quote:Op vrijdag 19 mei 2006 09:54 schreef Rewimo het volgende:
Ik heb geen idee joh. Hij zit in Bloemendaal op school en daar zie je (okee lichtelijk overdreven) zo ongeveer meer au-pairs om de kinderen op te halen dan ouders
Ik steek ook het liefst mijn kop in het zand, maar ik zie mijn snoepdrang de laatste dagen enorm toenemen, en vriendjelief vond dat ie mij maar weer eens met mijn kop uit het zand moest trekken omdat ik er nou niet echt bereikbaarder op werd zeg maar....quote:Op vrijdag 19 mei 2006 09:20 schreef Isabeau het volgende:
[..]
En dat allerlaatste dat je schreef klinkt me angstaanjagend bekend in de oren. Maar daar wil ik even niet aanMijn naam is haas, ik ben een struisvogel. *plop* En de chocoladepinda's als ontbijt waren niet eens lekker.
ik eet mijn macaroni met spinazie, courgette en paprika en dan mis je het gehakt echt niet, hoor. Mits het maar groente is die je goed kunt kauwenquote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:21 schreef Troel het volgende:
Nou, gehakt zo vind ik ook niet echt je van het, maar ik vind het heerlijk om het in de macaroni of spaghetti te verwerken. Ach, en een lekkere ouderwetse gehaktbal op zijn tijd vind ik ook wel wat hebben.
Ik denk dat het afgeraden wordt omdat het toch gewoon het afvalvlees is wat ze erin verwerken, maar het rundergehakt is toch al minder vet dan half om half enzo en bij de echte slager kunnen ze me altijd precies vertellen wat erin zit.
Ik gebruik eigenlijk alleen maar extra vettigheid als ik het vlees in een gewone pan kook, in de koekenpan en de wok zit zo'n fijne laag
Nee, het is wel goed vlees. Maar als bijvoorbeeld speklapjes gesneden worden, dan zitten er ook bij die niet zo mooi eruitzien omdat het het beginnetje of het eindje was, dat vlees gaat dan in het gehakt (varkensgehakt in dit geval dus). Er kan dus ook gewoon biefstuk in je gehakt zittenquote:Op vrijdag 19 mei 2006 15:53 schreef Viking84 het volgende:
[..]
ik eet mijn macaroni met spinazie, courgette en paprika en dan mis je het gehakt echt niet, hoor. Mits het maar groente is die je goed kunt kauwen
Maar bedoel je dat gehakt eigenlijk afval is?
Bah!Dan eet ik het helemáál nooit meer!
Ik vind die kip fajita sandwich van de AH enorm lekker trouwensJe hebt ook van die sandwiches die een beetje slijmerig zijn (van de tomaat denk ik) en dan moet ik altijd denken aan die verhalen van mensen die in sandwiches spugen
Dus dan hoef ik ze al niet meer
Blijft alleen de tomaatloze kip fajita over en laat dat dan ook nog eens de gezondste zijn
![]()
spap en smam?quote:Op vrijdag 19 mei 2006 16:49 schreef Riann het volgende:
Spap krijgt vanavond een gehaktbal en wij hebben kalkoenworstjeslaatste hollandse maaltijd voor spap en smam morgen zijn ze voor 2 weken weg naar Italie 2 weken alleen thuis
![]()
wel met mijn broer maar goed
![]()
Ik duim met je mee..quote:Op vrijdag 19 mei 2006 17:15 schreef Isabeau het volgende:
HoihoiDe au pair was súper!
Nu nog duimen dat ze voormijn ouders kiest en niet dat gezin in Rotterdam.
Als ik moeders zeg, krijg ik meteen commentaar over me heen: 'Je hebt maar één moederquote:Op vrijdag 19 mei 2006 17:15 schreef Viking84 het volgende:
Mark zegt altijd 'moeders'Ik zei vroeger 'heit' en 'mem'
![]()
Ik ga zometeen lekker patatjes halen. Echt een feestje!
Is zeker een maand geleden dat ik dat gehad heb
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |