Ja, dan gaat het hard... !quote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:59 schreef Neuk het volgende:
Ik ben al een handvol kilo's aangekomen maarja... ik ben ook nog es gestopt met roken
Leuk he!quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:02 schreef Bass-Miss het volgende:
kVoel wel al een weekje gek gebroebel nu.
* Tazz heeft zelf een lattenbodem getimmerd... voldoet hopelijk ook..quote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:13 schreef Suzanna het volgende:
Bij ons kwamen ze beide keren wel in het kamertje kijken, ook al was de tweede op komst... eigenlijk wel vreemd. Ze hadden ook nog wat aan te merken op het wiegje, daar moesten gaten in de bodem vanwege de ventilatie. Zal wel aan de soort kraamzorg liggen dat ze dat bij mij wel deden, ik heb de Waarden.
Jullie hebben de intake toch al gehad?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:03 schreef Tazz het volgende:
* Tazz heeft zelf een lattenbodem getimmerd... voldoet hopelijk ook..
Daar moet ik ook bij, is het iets?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:53 schreef nanalune het volgende:
[..]
hihi dan hoop ik niet dat ze in de wieg kijkt, is ook een antieke wieg.
toen ging het toch ook goed.. we hebben nog niet eens een mattrasje erin, de oma van mijn man wilde het originele matrasje geven.. we konden het niet over ons hart verkrijgen haar erop attent te maken dat dat ding rook naar 10 bejaarden op zolder..
Maar goed, ik ben benieuwd. Is er een kans dat je diezelfde kraamverzorgster krijgt in je kraamtijdof staat dat los van elkaar?
owja, ik heb Icare
Ik ga daar geloof ik enorm recalcitrant op reageren. We hebben voor 100-en euro's goedgekeurde meubeltjes in huis gehaald en dan gaat zo'n baarmiep wel even commentaar leveren. In China krijgen ze kinderen langs de kant van de weg, dán mag je mopperen.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 09:56 schreef Moonah het volgende:
Vanuit mijn kraamzorgmaatschappij komen ze ook kijken van te voren.
Ik vind dat zo betuttelend....
Ja, maar toen is er hier niet naar gekeken...quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:05 schreef Rottdog het volgende:
[..]
Jullie hebben de intake toch al gehad?
Ik heb dat ook een tijdje gehad. Heeft iets te maken met je bloeddruk. Is niet erg gewoon langzaam opstaan op den duur is het zo weer weg. hier was het na een paar dagen over dus voelde me zon miep omdat ik helemaal bang bij de vlos zatquote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:07 schreef Bass-Miss het volgende:
Ik heb al een paar dagen last van stekende hoofdpijn. Vooral als ik me plots beweeg of te snel buk en rechtkom. Heeft dat iets met zwanger zijn te maken of gewoon toeval?
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:51 schreef Lishe het volgende:
Ik heb onze intake-ster aan de haren naar boven gesleept. Zo makkelijk kwam ze er niet onderuit. Ik had alles keurig volgens de regels aangeschaft, dus dan wordt dat ook deskundig bewonderd.![]()
Ik had ook Icare Mwanabanbubuwanba. Ik heb geen vergelijkingsmateriaal, maar ik vond dat alles prima geregeld was.
Wauw, heb je zelf een wiegje gemaakt?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:58 schreef Tazz het volgende:
[..]
Ja, maar toen is er hier niet naar gekeken...
* Tazz twijfelt aan zijn timmer kunsten..![]()
quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:02 schreef Mwanatabu het volgende:
Tevens heb ik ineens enorme zin in een babyIs het al december? Neen.
beter voor jan l*l bij de vlos, dan niet gaan en er is wel iets.....quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:00 schreef MeNicole het volgende:
[..]
Ik heb dat ook een tijdje gehad. Heeft iets te maken met je bloeddruk. Is niet erg gewoon langzaam opstaan op den duur is het zo weer weg. hier was het na een paar dagen over dus voelde me zon miep omdat ik helemaal bang bij de vlos zat![]()
Zat er niet extra moest er toevallig die dag zijnquote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:09 schreef Vicky het volgende:
[..]
beter voor jan l*l bij de vlos, dan niet gaan en er is wel iets.....
Nee, dat niet...quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:03 schreef Mwanatabu het volgende:
[..]
Wauw, heb je zelf een wiegje gemaakt?![]()
Volgens mij gaan ze dat echt niet doen...quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:18 schreef nanalune het volgende:
net op handjes en voetjes met een dweil door de douche gekropen, op zoek naar sporen van 'leven'...![]()
stel je voor dat zij dat vanmiddag ook zou doen..je weet het niet hé...
![]()
En dan nog, wat een kul. Wie zegt dat die badkamer over een paar weken nog zo spik en span is?quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:27 schreef Tazz het volgende:
[..]
Volgens mij gaan ze dat echt niet doen...![]()
Dat ligt er aan wat je eisen zijnquote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:57 schreef MeNicole het volgende:
Kan ik een paar dingen "eisen" van een kraamhulp?
Het zal ook niet over de meubeltjes gaan maar meer om hoe je ze op maakt. In China hébben ze niet eens zeiltjes, dus het heeft ook niet zo veel zin ze te vertellen dat je die niet onder het hoofdgedeelte (of zelfs helemaal niet) mag gebruiken.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:48 schreef Jarno het volgende:
Ik ga daar geloof ik enorm recalcitrant op reageren. We hebben voor 100-en euro's goedgekeurde meubeltjes in huis gehaald en dan gaat zo'n baarmiep wel even commentaar leveren. In China krijgen ze kinderen langs de kant van de weg, dán mag je mopperen.
Mijn zusje werd na 2 dagen kraamhulp helemaal gek van alle (tegenstrijdige) info die ze van verschillende miepen kreeg en ging daarom compleet aan zichzelf twijfelen met alle ellende van dien. Nee, toffe hulp ben je dan. Laat de ouders ook eens ergens achter komen of grijp in, maar niet op zo'n belerend toontje alsjeblieft.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:31 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Het zal ook niet over de meubeltjes gaan maar meer om hoe je ze op maakt. In China hébben ze niet eens zeiltjes, dus het heeft ook niet zo veel zin ze te vertellen dat je die niet onder het hoofdgedeelte (of zelfs helemaal niet) mag gebruiken.
Ik ben relaxed!quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:43 schreef Brighteyes het volgende:
Wow, relax...
Je kan binnen de taken wel je voorkeuren aangeven. Of je bvb wil dat ze strijkt of liever avondeten voorbereid. De taken zijn ook afhankelijk van hoeveel uur hulp je krijgt.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:57 schreef MeNicole het volgende:
Hier komen ze vanmiddag ook van de kraamzorg. Gewoon intake. Ze mag hier het kamertje wel zien, staat toch nog nix in. Kamertje komt pas over 5 weken. Kan ik een paar dingen "eisen" van een kraamhulp?
Voorzover ik heb begrepen niet. Zou ook wel heel betuttelend zijnquote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:43 schreef Brighteyes het volgende:
Wat ik me af zat te vragen, is kraamzorg eigenlijk verplicht?
Ja ok, maar dat is weer het andere uiterste. Ik kreeg een beetje een hakken in het zand gevoel van je eerdere post.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:48 schreef Jarno het volgende:
Ik ben relaxed!. Ik heb alleen iets tegen de zieligverklaring van de (toekomstige) moeder wat de insteek lijkt te zijn van veel zorgverleners. (Dwz, ik ben Kluunfan.)
Volgens mij is dat stervensduur als je dat zelf moet betalen!quote:Kweenie of het verplicht is trouwens. Denk het niet? Ik vroeg me laatst wel af of het mogelijk was extra kraamzorg in te huren naast je toebedeelde uren en hoe duur dat dan zou zijn.
Dit soort huishoudelijke dingen horen er dus sinds de laatste wijziging niet meer bij. Kan zijn dat ze het doen bij tijd over, maar ze hoeven het allemaal niet te doen. Je moet zelf zorgen dat iemand het huishouden doet. Zij doen alleen de dingen die voor moeder en kind direct van belang zijn (slaapkamer van beiden, WC en badkamer).quote:Op dinsdag 16 mei 2006 12:03 schreef Jelief het volgende:
[..]
Je kan binnen de taken wel je voorkeuren aangeven. Of je bvb wil dat ze strijkt of liever avondeten voorbereid. De taken zijn ook afhankelijk van hoeveel uur hulp je krijgt.
Nee, niet verplicht.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:43 schreef Brighteyes het volgende:
Wat ik me af zat te vragen, is kraamzorg eigenlijk verplicht?
Nou dan zit ze ook veel uit dr neus te vreten als je 64 uur kraamzorg hebt zegquote:Op dinsdag 16 mei 2006 12:22 schreef Tamea het volgende:
[..]
Dit soort huishoudelijke dingen horen er dus sinds de laatste wijziging niet meer bij. Kan zijn dat ze het doen bij tijd over, maar ze hoeven het allemaal niet te doen. Je moet zelf zorgen dat iemand het huishouden doet. Zij doen alleen de dingen die voor moeder en kind direct van belang zijn (slaapkamer van beiden, WC en badkamer).
Tegenwoordig is het standaardpakket nog maar 44 uur.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 13:07 schreef beefcake het volgende:
[..]
Nou dan zit ze ook veel uit dr neus te vreten als je 64 uur kraamzorg hebt zeg![]()
Als je maar wel in bezit bent van een wc-borstelquote:Op dinsdag 16 mei 2006 11:18 schreef nanalune het volgende:
net op handjes en voetjes met een dweil door de douche gekropen, op zoek naar sporen van 'leven'...![]()
stel je voor dat zij dat vanmiddag ook zou doen..je weet het niet hé...
![]()
Enne Tazz we gaan niet twijvelen je hebt het gewoon goed gedaan jahquote:Op dinsdag 16 mei 2006 10:58 schreef Tazz het volgende:
Ja, maar toen is er hier niet naar gekeken...
* Tazz twijfelt aan zijn timmer kunsten..![]()
64 uur krijg je tegenwoordig alleen nog maar in heel uitzonderlijke gevallen. En in dat soort gevallen wordt het huishouden dus wel gedaan omdat er bijvoorbeeld niemand anders is die het kan doen.quote:Op dinsdag 16 mei 2006 13:07 schreef beefcake het volgende:
[..]
Nou dan zit ze ook veel uit dr neus te vreten als je 64 uur kraamzorg hebt zeg![]()
ik adviseer je Icare, ook omdat die alles hier in de buurt regelt wat zorg betreftquote:Op dinsdag 16 mei 2006 14:43 schreef poemojn het volgende:
Ik had SamenZorg, en moet nu nog een nieuwe uitzoeken..Maar heb nog wel even de tijd daarvoor gelukkig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |