quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:11 schreef knowall het volgende:
Schandalig misbruik van macht. Keihard aanpakken dit, Pim had het zo gewild.
Het lijkt mij duidelijk dat de persoon in kwestie al overmeesterd was.quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:39 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Wanneer het niet meer mogelijk is om te berechten figuren voor het gerecht te brengen omdat de politie volledig is onthand, dán is je rechtsstaat in gevaar.
En Johnny-boy schrik hier niet van de grote hoeveelheid letters, het lezen van enkel de eerste zin is al voldoende.quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:56 schreef Yildiz het volgende:
P.s. : http://nl.wikipedia.org/wiki/Rechtsstaat
Ik zal het even onderstrepen voor het gemak.quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:58 schreef knowall het volgende:
[..]
En Johnny-boy schrik hier niet van de grote hoeveelheid letters, het lezen van enkel de eerste zin is al voldoende.
quote:Een rechtsstaat is een staat waarin burgers beschermd worden door wetten.
Ik doe elke dag een zinnetje. Omdat jij het bent.quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:58 schreef knowall het volgende:
[..]
En Johnny-boy schrik hier niet van de grote hoeveelheid letters, het lezen van enkel de eerste zin is al voldoende.
Begin dan nu maar eens met de eerste zin.quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:02 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Ik doe elke dag een zinnetje. Omdat jij het bent.![]()
Ja ja natuurlijk heb je daarin gelijk. Maar "mishandeling" is nog wel wat anders dan dit.quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:56 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Het lijkt mij duidelijk dat de persoon in kwestie al overmeesterd was.
Nee, dat is inderdaad belachelijk. Eentje die meer in de buurt komt, waar je helemaal niks van hoort, is deze.quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:04 schreef Clourhide het volgende:
[..]
Ja ja natuurlijk heb je daarin gelijk. Maar "mishandeling" is nog wel wat anders dan dit.
Zoals ik al zei: sanctie voor die agent, of overplaatsing naar een andere dienst. Maar je gaat zo'n akkefietje toch niet vergelijken met Rodney King?
quote:Ex- verdachte in zaak-Heijn krijgt 2,5 ton vergoeding
1 oktober 1996
ANP
Het ministerie van Justitie heeft 250 duizend gulden schadevergoeding uitgekeerd aan de 26-jarige V. Geugjes, die in 1988 ten onrechte werd aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de ontvoering van en moord op Ahold-topman Gerrit-Jan Heijn. Geugjes' raadsman mr. A. Moszkowicz maakte dat maandag bekend.
ANP
DEN HAAG
Geugjes had destijds verkering met de dochter van Ferdi E., de man die tot twintig jaar cel en tbs werd veroordeeld wegens de ontvoering van en moord op Heijn. Geugjes werd in de woning van E. gearresteerd en verbleef vier dagen in hechtenis.
Volgens Moszkowicz erkent justitie dat de arrestatie onrechtmatig was en dat Geugjes geheel onschuldig is gebleken. Ook geeft justitie toe dat de man door de aanhouding arbeidsongeschikt is geraakt. Hij liep onder meer blijvend knieletsel en psychische schade op. Ook moest hij zijn opleiding afbreken. Geugjes spande daarop een procedure aan tegen de staat.
Copyright: Algemeen Nederlands Persbureau
Rodney King had er ook net een levensgevaarlijke achtervolging van 13 km met 180 km p/u op zitten.quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:34 schreef Rnej het volgende:
hahahaha, als je dat vergelijkt met rodney king weet je duidelijk niet wat mishandeling is
rodney king moest volgens mij naar de ic omdat ie de ogen uit zijn kop bloedde... dit is echt niet te vergelijken
Ik ken er zo nog een paar, dat gebeurt niet alleen in Nederland. Recent in België nog:quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:05 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Nee, dat is inderdaad belachelijk. Eentje die meer in de buurt komt, waar je helemaal niks van hoort, is deze.
[..]
Dát zijn de politie-agenten die moeten aangepakt worden. Niet zo'n gefrustreerd mannetje als in deze video.quote:Folterende agenten op non-actief gezet
ANTWERPEN - Vervangend korpschef Eddy Baelemans heeft gisterochtend de twee agenten geschorst die ervan worden verdacht twee Algerijnen te hebben gefolterd. Baelemans nam die beslissing na beide agenten te hebben gehoord, zoals de procedure voorschrijft. Het Antwerpse parket-generaal drong trouwens aan op een preventieve schorsing.
Voor één van de agenten, die vrijdag door het Antwerpse gerecht is aangehouden, moest Baelemans naar de gevangenis van Mechelen afzakken. De schorsing loopt alvast voor 4 maanden.
De twee agenten van de zone City, 22 en 33 jaar, zouden begin vorige week 2 Algerijnse drugsgebruikers een hardleers lesje hebben geleerd. Het tweetal moest in het ziekenhuis worden opgenomen en is voor minstens een maand arbeidsongeschikt.
De oudste agent, die door collega's als een cowboy wordt omschreven, deelde de zwaarste klappen uit. Hij is daarvoor door het gerecht aangehouden. De man zou niet aan z'n proefstuk toe zijn.
Een Turnhoutenaar stapte een maand geleden naar het Comité P nadat hij door de betrokken politieman tot bloedens toe werd geslagen, zogezegd omdat hij een drugsgebruiker was. Comité P, dat toezicht houdt op de politiediensten, onderzoekt deze zaak nog.
De 22-jarige politieman, die net de politieschool had verlaten, is door het gerecht onder strenge voorwaarden vrijgelaten. Zijn aandeel zou minder groot zijn. (WER)
Ik snap de link niet echt.quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:17 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
[afbeelding]
Alléz. Deze is voor u.![]()
Ik zie niets bijzonders eerlijk gezegd.quote:Op woensdag 17 mei 2006 22:06 schreef Meki het volgende:
[..]
ik zie dat een politieman een jongen mishandelt
dat kan niet en dat staat ook niet in de wetten van Nederland
hoezo ik geef alleen nieuws uit![]()
quote:Op woensdag 17 mei 2006 23:15 schreef Kogando het volgende:
Nou, nou.. het is een wonder dattie nog leeft.
Precies, het eerste tikje is echt zo van 'hallo ben je ernog?'.quote:Op donderdag 18 mei 2006 00:19 schreef kevin85 het volgende:
[..]
Ik zie niets bijzonders eerlijk gezegd.
Het eerste ´tikje´ is een klopje op z´n "Heb ik je toch nog te pakken kerel"
En die 'schop' is om z'n benen uit elkaar te zetten..
Maargoed.. de politie heeft het natuurlijk weer gedaan![]()
Da's een understatementquote:Op woensdag 17 mei 2006 22:07 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
MISHANDELT? Ben je godverdomme blind jongen? Hij geeft 'm een zacht tikje en een licht schopje. De vergelijking met Rodney King vind ik nogal stuitend.
dom wicht, dat in Pijnacker kwam pas na Koninginnenach.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |