseert". Tot nu toe heb jij, en alle andere "gelovers" nog geen bewijs kunnen overleggen, waaruit blijkt dat wij moedwillig en met een vooropgesteld doel worden besproeid.quote:Op woensdag 24 mei 2006 15:30 schreef Boswachtertje het volgende:
Jij maakt 1 grote denkfout: je gaat er vanuit dat wij alles fantaseren.... de waarheid is anders vriend![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |